Şimdi Ara

Call of Duty: Modern Warfare 3 Hikayenin Tamamı (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
91
Cevap
3
Favori
59.115
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ümit bir insan icin en büyük düşmandır derlerya bizimkide o hesap mw2 de öldüğünde resmen şok olduk :) tamam dedik başımız sağolsun :) sonra merlininkazani ve diğer haber kaynaklarında Ghost un geri döneceği söylendi durduk yere beklenti yarattılar yok özel kıyafeti sayesinde yanmıyomuş falandı filandı dün gece oyunu bitirdim bizim eleman prosunu yakıp icerken bir yandan sağa sola bakıyorum biryerden cıkacak diye hadi onuda yapmadınız Ghost un mezarına gidin de bizde beklemiyelim :)) olmaz ama sırf Ghost u konu alan bir savaş oyunu mükemmel olurdu ticari zekadan yoksun adamlar
    1-Ghost yaşıyor çünkü Sheperd ona benzin döktürmüyor bize döktüklerinde benzin bitiyor +Sheperd ona ateş edince ölü taklidi yapıyor.
    2-'' olmaz ama sırf Ghost u konu alan bir savaş oyunu mükemmel olurdu ticari zekadan yoksun adamlar '' mw3 Ghost u konu alan bir oyun.
    3-Eğer mw 3 ün tanıtımını izlerseniz anlarsınız.Oyun tanıtımı başında hni Al-Asad ,President Al-Fulani'ye skıyor (mw 3 tanıtımmında) yeşil çizgi çıkıyor devam ediyor.Sonra Makorov başta bişeler söylüyor en sonda diyorki ''dünya savaşının başlaması büyük ülkelerin birbirine girmesi ile değil sadece bir adamın idaresine bağlı ve karaltı şeklinde Ghost çıkyor.
    NOT:Karaltı diye gördüğüm için inanmıyorsanız bir videoda o karaltıdan sonra(video yu izlemek için youtube gir Ghost is not dead yaz)Ghost'un renkli biçimli görünür karaltılı resimdeki duruşunu renkli biçimli şekilde gösteriyor.

• Bu Ghost'u neden sevmiş ki bu kadar millet :) Bi Captain Price veya Soap değildi yani, ben Roach'ın ölmesine daha fazla üzülmüştüm..

Bu arada MW3'ü bitirmiş bulunuyorum, tekrar okudum da pek kaçırdığım bi yer yokmuş.. 3.oyunun sinematik yanı ve çeşitliliği daha fazla gibi geldi bana. 2'den daha çok sevdim Adamlar yapmış yani, helal olsun..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler konu dışı olabilir ama bna özel mesajdan söylermisin konu nasıl acacağım.acil bir yardımım lazımda
  • yani MW3 de Captain Macmillan var. Benim Cod serisinde en çok sevdiğim adam. COD 4 MW1 de o 2 bölümün bitmesi hiç istemedim. keşkem yine Captain Macmillan vebizim yönettiğimiz asker kamuflaj elbiseleri içinde süikast yapsak bu sefer 3 bölüm olsa ne güzel olurdu. Bu MW3 ü daha oynamadım. Şimdi bunda Macmillan ile mi çarpışıyoz. Yine komuta onda mı? Eğer öylese oyunu geciktirmek yerine hemen oynayacağım.
  • Oku oku bitmedi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KemaL34gameR

beyler konu dışı olabilir ama bna özel mesajdan söylermisin konu nasıl acacağım.acil bir yardımım lazımda

Nerde konu açıcaksan oraya gir. Yukarda yeni konu diye var ona tıkla aç.
  • en çok ghost un ölümüne üzüldüm

• john travolta nın bi filmi vardı. bu adamın bi birliği vardı. o birlikteki seçkin askerleri hep ölüyodu görevlerde. sonra bi kadın katılıyodu birliğe ve bu adamdan şüpheleniyodu. kadında çok yetenekliydi. kurcalaya kurcalaya o adamların öldü gösterilip resmi olarak var olmayan çok özel bi birlik oluşturdklarını görüyodu. tabi bulduğu için kendiside o gruba giriyodu.
    ahanda buraya yazıyom. call of un bi serisinde bu seçkin karakterler bi arada karşımıza çıkacak. göründe bakın. belki operation king fish olur bilemem ama bence çıkacaklar bi yerden.
  • Oynamayanlar çok sövücek çok
  • Spoiler içine alırmısın
  • Güzel hazırlamışsın.Tekrar oynamış gibi oldum teşekkürler.
  • güzel paylaşım olmuş eline sağlık mw serisini baştan oynamaya karar verdim :D
  • anlamadığım kravchenko ile makarov'un ne bağlantısı olabilir ki
  • Beyler son bölümde makarovu öldürmeye gidiyoruz ya ordaki gelenler polis değilmi ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slippery Soap

Arkadaşlar merhaba.Ben de sıkı bir Cod oyuncusuyum .

Dün malum yerden COD MW1 indirdim.2007'e geri dönmüş durumdayım .Neyse arkadaşlar benim anlamadıgım bir nokta var.Hani oyunun sonunda Price kaçırılıyor ya ( COD 6'da kurtarıyoruz ) işte oyunun son bölümünde İmran Zakhaev'i öldürüyoruz.Sonrasında bizim askerler helikopterler felan geliyorlar.Bizi helikoptere alıyorlar.Sonra işte beyaz ekran geliyor.Ama anlamadıgım nokta PRİCE ne ara kaçırılıyor.Hem bizim askerler kurtarıyor onu hem de kaçırlıyor.

price orada kaçırılmıyor.http://www.youtube.com/watch?v=PgqmJRkrutI bu videoda nasıl ele geçirildiğinin açıklaması yapılmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: scream_34

Beyler son bölümde makarovu öldürmeye gidiyoruz ya ordaki gelenler polis değilmi ??

onların makarov'un kendi elemanları olduğunu küçük bir ordu yaptığını söylüyor.

COD Modern Warfare 1, 2 gibi 3 de bence çok güzel olmuş.

umarım devamı gelir...
  • hikaye süper olmuş makarovdan alınacak bir intikamım vardı zaten
  • O DEĞILDE MW2 'NIN SONUNDA BIÇAĞI FIRLATAN KIMDI YA [s
    m=s20.gif]
  • Teşekkürler
  • hunter killeri nasıl geçicem yaa
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.