Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.134
Cevap
101
Favori
1.258.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bende 2 tane var..alali neredeyse 1 ay oldu, şeytan kulağina kurşun reset atmadilar..allah da attirmasin :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: webhaluk

Benimki ingiltereden geldi made in korea yaziyor.
    Ayrica bugun bizzat gidip kilifi bakirkoyden RX3004 arkadastan aldim. Arkadaslar kilif gercekten cok hosuma gitti. Arkadasimiz gercekten kamu hizmeti yapmis. Tesekkur ediyorum kendisine

Ne demek Güle Güle Kullanın
  • quote:

Orijinalden alıntı: tenten77

Kocaman made in china yaziyor ama hic farkı yok
    Güncelleme yaptıktan sonra format atamadim yoğunlük işte.
    Kılıf bana gönderir mısınız mesaj attım.
    Teşekkürler

Bendeki tellerin biri saturn digeri de tel. dukkanindan telpa garantili.. 2 sinde de kore mali yaziyor...
  • kore iyidir :D
  • Stok Bitmek Üzere Arkadaslar Bu Fırsatı Kaçırmayın..

Kılıf + Ekran Film Satın Alan Arkadaslar.

Webhaluk : 1 Adet Siyah Aldı ( Elden ) Teslim Aldı
    Hudini : 1 Adet Şeffaf + 1 Adet Gri Şeffaf Aldı ( Gittigidiyor ) Kargoya Verildi
    Srdr_ks : 1 Adet Şeffaf Aldı ( Gittigidiyor ) Teslim Edildi
    grnrtech : 1 Adet Siyah Aldı ( Gittigidiyor )Teslim Edildi
    Riyadist : 1 Adet Beyaz Aldı ( Gittigidiyor )KTeslim Edildi
    kingablu : 1 Adet Siyah Aldı ( Gittigidiyor )Teslim Edildi
    Ümit : 1 Adet Siyah ALdı ( Gittigidiyor )Teslim Edildi
    TENTEN77 : 1Adet Gri Şeffaf ( Gittigidiyor )Kargoya Verildi
    Asonas : 3 Adet Şeffaf ( Gittigidiyor )Kargoya Verildi
    kocadag43 : 1 Adet Şeffaf ( Gittigidiyor )Kargoya Verildi

Ürünü Teslim Alan Arkadaslar Yorum Yaparsa Sevinirim..
    http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-galaxy-w-kilif-screen-film-49131534

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rx3004 -- 15 Aralık 2011; 18:55:25 >

• quote:

Orijinalden alıntı: alper24

merhabalar i8150 aldım yeni. telefonu ve androidi çözmeye çalışıyorum. ilk sorunum kiese ve allshare'a kablosuz bağlayamıyorum aleti, aynı modeme kablosuz bağlılar ama birbirlerini görmüyorlar. ne yapmam lazım? bir de modem olarak kullanma olayı nasıl oluyor telefonu?
    bir de igo navigasyon programı mı? markette göremedim de.

dostum kies ı önce bilgisayarına kur samsungun sitesinde var Site Tıkla

ama kurmadanda bağlıya biliyorsun kies air a tıkladığında başlat de orda sana bir http:// ile başlayan bir adres veriyor bunu exporer a yaz telefona bağlanırsın.

allshare içinse bilgisayarına programı kurman lazım kies i kurduktan sonra yukarda allshare kurman için bi seçenek var onuda kurduktan sonra telefonun bilgisayarı otomatik olarak görüyor.

İgo bir navigasyon programı evet ve üçretli bir yazılım internette bulabilirsin apk sini bedevasını

• kies ve allshare kurulu bilgisayarda zaten. kies'e dediğiniz şekilde http ile bağlanıyorum ama program üzerinden görmüyor telefonu. dediğiniz şekilde bağlanınca bazı şeyler daha zor ve yavaş oluyor. allshare program kurulu ama hiç görmüyor. anlamadım niye böyledir?
    bir de rehberde google ile birleştir seçeneği var ayar tuşunda, yaptım ama ne işe yarar bu, senkronizasyondan farklı bir şey, her ismin yanına g işareti ekledi. nedir ki bu?
    şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alper24 -- 14 Aralık 2011; 22:33:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: 55GeCe

Siz nerden aldınız ? ve hagi tarihte ? ilk veya son getirilenler arasında üretim yeri farkı vardır belki.

12 Kasımda Ankara Söğütözü Vatan Bilgisayardan aldım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: [S]ensei

quote:

Orijinalden alıntı: tuncay_d

quote:

Arkadaşlar vatan bilgisayarda galaxy w nin menşei P.R.C. yazıyor sizinkilerdemi prc yoksa sadece vatan mı prc satıyor.

Evet arkaşım bizimki de çin malı:-):-).
    bir çok teknoloji markette baktım hepsi prc ydi. ama bu telefonun kalitesi için bir gösterge ol
    maz. U

Ben kısmetliyim o zaman

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU

Siz nerden aldınız ? ve hagi tarihte ? ilk veya son getirilenler arasında üretim yeri farkı vardır belki.

bende vatanın ilk %25 kampanyasından aldım kore benim telefonda

• 999tlye chinasini satmislar. sanki bizimkinde dual core islemci kullanmislar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tenten77 -- 15 Aralık 2011; 10:59:21 >
  • RX3004 adlı arkadasımızadan almıs oldugum kılıf 24 saatten kısa sürede elime ulastı tekrar herkeze tavsiye ederim. ,

Önemli bir nokta ekran koruyucuyu takarken cok dikkat edin. ben 2. yapıstırmasını cıkartırken ekran koruyucu ile birlikte cıktı sonuc olarak geri yapıstırdım ama ekran tertemiz olamadı. arkadasımızdan tekrar ekran koruyucu almaya kalksam kargo parasını kurtarmaz :D o yüzden piyasada cıkana kadar beklemek zorunda kalıcam.

AMA söyle bir sey var KILIF VE EKRAN KORUYUCU tabiri caiz ise CUK OTURDU :D
  • http://www.hurriyet.com.tr/teknoloji/19469310.asp

habere dikkat arkadaşlar. marketten oyun indirenler okusunlar linkteki haberi.
  • Dün akşam 4 te verdim siparişi sabah 10 da ulaştı bana. Koruyucu ve kılıf çok güzel duruyor telefonda. Ben kılıfın böyle olduğunu tahmin etmiyordum sert bisey bekliyordum ama bu çok güzel ve kullanışlı siyah da çok şık durdu. Rx3004 e çok tessekkurler...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: srdr_ks

RX3004 adlı arkadasımızadan almıs oldugum kılıf 24 saatten kısa sürede elime ulastı tekrar herkeze tavsiye ederim. ,

Önemli bir nokta ekran koruyucuyu takarken cok dikkat edin. ben 2. yapıstırmasını cıkartırken ekran koruyucu ile birlikte cıktı sonuc olarak geri yapıstırdım ama ekran tertemiz olamadı. arkadasımızdan tekrar ekran koruyucu almaya kalksam kargo parasını kurtarmaz :D o yüzden piyasada cıkana kadar beklemek zorunda kalıcam.

aynı durum banada oldu yalan oldu kılıf altında boncuk boncuk hava kaldı el izi kaldı peçete ile sildim bide daha beter oldu :D benim hatam ama. birtane daha almak lazım yapacak bişey yok :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rurik Eternally

quote:

Orijinalden alıntı: srdr_ks

RX3004 adlı arkadasımızadan almıs oldugum kılıf 24 saatten kısa sürede elime ulastı tekrar herkeze tavsiye ederim. ,

aynı durum banada oldu yalan oldu kılıf altında boncuk boncuk hava kaldı el izi kaldı peçete ile sildim bide daha beter oldu :D benim hatam ama. birtane daha almak lazım yapacak bişey yok :D

Ekran Filmini Yapıştırmadan once zemini cok iyi temizlemeniz lazım en ufak toz parmak izi baloncuk yapar

• İLK BASTA cok güzel temizlemistimde cıkartırken 2 numaralı yapıstırma varya onu sökerken ekranda kalması gereken yapıstırmada kalktı =) galiba biraz hızlımı aldım ne =) yoksa balancuk toz vs yoktu yapısmıs gözüküyordu :D sonra ben onu yapıstı sanıp atınca ekran koruyucu haliyle masadaki tozları aldı=) ama sorun yok kılıf 10 numara =) öbürüde arkadasında belirttigi gibi bizim hatamız :D
  • biraz fotograf paylaşabilimisiniz.
  • birde bekleme durumunda iken mesela gece yatarken % kaçken sabah baktığınızda % kaç olmuş. bilgisi olan varsa söyleyebilirmi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rx3004

6 Şeffaf 2 Beyaz kaldı arkadaslar

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-pda/samsung-galaxy-w-kilif-screen-film-49131534?pnv=1

Arkadaşım kargo geldi az ewwel teşekkür ederim.Almak isteyen arkadaşlar varsa hiç tereddüt etmeden alabilirler çok güzel duruyor telefonda bilginize...
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.