Şimdi Ara

Nokia N9 video inceleme (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
189
Cevap
1
Favori
51.819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hakanharun06

ayrıca sen en son ne zaman nokıa kullandın 5110 mu 3310 mu?

Tek androidde var dediğin program (Rehberindeki kişileri facebook arkadaşlarınla eşleştirip değişimleri online olarak gördüğün) uygulama symbian 3 de ilk güncellemeyle geldi zaten mayıs 2011 de

diğer programlar için bişey demiycem herkesin elinin altında internet var kimse MAĞARADA yaşamıyo herkes girip bakabilir ne var ne yok diye ::))

hey allahım ya anca facebook uygulamasını bulursun bak senin yüzünden konu nerelere saptı sen git önce 200.000 den 40 000 i çıkarmayı öğren..... sonra aynı olan 40 000 uygulamayla androiddeki uygulamaları karşılaştır 160.000 taneninde symbian için olanlarını ara kaliteyi kullanım kolaylığını gör sana laf anlatamayacaz belli hadi kolay gelsin...

ha ayrıca bi mesaja 2 defa cevap vereceğine son mesajıma cevap versen ya bulamadın mı yoksa ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baranselona -- 13 Kasım 2011; 1:54:58 >

• quote:

Orijinalden alıntı: gokhans19

quote:

Orijinalden alıntı: bohakk

oyun makinası değil telefon alıyoruz....
    inceleme telefon incelemesi...

dağılın şimdi droidciler iosçular... :)

Sırf ürünü savunmak için boş boş konuşmaya gerek yok. Burada telefonlardan değil telefon özelliğide bulunan cep bilgisayarlarından bahsediyoruz. Oyun olmasın önemsiz şu olmasın önemsiz şu önemsiz bu önemsiz o zaman niye akıllı telefon alıyorsunki git 3310 falan al istediğin herşeyi onda yapabiliyosun zaten paranda cebinde kalır.

Akıllı telefonlardaki en sevmediğim şey akıllı telefonum diye geçinip bi dünya para isteyip yeterince akıllı olmamaları. Tamam sende ol piyasada ama 3 kuruşluk değerin varken 13 kuruş isteme 5-10 kuruşa seni delip geçecek cihazlar var piyasada.

Ders bitti zil çaldı dağılabilirsin..

benim akıllı telefon kullandığımıda nereden çıkardın...ihtiyacım olmayan şeyi kullanmam...çoluk çocuk değilim ben zilin çalması bie şey ifade etmiyor:) hadi sınıfa zil çaldı çocuğum :)

ben müzik dinlemeyi severim nokia 5220 expressmusic kullanıyorum...

elimden çok telefon geçti o ayrı mesele...androidde kullandım iphone de..wm de...
    biz telefonu çoluk çocuk gibi elimizde oyuncak olsun diye taşımıyoruz..işimiz var gücümüz var çoluğumuzvar çocuğumuz var.

ha yarın akıllı telefon almam gerekir ihtiyaç doğar o zamanda ne alacağıma karar verecek akıl var çok şükür...
    bemin telefonumun çok akıllı olmasına gerek yok ben yeterince akıllıyım ALLAHA şükür...

• quote:

Tek androidde var dediğin program (Rehberindeki kişileri facebook arkadaşlarınla eşleştirip değişimleri online olarak gördüğün) uygulama symbian 3 de ilk güncellemeyle geldi zaten mayıs 2011 de

diğer programlar için bişey demiycem herkesin elinin altında internet var kimse MAĞARADA yaşamıyo herkes girip bakabilir ne var ne yok diye ::))

su iddia ettiklerinizi bu kadar inatla savunabilmek icin gercekden magrada yasiyor olmak gerek.

cikin disari bir hava alin, gun isigi gorun. ondan sonra saglam android yada ios telefonlardan birini alip 2-3 gun kullanin. olan uygulamalari bir inceleyin. gelip gene ayni seyleri iddia edebilirseniz sizi hemen nokiada ise alalim. keza nokia yoneticileri bile nokia bu kadar koru korune savunmuyor en azindan zayif olduklari noktalari belirtip soyle gelistirmeler yapacaz diyorlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: baranselona

quote:

Orijinalden alıntı: Mellkor

Neyle neyi karsilastiriyoruz hangi oyun hangi makina icin onuda aciklarsan daha aciklayici olurdu

android için söylüyorum piyasadaki her oyunun her telefon için olanı var mesela yukarda verdiğimiz oyunun ( modern combat 2 black pegasus) vodafone 945 için olanıda var samsung galaxy s2 için olanıda var aynı oyunlar farklı çözünürlükte...

Ee bunun neresi garip herhalde farkli cozunurlukte olucak yada koca android sisteminin butununu hicbir aciklamada bulunmadan sym^3 yada anna ile karsilastirmissin bu isten tam olarak ne kadar anliyorsun?

• quote:

quote:

quote:

Neyle neyi karsilastiriyoruz hangi oyun hangi makina icin onuda aciklarsan daha aciklayici olurdu

android için söylüyorum piyasadaki her oyunun her telefon için olanı var mesela yukarda verdiğimiz oyunun ( modern combat 2 black pegasus) vodafone 945 için olanıda var samsung galaxy s2 için olanıda var aynı oyunlar farklı çözünürlükte...

Ee bunun neresi garip herhalde farkli cozunurlukte olucak yada koca android sisteminin butununu hicbir aciklamada bulunmadan sym^3 yada anna ile karsilastirmissin bu isten tam olarak ne kadar anliyorsun?

sen ne diyosun hocam ya... zaten garip olan bi durum yok ki nerden çıkardın garipliği... açıklama mı ne açıklaması yukardaki adam android marketle ovi store u karşılaştırmaya çalışmış bende ona aradaki uçurumu gösterdim bukadar sen neyi duymak istiyosun anlamadım... koca android sisteminin bütünün symbian sisteminin bütünüyle karşılaştırmışız işte var mı ötesi... ayrıca burası android sistemiyle symbianın HER DETAYINI AÇIKLAYARAK karşılaştıracağımız bir yerde değil n9 incelemesi forumda yüzlerce kez AÇIKLANARAK tartışıldı zaten...

• quote:

quote:

quote:

quote:

sen ne diyosun hocam ya... zaten garip olan bi durum yok ki nerden çıkardın garipliği... açıklama mı ne açıklaması yukardaki adam android marketle ovi store u karşılaştırmaya çalışmış bende ona aradaki uçurumu gösterdim bukadar sen neyi duymak istiyosun anlamadım... koca android sisteminin bütünün symbian sisteminin bütünüyle karşılaştırmışız işte var mı ötesi... ayrıca burası android sistemiyle symbianın HER DETAYINI AÇIKLAYARAK karşılaştıracağımız bir yerde değil n9 incelemesi forumda yüzlerce kez AÇIKLANARAK tartışıldı zaten...

Aslinda tam olarak sana cevap yazmadim baskalarina birsey anlatmaya calistim sen uzerine alindin

• 1500 tl fazla ama genelde nokia nın telefonları aynı ozellikte android telefonlara oranla zaten pahalı. Fiyatları aşağı çekmeden yada android e geçmeden eski ihtişamına geri dönmesi çok zor
  • quote:

Orijinalden alıntı: darkaura

quote:

su iddia ettiklerinizi bu kadar inatla savunabilmek icin gercekden magrada yasiyor olmak gerek.

cikin disari bir hava alin, gun isigi gorun. ondan sonra saglam android yada ios telefonlardan birini alip 2-3 gun kullanin. olan uygulamalari bir inceleyin. gelip gene ayni seyleri iddia edebilirseniz sizi hemen nokiada ise alalim. keza nokia yoneticileri bile nokia bu kadar koru korune savunmuyor en azindan zayif olduklari noktalari belirtip soyle gelistirmeler yapacaz diyorlar.

he kardeş he doğru söylüyon.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sutlusoda

1500 tl fazla ama genelde nokia nın telefonları aynı ozellikte android telefonlara oranla zaten pahalı. Fiyatları aşağı çekmeden yada android e geçmeden eski ihtişamına geri dönmesi çok zor

performans olarak sg2 kadar yenilikçi değil. fiyatı 1500 tl çok olur bu modele.
    özellikle menü ikonları artık eski ve arayüzü bence yenilenmeli.en azından symbiandan bi farkı olmalı bence.
  • Gerçek bir inceleme okumak istiyorsanız buyrun: http://www.meegoturkiye.org/icerik/nokia-n9-incelemesi
  • nasipse n9 um cuma gunu geliyor burda sorularinizi cevaplarim insallah
  • orjinal mi yurtdisimi? hayirli olsun
  • tesekkurler abicim yurtdisi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: juseppefrknsmyr

tesekkurler abicim yurtdisi

gelince bir inceleme isteriz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: bohakk

quote:

Orijinalden alıntı: juseppefrknsmyr

tesekkurler abicim yurtdisi

gelince bir inceleme isteriz...

insallah elimden geldigince bisiler yazarim abi inceleme konusunda tecrubeli degilim ama herkesin de sorularini cevaplayacam insallah :-))
  • Benim merak ettigim tek birsey var oda pentile ekran bariz kotu mu yoksa fark edilmiyecek kadar mi kotu Bu nokia nin yaptigini zaten kimse yapmaz adamlar tam stratejik calisiyorlar ama telefon satsin diye degil satmasin diye
  • quote:

Benim merak ettigim tek birsey var oda pentile ekran bariz kotu mu yoksa fark edilmiyecek kadar mi kotu Bu nokia nin yaptigini zaten kimse yapmaz adamlar tam stratejik calisiyorlar ama telefon satsin diye degil satmasin diye

kimse sana bu pentile ekranmış demese hiçbir telefonun pentile olduğunu kolay kolay anlayamazsın abicim :D
  • Dogru soyluyorsun da bu isten anlamayan kullanicilar icin gecerli o dedigin. Bariz beyazlara bakinca anlasiliyor cok buyuk problemmi? bence hayir degil ama genede insani sinirlendiriyorlar olmiyacak isler yapiyor bu nokia
  • bakıyorum da hala aynı nokia hiç ders çıkaramamış kendisine yeni sloganları da şu "insanlar iphone den sıkıldı android ise çok karmaşık" sanki nokia çok stabil çalışıyor da androide b.k atıyor.sanırım kar odaklı bir politika bu çünkü rakipleri çift çekirdeklilere geçerken nokia daha yüksek bir fiyat ile 1 ghzlik işlemcisini anlamayanlara kakalamaya çalışıyor.gerçekten anlamıyorum...
  • haa donanimhaberi de kınıyorum bu devirde böyle telefonlara akıcı diyor ya. :
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.