Şimdi Ara

Flash site indirme hk.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
31
Cevap
2
Favori
8.329
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

benim bir sorum olacak; wix.c o m da hazır düzenlenebilir flash tasarımlar var. bunları düzenledikten sonra indirebilmemiz mümkün mü? teşekkürler.

• Ben de iki gündür buna uğraşıyorum desem.

Firefox'a bi eklenti indirdim. Swf'leri indiriyor. Daha sonra onları Fla'ya çeviriyorum ama xml dosyaları eksik. Bir çözüm bulamadım ben de daha.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RadioDJM

Ben de iki gündür buna uğraşıyorum desem.

Firefox'a bi eklenti indirdim. Swf'leri indiriyor. Daha sonra onları Fla'ya çeviriyorum ama xml dosyaları eksik. Bir çözüm bulamadım ben de daha.

aynı site mi, farklı bir yer mi?

ayrıca evet, o yaptığınız işlemler bir işe yaramıyor. yarım yamalak dosyalar geliyor sadece.
  • quote:

Orijinalden alıntı: acerciyim

quote:

ayrıca evet, o yaptığınız işlemler bir işe yaramıyor. yarım yamalak dosyalar geliyor sadece.

Farklı bir flash site.

İnada bindi iş artık. Bulursak paylaşalım.
  • quote:

quote:

quote:

Farklı bir flash site.

İnada bindi iş artık. Bulursak paylaşalım.

aynen öyle ben de taktım.

• quote:

firofox taki o swf indirme eklentisinin adını paylasırmısınız dostlarım. bende bi inceleme yapim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: toggy

quote:

firofox taki o swf indirme eklentisinin adını paylasırmısınız dostlarım. bende bi inceleme yapim ?

Flash and Video Download 0.3.7

dostum.
  • saol dostum. xml almak için internet explore da siteyi actında tempory internet files dan bakmayı denedin mi ? orda belki xml i verebilir..
  • quote:

Orijinalden alıntı: toggy

saol dostum. xml almak için internet explore da siteyi actında tempory internet files dan bakmayı denedin mi ? orda belki xml i verebilir..

Mac, Safari kullanıyorum. :/
  • safaride nası oluyo bilmiyorum ama explore da internet seçenekleri > geçmiş teki ayarlar ordanda tempory internet files dan yapılıyor.
  • Kendi uğraşlarım sonucunda birkaç veriye eriştim ama şimdiki aşama hakkında kararsızım.

xml dosyalarını buldum. Peki bu dosyaları kendi adlarıyla dosya içerisine kaydettikten sonra hedef yolu göstermeli miyim? Yoksa aynı adla kaydettiğimde zaten fla erişebilir mi?

Bir de index'i yok elimde. Sayfa kaynağını görüntüleyip kopyalayarak index.html şeklinde mi kaydetmeliyim?
  • Sonunda kendi çabalarımla buldum ve bütün siteyi indirdim. Hemen paylaşmak istedim.

Önce şunu söyleyeyim; ekstra hiçbir programa ihtiyacınız yok.

Elinizde bulunması gereken Safari ve Firefox tarayıcıları.

1. İndirmek istediğiniz sitenin linkini Safari'de açıyoruz.

2. Pencere - Etkinlik adımlarını uyguluyoruz.

3. İndirmek istediğiniz sitenin swf ve xml dahil bütün dosya uzantıları site adının altında sıralanmıştır.

4. Sırayla şu adımları uyguluyoruz;

İlk linke tıkladık. Yeni sekmede dosyayı açıldı. Safari'den linkini kopyalayıp Firefox'ta açıyoruz. Firefox'ta açılan sayfayı 'Dosya - Sayfayı Farklı Kaydet' komutuyla kaydediyoruz. Dosyaları hangi formattaysa aynı şekilde, bozmadan, masaüstümüzde oluşturduğumuz dosya içerisine kaydediyoruz.

Örneğin;

forum.donanimhaber.com/m_54531812/mpage_1.js - uzantısındaki dosyayı masaüstümüze açtığımız site/m_54531812 klasörüne kaydetmeliyiz ki directory'ler bozulmasın.

5. Bu yöntemle bütün siteyi hiçbir program kullanmadan masaüstüne kaydediyoruz.

Sonrasında editleme işine pek bir zorluk kalmıyor. Takılırsanız onu da anlatırım.

Unutmadan! Önemli!

İndireceğiniz siteyi Opera'da ilk açtığınızda bütün linklerine tıklayın ki indireceğiniz siteyi bütünüyle hafızaya alsın. Eksik dosya kalmasın!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RadioDJM -- 13 Kasım 2011; 16:12:42 >

• sna benim dedim yontemii denedimm olduu dedigim gibide xml dosyasını alabiliyorsn.
  • quote:

Sonunda kendi çabalarımla buldum ve bütün siteyi indirdim. Hemen paylaşmak istedim.

3. İndirmek istediğiniz sitenin swf ve xml dahil bütün dosya uzantıları site adının altında sıralanmıştır.

İlk linke tıkladık. Yeni sekmede dosyayı açıldı. Safari'den linkini kopyalayıp Firefox'ta açıyoruz. Firefox'ta açılan sayfayı 'Dosya - Sayfayı Farklı Kaydet' komutuyla kaydediyoruz. Dosyaları hangi formattaysa aynı şekilde, bozmadan, masaüstümüzde oluşturduğumuz dosya içerisine kaydediyoruz.

Örneğin;

forum.donanimhaber.com/m_54531812/mpage_1.js - uzantısındaki dosyayı masaüstümüze açtığımız site/m_54531812 klasörüne kaydetmeliyiz ki directory'ler bozulmasın.

Sonrasında editleme işine pek bir zorluk kalmıyor. Takılırsanız onu da anlatırım.

Unutmadan! Önemli!

İndireceğiniz siteyi Opera'da ilk açtığınızda bütün linklerine tıklayın ki indireceğiniz siteyi bütünüyle hafızaya alsın. Eksik dosya kalmasın!

Hocam şu safarideki 2. Pencere - Etkinlik adımlarını uyguluyoruz. kısmını anlayamadım. açabilir misin biraz?

• Siteyi indirsende isine yaramaz swf den fla yapınca o tarz siteler tam çalışmaz.
  • quote:

quote:

Sonunda kendi çabalarımla buldum ve bütün siteyi indirdim. Hemen paylaşmak istedim.

Örneğin;

Unutmadan! Önemli!

Hocam şu safarideki 2. Pencere - Etkinlik adımlarını uyguluyoruz. kısmını anlayamadım. açabilir misin biraz?

İndirmek istediğin siteyi Safari'de açıyorsun. Ben Türkçe menü kullanıyorum. O yüzden pencere ve etkinlik adımlarını izliyorsun yukarıdaki Safari menüsünden.

Etkinlik; tarayıcıda açmış olduğun sitede aktif olan bütün dosya bağlantılarını gösteriyor. Tek tek indirip aynı orijinalindeki gibi dosyalaman gerekiyor.

Takılırsan sor yine.

• quote:

Orijinalden alıntı: fsh77

Siteyi indirsende isine yaramaz swf den fla yapınca o tarz siteler tam çalışmaz.

Xml gömülüyse fla'ya dönüştürmene de gerek kalmıyor. Ayrıca Swf Decompiler gayet başarılı, şimdiye kadar ben bir sıkıntı yaşamadım.
  • Xml gömülü ise neyi nasıl değiştiriceksiniz ?! Yönetim paneli istenir sizden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fsh77

Xml gömülü ise neyi nasıl değiştiriceksiniz ?! Yönetim paneli istenir sizden.

Nuvix

M. S. Official
  • İyide dedigim farklı, bu sitede yonetim panelinden degistirebiliyormusun xml ile biseyleri ?! İmzamdaki siteyi ben yaptım ve ilk sayfa ile urun sayfasında hem resim hemde yazılar XML üzerinden yonetim paneli ile degisiyor.Musteri o tarz ister gömersen espirisi kalmıyor.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.