DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni tanıştığın bir kızla yüz yüze ne konuşulur ?
28
Cevap
0
Favori
10.957
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Yeni tanıştığın bir kızla yüz yüze ne konuşulur ?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      3305 Mesaj
      20 Kasım 2011 23:17:07
      Yeni tanıştığın bi kızla yüz yüze ne konuşulur ?

Normalde kızlarla çok rahat konuşan biriyim fakat yeni tanıştığın biri olunca konuşulacak konu bulunmuyor. Neler konuşulabilir ?

αηєѕтнєѕια| คՈ૯ς੮Һ૯ςɿค | αɴeѕтнeѕια | ⓐⓝⓔⓢⓣⓗⓔⓢⓘⓐ | ΛИƐSƬĤƐSĪΛ | ąŋεşŧɧεşïą | αɳҽʂƚԋҽʂια

>> - Anesthesia` - <<
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      20 Kasım 2011 23:26:20
      Mesaj bulunsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      2980 Mesaj
      20 Kasım 2011 23:31:31
      Tanisilmis ama samimiyet kurulmamissa iste bende burada takiliyorum, durduk yere ne konusucamki kizla

• Yarbay
      3305 Mesaj
      20 Kasım 2011 23:42:33
      up

αηєѕтнєѕια| คՈ૯ς੮Һ૯ςɿค | αɴeѕтнeѕια | ⓐⓝⓔⓢⓣⓗⓔⓢⓘⓐ | ΛИƐSƬĤƐSĪΛ | ąŋεşŧɧεşïą | αɳҽʂƚԋҽʂια

>> - Anesthesia` - <<
    • Yüzbaşı
      641 Mesaj
      20 Kasım 2011 23:47:07

• Yarbay
      2569 Mesaj
      20 Kasım 2011 23:50:17
      16yydakı sömürge hareketlerinin günümüz kongo cumhuriyet yerlilerinin cinsel hayatına etkisi hakkında konuşabilirsiniz...

• Yarbay
      3305 Mesaj
      20 Kasım 2011 23:52:30
      quote:

Orijinalden alıntı: chatixx

16yydakı sömürge hareketlerinin günümüz kongo cumhuriyet yerlilerinin cinsel hayatına etkisi hakkında konuşabilirsiniz...

Mantıklı

>> - Anesthesia` - <<
    • Yüzbaşı
      703 Mesaj
      20 Kasım 2011 23:54:55

quote:

denendi ise yariyor

• Yarbay
      3819 Mesaj
      20 Kasım 2011 23:55:54
      türkiye ab girebilirmi giremezmi

• Yüzbaşı
      387 Mesaj
      20 Kasım 2011 23:56:02
      quote:

Beyler şaka maka ben kızla yeni tanışıcam ve büyük ihtimalle aynı bölümden olduğumuz için öncelikle Redox Tepkimeleri üzerine konuşabiliriz he

• Binbaşı
      1847 Mesaj
      20 Kasım 2011 23:59:29
      Bu cuma aynısını yasadim. Yanlız ben kızlarla konuşurum ama çok da rahat değil iyi sayılırım yinede . Faceden bi kız eklemiştim telefonunu falan verdi konuştuk 1 hafta bulustuk ve 2 saat muhabbet etmisizdir . Temel konulardan gir hayal kurmayı sever misin , hangi hayvanları seversin , üniversite de hangi bolumu dusunuyorsun , hobilerin neler vs .. gerisi gelir anlattiklarina evet haklısın falan de , anlattıklarıyla ilgilendiğini göster falan ..

• Yarbay
      3305 Mesaj
      21 Kasım 2011 00:04:25
      quote:

Orijinalden alıntı: NoobDotacı

Bu cuma aynısını yasadim. Yanlız ben kızlarla konuşurum ama çok da rahat değil iyi sayılırım yinede . Faceden bi kız eklemiştim telefonunu falan verdi konuştuk 1 hafta bulustuk ve 2 saat muhabbet etmisizdir . Temel konulardan gir hayal kurmayı sever misin , hangi hayvanları seversin , üniversite de hangi bolumu dusunuyorsun , hobilerin neler vs .. gerisi gelir anlattiklarina evet haklısın falan de , anlattıklarıyla ilgilendiğini göster falan ..

>> - Anesthesia` - <<
    • Yüzbaşı
      271 Mesaj
      21 Kasım 2011 00:12:38
      kız ne anlatırsa anlatsın şaşırın çok güzel bulun ilgilendikleri şeyleri çok bilsenizde bilmiyomuş gibi yapın anlatsın da anlatsın... severler kadınlar böbürlenmeyi. sonra sonra ondan çok bildiğinizi gösterin.. bu psikolojik olarak sizi ilişkide baskın tarafta yapar... ama onun uzman sandığı konularda yapınki bunu, her konuda sizi çok biliyor sansın. kararları size bırakabilsin ;)

• Yüzbaşı
      457 Mesaj
      21 Kasım 2011 01:41:27
      quote:

S.H.A.R.P

Skinhead
    • Binbaşı
      1220 Mesaj
      21 Kasım 2011 01:56:55
      Kama Sutra felsefesi hakkında konuşabilirsin

• Çavuş
      67 Mesaj
      21 Kasım 2011 02:09:04
      kızın çok iyi olduğu bir konuyu ara bul o konu hakkında bilgi edin ve hiç bilmiyormuş gibi git sor kız anlatmaya başlasın arada sende bir iki ilginç bilgi söylersen kız muhabbeti ilerletir arada sorular sor ama fazla değil.

• Yüzbaşı
      744 Mesaj
      21 Kasım 2011 02:14:47
      intel mi amd mi? şu soruyla contaları yak, sonra ne anlatsan hoş gelir

11 aslan, arenada çocuklar gibi şendik!
    • Yarbay
      2042 Mesaj
      21 Kasım 2011 02:20:16
      Bu ortama göre değişir ünide çoğu zaman hocaların arkasından atıp tutarak ödevlerden bahsederek yeni arkadaşlar edinebilirsiniz.
      Ortak bir nokta bul gerisi illaki gelecektir

Kafan rahat etsin istiyorsan,altına yastık koy.
    • Yüzbaşı
      725 Mesaj
      21 Kasım 2011 02:24:01
      havadan sudan

şaka yapmıyorum ciddiyim

nişanlanmak üzere olduğum kişiyle ilk muhabbetimiz kar yağmasıydı

kış ayları malum ...

ilk 1-2 saat bu muhabbetle ortamın gerginliği alınınca yeni konular kendiliğinden açılır kasmayın

illa süperfelsefik hayatın anlamını anlatan veya memleket meselelerinden bahseden muhabbetlere girmenize gerek yok

etraftaki insanların davranışlarını analiz ederek gırgır da yapabilirsiniz

en favori konumdur, konuşacak birşey aklıma gelmezse direk bu konuyu açarım.

ortamın gerginliğini cok hızlı azaltır. özellikle ilk defa buluşan çiftler üzerinden makara yapmak favorimdir, tavsiye ederim.

INTEL i5-3570K 3.40GHz 6MB Ivy Bridge Gigabyte GA-Z77-DS3H DDR3 2400MHz CORSAIR CMZ8GX3M2A1600C9 Vengeance 8GB DDR3 1600Mhz CL9 XMP Dual Kit MSI GTX650 Ti OC 1GB GDDR5 128Bit SEAGATE ST500DM002 500GB 7200Rpm Cooler Master RC-K280-KKP500 Elite K280 500W Kingston SSD 120GB Sata3 Samsung S22B350H 21.5" 2ms Full HD Siyah Led Monitör
    • Teğmen
      202 Mesaj
      21 Kasım 2011 02:24:54
      quote:

bilgiçlik taslanmadığı sürece böyle alakasız konular özellikle tarih, felsefe işe yarar

• Yüzbaşı
      438 Mesaj
      21 Kasım 2011 05:47:27
      Müzik ve sinema bunlardan konuş zaten konu çok farklı yerlere gider. ve ağzın laf yapsın susma öle kızın yanında e

Argeş Piteşti-Dinamo Bükreş-Inter-Verona-Parma-Chelsea-Juventus-Fiorentina-Cesena-Athletic Club Ajaccio
    • Yarbay
      4669 Mesaj
      21 Kasım 2011 06:25:21
      Ben cok sıkıntılıyım o konuda. Bi kizla mesajlasarak cikmaya baslamistik, ilk bulusmada konus da konus diye zorluyordu surekli beni. Ne konusucam la diyodum ben de. Valla ben dinlemeyi seven bir insanim, insanlar susarak da anlasabilir

• Android Beta Kullanıcısı
      10243 Mesaj
      21 Kasım 2011 06:58:49
      quote:

Orijinalden alıntı: mertcanylmaz

intel mi amd mi? şu soruyla contaları yak, sonra ne anlatsan hoş gelir

Tabi ya bunun iyi ekmeğini yerim ben.

Intel - AMD
      COD - BF
      PC - Konsol

Valla iyi hatırlattın.

MSI Z97 GAMING 3 // INTEL CORE I7 4790K 4.0-4.4 GHz // ZOTAC GTX 1070 AMP! EXTREME // GSKILL RipjawsX (4x4GB) 16GB DDR3 // SAMSUNG 850 EVO 250GB // WD CAVIAR BLACK 2 TB // SEAGATE BARRACUDA 1 TB // XIGMATEK TALON BLACK EDITION // CORSAIR CX750M // // SAMSUNG S24D590L 24" MONITOR // LOGITECH Z623 2.1 200W // LOGITECH K345 KEYBOARD // LOGITECH M275 MOUSE // RAZER ADARO STEREOS ANALOG HEADPHONES

Origin: HAAltuntas
      Steam: tr_haaltuntas
    • Yarbay
      3305 Mesaj
      21 Kasım 2011 07:13:44

quote:

Orijinalden alıntı: 0RK

Ben cok sıkıntılıyım o konuda. Bi kizla mesajlasarak cikmaya baslamistik, ilk bulusmada konus da konus diye zorluyordu surekli beni. Ne konusucam la diyodum ben de. Valla ben dinlemeyi seven bir insanim, insanlar susarak da anlasabilir

Aynen ben de dinlemeyi severim

>> - Anesthesia` - <<
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      21 Kasım 2011 08:04:32
      uni deysen basit hem de çok hatta aynı sınıfta olmana bile gerek yok memleket bölüm doğum tarihinden girersin hatta büyüksen avantaj olur

• Yarbay
      3305 Mesaj
      21 Kasım 2011 18:18:42
      up up

>> - Anesthesia` - <<
    • Android Beta Kullanıcısı
      1679 Mesaj
      21 Kasım 2011 18:41:01
      ios mu android mi?
      s2 mi iphone mu?
      gimp mi ps mi?
      özel mi devlet mi?
      ne olacak bu fenerin hali?

çok olmadığımız kesin
      çok olan tarafta değiliz
      çok olan tarafta olmayacağız
    • Binbaşı
      1865 Mesaj
      21 Kasım 2011 18:45:48
      Nida filmlerden gir müzikten gir bi yerden gir gerisi gelir kız konuşkan değilse sus gözlerinin içine bak elbet konuşur konuşturmasını bilicen

•••GalataSaray•••
      •••R-Y-Z•••

• Yarbay
      3305 Mesaj

>> - Anesthesia` - <<
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Yeni tanıştığın bir kızla yüz yüze ne konuşulur ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.