Şimdi Ara

Vodafone 858 Smart Genel (uygulama, ROM, tiyolar...) (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
440
Cevap
5
Favori
54.151
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: beastly

şu anda en günce stabil çalışan rom hangisi acaba

en stabil romu kendi romu hocam... çok denedim ama sonuç bu...

hızdan yana problemi çok yok cihazın ama ramden yana var, çok fazla uygulama çalışırken ram hızlı doluyor.
  • CyanogenMod 9 kullanan var mi ? Su anda stabil calisiyor mu ?
  • Ram den yana olan problemi çözmek için bir optimizer kullanabilirsin baya işe yarıyor.Cyanogen 9 için iyi diyorlar.

ben şuan cyanogen 7 v.07 kullanıyorum baya memnunum...Ama eskidi sanırım değiştireceğim.
  • pdateknoloji'den kilif ve ekran filmi aldim, 24 saat gecmeden elime ulasti urunler.

kilif da, film de guzel. tavsiye ederim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar format nasıl atarım ?
  • arkadaşalar bu telefona hala multi touch için güncelleme gelmedi mi ? Şuanda nokia c3 kullanıyorum .Bu telfonu kktc telsim den 60 tl ye alabiliyorum sizce alayım mı ?
    http://www.kktctelsim.com/ozgur_genc.html
  • vodafone 858 smart menü arka plan değişe biliyormu değişiyorsa nasıl??
  • Arkadaşlar nasıl root edebilirim telefonu? SuperClick ile olmuyor
  • Arkadaşlar 2.2.2 nasıl yüklerim buna?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tronalic

arkadaşalar bu telefona hala multi touch için güncelleme gelmedi mi ? Şuanda nokia c3 kullanıyorum .Bu telfonu kktc telsim den 60 tl ye alabiliyorum sizce alayım mı ?
    http://www.kktctelsim.com/ozgur_genc.html

Şu anda ben Cyanogen 7 ile 2.3.7 yükledim ve gayet başarılı ha ufak tefek problemleri es kaza geçebiliriz.Örn Şarj durumu ilk etapta çok güzel gidiyordu ama app. yükledikçe zaman kısalmaya başladı. Artı Usb' den şarja taktığınızda seri halde 5 defa portlarını açıp kapatıyor ama bir sıkıntı vermiyor sonrasında hızlı yaptığı için sadece n' oluyor diyorsunuz. Onun haricinde performansı iyi, 2.1 varken çektiğim çilenin yanına hiç birisi yanaşamaz bile...

• ekrana yanlışlıkla tuşlara basarak bir sürü simge taşıdım nasıl geri silerim ekrandan
  • simgelerin üzerine parmağınızı basılı tutarsanız ekranın alt orta kısmında çöp kovası çıkar,simgeyi o çöp kovasına sürüklerseniz silinir
  • quote:

Orijinalden alıntı: nouma45

simgelerin üzerine parmağınızı basılı tutarsanız ekranın alt orta kısmında çöp kovası çıkar,simgeyi o çöp kovasına sürüklerseniz silinir

teşekkürler, sağol
  • arkadaşlar gelen mesajların başlığı farklı içeriği farklı oluyor bi ayarı var mı*
  • dun android maretten android surumunu guncelle diye msj geldi,boyle msj gelipte guncelleyip verim alan oldumu arkadaslar,guncellersem teli kasardiye dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben 1 yıldır bu telefonu kullanıyorum memnunum fakat ayarlardan Dil ve Klavye bölümüne giriyorum Android Klavyesine girip Önerileri Göster le Otomatik Tamamla yı kapatıyorum fakat gene kafasına göre tamamlıyo başka ne yapabilirim
  • Arkadaşlar bende eski telefonumun kaybolması/çalınması sebebiyle elime bi akrabadan geçen bu telefona rom atma girişiminde bulundum :) önce cm9 denedim Youtube da bir video vardı aynı adımları izledim fakat bnm tel recovery mod a girmedi. sonra başka bir rom denedim yine aynı şekilde oldu. kısacası CWM menüsüne giremiyorum, kum saatinde kalıyor öylece.. Yardımcı olabilecek arkadaşlar birkaç ay bile geçmiş olsa yinede yazarlarsa çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim hayırlı akşamlar.
  • iki yıl sonra konuya yazıyorum.. elimde ikinci telefon olarak kullandığım vodafone 858 var.. bütün titreşim ayarlarını kapattım ama,hala tuş kilidini kaldırırken, menü tuşlarına dokunurken titreşim yapıyor. bunu engellemenin bir yolu var mıdır./ saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: bestnewyorker

iki yıl sonra konuya yazıyorum.. elimde ikinci telefon olarak kullandığım vodafone 858 var.. bütün titreşim ayarlarını kapattım ama,hala tuş kilidini kaldırırken, menü tuşlarına dokunurken titreşim yapıyor. bunu engellemenin bir yolu var mıdır./ saygılar

hocam şu an elimde olmadığından bakamadım ama klavye ayarlarında da dokunmatik geri bildirim ayarları var, oraya da bakıp kapatmalısın.
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.