Şimdi Ara

Her Detayıyla MSI GE620DX Bol FOTO (25. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
597
Cevap
10
Favori
41.262
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hacker_127

hocam merhabalar. takıldığımız bir nokta var siz tv ye hangi kablo ile bağladınız makineyi. biz de bir tv var malzemeleri hazırladık . bir eksiğimiz var o da ses . laptop geldiğinde uzun müddet samsung 40 inç bir televizyonda kullanılacak o yüzden eksik bir şey kalmasın istiyoruz. hdmi çıkışından tv ye sesi aktarabiliyo muyuz bu modelde. siz nasıl yaptınız . teşekkürler.

HDMI kablo ile bağlayınca bilgisayarı otomatik olarak ses de aktarıyor kablo. Herhangi bir şey yapmanıza gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sadece Sürücü

quote:

Orijinalden alıntı: hacker_127

hocam merhabalar. takıldığımız bir nokta var siz tv ye hangi kablo ile bağladınız makineyi. biz de bir tv var malzemeleri hazırladık . bir eksiğimiz var o da ses . laptop geldiğinde uzun müddet samsung 40 inç bir televizyonda kullanılacak o yüzden eksik bir şey kalmasın istiyoruz. hdmi çıkışından tv ye sesi aktarabiliyo muyuz bu modelde. siz nasıl yaptınız . teşekkürler.

HDMI kablo ile bağlayınca bilgisayarı otomatik olarak ses de aktarıyor kablo. Herhangi bir şey yapmanıza gerek yok

tebrik ederim kardeş çok başarılı ve emek harcanan bir çalışma olmuş ellerine sağlık
  • quote:

Orijinalden alıntı: öztin

tebrik ederim kardeş çok başarılı ve emek harcanan bir çalışma olmuş ellerine sağlık

Teşekkürler.

Ayrıca kulaklık girişine jack takıldıgında kulaklıga veriyor diye hatırlıyorum. Yapmıyorsa bile saatin oldugu yerden sag alttan ses ayarlarından kulaklığı birinci ses kaynagı yapınca oluyor diye hatırlıyorum. HDMI için de aynı şey geçerli olur da ses gitmezse diye. Ben flasha atmaya üşenirsem filmi bilgisayardan açıp HDMI ile bağlıyorum Flash'dan da oynatıyor artık bir çok TV.
  • quote:

quote:

Teşekkürler.

Ayrıca kulaklık girişine jack takıldıgında kulaklıga veriyor diye hatırlıyorum. Yapmıyorsa bile saatin oldugu yerden sag alttan ses ayarlarından kulaklığı birinci ses kaynagı yapınca oluyor diye hatırlıyorum. HDMI için de aynı şey geçerli olur da ses gitmezse diye. Ben flasha atmaya üşenirsem filmi bilgisayardan açıp HDMI ile bağlıyorum Flash'dan da oynatıyor artık bir çok TV.

KUSURA BAKMAZSANIZ acaba camera için hangi driver ve programı kullanıyorsunuz?
  • quote:

KUSURA BAKMAZSANIZ acaba camera için hangi driver ve programı kullanıyorsunuz?

Driver'a gerek duymuyor FN+F6 yapınca açılıyor ve windows tanıyor. Laptop yanında gelen dvd ise CamRecorder Pro uygulaması ile video kaydedebilirsiniz. ama kurmasanız da webcam çalışır. skype, msn tarzı uygulamalar görebilir.
  • Arkadaşlar ben win8 orijinal kurmuştum şimdi tekrar win7ye dönmek istedim ve f3 yaparak recoverye girdim. fakat şöyle bir hata almaktayım.

your operating system drives label is not os_install. pls set it to os_install and try f3 recovery later
  • Arkadaşlar ben win8 orijinal kurmuştum şimdi tekrar win7ye dönmek istedim ve f3 yaparak recoverye girdim. fakat şöyle bir hata almaktayım.

your operating system drives label is not os_install. pls set it to os_install and try f3 recovery later
  • quote:

Orijinalden alıntı: sükût

Arkadaşlar ben win8 orijinal kurmuştum şimdi tekrar win7ye dönmek istedim ve f3 yaparak recoverye girdim. fakat şöyle bir hata almaktayım.

c surucusunun ismini os_install yapin duzeliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sadece Sürücü -- 11 Mayıs 2013; 22:17:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar merhaba, bilgisayarın güç planları arasından genellikle gaming modu kullanıyorum. fakat bilgisayarı açtığımda dengeli modda başlıyor. sanırım default ayarı o şekilde. bilgisayarı gaming modunda başlatmanın bir yolu var mıdır aradım ama bulamadım.
  • bir sorum daha olacak. şu sıralar star wars old republic oynuyorum fakat bilgisayar çok ısınıyor sanki. korkmaya başladım içindeki donanıma bir şey olacak sıcaktan diye. msi after burner progtamıyla fan hızını da arttıramıyorum. başka bu ısınma problemini yaşayan var mıdır? acaba servise göndersem bir gelişme olur mu?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi heisenberg__ -- 23 Temmuz 2013; 1:16:11 >
  • @apple boy

gerek yok yüksek performans modunda kullan.

Bu arada bi şey olmaz. ben uzun süredir sıcak şekilde kullanıyorum, oyun oynarken pili çıkar bence yoksa çabuk bozulur.

Son sürüm bios biraz daha iyi gibi oyun konusunda, şu an izmirde çok sıcak hava, akşam uyuyamadım, terden uykum bölündü, şu anda bile su gibiyim... laptop ile blur oynadım 2-3saat kadar arkadaşlarla; hatta bir arkadaşın acer çok ısındıgı için direkt kendini kapattı, elektriği kesti.
    erkan kartı 99, işlemci de 99 olurdu.
  • quote:

@apple boy

gerek yok yüksek performans modunda kullan.

Bu arada bi şey olmaz. ben uzun süredir sıcak şekilde kullanıyorum, oyun oynarken pili çıkar bence yoksa çabuk bozulur.

Son sürüm bios biraz daha iyi gibi oyun konusunda, şu an izmirde çok sıcak hava, akşam uyuyamadım, terden uykum bölündü, şu anda bile su gibiyim... laptop ile blur oynadım 2-3saat kadar arkadaşlarla; hatta bir arkadaşın acer çok ısındıgı için direkt kendini kapattı, elektriği kesti.
    erkan kartı 99, işlemci de 99 olurdu.

teşekkür ederim. pili çıkarabilirim evet. ama pil yokken elektrik giderse de cihaza zararlı diye biliyorum. şu programı ben de indirip ordan takip edeyim sıcaklıkları. zzaten yakın zamanda bir servise gönderip format attıracağım galiba.
  • Şu hurafelerden sıkıldım. Masaüstü pc'leri çöpe atalım o zaman?

Benim en az 10kere elektrik gitmiştir, daha bir şey olmadı, pili programlama kodu yazarken, rapor, sunum hazırlarken takıyorum, cidden zor oluyor çünkü bir bilginin uçup gitmesi. ama oyunda en fazla bir bölümü tekrar oynarsın, altı üstü oyun...

Elektrik gidince bir şey olmaz, elektrik dalgalanmasını da artık adaptörler gideriyor. Eskidendi o, teknoloji yerinde saymıyor.
  • quote:

Şu hurafelerden sıkıldım. Masaüstü pc'leri çöpe atalım o zaman?

Benim en az 10kere elektrik gitmiştir, daha bir şey olmadı, pili programlama kodu yazarken, rapor, sunum hazırlarken takıyorum, cidden zor oluyor çünkü bir bilginin uçup gitmesi. ama oyunda en fazla bir bölümü tekrar oynarsın, altı üstü oyun...

Elektrik gidince bir şey olmaz, elektrik dalgalanmasını da artık adaptörler gideriyor. Eskidendi o, teknoloji yerinde saymıyor.

sağol hocam en azından işin doğrusunu öğrenmiş oldum
  • arkadaşlar benim ekranın sol alt köşesinde bir ısınma söz konusu. sıcaklık kasadan değil lcd ekrandan geliyor. acaba bu durumu yaşayan başka biri var mı yoksa servise gönderirken bunu da belirtmeli miyim ?
  • Benim bilgisayar kulaklık girişinin olduğu yerden kırmızı ışık veriyor ve sadece kulaklık takınca ses geliyor hoparlörlerden ses çıkışı olmuyor.
    Bunun ne anlama geldiğini araştırdım optik ses çıkışı veriyormuş.
    Benim bunu analoga çevirmem lazım fakat bios ayarlarında böyle birşey bulamadım.
    Nasıl değiştirebileceğimle ilgili varmıdır bir fikriniz?
  • arkadaşlar 2. el ge620dx aldım, format attım. ekranda beyaz olması gereken yerler tam beyaz değil, acaba benimkinde mi sorun var genelde böyle mi olur? masaüstü pcdeki beyaz bi sayfaya baktıktan sonra laptopun ekranına bakınca sanki sarıymış gibi görünüyor. sorun ne olabilir?
  • Dostum bizim bu pclerin garanti şartları nasıldı? Benim bilgisayar arasıra hdd'yi görmüyordu. Ve son olarak kulaklık jackında sorun çıkınca servise gönderdim. Yurtdışından hdd bekliyorlarmış. Kaç iş günü içerisinde göndermeleri gerekiyor? Aksi takdirde yeni cihaz talep edebiliyor muyum?
  • Kargo ulastiktan sonra 20 is gunu haftaici is gunu sayilir. 29gun sonra hakkiniz olur tahmini. Jack icin benim 6gunde hallolmustu. Hdd disaridan geliyor 3haftada alirsiniz.

• Sadece Sürücü kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler cevap icin.

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.