Şimdi Ara

L.A Noire türkçe yama

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
11.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar oyun pc için çıktı ve türkçe yamanında önü açıldı.Oyunu ingilşzce oynamak herkez için kolay değil.Benim sorum şu türkçe yama için çalışma başladımı başladıysa kim yapıyor bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim

• :) sen oyna oyununu hocam!Kolay kolay çıkmaz bu yama!
  • oynayanlardan duymuştum oyunu anlamak için her ne kadar ingilizce gereksede sorgu sırasında en sonunda suçlu itiraf ediyormuş
  • ben ps3 te oynadım hatta bayada ilerledim ama yinede türkçe altyazılı gibi zevk vermiyo anlamadığın yerler mutlka oluyor.
  • simdi bide sirada bekleyeenler ve ugrastiklari ar.kafadan 6 ay atar birkere
  • quote:

Orijinalden alıntı: med_cezir197

oynayanlardan duymuştum oyunu anlamak için her ne kadar ingilizce gereksede sorgu sırasında en sonunda suçlu itiraf ediyormuş

evet şuan oynuyorum da davalar çok basit hiç zorlamıyor tıkamıyor sonunda her şekilde çözülüyor zaten. keşke csi gibi zor olsa böyle tıkansak 1 gün boyunca o davayla ilgili düşünsek araştırsak ama yok =(
  • quote:

Orijinalden alıntı: stabwound

quote:

Orijinalden alıntı: med_cezir197

oynayanlardan duymuştum oyunu anlamak için her ne kadar ingilizce gereksede sorgu sırasında en sonunda suçlu itiraf ediyormuş

evet şuan oynuyorum da davalar çok basit hiç zorlamıyor tıkamıyor sonunda her şekilde çözülüyor zaten. keşke csi gibi zor olsa böyle tıkansak 1 gün boyunca o davayla ilgili düşünsek araştırsak ama yok =(

O da olur hocam inşallah
  • oyun ceviri ekibi umarım cevirir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akibeel -- 5 Aralık 2011; 22:45:01 >
  • Türkçe yama olmazsa olmaz .
  • Aslında proje kapsamında düşünüyorduk fakat sanırım teknik sorunlar var. Dil dosyaları şimdilik açılamıyor.
  • Umarım bir yolu bulunur..
  • oyunda bende ilk zorlandım ama nerdeyse 15-16 tane görev bitirdim. türkçe dil bekleme. oyunu bir an önce keyfini çıkarmaya ve bitirmeye bak. zevkli bi oyun. ancak türkçe yama çalışmasını şuan ekip yapamaz durumda. niye dersen? the witcher 2 nin resmi türkçesini yapacaklar. ayrıca battlefield 3 çalışmasınıda şuan yapmaya başladılar. o yüzden l.a noire baya bi bekletir. birde oyunun içinde çok konuşma geçiyor. onu da düşünmek lazım. sorgulama yöntemleri işte soru sorma şıkları falanca filanca. o yüzden bekleme boşuna. çıksa bile 2-3 haftayı bulur düşünüyorum.
  • he modern warfare 3 ü de unutmamak lazım. o da var :D
  • 1 ayda beklenir yeterki çıksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: John___Doe

1 ayda beklenir yeterki çıksın

+1
  • sanirim teknik olarak cok iyimser davraniyorsunuz.shogun 2 kadar elbette degil ama uzun sayilabilecek bir ceviri zamanina ihtiyac var.bunu diyaloglari goz onune alarak dusunun.siradakk oyunlari hadi es gecseniz bile nerden baksaniz 6 ay kadar surer.1 ay da bitcek is degil cunku

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dil dosyalarında sorun varsa büyük ihtimalle oyun böyle kalır artık alın elinize sözlükleri ya da gidin bir İngilizce kursuna yama bekleyip durmayın.
  • Yamaaaaa yama yama
  • quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

sanirim teknik olarak cok iyimser davraniyorsunuz.shogun 2 kadar elbette degil ama uzun sayilabilecek bir ceviri zamanina ihtiyac var.bunu diyaloglari goz onune alarak dusunun.siradakk oyunlari hadi es gecseniz bile nerden baksaniz 6 ay kadar surer.1 ay da bitcek is degil cunku

shogun2 türkçe yama mı çıktı
  • quote:

Orijinalden alıntı: dgo_cr7

quote:

Orijinalden alıntı: lyldz

sanirim teknik olarak cok iyimser davraniyorsunuz.shogun 2 kadar elbette degil ama uzun sayilabilecek bir ceviri zamanina ihtiyac var.bunu diyaloglari goz onune alarak dusunun.siradakk oyunlari hadi es gecseniz bile nerden baksaniz 6 ay kadar surer.1 ay da bitcek is degil cunku

shogun2 türkçe yama mı çıktı

agustosda mi ne cikmisti gunaydin
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.