Şimdi Ara

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü (6796. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
340.375
Cevap
1.223
Favori
10.322.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
70 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 67946795679667976798
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    200 TL ALTLİMİTLİ 22 TL İNDİRİM ÜCRETSİZ
    (Avantajix Linkimi Kullanmak Koşuluyla)

TRENDYOL
    75 TL ALTLİMİTLİ 10 TL İNDİRİM ÜCRETSİZ

MCDONALD'S
    1 Adet Tavuklu Burger Menü 2 TL( SKT : 30 Kasım 2013 )

MARKAFONİ
    Markafoni 100 TL Altlimitli 20 TL İndirim 3 TL

COCA COLA ( 330cl Açma Halkası)
    50 Adet Kapak Kodu : 20 TL
    100 Adet Kapak Kodu : 30 TL

Ödeme : Bilyoner - Nesine - Paypal - İş Bankası - Enpara - Kuveyttürk
    (Paypal Ödemelerinde +1 TL Komisyon Dahil Edilir )

PAZARLIK VE TAKAS MESAJLARI CEVAPSIZ KALACAKTIR

Buradan Pm Atabilirsiniz :http://forum.donanimhaber.com/inbox_post.asp?popup=yes&toMemID=571854

• 100 pepsi kodu 17 tl'den alınır.

1,50 TL'den Mc Donald's menü kod satılır.
  • mizu 50 tl yada yüzde 30-50 kupon kodu ariyorum hala geçerli kodlar varsa ..(elektronik alette kullanıcam)
  • ==>mc menü 1,5 tl

ödeme iş ve ziraat bank

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi htepeli -- 3 Eylül 2013; 14:01:37 >
  • TP-LİNK TP-WN722NC 150Mbps Yüksek Kazançlı Kablosuz USB Adaptör ( 15 TL ) takas olabilir . Mc cinemaximum markafoni vs.

[ARŞİV] Çek Satış & Takas Bölümü
    satın almak isteyen varsa elimde fazlaca mevcut .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alay Komutanı -- 3 Eylül 2013; 13:41:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MC Role Play Game

ARKADAŞLAR KIRMIZI KASA İLE UĞRAŞAMAM DİYENLER VE MC DONALDS MENÜ ALMAK İSTİYORUM AMA HİÇ PARA VERMEK İSTEMİYORUM DEMEK İSTEYEN ARKADAŞLARA BİR ANLAŞMA ÖNERİYORUM KIRMIZI KASAYA ÜYELİK AÇILMAMIŞ BİR TELEFON NUMARASINA AKTİVASYON YAPTIRIP ÇEKLER GELDİĞİ ZAMAN AKTİVASYON KARŞILIĞINDA 1 MC DONALDS MENÜSÜ KODU VERİLECEKTİR.ARKADAŞLAR HERŞEY PARA DEĞİL :)

Forumda ilk defa böyle bir terbiyesizlikle karşılaştığım için yazma gereği duydum.. D&R çeki için konuştuğum arkadaşın attığı mesaj:

"MC Role Play Game10 dk. önce, 13:37 Eskilerin bir sözü vardır al gülüm ver gülüm :) vermezsen nah alırsın gülüm Yalçın bulut"

Ayıp!
  • D&R 25 lik kodlar sadece mağazada kullanılabilir 20 tl . 7 adet vardır birleştirilebilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lemonadechocolate

quote:

ARKADAŞLAR KIRMIZI KASA İLE UĞRAŞAMAM DİYENLER VE MC DONALDS MENÜ ALMAK İSTİYORUM AMA HİÇ PARA VERMEK İSTEMİYORUM DEMEK İSTEYEN ARKADAŞLARA BİR ANLAŞMA ÖNERİYORUM KIRMIZI KASAYA ÜYELİK AÇILMAMIŞ BİR TELEFON NUMARASINA AKTİVASYON YAPTIRIP ÇEKLER GELDİĞİ ZAMAN AKTİVASYON KARŞILIĞINDA 1 MC DONALDS MENÜSÜ KODU VERİLECEKTİR.ARKADAŞLAR HERŞEY PARA DEĞİL :)

Forumda ilk defa böyle bir terbiyesizlikle karşılaştığım için yazma gereği duydum.. D&R çeki için konuştuğum arkadaşın attığı mesaj:

"MC Role Play Game10 dk. önce, 13:37 Eskilerin bir sözü vardır al gülüm ver gülüm :) vermezsen nah alırsın gülüm Yalçın bulut"

Ayıp!

Arkadaşlar bu arkadaş konunun tamamını açıklamadı isterseniz size gönderdiğimiz mesajları da gönderiyim

lemonadechocolate15 sa. önce, 23:17 Merhaba d&r çekinin kullanımı nasıl acaba

MC Role Play Game15 sa. önce, 23:21 ben kullanmasını bilmiyorum sadece satıyorum D&R sitesinden aldığın ürünlerde geçerliymiş mağazalarda geçerli değilmiş mağazadaki çalışanlara sordum öyle dediler. alıcaksan veriyim denersin sonra bende denerim bi ara.

lemonadechocolate2 sa. önce, 11:49 tamamdır ben bir deneybilrimiyim çeki parasını öderim hemen merak etme

MC Role Play Game2 sa. önce, 11:52 Şimdi üniversitelim de 10 Dakika'ya Eve giderim

lemonadechocolate2 sa. önce, 11:53 tamamdır

MC Role Play Gameşikayetbir sa. önce, 12:54 Hocam misli 32817978

lemonadechocolate44 dk. önce, 13:31 ilk önce bir deneyebilirmiyim kodu nelerde geçerli nası kullanıyorumm

MC Role Play Game38 dk. önce, 13:37 Eskilerin bir sözü vardır al gülüm ver gülüm :) vermezsen nah alırsın gülüm Yalçın bulut

Arkadaşlar bu forum sayfasının kurallarını bende sizde biliyorsunuzdur parayı satıcı alır sonra alıcıya istediğini verir.Eğer alıcının aldığı kod yanlış veya kullanılmışsa satıcı alıcıya yeni bir kod verir ya da parasını iade eder.Şimdi bu arkadaş parayı ödemeden düdüğü çalmak istiyor.Bana nasrettin hocalık yaptırmazsanız sevinirim.Bu güne kadar benden kod alıpta şikayetçi olan varsa konuşsun yoksa bu arkadaş gibi laf salatası yapanları dikkate almayız.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: lemonadechocolate

quote:

Ayıp!

Arkadaşlar bu arkadaş konunun tamamını açıklamadı isterseniz size gönderdiğimiz mesajları da gönderiyim

lemonadechocolate15 sa. önce, 23:17 Merhaba d&r çekinin kullanımı nasıl acaba

MC Role Play Game15 sa. önce, 23:21 ben kullanmasını bilmiyorum sadece satıyorum D&R sitesinden aldığın ürünlerde geçerliymiş mağazalarda geçerli değilmiş mağazadaki çalışanlara sordum öyle dediler. alıcaksan veriyim denersin sonra bende denerim bi ara.

lemonadechocolate2 sa. önce, 11:49 tamamdır ben bir deneybilrimiyim çeki parasını öderim hemen merak etme

MC Role Play Game2 sa. önce, 11:52 Şimdi üniversitelim de 10 Dakika'ya Eve giderim

lemonadechocolate2 sa. önce, 11:53 tamamdır

MC Role Play Gameşikayetbir sa. önce, 12:54 Hocam misli 32817978

lemonadechocolate44 dk. önce, 13:31 ilk önce bir deneyebilirmiyim kodu nelerde geçerli nası kullanıyorumm

MC Role Play Game38 dk. önce, 13:37 Eskilerin bir sözü vardır al gülüm ver gülüm :) vermezsen nah alırsın gülüm Yalçın bulut

Arkadaşlar bu forum sayfasının kurallarını bende sizde biliyorsunuzdur parayı satıcı alır sonra alıcıya istediğini verir.Eğer alıcının aldığı kod yanlış veya kullanılmışsa satıcı alıcıya yeni bir kod verir ya da parasını iade eder.Şimdi bu arkadaş parayı ödemeden düdüğü çalmak istiyor.Bana nasrettin hocalık yaptırmazsanız sevinirim.Bu güne kadar benden kod alıpta şikayetçi olan varsa konuşsun yoksa bu arkadaş gibi laf salatası yapanları dikkate almayız.

arkadaşım kuponun şartlarını bilmediğin için deneyeyim merak etme paranı yatırırım dedim.. Ayrıca olan hiç bişey sana terbiyesizlik yapma hakkını vermez!

3 liranın hesabını yapacak değilim, hala burda laf salatası yapma gibi kelimelerle ukalalık yapıyorsun. Artistik yapmanın lüzumu yok!

Konuyu uzatmaya da gerek yok.

• MC Menü stokta.......
  • https://www.coca-colakirmizikasa.com/ProductDetail.aspx?Product=522

mc dlands geldi arkadaşlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • alınık 200 adet cocacola kod
  • markafoni bugün kargo bedava hesap + alt limitsiz 20 TL coca cola kod yüklü başka bir hesap karşılığında 20 tl altlimitsiz kod istiyorum. ilgilenen varsa pm atabilir, teşekkürler.
  • alınık 100 adet coca cola kapak kodu. 18 TL eft yaparım.
  • Dominos indirim kodu % 50 indirim saglar .kampanyasiz pizzalarda or buyuk boy bol malzemos avantajix ile 16 liraya geliyor.

Mcdonalds menu 10 tanesi 20 lira

Toplu alimlar icin indirim mevcuttur.

Pizza pizza 2 adet orta boy karisik 14 lira

Cinemaximum 6 lira

K.karti ile alisveris yapabiliriz 12 taksit imkani
  • tekrar sorarak son kez şansımı deneyeyim,

metro, ulusoy gibi otobüs firmaları için indirim var mı ? varsa nerede? kaça?

kestane kebap acele cevap lütfen
  • 13 tane cc kodu alınacaktır.teklifleriniz için pm
  • Markafoni hesapta yüklü 10 tl altlimitsiz ve kod eklenebilir. Cocacola kodunuzu ekleyip 30 tl indirim yapabilirsiniz.

Ayrıca hesapta 100 tl limitli 10 tl indirimde mevcuttur.

Adet fiyatı 4 tl'dir.

Cocacola 20'lik koda karşılık 2 adet hesapta yüklü 10 tl verilecektir.
  • BİR ADET CC KOD LAZIM ACİL BİR ADET PEPSİ VERCEM
  • ACİL 30 CC KOD ALINACAKTIR 5 TL ÖDEME YAPILIR

alındı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi calculus07 -- 3 Eylül 2013; 15:49:56 >
  • 
Sayfa: önceki 67946795679667976798
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.