Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU (721. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.134
Cevap
101
Favori
1.258.250
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 719720721722723
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bilgisayardan biraz olsun anlayan biri gayet kolay her işlemi yapabilir cihazda. Bu kadar kasmayın.

Nasıl ki zaman geliyor bilgisayar herhangi bir sebepten dolayı açılmıyorsa, telefon da açılmayabilir. Bu cihazda önemli olan cihazı "hard brick" etmeyin, gerisi kolay.

Anlatımları takip edin, hiçbir adımı atlamadığınıza emin olur, bu kadar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackshow

quote:

Orijinalden alıntı: 08arnavut08

Arkadaslar Google Gmail hesabım vardı telefondan kullandığım, bugün onu pc den kapattım sildim üyeliği ve şuan telde internete baglandıgımda sürekli oturum acma sourun cıkıyor hesaplar bölümünden hesabı sılmek istediğimde de telefonu fabrika ayarlarına almalısın oyle silebilirsin diyor.Bu kadar sacma bırsey olabılır mı ? Ek olarak nasıl bir çözüm yolu var bunun ? Şimdiden teşekkürler..

Doğru telefonu fabrika ayarlarına alman lazım.yada başka bir hesap alcaksın telefondan.Diğer hesab duracak ama kullanmicaksin.

Telefonu fabrika ayarlarına geri aldım sorun çözüldü.Benzer sorunu yaşayan arkadaşlar malesef telefonu fabrika ayarına geri döndürmekten başka çareniz olmayacak.Bu arada fabrika ayarına dönünce bütün mesajlarınız, uygulamalarınız, hesaplar, güncellemeler, telefonda yaptığınız ayarlar gidiyor.Bunun önüne yedek alarak geçmek mümkünmüdür bilmiyorum.Bana istemeyerekte olsa sıfırlamak daha cazip geldi.Nede olsa telefon 1.5 aylık pek birşey yoktu.Teşekkürler

• quote:

quote:

Arkadaslar Google Gmail hesabım vardı telefondan kullandığım, bugün onu pc den kapattım sildim üyeliği ve şuan telde internete baglandıgımda sürekli oturum acma sourun cıkıyor hesaplar bölümünden hesabı sılmek istediğimde de telefonu fabrika ayarlarına almalısın oyle silebilirsin diyor.Bu kadar sacma bırsey olabılır mı ? Ek olarak nasıl bir çözüm yolu var bunun ? Şimdiden teşekkürler..

Doğru telefonu fabrika ayarlarına alman lazım.yada başka bir hesap alcaksın telefondan.Diğer hesab duracak ama kullanmicaksin.

Telefonu fabrika ayarlarına geri aldım sorun çözüldü.Benzer sorunu yaşayan arkadaşlar malesef telefonu fabrika ayarına geri döndürmekten başka çareniz olmayacak.Bu arada fabrika ayarına dönünce bütün mesajlarınız, uygulamalarınız, hesaplar, güncellemeler, telefonda yaptığınız ayarlar gidiyor.Bunun önüne yedek alarak geçmek mümkünmüdür bilmiyorum.Bana istemeyerekte olsa sıfırlamak daha cazip geldi.Nede olsa telefon 1.5 aylık pek birşey yoktu.Teşekkürler

• quote:

quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: pvt.enis

quote:

Orijinalden alıntı: Mr_aKReP

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: scaner123

quote:

quote:

Arkadaşlar androild 4.0 yüklemek istiyorum fakat garanti kapsamı dışına çıkmasından korkuyorum..telefonu alalı 3 ay olacak siz ne dersiniz ?? daha 21 ay garantisi var telefonun eğer 4.0 yükletirsem garantisi düşer mi ?? birde 4.0 yapınca şarjından çok yer diyorlar dogru mu ??

Garanti dışına çıkar ama yüklemeni önermem hic bi artısı yok root yapmanı öneririm gereksiz uygulamaları kapatirsin.root yaparsan da garanti dışına çıkar ama unroot yaparsın tekrar garantiye girer.

dostum ne oldu gempa dan cevap geldimi değişim için ?

root ve unrootu nasıl yapacagım arkadaşlar valla telefonu alalı 3 ay oldu daha şöyle alıpta hiç kurcalamışlıgım yok bide bişey olacak diye korkuyorum bu benim ilk android sistemli telefonum

bence hiç uğraşma pişaman olma telefonu iyi bir çöz sonrasında baktın telefon seni tatmin etmiyor ozaman iyi araştırıp rootla uğraş Ertan diye bir arkadaşımız var forumun önceki sayfalarında rootla ilgili bilgiler mevcut.

dogru haklısınız arkadaşlar ama telefonda böyle çok kasıyo hele rehbere girmek için 5-6 saniyeden fazla bekledigim zamanlar oluyo ben haala çözemedim bu telefonu :/ hızlandırmam için neler yapmam lazım

Hocam senin telefon normal değil, ben telefonu ilk aldığımda öyle bir sorun vardı, gittm verdim bir hafta sonra yenisni aldım. yazılımsalmı donanımsalmı bilemiyorum bendede aynı sorun vardı artı ram 300 den aşağı düşmüyordu. senin telefonu bu satten sonra servis baklar gibi geliyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: terbüyesüzcanavar

Sizin sorunlar da aynı mı benimkiyle? Daha önce de yazmıştım birşey çıkmamıştı. Bakıyorum telefon çekiyor ama arayan ulaşamıyor. İş yerime tel geliyor noldu neden çekmiyor diye bakıyorum çekiyor telefon. kontör sorgulama yapıyorum yine mmi gibi ulaşamadığından bir hata dönüyor. İlla kapatıp açmak gerekiyor. Az önce baya şarj götüren bir uçak oyununu denemiştim şarjı baya sömürmüş acaba bunlar mı telefonu etkileyip sıkıntı çıkartıyor

aynı sorundan bende sıkayetcıyım garantıye gondermeklede duzelecegını sanmıyorum. bır sorum vardı 1 hafta falan once telı rootladım yanlıslıkla allshare programını dondurmak yerıne kaldırdım acaba telı unroot yaparsam bu program gerı gelırmı ve garantıde rootladıgım anlasılırmı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: 72Falcon

quote:

:) iyi araştır bence kimine iyi gelen sana kötü gelebilir... acelen yoksa iyi araştır... ben w kullanıyorum bana yetmiyor... s2 alacam ama wyi nasıl çıkaracam bilmiyorum telfoncu arkadaş var 350 tlye alırım diyor :)

Galaxy W'de ram epey sorun oluyormuş sanırım,ayrıca Ace 2'ye JB güncellemesi de geliyormuş,bu güncelleme telefonun performansında belirgin bir artış yaratır mı?Araştırdıkça işin içinden çıkılmaz oluyor ama Ace 2 almayı düşünüyorum...:)
    Bu arada w hangi sebeplerden ötürü yetmiyor?

ne zaman gelecekse gelsin artık güncelleme sıkıldım ya... samsung yaygın bir telefon üreticisi ama teknik destek sıfır... ben oyun oynamıyorum oynasamda tavla yada angry birds, internet sayfalarında geziniyorum sayfa sayfa şirket maili kullanıyorum gerekli çünkü üst üste okadar sayfa bilmem ıvır zıvır telefon kasıyor orta tuşuna basınca ana ekrana gelmek için kendini yırtıyor sanki :D bir daha telefon alırsam en az 1 gb ram olacak :D

• quote:

Orijinalden alıntı: hakan652

quote:

Sizin sorunlar da aynı mı benimkiyle? Daha önce de yazmıştım birşey çıkmamıştı. Bakıyorum telefon çekiyor ama arayan ulaşamıyor. İş yerime tel geliyor noldu neden çekmiyor diye bakıyorum çekiyor telefon. kontör sorgulama yapıyorum yine mmi gibi ulaşamadığından bir hata dönüyor. İlla kapatıp açmak gerekiyor. Az önce baya şarj götüren bir uçak oyununu denemiştim şarjı baya sömürmüş acaba bunlar mı telefonu etkileyip sıkıntı çıkartıyor

aynı sorundan bende sıkayetcıyım garantıye gondermeklede duzelecegını sanmıyorum. bır sorum vardı 1 hafta falan once telı rootladım yanlıslıkla allshare programını dondurmak yerıne kaldırdım acaba telı unroot yaparsam bu program gerı gelırmı ve garantıde rootladıgım anlasılırmı ?

acaba güncelleme yapılınca düzelir mi diyorum ben de, garantiye gitsen öyle ha deyince gözükecek bir sorun da değil.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 72Falcon

quote:

:) iyi araştır bence kimine iyi gelen sana kötü gelebilir... acelen yoksa iyi araştır... ben w kullanıyorum bana yetmiyor... s2 alacam ama wyi nasıl çıkaracam bilmiyorum telfoncu arkadaş var 350 tlye alırım diyor :)

Galaxy W'de ram epey sorun oluyormuş sanırım,ayrıca Ace 2'ye JB güncellemesi de geliyormuş,bu güncelleme telefonun performansında belirgin bir artış yaratır mı?Araştırdıkça işin içinden çıkılmaz oluyor ama Ace 2 almayı düşünüyorum...:)
    Bu arada w hangi sebeplerden ötürü yetmiyor?

ne zaman gelecekse gelsin artık güncelleme sıkıldım ya... samsung yaygın bir telefon üreticisi ama teknik destek sıfır... ben oyun oynamıyorum oynasamda tavla yada angry birds, internet sayfalarında geziniyorum sayfa sayfa şirket maili kullanıyorum gerekli çünkü üst üste okadar sayfa bilmem ıvır zıvır telefon kasıyor orta tuşuna basınca ana ekrana gelmek için kendini yırtıyor sanki :D bir daha telefon alırsam en az 1 gb ram olacak :D

Ben daha yeni aldım telefonu,yavaş yavaş keşfediyorum,dün pes 2012'yi attım,bilgisayarda oynarken bu kadar zevk almamıştım :) Grafikler ve akıcılık süper,tavsiye ederim.

• quote:

quote:

quote:

quote:

acaba güncelleme yapılınca düzelir mi diyorum ben de, garantiye gitsen öyle ha deyince gözükecek bir sorun da değil.

root yaptıgın tabikide anlaşılır.

root yapmadım aldığım gibi kullanıyorum

• quote:

quote:

kardeşim allshare nin yedek dosyalarını **** ye yükledim ordan indir içindeki 2 tane rar dosyasını o şekilde telefonundaki titanium backup klasörüne kopyala sonra telefondan titanium bakcup uygulamasını aç tekrar geri yükle dedin mi allshare geri gelir.Toplu yedek alırsan hiç bi problem olmaz cwm recaveryden yedek almanıda öneririm.

LİNK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackshow -- 19 Ekim 2012; 11:35:04 >

• arkadaslar merhaba yeni galaxy w aldım gayet guzel bir telefon tek eksigi diyebilecegim sarjı kullanıldıgında az gidiyor haricinde sormak istedigim 32 gb hafıza kartı destekliyor diye biliyorum 32 gb telefonu yavaslatır mı kullanan var mı ?
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: scaner123

quote:

quote:

Arkadaşlar androild 4.0 yüklemek istiyorum fakat garanti kapsamı dışına çıkmasından korkuyorum..telefonu alalı 3 ay olacak siz ne dersiniz ?? daha 21 ay garantisi var telefonun eğer 4.0 yükletirsem garantisi düşer mi ?? birde 4.0 yapınca şarjından çok yer diyorlar dogru mu ??

Garanti dışına çıkar ama yüklemeni önermem hic bi artısı yok root yapmanı öneririm gereksiz uygulamaları kapatirsin.root yaparsan da garanti dışına çıkar ama unroot yaparsın tekrar garantiye girer.

dostum ne oldu gempa dan cevap geldimi değişim için ?

root ve unrootu nasıl yapacagım arkadaşlar valla telefonu alalı 3 ay oldu daha şöyle alıpta hiç kurcalamışlıgım yok bide bişey olacak diye korkuyorum bu benim ilk android sistemli telefonum

bence hiç uğraşma pişaman olma telefonu iyi bir çöz sonrasında baktın telefon seni tatmin etmiyor ozaman iyi araştırıp rootla uğraş Ertan diye bir arkadaşımız var forumun önceki sayfalarında rootla ilgili bilgiler mevcut.

dogru haklısınız arkadaşlar ama telefonda böyle çok kasıyo hele rehbere girmek için 5-6 saniyeden fazla bekledigim zamanlar oluyo ben haala çözemedim bu telefonu :/ hızlandırmam için neler yapmam lazım

Hocam senin telefon normal değil, ben telefonu ilk aldığımda öyle bir sorun vardı, gittm verdim bir hafta sonra yenisni aldım. yazılımsalmı donanımsalmı bilemiyorum bendede aynı sorun vardı artı ram 300 den aşağı düşmüyordu. senin telefonu bu satten sonra servis baklar gibi geliyor...

eminmisin hocam uygulamaları kapat dediğimde 200 küsürlere düşüyor.. birde 20den fazla program + 2-3 tanede oyun var

• quote:

Orijinalden alıntı: bosverbe

arkadaslar merhaba yeni galaxy w aldım gayet guzel bir telefon tek eksigi diyebilecegim sarjı kullanıldıgında az gidiyor haricinde sormak istedigim 32 gb hafıza kartı destekliyor diye biliyorum 32 gb telefonu yavaslatır mı kullanan var mı ?

hayırlı olsun arkadaşım. bende bu telefonu ( galaxy w ) yakın zamanda almayı planlıyorum, Telefonu yeni almış biri olarak, bu telefonu almayı isteyenlere deneyimlerini paylaşısan sevinirim...
  • Tesekkurler arkadasım telefon için gercekten iyi bir secim yaptıgımı dusunuyorum bir kişinin kullanabilecegi tum ihtiyaclar mevcut kamera cekimleri cok guzel işlemcisi kuvvetli uygulamalar hızlı calısıyor internet baglantısı da aynı sekilde hızlı dokunmatıgı cok guzel telefon tasarımı da cok guzel buyuklugu de galaxy s lerden biraz daha kucuk boyutta ama bence tam kararı ekran boyutu andorid uygulamaları zengin oldugu için navigasyondan tutun bircok uygulamayı cebinizde boyle hızlı ve guzel bi telefonda barındırıyorsunuz bence dediğim gibi tek eksigi sarj bu uygulamar calısıtıgnda kısa gidiyor o da normal cunku benzeri telefonların hepsi aynı bu konuda bence cok memnun kalırsınız :)
  • 6 ay oldu telefonu alalı. 14-18 saat max pil.
    Sadece 1 adet mail adresim var güncellemesi açık olan, 3 adet widget çalışıyor: Güç tasarrufu, miniKağıt ve Ajanda. Başka widget yok.
    Eminim ki bu geçen 6 ayda daha iyi alternatifler çıkmıştır.

Orta tuşu artık çook zor basıyo!!
    Çok kullanmamama rağmen.

En uyuz olduğum nokta ise, Telefon edeyim diye arayıcıya bastığımda bi dünya beklemesi, acil arama yapmam gerektiğinde haddinden fazla kasıp bekletmesi bekletmesi ve bekletmesi.

Ben Nisanda 664TL tek çekim almıştım Golddan, şu tuş basmama olayından bir mucize olsa da para iadesi alsam diye dua ediyorum :)

Akıllı telefonda İşlemci hızından daha önemli bir nokta varmış meğer.
    O da çift çekirdek işlemci...
    Keşke 700mhz olsaydı ama çift çekirdek olsaydı şu meret..

• quote:

Orijinalden alıntı: omnis10

20 GÜN önce 699 tlye aldığım siyah renkli i8150 teleonumu pazarlıksız son fiyat 500 tlye satıyorum.
    ürün sıfır ayarında değil zaten sıfırdır, 20 günlük telefona ikinci el denmez, tek farkı kutunun açılmış olmasıdır. aldığımda zarar gelmesin diye ekrana orjinal ekran koruyucu taktırdım. buda artısıdır.
    ürün de hiç sorun vs. yoktur. distributor garantilidir. satmamın tek nedeni s2 almaya karar vermemdir. beklentilerime büyük ekran cevap vermektedir.

499 tl dahi olmaz, 20 gün önce 699 tl ye aldım ve 199 lira zararla satıyorum zaten, sırf yanlış karar verdiğim için.
    ilgilenenler alıntı yoluyla cevaplayabilir veya özelden pm atabilirler.

(antalya merkezde yaşıyorum)

Benim de en azından S2 almam gerekirmiş, bunu aldıktan 1 ay sonra dank etti kafama ama nasip işte :)

Defalarca benim de aklıma senin gibi zararına satmak geldi telefonu ama kıyamadım..

• quote:

Orijinalden alıntı: celenlee

6 ay oldu telefonu alalı. 14-18 saat max pil.
    Sadece 1 adet mail adresim var güncellemesi açık olan, 3 adet widget çalışıyor: Güç tasarrufu, miniKağıt ve Ajanda. Başka widget yok.
    Eminim ki bu geçen 6 ayda daha iyi alternatifler çıkmıştır.

Orta tuşu artık çook zor basıyo!!
    Çok kullanmamama rağmen.

En uyuz olduğum nokta ise, Telefon edeyim diye arayıcıya bastığımda bi dünya beklemesi, acil arama yapmam gerektiğinde haddinden fazla kasıp bekletmesi bekletmesi ve bekletmesi.

Ben Nisanda 664TL tek çekim almıştım Golddan, şu tuş basmama olayından bir mucize olsa da para iadesi alsam diye dua ediyorum :)

Akıllı telefonda İşlemci hızından daha önemli bir nokta varmış meğer.
    O da çift çekirdek işlemci...
    Keşke 700mhz olsaydı ama çift çekirdek olsaydı şu meret..

yok usta işlemcimize laf yok 10 numara işlemci.. rölantide 122mhz ye düşüyor.. temple runda 768mhz yi geçmiyor.. işlemci günümüz için çok iyi ama ram konusu desen haklısın o tam bir sıkıntı işte.. telefonu kasan şey ram.. onunda kurtuluşu daha hafif bir launcher yüklemek ve gereksiz hizmetleri root + TB ile sonlandırmak..

bunun için launcher pro yu öneririm.. sade ve hızı sevenler yüklesin.. twlauncher çok ram yiyor.. widgetsiz hali bile bazen 50mb leri görüyor.. launcher pro full widgette yanlış hatırlamıyorsam max 25mb yi gördüm.. widgetlerin gereksizlerini kaldırırsanız 10mb ye kadar düşüyor.. klavye olarakta samsung unki 16mb ile 5 kuruş etmeyecek düzeyde onu da markette bulabileceğiniz türkçe klavye uygulamasıyla çözebiliyorsunuz.. ortlama 6-10mb civarı ram tüketiyor..

social hub,sns,music hub,game hub da gereksiz samsung hizmetleri.. bunlarıda silmek en iyisi.. bu şekilde ram kullanımını 90mb ye düşürdüm (askıya alınanlar hariç onla birlikte 120mb)

telefondaki görev yöneticisi askıya alınanlarıda gösteriyor bu yüzden ordaki bilgiye önem vermeyin.. önemli olana ayarlar-uygulamalar-çalışan hizmetlerdeki ram durumu..

• quote:

Orijinalden alıntı: celenlee

quote:

Orijinalden alıntı: omnis10

20 GÜN önce 699 tlye aldığım siyah renkli i8150 teleonumu pazarlıksız son fiyat 500 tlye satıyorum.
    ürün sıfır ayarında değil zaten sıfırdır, 20 günlük telefona ikinci el denmez, tek farkı kutunun açılmış olmasıdır. aldığımda zarar gelmesin diye ekrana orjinal ekran koruyucu taktırdım. buda artısıdır.
    ürün de hiç sorun vs. yoktur. distributor garantilidir. satmamın tek nedeni s2 almaya karar vermemdir. beklentilerime büyük ekran cevap vermektedir.

499 tl dahi olmaz, 20 gün önce 699 tl ye aldım ve 199 lira zararla satıyorum zaten, sırf yanlış karar verdiğim için.
    ilgilenenler alıntı yoluyla cevaplayabilir veya özelden pm atabilirler.

(antalya merkezde yaşıyorum)

Benim de en azından S2 almam gerekirmiş, bunu aldıktan 1 ay sonra dank etti kafama ama nasip işte :)

Defalarca benim de aklıma senin gibi zararına satmak geldi telefonu ama kıyamadım..

valla ben zararada rağzıyım ama ustam, 500 e de almıyor kimse, 500 tl satış yazdım herkes arayıp 450 olurmu diyor. 20 günlük telefon insaf yani. ölücü çok memlekette.

• Kulaklıkla müzik dinledikten sonra kulaklığı çıkardığımda ses ahizeden geliyor. Kapatıp açmak zorunda kalıyorum. Neden?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 719720721722723
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.