Şimdi Ara

A.Ö.F. Ara Sınav Konuları nereye kadar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
7.662
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bende bu sene aöf'e kayıt oldum 3 sınıftan fark dersleri alarak işletme fakültesine kayıt oldum hangi konulara kadar çalışmam gerekir ara sınav için 10 dersten sorumluyum bu arada hazırlıkla beraber.Aldığım dersler
    Maliyet muhasebesi,Finansal Yönetim,Pazarlama Yönetimi,İş ve sos. güv. Hukuku, Türk Vergi Sistemi,Yönetim Bilgi Sistemi,Hukuka Giriş,Genel Muhasebe,Genel İşletme,İktisata giriş
    Birde aöf sitesinde yer alan sınav takviminde yazan tarihlerinin hangisinde sınava gireceğim yıllık mı acaba?
    Şimdiden cevaplayan ve okuyan arkadaşlara teşşekür ediyorum iyi formlar

• quote:

Orijinalden alıntı: Yorükoglu

Arkadaşlar bende bu sene aöf'e kayıt oldum 3 sınıftan fark dersleri alarak işletme fakültesine kayıt oldum hangi konulara kadar çalışmam gerekir ara sınav için 10 dersten sorumluyum bu arada hazırlıkla beraber.Aldığım dersler
    Maliyet muhasebesi,Finansal Yönetim,Pazarlama Yönetimi,İş ve sos. güv. Hukuku, Türk Vergi Sistemi,Yönetim Bilgi Sistemi,Hukuka Giriş,Genel Muhasebe,Genel İşletme,İktisata giriş
    Birde aöf sitesinde yer alan sınav takviminde yazan tarihlerinin hangisinde sınava gireceğim yıllık mı acaba?

hepsine çalışman gerekir. maliyet muh. en zor olanıdır. İŞ VE SOSYAL GÜVENLİK HUKUKU en gıcık olan derstir. inek gibi ezber yapmak gerekiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yorükoglu

Arkadaşlar bende bu sene aöf'e kayıt oldum 3 sınıftan fark dersleri alarak işletme fakültesine kayıt oldum hangi konulara kadar çalışmam gerekir ara sınav için 10 dersten sorumluyum bu arada hazırlıkla beraber.Aldığım dersler

Sınavlar yıllık olacak vize 7-8 nisan finalde haziran ayında.
    sana bide tavsiye çalışma stili söyleyeyim tabi buna uy uyma :D

bak şimdi bende iktisatı seçtim. yani gördüğüm kadarıyla bu kitaplara çalışmak biraz uğraştırır çünkü herbiri 300 sayfa 10 kitap. kütük gibi.
    bak ilk olarakhttp://yillik.eogrenme.anadolu.edu.tr/Portal/Giris.aspx
    buraya gir aöf nin sitesi burda tc ile giriş yap işletmeyi seç ve aldığın derslere bak. burada hem slayt olarak anlatım var özetle. hemde video ve deneme testleri var.ilk olarak derslerin tek tek deneme testlerine gir bilindiği üzere aöf de 50 aldımı geçiyosun. kendini ilk test et bak eğer yarı yarıya doğru veya daha fazla yapabiliyosan tabi bu 1 seferlik değil enaz 5 sefer. eğer yapıyosan o derse çalışmana fazla gerek yok. ama kötü ise sonuç çalış burada ister videoyu izle ister slayt la çalış. böyle daha ii öğrenilir sanırım. sonrada aldığın kitapın ünite sonunda testler var onuda çöz.

sonra istersen internetten aöfnin geçmiş yıllarda çıkmış sorularını bu 2005-2011 arası var dolu heryerde onuda istersen çöz.

çalışma olarak tavsiyem budur. az çalıştım çok çalıştım düşüncesi olmasın vizeye gir. bizim için en önemlisi
    final . ( vize %30 final %70 ) vizeden en az % ortalama alınarak 10 puan çıkartmaya çalış tabi bu tamamen benim düşüncem :) yani 40 alırsan 12 düşer. zaten finalden bi 70 alsan 49 geliyo. anlamışsındır inş. vize den ne alırsan kar. eğer bi dersten kalırsan bide bütünleme şansın var. yani temmuzmu ağustostamı ne kalanlar için bütünleme sınavı yapıyolar.

diyeceklerim bu kadar :D
  • Çok teşşekür ederim bilgileri paylaştığın için.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.