Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU (715. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.134
Cevap
101
Favori
1.258.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Merhaba, Galaxy W i8150 ye CVM ile sd kart üzerinden birkaç değişik ics rom attım ancak beğenmedim, ve şimdi Samsungun sitesinden indirdiğim kendi orjinal stock roma dönmek istiyorum ancak aşağıdaki yöntemlerin hepsini denedim odin de setup connection da takılıp kalıyorum. bu işin çözümünü bilen bir paylaşımcı arkadaşımız varsa insanlık namına ve Allah rızası için bilgilerini paylaşabilir mi.
    •Benim derdim telefondaki resetleme problemini düzeltebilmek için güncel ve orjinal 2.3.6 gingerbread versiyonu düzgün bir şekilde atabilmek. telefonu aldığımda da bu versiyon vardı ancak güncel romu tekrar atınca resetleme probleminin düzeldiği söyleniyor.

öncelikle telefonda USB hata ayıklama modunu açık. daha önce odinde birkaç kez CVM vr stock recovery flash yapmış biri olarak adımları biliyorum. şimdi gelelim yaptıklarıma:

•Telefonu download moda aldıktan sonra odin v.1.85 i açıp teli PC ye bağlıyorum. PC telefonu görüyor, COM portu sarıya dönüyor ve telefonu gördüğüne dair "added" ibaresini görüyorum.
    •Odinde one package'i seçip tek parçalı olan orjinal romu pda kısmına ekleyip start dediğimde setup connection adımında takılıp kalıyor.
    •internet üzerinde aramadığım forum sitesi kalmadı ancak çözüm yok.
    •odin 1.85 den 3.07 ye kadar bütün versiyonları denedim olmadı.
    •odin multi downloader versiyonları ile denedim olmadı.
    •setup connectionda kaldığında usb kablosunu çıkarıp takıp tekrar start dediğimde yine sonuç aynı ki bu işlemi kaç defa yaptığımı hatırlamıyorum bile.
    •CVM recoveryi kaldırıp orjinal stock recovery menüsüne döndüm aynı işlemleri yaptım ancak yine olmadı.

NE OLUR ÇÖZÜMÜ BİLEN BİRİSİ BANA YARDIM ETSİN. İLGİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

• quote:

Orijinalden alıntı: diamond4000

quote:

Orijinalden alıntı: etkinus

quote:

Orijinalden alıntı: diamond4000

Catirdama hakkinda

arkadaslar telpa ya verdim butun hepsinde catirdama var dedi ama annem biraz israrci biri oldugu icin urun degisim istedi. kadin dediki telpadaki. butun wonderlarda var dedi. dokunmatik sonradan yerlestirilmismis.. banane kardesim bana saglam vericekler PARAYI ALMAYI BILIYOR SAMSUNG adam gibi yapsin. pzt den beri telpada cok sinir oldum.

herkesin ekraninda her hangi bir yerinde var mi bu gicirti?

elektronik aletlerde mekanik sıkıntılar genelde garanti kapsamına girmez. kırık gelmediyse tabi :)
    bide bu alet dokunmatik. öyle ses getirecek kadar ekrana bastırmayın arkadaşlar gözünüzü seveyim yapmayın böyle:)
    arkada kapak tırnakları tam oturmamışsa sesi o yapıyo olabilir. kapağı takınca oturdu sanıyoruz bazen, halbuki tırnağı tam oturmamış oluyo. ona bi dikkat edin.

salak mi zannettin?
    telefonnu o kadar temiz ve iyi kullaniyorum yaklasik 3 hafta sonra fark ettim. dusun artik ekrana bastiriyormuyum bastirmiyormuyum

Bende çatırdama falan hiçbir şey yok.Galiba kullanıma göre değişiyor zaten dokunmatik basmatik değil geçmiş olsun ne diyelim.

• S.a beyler bişi sorucam nova yı açarken yarım ekran oluyor bunun sorunu nedir acaba ?
  • beyler , root mu rom ne onlardan yapsak garanti kesin gider mi ? Ram 351 gözüküyor ama 512 diye aldık ? .Garantinin gitmesini hiç istemiyorum ayrıca daha da hızlanmasını falanda istiyorum Neler yapabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 46petro

beyler , root mu rom ne onlardan yapsak garanti kesin gider mi ? Ram 351 gözüküyor ama 512 diye aldık ? .Garantinin gitmesini hiç istemiyorum ayrıca daha da hızlanmasını falanda istiyorum Neler yapabilirim

Root rom garantiyi bozmuyor diye biliyorum, ram geri kalanını kendi kullandığı için o kadar gözüküyor
  • Arkadaşlar,

Yaklaşık 1 aydır ics4 cm9 beta 1 kullanıyorum. Cwm recovery yardımıyla hafıza kartından kurdum. Ancak kurulum sonrası stock rom'dan kalma verilerimin hepsi duruyordu neredeyse...

Ben şöyle telefondaki tüm veriyi temizleyerek bir rom atmak istiyorum. Stock Rom belki ya da önerebileceğiniz stabil bir rom da olabilir.

Konu hakkındaki bilgi ve görüşlerinizi paylaşırsanız sevinirm...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jokě

Yazık ya, insanları bir türlü anlayamıyorum. Madem bu telefonu beğenmeyecektin, GPU'nun bellekten yediğini inceleyemeyecek kadar acele edecektin, ne diye alırsın ve sayfa sayfa telefonu eleştirirsin ?

En basitinden bir örnek vereyim. Girin youtube'a, Galaxy W ve AMOLED teknolojili bir Samsung telefonunu karşılaştırın, aradaki farkı (yüksek pixelli modeller dışında) anlayamayacaksınız bile. Kimisi ekranına çemkirir, kimisi 350 mb ram bana yetmiyor der.

Yahu, madem yetmiyor, alırsın tablet, ne iş yapacaksan orada yaparsın. Sygic navigasyonu bile neredeyse takılmadan rahat rahat kullanabiliyorum. Telefon bazında BF3 ayarında oyun oynanmayacağını bildiğim için orta karar ve popüler oyunları oynuyorum. Arayüzüne, kullanıcı profiline ve hızına hayranım.

Tam bir F/P ürünü diye büyük bir hevesle alınan telefonların 5-6 ay sonra yüzüne bile bakmıyorsunuz. Bırakın şu tüketim çılgınlığını. Hastalıktan başka bir şey değil. Sadece iyi reklam politikası güden çobanların koyunu olmaktan başka hiçbir vasfınız olmaz bu dünyada. İhtiyaçlarınızı belirleyin, ona göre bir telefon alın. Tarayıcısında ufak takılmalar oldu diye "ram sorunu var yeaa" demeyin hemen. Gidin 4 çekirdeki 1 gb paylaşımsız ramli galaxy sIII alın, sizin bıdı bıdınızdan kurtulalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: deniz_78

YARDIM LÜTFEN

Merhaba, Galaxy W i8150 ye CVM ile sd kart üzerinden birkaç değişik ics rom attım ancak beğenmedim, ve şimdi Samsungun sitesinden indirdiğim kendi orjinal stock roma dönmek istiyorum ancak aşağıdaki yöntemlerin hepsini denedim odin de setup connection da takılıp kalıyorum. bu işin çözümünü bilen bir paylaşımcı arkadaşımız varsa insanlık namına ve Allah rızası için bilgilerini paylaşabilir mi.
    •Benim derdim telefondaki resetleme problemini düzeltebilmek için güncel ve orjinal 2.3.6 gingerbread versiyonu düzgün bir şekilde atabilmek. telefonu aldığımda da bu versiyon vardı ancak güncel romu tekrar atınca resetleme probleminin düzeldiği söyleniyor.

öncelikle telefonda USB hata ayıklama modunu açık. daha önce odinde birkaç kez CVM vr stock recovery flash yapmış biri olarak adımları biliyorum. şimdi gelelim yaptıklarıma:

•Telefonu download moda aldıktan sonra odin v.1.85 i açıp teli PC ye bağlıyorum. PC telefonu görüyor, COM portu sarıya dönüyor ve telefonu gördüğüne dair "added" ibaresini görüyorum.
    •Odinde one package'i seçip tek parçalı olan orjinal romu pda kısmına ekleyip start dediğimde setup connection adımında takılıp kalıyor.
    •internet üzerinde aramadığım forum sitesi kalmadı ancak çözüm yok.
    •odin 1.85 den 3.07 ye kadar bütün versiyonları denedim olmadı.
    •odin multi downloader versiyonları ile denedim olmadı.
    •setup connectionda kaldığında usb kablosunu çıkarıp takıp tekrar start dediğimde yine sonuç aynı ki bu işlemi kaç defa yaptığımı hatırlamıyorum bile.
    •CVM recoveryi kaldırıp orjinal stock recovery menüsüne döndüm aynı işlemleri yaptım ancak yine olmadı.

NE OLUR ÇÖZÜMÜ BİLEN BİRİSİ BANA YARDIM ETSİN. İLGİNİZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER.

cwm recoveryden backup aldıysan dönebilrisn ki rom vs. atmadan önce backup alman gereklyidi.hiç odin ile rom yüklemedim ama ertan arkds bu işlerde baya tecrübeli ona bi özelden mesaj at istersen.

• quote:

Orijinalden alıntı: 46petro

beyler , root mu rom ne onlardan yapsak garanti kesin gider mi ? Ram 351 gözüküyor ama 512 diye aldık ? .Garantinin gitmesini hiç istemiyorum ayrıca daha da hızlanmasını falanda istiyorum Neler yapabilirim

arkdsım rom işine hiç girme root yap gereksiz uygulamları kaldır veya dondur yeterli ben rom yaptım bi işe yaramıyo tamam görsellik olark iyi ama uygulama ve oyun performansı kötü.garantsi gider diyen var gitmez diyen var ben önemsemiyorum bozulursa gider veririm elleri mecbur yapacaklar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ertank07

Galaxy W için bunu gördüm "karada ölüm yok modeli" :) gittigidiyorda

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU

kaç paraymış peki?
  • arkadaşlar kameranın fotoğraf çekerken zoom özelliği var mı? ben bulamadım da :) varsa tarif edermisiniz nasıl yapıldığını.
  • selam arkadaşlar.

yaklaşık 1 aydır cyanogen9 beta1 kullanıyorum genel olarak çok memnunum arayüz harika telefon bambaşka oldu.

tek sorunum telefonun sesini kilit tuşuna basarak gelen ekrandan titreşime alıyorum ancak gerçek anlamda sesiz olmuyor telefon yani titreşim moduna geçmiş gibi gösteriyor ama biri aradığında ya da mesaj geldiğinde normal çalıyor gayet derslerde 2 defa bunun yüzünden rezil oldum hem sınıfa hem proflara. artık manuel kısıyorum tek tek basa basa bunun bi çözümü yokmudurki.

bir de bu benim kullandığımdan daha iyi bi rom kullanan var mı şöyle güzel böyle iyi diyebileceğiniz kendi kullandıklarınızdan önerebilceğiniz?
  • @kuseyr

zoom normalde ses tuslari ile yapilir ancak yapman icin ayarlardan goruntu kalitesini dusurmen lazim

@kronk-x

ben ustten perde ceker gibi cekip yapiyorum. oradan bir sikinti olmuyor. ama istersen bir de profillerden bak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: avangard1907

İnternette gezinirken sayfayı aşağıya indirdiğimde hızlı bir şekilde veya sağa,sola kenarlarda mavi çizgi beliriyor.

Bugün özellikle dikkatimi çekti, telefonu alalı daha 1 hafta olmadı ve ilk kez android bir telefon kullanıyorum ama sorun mu değil bu çözemedim tam aydınlatırsanız sevinirim.

aynı sorun bendede var nedirbu
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marjinals99

quote:

Orijinalden alıntı: avangard1907

İnternette gezinirken sayfayı aşağıya indirdiğimde hızlı bir şekilde veya sağa,sola kenarlarda mavi çizgi beliriyor.

Bugün özellikle dikkatimi çekti, telefonu alalı daha 1 hafta olmadı ve ilk kez android bir telefon kullanıyorum ama sorun mu değil bu çözemedim tam aydınlatırsanız sevinirim.

aynı sorun bendede var nedirbu

Sorun değil. O sayfa sınırının sonuna geldiniz anlamında. Mesela Fotoğraflarınıza bakarken de olur o görüntü
  • Sorunu hallettim, Stock roma odin multi downloader 4.43 ile döndüm. teşekkürler.
  • arkadaslar telefona root attım simdi titanium backupta var ram i nasıl temizleyebilirim
  • Merhaba arkadaşlar bendede WONDER var ama şu sıralar ilgiyle seyrettigim bi dizi varda onu ben youtube download gibi bi programla youtubeden telefonuma indirmek istiyorum nasıl yapacağım arkadaşlar lütfen çok acil lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: pvt.enis

Merhaba arkadaşlar bendede WONDER var ama şu sıralar ilgiyle seyrettigim bi dizi varda onu ben youtube download gibi bi programla youtubeden telefonuma indirmek istiyorum nasıl yapacağım arkadaşlar lütfen çok acil lazım

aDownloader diye bir program var, torrent. Ama şahsen bilgisayardan indirip izlemeyi tercih edeceğim için bilmem olayını
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelerinli

quote:

Orijinalden alıntı: pvt.enis

Merhaba arkadaşlar bendede WONDER var ama şu sıralar ilgiyle seyrettigim bi dizi varda onu ben youtube download gibi bi programla youtubeden telefonuma indirmek istiyorum nasıl yapacağım arkadaşlar lütfen çok acil lazım

aDownloader diye bir program var, torrent. Ama şahsen bilgisayardan indirip izlemeyi tercih edeceğim için bilmem olayını

eyvallah kardeşim bildiğin başka önerebileceğin youtubedan indirebileceğim program var mı
  • 
Sayfa: önceki 713714715716717
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.