Şimdi Ara

Webcam ters gösteriyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
28.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Değerli arkadaşlar, Asus marka Dizüstü bilgisayarımın kamerası msn de kameralı görüşme esnasında karşı tarafta görüntü ters görünüyor. Latop'umun webcam'ı dahili kamera . Denetim masasında kamera ya girdim ayarlar falan bulamadım. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

• Webcam ayarlarından settings penceresinde image flip die bir kutucuk var eger orda tik vrsa kaldur düzelir kamre ayalrına da msn accıkken ses ve görüntü ayarlrından webkamera ayarlarından girebilirsn :)
  • Değerli ümran, webcam ayarlarından demişsiniz ama hiç bir yerde webcam ayarlarını bulamadım. Denetim masası+Aygıtlar ve yazıcılar+webcam'e tıklıyorum. Webcam özellikleri geliyor. Donanım a tıklıyorum Bu aygıt düzgün çalışıyor yazıyor.+Özellikler'i tıklıyorum.Ayarları değiştir ikonu geliyor. Webcam özelliklerinden gene bu aygıt düzgün çalışıyor diyor. Sizin anlayacağınız yapamadım bir türlü...
  • Yokmu yardım edebilecek kimse acaba?
  • Bu sorunlar yalnış sürücü kaynaklı oluyor. cihazla beraber gelen driver cd'sinde var olan sürücüleri kullanın.
  • Cihazla beraber gelen cd den yükleme yapmak mantıksızdı. Çünkü içinde ısrarla söylüyorum windows 7 driverları var orjinal cd sinin. Ben sizden Windows 8 driverını istiyorum cameranın. Israrlarınıza istinaden bilginiz olsun diye söylüyorum WİNDOWS 7 X64 ORJİNAL DRİVER'İNİ YÜKLEDİM TERS OLAN GÖRÜNTÜ DE ARTIK YOK! Windows 8 sürücüsü bulabilen ya da aslında yapabilecek olan varsa yazarsa sevinirim. Ziyadesi ile durumu izah ettim.
  • kasayı yan yatır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 6.6.6 -- 17 Mart 2013; 2:15:31 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.