Şimdi Ara

Nokia N9 video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
1
Favori
51.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nokia'nın merakla beklenen yeni nesil akıllı telefonu N9 mercek altında. Yenilikçi tasarım anlayışı, MeeGo işletim sistemi ve şimdiye kadar Nokia telefonlarda kullanılmış en zengin donanım özellikleriyle N9'un neler yapabildiğine yakından bakıyoruz. Merak edilen tüm detaylar videomuzda. 

• Nokia bu telefonun fiyatını 1500 lira yaparak telefonun ölü doğmasına sebebiyet verdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Silent Guardian -- 8 Kasım 2011; 22:02:56 >
  • güzel bir inceleme
  • Kötü de değil açıkcası,menü içeriğindeki ikonlar aşırı itici sadece
  • MeGoo'nun sadece yana kaydır hamlesi ile programlar arası geçiş yapabilme özelliği çok hoşuma gitti umarım Türkiyeye biran öcne gelirde deneme imkanımız olur..
    İNCELEME İÇİN TEŞEKKÜRLER
  • izleyemiyorum, video açılmıyor.
  • inşşalah güzele benziyo
  • evet çok zor açılıyor DH bu kadar fazla flash içerik kullanmak zorundamı...
  • Bi bana mı tuhaf geliyor acaba. Telefon gayet kötü. Windows phone tarzında nerdeyse o bile daha iyi bundan. Hayır kim alcak bu telefonu o kadar para verip. Kör mü insanlar android os yada ios dururken neden bunları alıp kullansınlar? Sgs2 ile yapamayıp bunla yapabilceğim bişey yok bana farklı bişey sunmuyorki neden almak istiyim? Yani bazı firmaların politikalarını hiç anlamıyorum bi bildikleri vardır heralde ama...
  • menü geçişleri gömülü uygulamaların çalışması çok güzel takılma sıkılma yok ama facebook ve twitter uygulamaları her zamanki gibi kasıyor ve giriş ekranı bence olmalıydı .... kasa tasarım ve özellik yeterli fiyat bunlara göre biraz fazla bence ama alınıp kullanılabilecek bir telefon şekli var tek soru işareti yazılım meego dan ne zaman vazgeçerler acaba sorusu yöneltiyor insana
  • MeeGo nun devam etmıcek olması gercekten kotu telefonu alacakların bu noktaya dıkkat etmesı gerekır videodada denildiği gibi ne kadr uygulama destegı gelır telefona orasıda asıkar.
  • Madem bu işletim sistemine devam etmicen neden üretirsin güzelim işletim sistemini ziyan edip windows phone geçmek ne kadar mantıklı tartışılır
  • Benim kafam karıştı ya android'e alıştığımdan mıdır nedir :D
  • Cihazdaki stabilite tek kelimeyle harika. İnanılmaz bir multi-tasking gücü var. Çift çekirdekliler de dahil hiçbir cihazda bu kadar başarılı bir multi-tasking yönetimi bulunmuyor. Tarayıcısı iPhone'dan farksız. Sayfa yüklenmesi bitmeden dahi multi-touch yapıldığında kasma yapmıyor. Çift çekirdekli Android'lerde bile sayfa kaydırırken takılmalar olabiliyorken bunda gram takılma yok. Tek çekirdeklileri saymıyorum bile. Cihazın tarayıcısı yağ gibi akıyor. Sonuç olarak Nokia, başındaki insanların yüzünden büyük bir kayıp yaşadı ve büyük bir hata etti. MeeGo gibi bir sistem için WP'yi tercih ettiler. MeeGo iOS stabilitesini ve Android'in özgürlüğünü birarada bulundurduğu için, açık kaynaklı olduğu için ve gerçek anlamda Linux tabanlı bir sistem olduğu için tüm sistemlerden daha üstün bir sistem. Açıkçası böyle bir sistemin devamının gelmeyerek tarihin tozlu sayfaları arasına karışacak olması çok üzücü bir durum. Her ne kadar Tizen olarak devam edecek olsa da Nokia olmadıktan sonra bu sistemin benim için bir anlamı kalmadı. Belki ilerde görüşüm değişir kimbilir.

• telefonun kasası şekli şemali güzel ama geleceği yok gibi bari bunada wm7 kursalardıda millet gönül rahatlığıyla alabilseydi.
  • Nokia'nın akıllı telefon pazarındaki ilk adam akıllı telefonu.. symbian'ı terketmiş akıllanmış sonunda :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

Cihazdaki stabilite tek kelimeyle harika. İnanılmaz bir multi-tasking gücü var. Çift çekirdekliler de dahil hiçbir cihazda bu kadar başarılı bir multi-tasking yönetimi bulunmuyor. Tarayıcısı iPhone'dan farksız. Sayfa yüklenmesi bitmeden dahi multi-touch yapıldığında kasma yapmıyor. Çift çekirdekli Android'lerde bile sayfa kaydırırken takılmalar olabiliyorken bunda gram takılma yok. Tek çekirdeklileri saymıyorum bile. Cihazın tarayıcısı yağ gibi akıyor. Sonuç olarak Nokia, başındaki insanların yüzünden büyük bir kayıp yaşadı ve büyük bir hata etti. MeeGo gibi bir sistem için WP'yi tercih ettiler. MeeGo iOS stabilitesini ve Android'in özgürlüğünü birarada bulundurduğu için, açık kaynaklı olduğu için ve gerçek anlamda Linux tabanlı bir sistem olduğu için tüm sistemlerden daha üstün bir sistem. Açıkçası böyle bir sistemin devamının gelmeyerek tarihin tozlu sayfaları arasına karışacak olması çok üzücü bir durum. Her ne kadar Tizen olarak devam edecek olsa da Nokia olmadıktan sonra bu sistemin benim için bir anlamı kalmadı. Belki ilerde görüşüm değişir kimbilir.

takılma yok çünkü flash yok

• quote:

Orijinalden alıntı: marosarap

quote:

Orijinalden alıntı: sugar_klavyeci

Cihazdaki stabilite tek kelimeyle harika. İnanılmaz bir multi-tasking gücü var. Çift çekirdekliler de dahil hiçbir cihazda bu kadar başarılı bir multi-tasking yönetimi bulunmuyor. Tarayıcısı iPhone'dan farksız. Sayfa yüklenmesi bitmeden dahi multi-touch yapıldığında kasma yapmıyor. Çift çekirdekli Android'lerde bile sayfa kaydırırken takılmalar olabiliyorken bunda gram takılma yok. Tek çekirdeklileri saymıyorum bile. Cihazın tarayıcısı yağ gibi akıyor. Sonuç olarak Nokia, başındaki insanların yüzünden büyük bir kayıp yaşadı ve büyük bir hata etti. MeeGo gibi bir sistem için WP'yi tercih ettiler. MeeGo iOS stabilitesini ve Android'in özgürlüğünü birarada bulundurduğu için, açık kaynaklı olduğu için ve gerçek anlamda Linux tabanlı bir sistem olduğu için tüm sistemlerden daha üstün bir sistem. Açıkçası böyle bir sistemin devamının gelmeyerek tarihin tozlu sayfaları arasına karışacak olması çok üzücü bir durum. Her ne kadar Tizen olarak devam edecek olsa da Nokia olmadıktan sonra bu sistemin benim için bir anlamı kalmadı. Belki ilerde görüşüm değişir kimbilir.

takılma yok çünkü flash yok

Android'lerde flash açmasan dahi yine takılma oluyor. Görüyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tarayıcı fena deil
  • arayüz güzel ve hızlı ama artık bir anlamı yok almak pek mantıklı değil
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.