Şimdi Ara

Android Tablet PC'ye Format Atmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
2
Favori
171.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: karizzmma

quote:

Orijinalden alıntı: krocker09

Başlık oldukça yetersiz ve denilenler henüz ynei başlayanlar tarafından denenirse kötü şeylerle sonuçlanabilir,her tablet için format şekli aynı değildir,rom ları aynı değildir...

Buradan devam ediniz lütfen;
    http://forum.donanimhaber.com/m_57110172/tm.htm

dediğiniz yerden devam etme olasılığımız yok hiç bir bilgi ve çözüm yok eskiden burası daha bi samimi idi ve her türlü çözümleri üretebiliyorduk ama son zaman larda burası da baya bi sıkıcı olmaya başladı sorularımıza cevap dahi alamıyoruz

Marka model belirtmeden kimse size yardımcı olamaz ki zaten,program çökmüş demişsiniz ama hangi tablet? Mantıklı olalım lütfen,tabletinize uygun rom ile flashlayarak tekrar çalışacaktır.
    Rom ne flash ne diyeceksiniz belki ama marka model söyleyebilirseniz detaylı bilgi verilebilir,herkesin kafasına göre okumadan araştırmadan başlık açtığı bir forum daha keyifli ise evet burası git gide daha sıkıcı hale gelecek,emin olun

• 1 . Öncelikler Aşağıdaki dosyayı indirmeye başlayalım bu işlem bağlantı hızınıza göre 10-20 dk içinde tamamlanacaktır. Boyutu ( 100 mb ).Burada Eken modeli için anlatım yapılmıstır ama diger modeller'dede işlemler aynı

İndir :http://www.mediafire.com/?jzizn5wwmqt

Rar Şifresi : magcomp.net

2 . Şimdi indirme işlemi arka planda devam ederken bizde Tablet Pc'de bulunan dosylarımı yedekliyeim bunun icin program önermeme gerek yok herkeze manuel olarak belgeleriniz hafıza kartına taşıyabilir heralde.

Uyarılar Mutlaka oku : Biz denedik ve sorunusz başarıya ulasltık fakat sizlerin yanlış yapmayacagınız garantısını vermem o yuzden yazdıklarımı dıkkatlıce uygulayın cunku yanlıs yapılan ıslemden DonanimHaber sorumlu değildir.Fakat bir sorun olursa bize sorunu bildirin size yardımcı oluruz.Şimdi başlıca uyarılara gelelim.

* İşlem esnasında eksik dosya atmadıgınıza emin olun.
    * İşlem sırasında tablet Pc'niz sarjda olsun
    * Hiç bir adım atlamadığınıza emin olun.
    * Sistem yedeğini mutlaka alın.

3 . Şimdi sıra geldi indirdiğimiz M001-20100527 adlı .rar Dosyasını Winrar ile çıkarın Çıkan.

4 . Çıkan Klasörün üzerine sağ tıklayıp özellikler diyin ve aşağıdaki Resim ile karşılaştırın.

5 . Teyit'den geçen klasörü Kart okuyucu ile hafıza kartına yada usb bağlantısı ile Tablet Hafızasına atın.

Not : Hafıza Kartını Önce biçimlendirip sonra atın script klasörünü

6 . Güvenli Bir şekilde bağlantıyı kesin ve tablet pc'nizi kapatıp tekrar açın.Yükleme işlemi otomatik başlayacaktır.Yükleme işlemi 5-10 dk arası sürmektedir." All uptade successfull...waiting for remove Sd Card " yazısınıdı görünce hafıza kartını çıkarın işlem bitdi tablet şimdi tekrar açılacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Resul Sever -- 18 Kasım 2011; 1:46:19 >

• merhaba,
    Size bir şey sormak isterim. Benim win7 tabletim var. Çin malı tabi ki. N455 1,66mhz 32 bit işletim sistemi mevcut. ben buna android 2.2 kurmak istiyorum. Nasıl yaparım yardımcı olabilir misiniz
  • Sanırım böylebir şey mümkün değil fakat arştıracağım.
  • bilgi için teşekkürler..
  • programı tamamen çokmüş tablete nası bi işlem yapmam gerekiyor
  • Başlık oldukça yetersiz ve denilenler henüz ynei başlayanlar tarafından denenirse kötü şeylerle sonuçlanabilir,her tablet için format şekli aynı değildir,rom ları aynı değildir...

• quote:

Başlık oldukça yetersiz ve denilenler henüz ynei başlayanlar tarafından denenirse kötü şeylerle sonuçlanabilir,her tablet için format şekli aynı değildir,rom ları aynı değildir...

dediğiniz yerden devam etme olasılığımız yok hiç bir bilgi ve çözüm yok eskiden burası daha bi samimi idi ve her türlü çözümleri üretebiliyorduk ama son zaman larda burası da baya bi sıkıcı olmaya başladı sorularımıza cevap dahi alamıyoruz

• quote:

quote:

buradan bilgi alabilirsiniz ama ingilizce destegi şart

ben sorunları burdan hallettim

http://tabletrepublic.com/forum/ainol-novo-7-basic/

• quote:

quote:

quote:

Marka model belirtmeden kimse size yardımcı olamaz ki zaten,program çökmüş demişsiniz ama hangi tablet? Mantıklı olalım lütfen,tabletinize uygun rom ile flashlayarak tekrar çalışacaktır.
    Rom ne flash ne diyeceksiniz belki ama marka model söyleyebilirseniz detaylı bilgi verilebilir,herkesin kafasına göre okumadan araştırmadan başlık açtığı bir forum daha keyifli ise evet burası git gide daha sıkıcı hale gelecek,emin olun

superpad android 2.2 ddr2 512 marka ve model böyle daha fazla bilgi yok elimde

• 7' mi 10.2' mi
  • quote:

7' mi 10.2' mi

10.2
  • quote:

quote:

7' mi 10.2' mi

10.2

Flytouch modellerinden biri o zaman,netten tam olarak hangi model olduğunu tespit edin,resimlerinden vs.
    Ona göre de uygun rom u bulup flashlayacaksınız.
  • yok yok her şeyi denememe rağmen sonuç elde edemedim
  • quote:

yok yok her şeyi denememe rağmen sonuç elde edemedim

Detaylı olarak bilgi verebilir misinz en baştan,ayrıca 1-2 foto da görelim tabletin modelini anlamak için.
  • quote:

quote:

yok yok her şeyi denememe rağmen sonuç elde edemedim

Detaylı olarak bilgi verebilir misinz en baştan,ayrıca 1-2 foto da görelim tabletin modelini anlamak için.

http://forum.donanimhaber.com/m_50697010/tm.htm

buna benzer bi cihaz ddr2 512m andoid2.2
  • Yok zaten flytouch olduğunu anladım ama 6 farklı modeli var FT nin superpad adında,zahmet olmayacaksa detay belirtin,ve sorununuzu en baştan itibaren anlatın ki bi çözüm bulmaya çalışalım değil mi
  • quote:

Yok zaten flytouch olduğunu anladım ama 6 farklı modeli var FT nin superpad adında,zahmet olmayacaksa detay belirtin,ve sorununuzu en baştan itibaren anlatın ki bi çözüm bulmaya çalışalım değil mi

makina elime geçtiğinde programı açmıyor sadece açıldıktan sonra adroid world yazısında kalıyor dediğim gib bilgi olarak sadece bu var elimde marka belli modeli belli değil eğer modelini bilsem zaten problemi de çözmüş olurduk ha benim bilmek istediğim yazılım arma tekniği o konuda bi ayrınıtıyı atlıyorum galiba ya da makina aeızalı tuş takımı kombinasyonu denedim room dosyası bulup indirdim flsh belekle makinaya okutum ama yine açılışta room a girmiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karizzmma -- 2 Şubat 2012; 10:41:46 >
  • merhaba..lütfen yardımcı olun ne yapacağımı bilmiyorum...vodafone smart tab 10 tabletim var...buıld.prop dosyasıyla oynadım..kapattım şimdi hiç acılmıyor...yeşil bir ekran gelip gidiyor lüfen yardım olun..
  • cokk acill yardım lütfenn..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.