Şimdi Ara

SAMSUNG GALAXY W | ANA KONU (712. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18.134
Cevap
101
Favori
1.258.249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 710711712713714
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar Galaxy Wonder kendiliğinden veya benim bir kusurumdan dolayı arasıra internete girilmiş gibi ücretlendirme geliyor.Whatsapp programından süphelendım ve sıldım.Fakat devam ediyor.Cok büyük mıktarlar gibi gozukmesede 1-2 lira gidiyor zaten 2-3 haftada bir 20 TL yükleyen birisiyim, bu tarz boş tüketimi nasıl önleyebilirim ? İşin kötü tarafı neyin internete bağlandıgını bilmiyorum.
    -Buna ek olarakta şarjım 1 gün bile dayanmıyor.Wifi kesinlikle ev harici kapalı tutuyorum.Mesela gece 00:00'da full şarj ile telefonu bıraktım, sabah kalktıgımda ya telefon kapanmıs oluyordu ya da %20 lerde oluyordu.Şarj kullanımına baktıgımda da "Ekran" kısmının yüzdesi bir hayli yüksek, canlı duvar kağıdını bugün değiştirip klasik bir duvar kağıdı kullanmaya başladım.Tecrübeli olanlarınızdan bu tarz ipuçları istiyorum.Telefonu daha verimli kullanmak istiyorum.Şimdiden herkeze teşekkür ederim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 08arnavut08

Arkadaşlar Galaxy Wonder kendiliğinden veya benim bir kusurumdan dolayı arasıra internete girilmiş gibi ücretlendirme geliyor.Whatsapp programından süphelendım ve sıldım.Fakat devam ediyor.Cok büyük mıktarlar gibi gozukmesede 1-2 lira gidiyor zaten 2-3 haftada bir 20 TL yükleyen birisiyim, bu tarz boş tüketimi nasıl önleyebilirim ? İşin kötü tarafı neyin internete bağlandıgını bilmiyorum.
    -Buna ek olarakta şarjım 1 gün bile dayanmıyor.Wifi kesinlikle ev harici kapalı tutuyorum.Mesela gece 00:00'da full şarj ile telefonu bıraktım, sabah kalktıgımda ya telefon kapanmıs oluyordu ya da %20 lerde oluyordu.Şarj kullanımına baktıgımda da "Ekran" kısmının yüzdesi bir hayli yüksek, canlı duvar kağıdını bugün değiştirip klasik bir duvar kağıdı kullanmaya başladım.Tecrübeli olanlarınızdan bu tarz ipuçları istiyorum.Telefonu daha verimli kullanmak istiyorum.Şimdiden herkeze teşekkür ederim..

Arkaplan verisini kapat ve app4apn programini indirip ayar yap

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İnternet sorununu hallettim. Cevaplayan arkadasıma cok teşekkurler. Baska bir operatore geçmek istiyorum. Rehberimde bulunan tum telefon bilgilerimi nasıl saklayabilirim.

Veyahut birşey olmasına karşın cep telefonunu bilgisayara bağlayığ tüm telefon bilgilerimi bir DOSYA olarak kaydetmem mümkünmüdür. Düşünki telefon çalındı yada kaybettim. En azından bu biligileri kaybetmeyeyim. Rica etsem bu konuda bilgi akatarımı yapabilirmisiniz ?

Selamlarımla
  • quote:

Orijinalden alıntı: Polat12345

İnternet sorununu hallettim. Cevaplayan arkadasıma cok teşekkurler. Baska bir operatore geçmek istiyorum. Rehberimde bulunan tum telefon bilgilerimi nasıl saklayabilirim.

Veyahut birşey olmasına karşın cep telefonunu bilgisayara bağlayığ tüm telefon bilgilerimi bir DOSYA olarak kaydetmem mümkünmüdür. Düşünki telefon çalındı yada kaybettim. En azından bu biligileri kaybetmeyeyim. Rica etsem bu konuda bilgi akatarımı yapabilirmisiniz ?

Selamlarımla

samsung kies diye bir program var, bilgisayarınıza kurup tüm verilerinizi yedekleyebilirsiniz.
    ayrıca android telefonlarda rehberi gmail hesabınıza yedekleyebiliyorsunuz, rehberden ayarlara girip karıştırın orda görürsünüz, bende dün akşam yedekledim.

11 günde 2 gb internet kullanmışım, telefonu aldığımdan beri laptopu açmıyorum doğru dürüst.
    şarjım 1 gün gidiyor, sürekli internete giriyorum, veri kapalı olsa çok rahat 2 gün gider diye düşünüyorum.
    arada kasmalar oluyor ama onu da rami temizleyerek gideriyor, orta seviye güzel bir telefon olduğunu düşünüyorum.

• Merhaba,
    Telefonum %100 şarj olmamaya başladı..Sarjda biraksam 8-10 saat %99'da duruyor ve kullanimima göre eskiden 12-13 saat giden şarj 6-7 saatte biter oldu..telefon rootlu başlarda bir sıkıntı yoktu.onunla alakali olabilir mi? Karşılaşan var mi?

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan456

quote:

Orijinalden alıntı: osman_buyukalayli

quote:

Orijinalden alıntı: blackshow

quote:

Orijinalden alıntı: osman_buyukalayli

Arkadaşlar bişey soracağım sizce bizim telefonlarda kamera biraz geç odaklanıyor gibi arkadaşlarımın iPhone, xperia neo v hatta galaxy ace'de bile 1 saniyede odaklanıyor ve çekiyor ama galaxy w 2 saniyede falan çekiyor CM9'dayim ama stock rom'da da böyleydi sanki diğer telefonlarla kıyaslayın bi lütfen.

Cm9 daki kamerayı hiç sevmedim stock rom daki cam gibi cm9 bulanık.odaklamayida hiç fark etmedim.

Ya benim bulaniklikta sorunum yok ama cok gec odaklaniyor yani cok gec cekiyor

cm9 beta 2 yi yükledim kamerayı denedim tek sorun video modunda 720p ekranda ufak gözüküyor onun dışında ne otofokusu sorunlu ne de bulanık çekim var.. belki otofokusun geç olması istediğin yere odaklama teknolojisine sahip kamera olduğu için olabilir ama 5800 dan daha hızlı odakladığı ortada.. inanmayana w vs 5800 videosu yapabilirim o derece eminim yani

Hocam 5800 tabi olsun o kadar bence yavas odaklaniyor ve video da bulanik cekiyor galiba romdan kaynaklaniyor.Benim karsilastirdigim telefonlar xperia neo v, evo3d, iphone, galaxy ace ve bunlarin hepsi 5mpx kamerali.Sorun bizde mi anlamadim..

• Arkadaşlar GALAXY W için otomatik ekran parlaklığı ayarı yapan program var mı ?

Lux diye bir program yükledim. Ayarlarıyla neredeyse 2 haftadır uğraşıyorum. Her türlü denedim ama güneşe felan çıkınca, karanlık ortamlarda vs. ayar yapmıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mto -- 9 Ekim 2012; 13:57:30 >
  • 3 AYLIK İNCELEMEM!
    Telefonu 3 aydır rom, root vb. işlemleri hiç yapmadan kullanıyorum. İlk aldığımda bekleneni bana verdi. Yaklaşık 16 saat şarj işleminden sonra telefonu tamamen kullanmaya başladım. Acemi olduğum için task killer falan bilmiyorum. Çok fazla uygulama vardı telefonda ve küçük uygulamalar değil en ufakları 15 mb'tı. Sonra biraz kasmaya başladı ve fabrika ayarlarına döndürdüm. Rahatladı gerçekten telefon ve task killer kurdum ayarlarını yaptım. Şuan gereksiz uygulamaları sildim telefondan. Telefon gerçekten F/P için mükemmel. Orta seviye bir şey arayanlara öneririm.PİLİN AZ GİTTİĞİNİ SÖYLEYENLER YANILIYOR YENİ NESİL HER TELEFON BÖYLE!!!
    Tabi Her Telefonunun - bir yönü vardır.
    1- Wifi çekim kalitesi standartın biraz altında.
    2- Orta seviye bir telefon olduğu için üst düzey uygulamalar kasabiliyor.
    3- Android güncellemesi gelmiyor ve bunlarda sizi rom ve root a sürüklüyor.

NOT: ROM VE ROOTA HİÇ BULAŞMADIM VE HİÇ BİLGİM YOK DİYEBİLİRİM!
    Aklıma geldikçe ekliyeceğim...

• quote:

Orijinalden alıntı: mto

Arkadaşlar GALAXY W için otomatik ekran parlaklığı ayarı yapan program var mı ?

Lux diye bir program yükledim. Ayarlarıyla neredeyse 2 haftadır uğraşıyorum. Her türlü denedim ama güneşe felan çıkınca, karanlık ortamlarda vs. ayar yapmıyor.

kardeşim bu cihazda ışık sensörü yok.. manuel ayarlıyorsun.. o ekranın üsütnden tutup aşağı çekince gelen menüyü aşağaçekmeden sağ tarafa doğru sürt ışığı açılıyor sola sürtünce kısılıyor..

yapamazsan widgette güç widgeti var.. orda ekran ışığını %0 - %50 - %100 olarak ayalı.. 2 kez basarsan ful açılır 1 kez basarsan yarım.. en kolay yöntemi bu..
  • beyler telefonu yeni aldım. hemen internete girdim ama internetten çıkış yapamıyorum yani üstte E logosu hep duruyor . nasıl çıkış yapabilirim ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: AğzıAçık

beyler telefonu yeni aldım. hemen internete girdim ama internetten çıkış yapamıyorum yani üstte E logosu hep duruyor . nasıl çıkış yapabilirim ??

Mobil ağlar açık olduğu sürece ordaki E kalır.

• quote:

Orijinalden alıntı: yusfcuk

quote:

beyler telefonu yeni aldım. hemen internete girdim ama internetten çıkış yapamıyorum yani üstte E logosu hep duruyor . nasıl çıkış yapabilirim ??

wifi yi mi kastediyorsun hocam ?
  • quote:

quote:

quote:

Hayır. Power tuşuna basılı tuttuğunuzda gelen menüde veri ağı modu butonu açıp kapatabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi varevolverine -- 9 Ekim 2012; 21:25:51 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hayır. Power tuşuna basılı tuttuğunuzda gelen menüde veri ağı modu butonu açıp kapatabilirsiniz.

teşekkürler oldu.

ha bide o işaretin orda kalmasının bi zararı olur mu ? anladığım kadarıyla o işaret internetin açık olduğunu gösteriyor

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

teşekkürler oldu.

ha bide o işaretin orda kalmasının bi zararı olur mu ? anladığım kadarıyla o işaret internetin açık olduğunu gösteriyor

Arka planda internetle alakalı program çalışıyorsa girebilir. Ama kotandan nekadar gideceği çalışan programa bağlı

• Arkadaslar bu telefonun klavyesnde bazi karakterler yok nasil ekleyebilirm ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Komi

Arkadaslar bu telefonun klavyesnde bazi karakterler yok nasil ekleyebilirm ?

i yerine ı harfi gibilerden bahsediyorsan uzun basarsan hemen üstüne çıkar yoksa dil seçeneklerinde ingilizce olarak seçilidir türkçe yaparsan düzeltirsin.
  • Basit bir soru belki ama bulamadim aksam

klavye'nin otomatik düzeltme özelliği yokmu acaba ?

swype ile oluyor ama klavye ile yazınca düzeltmiyor

Saygılar
  • Reset atma sorununa cozum bulan varmi acaba bu telefonda ?

• quote:

Orijinalden alıntı: circumciser

Reset atma sorununa cozum bulan varmi acaba bu telefonda ?

satmak
  • 
Sayfa: önceki 710711712713714
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.