Şimdi Ara

LG Cinema 3D TV / LG FPR - 2012 Modelleri (LM960V, LM860V, LM760S, LM670S, LM660S) [ANA KONU] (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.592
Cevap
138
Favori
998.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha düşüğünü faturalı getirin iki katını götürün iddasında bulunmadan önce vatan ve benzeri firmaların fiyatlarını inceliyorlar demek ki.Vatan ile aynı fiyatı vermişler çünkü.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hkas

Daha düşüğünü faturalı getirin iki katını götürün iddasında bulunmadan önce vatan ve benzeri firmaların fiyatlarını inceliyorlar demek ki.Vatan ile aynı fiyatı vermişler çünkü.

kesin yapıyorlardır
  • kampanya yaptım demek için istanbul bilişim fiyatlarına inerlerse ben ona kampanya derim istanbul bilişimde 2.999 tl fiyatı ama işte lg tr garantili değil maalesef
  • Arkadaşlar öncelikle iyi formlar hepinize ben yaklaşık 1 haftadır LG 42LM615S model tv kullanıyorum 2800'e aldım evkurdan agustosta ödeme ve 15 ay vade secenegı ıle vatanbılgısayardakı fıyatla aynı oldugunu gorunce uctum gıttım aldım dıyebılırım sımdı bu tv ıle kafanıza takılan seylerı ben kendı kıyasımca cvp lamaya çalışacağım formdakı yazılarınızı bastan sona okudum .

İlk öncelikle arkadaşlar üzülerek söylüyorum ama DTS özelliği yok LM serilerinin hiç birisinde bende bunu nasıl çözeeğimi düşünüyorum.
    3D kalitesi olarak mükemmel bir deneyim yaşadım LW5500 modellerinle arasında fark yok
    MCI HZ olayına gelince 100 HZ den sonrası önemli değil zaten gözümüz algılamıyor bu birazcıkta satış politikası MCI 200 HZ olan bir tv hepimize yeter artar bile ;)
    Smart Özelliği 615s modelinde yok ama söyle söyleyeyim arkasında ethernet girişi var ve ağ bağlantısı tanımlamasını yapıyor bundan önceki LG modellerinde nasıl MKV özelliğini fabrika menüsünden aktif edebiliyorsak bundada SMART özelliğini aktif etme şansımız var bu gun LG servisine gittim ve konuştuk tabiki bu özellik bu modeldede aktif edile bilir satış politikası gereği içinde var fakat kitli olarak veriyorlar dedi arkadaş yeni yazılım gelsin aktif ederiz dediler bu güzel bir haber =)

Ama ben tv de internet gereksiz dusunuyorum evımde bılgısayrım var ınternetın yerı orası tvnın yerı orası bence gerekte yok herkesın dusuncesı ayrı bır sey tabı ama sunu soylemek ıstıyorum tv muhtesem gayet guzel hd fılımler ızlıyoruz 3d fılımler gayet basarılı ve tatmın edıcı derecede eglencelı =)

• Hocam LM serisinin smart tv olan her modelinde dts oldugu soylendi bana. Smart olmayanlarda dts olmadigini yazmistim esasen.

Gule gule kullan hocam tv'ni
  • quote:

Orijinalden alıntı: 022Y

Arkadaşlar öncelikle iyi formlar hepinize ben yaklaşık 1 haftadır LG 42LM615S model tv kullanıyorum 2800'e aldım evkurdan agustosta ödeme ve 15 ay vade secenegı ıle vatanbılgısayardakı fıyatla aynı oldugunu gorunce uctum gıttım aldım dıyebılırım sımdı bu tv ıle kafanıza takılan seylerı ben kendı kıyasımca cvp lamaya çalışacağım formdakı yazılarınızı bastan sona okudum .

İlk öncelikle arkadaşlar üzülerek söylüyorum ama DTS özelliği yok LM serilerinin hiç birisinde bende bunu nasıl çözeeğimi düşünüyorum.
    3D kalitesi olarak mükemmel bir deneyim yaşadım LW5500 modellerinle arasında fark yok
    MCI HZ olayına gelince 100 HZ den sonrası önemli değil zaten gözümüz algılamıyor bu birazcıkta satış politikası MCI 200 HZ olan bir tv hepimize yeter artar bile ;)
    Smart Özelliği 615s modelinde yok ama söyle söyleyeyim arkasında ethernet girişi var ve ağ bağlantısı tanımlamasını yapıyor bundan önceki LG modellerinde nasıl MKV özelliğini fabrika menüsünden aktif edebiliyorsak bundada SMART özelliğini aktif etme şansımız var bu gun LG servisine gittim ve konuştuk tabiki bu özellik bu modeldede aktif edile bilir satış politikası gereği içinde var fakat kitli olarak veriyorlar dedi arkadaş yeni yazılım gelsin aktif ederiz dediler bu güzel bir haber =)

Ama ben tv de internet gereksiz dusunuyorum evımde bılgısayrım var ınternetın yerı orası tvnın yerı orası bence gerekte yok herkesın dusuncesı ayrı bır sey tabı ama sunu soylemek ıstıyorum tv muhtesem gayet guzel hd fılımler ızlıyoruz 3d fılımler gayet basarılı ve tatmın edıcı derecede eglencelı =)

Güle güle kullanın hayirli olsun ...

• merhaba, aşağıdaki tabloyu buldum, çok düzgün yapıştıramadım gerçi ama, 860 ve 960 dual core işlemcili olduğu önemli. Bir de 860 ve 960 da MHL-2 display özelliği var ama tam olarak ne işe yaradığını incelemedim. Bir de resolution upscaler plus özelliği bu modellere mahsus.

Ayrıca eylülde de OLED modeller çıkıyormuş. Forumda Oled beğenenler olduğunu biliyorum. İlgilerini çekebilir, doğrusu ben hiç biryerde çıplak gözle Oled görmedim, farkını bilemiyorum.

Benim açımdan ise 860v iyi bir seçim olacak gibi. Şu özellikte olsa nasıl olurdu diye düşünmek yerine biraz daha ödeyip almak daha iyi olacak.

LG 2012 LCD TV Range

Type Resolution Frequency
    3D Smart TV Wi-Fi Second Remote Screen (inches)
    CS460 LCD CCFL HD / Full HD (42'') MCI 100 No No No No 26, 32, 42
    CM960S LCD CCFL Full HD MCI 100 Yes
    (passive) No No No 47
    LS3400
    LCD Edge LED HD / Full HD (42'') MCI 100 No No No No 32, 37, 42
    LS3500 LCD Edge LED HD MCI 100 No No No No 19, 22, 26, 32
    LS3590
    (blanc) LCD Edge LED HD MCI 100 No No No No 26, 32
    LS5600 LCD Edge LED Full HD MCI 100 No No No No 32, 37, 42, 47
    LS570S LCD Edge LED Full HD MCI 200 No Yes
    Ready
    (optional) Ready
    (optional) 32, 37, 42
    LM611S LCD Edge LED Full HD MCI 200 Yes
    (passive) No No No 32, 37
    LM615S LCD Edge LED Full HD MCI 200 Yes
    (passive) No No No 42, 47, 55
    LM620S LCD Edge LED
    Full HD MCI 400 Yes
    (passive) Yes Ready
    (optional) Ready
    (optional) 32, 37, 42, 47, 55, 65
    LM660S
    LCD Edge LED
    Plus
    Full HD MCI 400 Yes
    (passive) Yes Ready
    (optional) Magic Remote 32, 42, 47, 55
    LM669S
    (white) LCD Edge LED
    Plus Full HD MCI 400 Yes
    (passive) Yes Ready
    LM670S
    (aluminium) LCD Edge LED
    Plus Full HD MCI 400 Yes
    (passive) Yes Built-in Magic Remote 42, 47, 55
    LM671S
    (champagne) LCD Edge LED
    Plus Full HD MCI 400 Yes
    LM760S LCD Edge LED
    Plus Full HD MCI 800 Yes
    LM860V LCD Edge LED
    Plus Full HD MCI 800 Yes
    (passive) Yes Built-in Magic Remote
    + voice control 42, 47, 55
    LM960S LCD Nano Full LED Full HD MCI 1000 Yes
    + voice control 47, 55

LG 2012 Plasma TV Range

3D Smart TV Wi-Fi Second Remote Screen
    (inches)
    PA4500 Plasma HD No No No No No 42, 50
    PA6500 Plasma Full HD No No No No No 50, 60
    PM4700 Plasma HD No Yes
    (passive) Yes Ready
    (optional) Ready
    (optional) 42, 50
    PM670S Plasma Full HD No Yes
    (passive) Yes Built-in Magic Remote 50, 60
    PM690S Plasma Full HD No Yes
    + voice control 50, 60
    PM970S Plasma Full HD No Yes
    + voice control 50, 60

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertb -- 27 Nisan 2012; 23:31:15 >

• LM960 piyasaya girdi mi acaba ?Selamlar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertb

merhaba, aşağıdaki tabloyu buldum, çok düzgün yapıştıramadım gerçi ama, 860 ve 960 dual core işlemcili olduğu önemli. Bir de 860 ve 960 da MHL-2 display özelliği var ama tam olarak ne işe yaradığını incelemedim. Bir de resolution upscaler plus özelliği bu modellere mahsus.

Ayrıca eylülde de OLED modeller çıkıyormuş. Forumda Oled beğenenler olduğunu biliyorum. İlgilerini çekebilir, doğrusu ben hiç biryerde çıplak gözle Oled görmedim, farkını bilemiyorum.

Benim açımdan ise 860v iyi bir seçim olacak gibi. Şu özellikte olsa nasıl olurdu diye düşünmek yerine biraz daha ödeyip almak daha iyi olacak.

LG 2012 LCD TV Range

3D Smart TV Wi-Fi Second Remote Screen (inches)
    CS460 LCD CCFL HD / Full HD (42'') MCI 100 No No No No 26, 32, 42
    CM960S LCD CCFL Full HD MCI 100 Yes
    (passive) No No No 47
    LS3400
    LCD Edge LED HD / Full HD (42'') MCI 100 No No No No 32, 37, 42
    LS3500 LCD Edge LED HD MCI 100 No No No No 19, 22, 26, 32
    LS3590
    (blanc) LCD Edge LED HD MCI 100 No No No No 26, 32
    LS5600 LCD Edge LED Full HD MCI 100 No No No No 32, 37, 42, 47
    LS570S LCD Edge LED Full HD MCI 200 No Yes
    Ready
    (optional) Ready
    (optional) 32, 37, 42
    LM611S LCD Edge LED Full HD MCI 200 Yes
    (passive) No No No 32, 37
    LM615S LCD Edge LED Full HD MCI 200 Yes
    (passive) No No No 42, 47, 55
    LM620S LCD Edge LED
    Full HD MCI 400 Yes
    (passive) Yes Ready
    (optional) Ready
    (optional) 32, 37, 42, 47, 55, 65
    LM660S
    LCD Edge LED
    Plus
    Full HD MCI 400 Yes
    (passive) Yes Ready
    LM669S
    (white) LCD Edge LED
    Plus Full HD MCI 400 Yes
    (passive) Yes Ready
    LM670S
    (aluminium) LCD Edge LED
    Plus Full HD MCI 400 Yes
    LM671S
    (champagne) LCD Edge LED
    Plus Full HD MCI 400 Yes
    LM760S LCD Edge LED
    Plus Full HD MCI 800 Yes
    LM860V LCD Edge LED
    Plus Full HD MCI 800 Yes
    + voice control 42, 47, 55
    LM960S LCD Nano Full LED Full HD MCI 1000 Yes
    + voice control 47, 55

LG 2012 Plasma TV Range

3D Smart TV Wi-Fi Second Remote Screen
    (inches)
    PA4500 Plasma HD No No No No No 42, 50
    PA6500 Plasma Full HD No No No No No 50, 60
    PM4700 Plasma HD No Yes
    (passive) Yes Ready
    (optional) Ready
    (optional) 42, 50
    PM670S Plasma Full HD No Yes
    (passive) Yes Built-in Magic Remote 50, 60
    PM690S Plasma Full HD No Yes
    + voice control 50, 60
    PM970S Plasma Full HD No Yes
    + voice control 50, 60

LM860V Çok güzel bir seçim gerçekten ben salona 47LM860V düşünüyorum.Dediğiniz gibi alt modeli alıpta yarın 3-5 ay sonra vah-tüh demenin bir mânâsı yok...

• quote:

Arkadaşlar öncelikle iyi formlar hepinize ben yaklaşık 1 haftadır LG 42LM615S model tv kullanıyorum 2800'e aldım evkurdan agustosta ödeme ve 15 ay vade secenegı ıle vatanbılgısayardakı fıyatla aynı oldugunu gorunce uctum gıttım aldım dıyebılırım sımdı bu tv ıle kafanıza takılan seylerı ben kendı kıyasımca cvp lamaya çalışacağım formdakı yazılarınızı bastan sona okudum .

quote:

quote:

Herkese Selamlar,
    Bir kaç gün önce Armada Kutup mağazasında 42 LM 620S ürününü gördüm , kapatmaya yakın olduğu için çalışan arkadaş kendi yüklediği filmi izliyordu, biraz özelliklerinden bahsettik ve DTS ses formatını desteklediğini; hatta o anda kendi izlediği filmin de o formatta olduğunu söyledi ve sonrasında filmin özelliklerinden gösterdi.

Ayrıca ilgilenen arkadaşlar için Teknosa turuncu indirim kapsamında yeni seri LG ürünlerinde 150-300 Lira arası indirime gitmiş. (En azından benim takip ettiğim modeller için)
    42LM620S 2749TL-->2599
    47LM620S 3599TL-->3299

• Selam arkadaşlar,
    Tv'lerin özelliklerinde yazan "2nd TV Ready" nedir?Bir fikri olan varmı?
  • quote:

Oncelikle hayırlı olsun oyunlarda deneme sansın oldumu bende 47 sini almayı dusunuyorum lag problemi var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: bahtinursen

Selam arkadaşlar,
    Tv'lerin özelliklerinde yazan "2nd TV Ready" nedir?Bir fikri olan varmı?

Sözünü etiiğiniz teknoloji TV üzerinde birden fazla alıcı (2li 3lü tuner) olması durumunda TV'de bir program izlenirken diğer bir ekranda başka porgram izlenmesine olanak vermesi diyebiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baybarut -- 28 Nisan 2012; 15:19:08 >
  • Arkadaşlar 42lw4500 ve 42lw5590 arasında kaldım sizce üst modele para vermek için değermi ? Aradaki fark sadece smart tvmi? Birde bu tvler sorunsuz usbden felan bdrip felan gösteriyor değil mi ?

Son olarak 42lw4500 1700tl sizce fiyatı iyimi ?
  • Arkadaslar arastirmayi sonlandirip, bugun turuncudan 55lm860v yi aldim. Pazartesi teslim edilcek . Bakalim nasil cikacak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mertb

Arkadaslar arastirmayi sonlandirip, bugun turuncudan 55lm860v yi aldim. Pazartesi teslim edilcek . Bakalim nasil cikacak.

hayırlı olsun güle güle kullanın tv niz ile ilgili yorumlarınızı bekliyoruz merakla...
  • ben 47lm760s aldım vatandan tv ile ilgili sorusu olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim.verilen parayı son kuruşuna kadar hak ediyor.tek kusuru önden güneş vurduğu zaman az bişe parlama oluyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: azmanyak

ben 47lm760s aldım vatandan tv ile ilgili sorusu olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim.verilen parayı son kuruşuna kadar hak ediyor.tek kusuru önden güneş vurduğu zaman az bişe parlama oluyor

Lm modellerinin lw modelleri ile arasindaki fark nedir ? 1700tlye 42lw4500 alayim diyiyorumda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ScAnMaN

quote:

Orijinalden alıntı: azmanyak

ben 47lm760s aldım vatandan tv ile ilgili sorusu olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirim.verilen parayı son kuruşuna kadar hak ediyor.tek kusuru önden güneş vurduğu zaman az bişe parlama oluyor

Lm modellerinin lw modelleri ile arasindaki fark nedir ? 1700tlye 42lw4500 alayim diyiyorumda.

LM serilerinde çerçeve olayı yok (660 ve üzeri seriler için)hz olarak daha yüksekler ve uydu alıcısı içinde wifi içinde ve magic kumanda kutu içeriğine dahil.duvara monte ettirip izlediğiniz zaman aldığınız haz bir başka oluyor :)
  • lm760s de DTS desteği var.
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.