Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU (724. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.134
Cevap
101
Favori
1.258.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 722723724725726
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • mesaj göndermek için sadece 10 kişi istiyor bunu çoğaltamıyormuyuz ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: saldagfb

quote:

Orijinalden alıntı: Sarper 77

Niye düşmez ki şu telefonun fiyatı????

Ben satayım sana 17 ay garantisi var tertemiz kilifsiz kullanmadım.

Teşekkür ederim ilgine yeni almayı düşünüyorum...
  • quote:

quote:

quote:

Niye düşmez ki şu telefonun fiyatı????

Ben satayım sana 17 ay garantisi var tertemiz kilifsiz kullanmadım.

Teşekkür ederim ilgine yeni almayı düşünüyorum...

Eyvallah kardeşim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar lütfen yardım edin. Doğum günü hediye olarak samsung w hediye geldi. Eski telefonumdan wondere geçtim. Telefon mükemmel. Herşeyi beni tatmin etti ancak bir konuda cidden kafayı yiyeceğim.

Arkadaş, WİFİYİ AÇINDA PARA GİDİYOR! HAYDİ GİTMESİN DEDİM, MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM. SAÇMA SAÇMA ŞEYLER SÖYLEDİLER. KONTÖR GİTMEMESİ İÇİN İNT PAKETİ YAPALIM DEDİLER. TAMAM DEDİK. HALBUKİ ÖNCEKİ TELEFONUMDA VARDI İNT PAKETİM.

Ne olur yardım edin arkadaşlar. Bu seferde int mb pat pat pat düşüyüor hiç kullanmadığım halde 250 mb 40 mb kalmış. Veri ağını kapatınca internetede bağlanamıyorum. Bunun bana bir çözümünü yazarsanız çok mutlu olucam. Turkcell kullanıcısıyım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: EzgiGzc

Arkadaşlar lütfen yardım edin. Doğum günü hediye olarak samsung w hediye geldi. Eski telefonumdan wondere geçtim. Telefon mükemmel. Herşeyi beni tatmin etti ancak bir konuda cidden kafayı yiyeceğim.

Arkadaş, WİFİYİ AÇINDA PARA GİDİYOR! HAYDİ GİTMESİN DEDİM, MÜŞTERİ HİZMETLERİNİ ARADIM. SAÇMA SAÇMA ŞEYLER SÖYLEDİLER. KONTÖR GİTMEMESİ İÇİN İNT PAKETİ YAPALIM DEDİLER. TAMAM DEDİK. HALBUKİ ÖNCEKİ TELEFONUMDA VARDI İNT PAKETİM.

Ne olur yardım edin arkadaşlar. Bu seferde int mb pat pat pat düşüyüor hiç kullanmadığım halde 250 mb 40 mb kalmış. Veri ağını kapatınca internetede bağlanamıyorum. Bunun bana bir çözümünü yazarsanız çok mutlu olucam. Turkcell kullanıcısıyım.

Mobil aglardan veri dolaşımını kapat. Gps de kapat yukarıdan barı çek orda görürsün. WiFi den baglanirken veri dolaşım ağınıda kapat. Power tuşuna basılı tut veri ağını kapat. Bi dene olmazsa tekrar dön.

• Ayrıca ayarlardan senkronizasyona gir otomatik senk. tikli ise kaldır.

• Cok ugrastırıyorum ancak senkronizasyon tam olarak nerede telefon yeni olduğu için biraz yabancıyım
  • quote:

Cok ugrastırıyorum ancak senkronizasyon tam olarak nerede telefon yeni olduğu için biraz yabancıyım

Ayarlar>Hesaplar ve senkronizasyon

Oradan bakabilirsin otomatik senkronizasyon seçilimi diye.
  • Evet senk. seçiliymiş onu kaldırdım. Ancak şu anda wifiyi acmadığım için sanırım int baglanamıyorum.. Wifiyi açıp bağlanmayı deneyeyimmi?
  • Arkadaşlar senk. kaldırdırdım. Veri ağlarınıda kapattım.. Wifiyle evde bağlanınca internete bağlanıyorum. Ancak ben dışardada int girmek istiyorum. Zaten bunun içinde int paketi yaptım ancak veri ağlarını kapattığım için int bağlanamıyorum wifi olmayınca..
  • bildigim.kadariyla galaxy w ye jb gelmior dogru mu??

• quote:

Arkadaşlar senk. kaldırdırdım. Veri ağlarınıda kapattım.. Wifiyle evde bağlanınca internete bağlanıyorum. Ancak ben dışardada int girmek istiyorum. Zaten bunun içinde int paketi yaptım ancak veri ağlarını kapattığım için int bağlanamıyorum wifi olmayınca..

Şu anda wifi aç Bağlan internet paketin gitmeyecek. Dışarı çıktığında tabiki veri ağını açacaksın paketten kullanacaksınız efendim. Kolay gelsin. Başka soru?

• quote:

Orijinalden alıntı: calibrane

bildigim.kadariyla galaxy w ye jb gelmior dogru mu??

Ics bile gelmedi ne jb si hocam hiç bir şey bekleme bu telefona.

• Çok tsk ederim saldagfb. Ancak wifi kullanmayınca int bağlanmıyor. Dışarıdada int bağlanamayacağım bu durumda. İnternet paketide boşuna olacak. Yokmu bunun bir çözümü ?
  • quote:

Çok tsk ederim saldagfb. Ancak wifi kullanmayınca int bağlanmıyor. Dışarıdada int bağlanamayacağım bu durumda. İnternet paketide boşuna olacak. Yokmu bunun bir çözümü ?

Bağlanır saçmalama efendim. Cihaz nereden yurtdışı mı sıfır mı?

• quote:

quote:

çıkmak zorunda yoksa samsung bu kafayla giderse günü kurtarır ama ileri dönük olmaz s3 nexus falan kurtarmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinals99

quote:

quote:

çıkmak zorunda yoksa samsung bu kafayla giderse günü kurtarır ama ileri dönük olmaz s3 nexus falan kurtarmaz

Çıkmayacak nokta.

• Saldagfd evet bağlanmıyor. Bursa genpadan alındı. İnternet bağlantılarında sorun var kontrol edin diyor. Ne yapmalıyım?
  • quote:

Saldagfd evet bağlanmıyor. Bursa genpadan alındı. İnternet bağlantılarında sorun var kontrol edin diyor. Ne yapmalıyım?

Hangi operator u kullanıyorsanız musteri hizmetlerini arayın onlar sizi yönlendirecek. Sonra telefonu aç kapat. Power tuşuna bas veri ağını aktif yap i göreceksin olacak :)

• Musteri hizmetlerini aradim yardimci olamadilar.. Veri ağını aktif yapınca tl'm gitmeycekmi?
  • 
Sayfa: önceki 722723724725726
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.