Şimdi Ara

LG Cinema 3D TV / LG FPR - 2012 Modelleri (LM960V, LM860V, LM760S, LM670S, LM660S) [ANA KONU] (574. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.592
Cevap
138
Favori
998.368
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Onur__

quote:

Orijinalden alıntı: Best Seller

quote:

2012 Mayıs'ta 2100 TL'ye aldığım ve çok çok az kullanılan LG 42LM620S tv, elektrik kesilip geri gelince kendiliğinden açılıyor.
    Bununla ilgili ne yapılabilir

açıkken elektrik gitmişse geldiğinde de açılır yapacağın bişey yok zaten fabrika çıkışlı böyle

Kapalıyken elektrik gidince, geldiğinde tv açılıyor..

Daha önceden de bu konuda foruma yazmıştım sanırım, birkaç arkadaşın benzer problem yaşadığı, bu vesileyle anakart değiştirdiğini görmüştüm.

O zaman sıkıntı hemen servise başvurun normal bir durum değil.yalnız o değil demek kapalı iken fişi çıkarıp takınca da kendiliğinden açılıyordur garantisi varsa zaman kaybetmeden lg yi arayın derim

Edit
    2012 de almışsınız garanti de olmaz şimdi en fazla yazılımı yeniden yüklersiniz o kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0D056E7F8 -- 8 Mart 2016; 16:04:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen öyle, fişi çıkarıp belirli bir süre sonra geri takınca kendiliğinden açılıyor.
    Garantisi yok, ancak tv alındığından beri böyleydi ve kullanıcı kaynaklı bir problem de değil zaten. Aşırı derecede az kullanılan bir tv ayrıca.
  • quote:

2012 Mayıs'ta 2100 TL'ye aldığım ve çok çok az kullanılan LG 42LM620S tv, elektrik kesilip geri gelince kendiliğinden açılıyor.

Aynı sıkıntı son 1 yıldır bende de mevcut önceden böyle değildi fakat şimdi elektrik geldiği gibi kendi kendine açılıyor.
    bazen eve gidiyorum tv açık çok can sıkıcı.
    bende buna çözüm bulamadım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: georgess

quote:

Aynı sıkıntı son 1 yıldır bende de mevcut önceden böyle değildi fakat şimdi elektrik geldiği gibi kendi kendine açılıyor.

aşağıdaki ayarlarınıza bakarmısınız,hepsi "KAPALI" konumunda olması lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: georgess

quote:

Bu hususta aşağıdaki konuya benzer bir aksiyon almamız gerekecek sanıyorum.
    http://forum.donanimhaber.com/m_56193556/mpage_5/f_//tm.htm#115074414
  • cetates C kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler otomatik bekleme açıkmış kapatınca düzeldi. büyük bir dertten kurtardınız beni.
  • georgess kullanıcısına yanıt
    rica ederim,işe yaradığına sevindim.
  • Arkadaslar evimde 47 LM 760S var birde LG NB3530A bu urun var optikten bagli tv komandasiyla ses acip kapatamiyorum bunun cozumu varmi 2 kumanda kullanmak sıktı artik gercekten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi !!-Origin-!! -- 10 Nisan 2016; 23:47:15 >
  • !!-Origin-!! kullanıcısına yanıt
    TV kumandasıyla değilde Soundbar kumandası ile TV nin ses açma kapama, kanal değiştirme gibi bazı fonksiyonlarına ulaşabilirsiniz.

• cetates C kullanıcısına yanıt
    Evet öylede menü acilmiyor o şekilde çok seymi istiyorum acaba

TV nin kumandasını kullanabilmek için "2013 LA" serisinden itibaren televizyonlara "lg sound sync" özelliği eklemişler,bunun anlamı LM serisi televizyonuzun kumandası ile soundbarınızı kumanda edemezsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cetates

TV nin kumandasını kullanabilmek için "2013 LA" serisinden itibaren televizyonlara "lg sound sync" özelliği eklemişler,bunun anlamı LM serisi televizyonuzun kumandası ile soundbarınızı kumanda edemezsiniz.

Tamm dir tskler. ornegin yeni bir samsung tvdede kumanda edebilirmiyim bu cihazi

IR Blaster özelliği olan Samsung Tv lerde,soundbar,receiver,blu-ray vb. birçok cihazı tek kumanda ile kumanda edebiliyorsunuz,aşağıdaki videoda inceleyebilirsiniz.

https://www.youtube.com/watch?v=vsIeAiUwrzo
  • lm 660 s var internet e bağlanırken her seferinde şifre girerek bağlanıyorum nasıl çözerim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix uygulamasina girebilmek icin ulkeyi ingiltere yapmistim cunku turkiye secili olunca netflix gozukmuyordu.

Bu durum hala boyle mi? Ulke ayarlarini bos yere degistirip kanallarimin silinmesini istemiyorum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: alierr

Netflix uygulamasina girebilmek icin ulkeyi ingiltere yapmistim cunku turkiye secili olunca netflix gozukmuyordu.

Bu durum hala boyle mi? Ulke ayarlarini bos yere degistirip kanallarimin silinmesini istemiyorum :)

Benim televizyonda ülke ayarları otomatik, yani Türkiye olduğu belli. Netflix uygulaması da listede gözüküyor.
  • alierr A kullanıcısına yanıt
    Smart tv ayarlarını değiştirebilirsin, kanallar gitmez.

• emrihak kullanıcısına yanıt
    baska birsey sormustum, hallettim. yalniz; tv dilinin degistigi yerde (ayarlar kisminda) ulkeyi degistirince kanallar gidiyor.
  • alierr A kullanıcısına yanıt
    Tv dili değişirse kanallar gider doğru. ama smart tv ülke ayarlarını seçersen gitmez kanallar smart tv ayarlarını değiştirerek ülkelere özel preminum uygulamalara erişebilirsin.
  • emrihak kullanıcısına yanıt
    Lg LM serisinde spotfiy var mi? Deezeer gordum ama...

Edit: Yokmus:

Spotify tüm 2013 model LG Smart TV'lerde kullanılabilir. Daha önce satın alınan modeller için bir uygulamanın çıkarılıp çıkarılmayacağını şu anda söyleyemiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alierr -- 25 Mayıs 2016; 13:48:24 >
  • 
Sayfa: önceki 572573574575576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.