Şimdi Ara

Dune HD TV-101 Review & İnceleme (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
338
Cevap
4
Favori
17.168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Film oynatırken pop menüden altyazı/setup yapıyorum. Sadece yükseklik, ebat, renk ayararı var başka encodin diye hbirşey gözükmüyor.
  • Ayrıca ana menüde de bir ayar göremedim
  •  Dune HD TV-101 Review & İnceleme

setup--diğer ayarlar menüsünde bakın ana ekranda.. ortada encoding var.. oraya girip subtitle ayarını Türkçe yapın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi saintroyo -- 11 Ocak 2012; 9:41:11 >
  • Teşekkürler üstadım. Deneyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mecanica

Teşekkürler üstadım. Deneyeceğim.

rica ederim..

http://forum.donanimhaber.com/m_56134904/tm.htm burda da bir başka inceleme daha var. burdan da yardım alabilirsiniz.
  • Çok teşekkür ederim ilginize,
    Saygılar
  • arkadaşlar ben net üzerinden çok fazla dizi seyreden birisiyim himedia'da android var o yüzden dizi sitelerini açacağından şüphem yok ama bu cihazda browser'da yabancidiziizle.com, diziport.com, dizimag.com gibi siteleri deneyen var mı acaba? alırsam bilgisayara mahkum olmadan kullanabilir miyim bu siteleri, kullanan arkadaşlar bilgi verirse çok mutlu olurum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: atm41

http://www.upload.ee/files/2017706/dune_plugin_youtube_20120125.zip.html

youtube güncellemesi...25-01-2012

bu plugin nasıl yükleniyor
  • selamlar arkadaşlar,

evet dune serisi cihazlarda apps yuklemeleri zipli dosyanın hdd klasörune veya
    usb bellek ile uzerıne gelınıp ok tusu ile yüklemesi yapılabilir.

eski versiyonlarının ise ayarlar menusundan apps uygulamalarından kurulmadan önce kaldırılması gerekmektedir.

tesekkurler,
  • quote:

Orijinalden alıntı: GuNSMiTH

arkadaşlar ben net üzerinden çok fazla dizi seyreden birisiyim himedia'da android var o yüzden dizi sitelerini açacağından şüphem yok ama bu cihazda browser'da yabancidiziizle.com, diziport.com, dizimag.com gibi siteleri deneyen var mı acaba? alırsam bilgisayara mahkum olmadan kullanabilir miyim bu siteleri, kullanan arkadaşlar bilgi verirse çok mutlu olurum...

bildiğim kadarı ile android yukelemeleri hata veriyor.bosuna denemeyın..bu yazılımla..

ancak sırf android boxlarda apps store acık ve yukleme sonrası hersey yapılabilir.
  • Beyler bu ürünü nereden alabilirim? Şu an Türkiye'de bulamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mendirec

Beyler bu ürünü nereden alabilirim? Şu an Türkiye'de bulamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim..

İlk geldiğinde 101 almıştık şimdi Bunun yerine 301 var ama fiyat 400tl civarı geziyor, googledan bulabilirsin
  • Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için ama 400 lira fazla olur bana olmazsa yurt dışından alacağım artık. Sizin önerebileceğiniz yer var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mendirec

Teşekkür ederim ilgilendiğiniz için ama 400 lira fazla olur bana olmazsa yurt dışından alacağım artık. Sizin önerebileceğiniz yer var mı?

Dune yeni 3D modelleri çıkacak birkaç ay içinde sürekli değiştiği için bu teknolojiye fazla para yatırmak doğru olmayabilir

git-gidiyor dan Himedia 900a/910a veya Egreat R6S ye bakın fiyatları daha uygun olabilir
  • dune 101 de 3 tb wd hhd yi takdığımda dune kilitleniyor ve hdd yi görmüyor.3tb deneyen oldu mu acaba ? ya da böyle bir hdd yi kullanıp sorun yaşayan ve çözen...
    ayrıca win8 li lap top u ağda dune ye bir türlü gösteremedim.ağdan lap top ile dune rahatlıkla bağlanıp tüm işlemleri dune bağlı hdd üzerinde yapıyorum bir sorun yok.ancak dune den lap top ve ona bağlı hdd lere (her türlü paylaşıma açtım yetki verdim everyone dedim..vs) bir türlü ağ üzerinden ulaşamadım sırf bu yüzden ayarları çok kurcaladığım için sıfır lap top a bir kaç kere format atmak durumunda kaldım ve şu an pes etmiş durumdayım.daha önce xp yüklü lap top ta böyle bir sorun yaşamamıştım.cevabı olan biri çıkarsa çok sevinirim.
    selamlar.
  • ferdaguler kullanıcısına yanıt
    Bende 3TB Seagate disk LAN network üzerinden bağlı yani ethernet 100 Mbps ve sorun yok, ayrıca bu 3TB seagate network diskine external olarak toplam 4TB USB disk daha USB hub üzerinden bağlı ve sorunsuz çalışıyor,

3TB disk arayüzü USB olmadığı için Dune 101'e direkt takıp deneyemem ama 2TB 2.5" diski takıp deneyebilirim,

PC ye bağlı Diskleri Dune görmeme sorunu varsa "Windows share manager" uygulaması paylaşım sorununu çözer PC ye yükleyip onu deneyin ama W 8 için var mı bilemiyorum.

Ayrıca Windows 7 kullanan 1 film indirme laptop'u ve 1 HTPC de aynı network üzerinde onlarda da toplam 4TB kapasite USB olarak bağlı. Toplam network kapasitesi 11TB oldu.

Ancak Yadis kullanarak arşivde her aradığımı bulabiliyorum, toplam 2100 HD film ve 30 dan fazla Dizi arşivi oluşturdum sorunsuz kullanabiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mastor1 -- 21 Ekim 2013; 12:13:06 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mastor1

Bende 3TB Seagate disk LAN network üzerinden bağlı yani ethernet 100 Mbps ve sorun yok, ayrıca bu 3TB seagate network diskine external olarak toplam 4TB USB disk daha USB hub üzerinden bağlı ve sorunsuz çalışıyor,

3TB disk arayüzü USB olmadığı için Dune 101'e direkt takıp deneyemem ama 2TB 2.5" diski takıp deneyebilirim,

PC ye bağlı Diskleri Dune görmeme sorunu varsa "Windows share manager" uygulaması paylaşım sorununu çözer PC ye yükleyip onu deneyin ama W 8 için var mı bilemiyorum.

Ayrıca Windows 7 kullanan 1 film indirme laptop'u ve 1 HTPC de aynı network üzerinde onlarda da toplam 4TB kapasite USB olarak bağlı. Toplam network kapasitesi 11TB oldu.

Ancak Yadis kullanarak arşivde her aradığımı bulabiliyorum, toplam 2100 HD film ve 30 dan fazla Dizi arşivi oluşturdum sorunsuz kullanabiliyorum.

Windows share manager maalesf win8 de sorunu çözmüyor.pc den ve ipad den dune ye ağdan ulaşabiliyorum.ancak pc ye ve ona bağlı hdd lere ne dune den ne de ipad den ağ üzerinden ulaşamıyorum.xp yüklü pc de böyle bir sorun yoktu.bu nedenle yadis ile de ağ üzerinden pc ye bağlı hddlerdeki filmlere ulaşamıyorum.win8 de bu işi çözmüş birini de hala nette bulamadım.
    3tb hdd usb den direk bağlanınca dune yi kitliyor.ağ üzerinden de yukarıdaki sorun nedeniyle deneme şansım olmadı.
    selamlar

• ferdaguler kullanıcısına yanıt
    3TB USB diski internetten aldıysanız 7 gün içinde ethernet arayüzlü olanla değiştirme şansı varsa değiştirin diğer diskleri de ona USB HUB ile bağladığınızda erişme sorunu kalmaz, Dune 101 samba ile network üzerinden sorunsuz bağlanıyor. (Kullanıcı adı ve password gerekebilir) ayrıca tüm disklere Ipad Iphone vs de erişebiliyor filmleri izlebiliyorsunuz

Fakat fiyat oldukça yükselmiş

http://www.akakce.com/tasinabilir-disk/en-ucuz-seagate-freeagent-goflex-home-3tb-stam3000200-fiyati,831365.html

• quote:

Orijinalden alıntı: mastor1

3TB USB diski internetten aldıysanız 7 gün içinde ethernet arayüzlü olanla değiştirme şansı varsa değiştirin diğer diskleri de ona USB HUB ile bağladığınızda erişme sorunu kalmaz, Dune 101 samba ile network üzerinden sorunsuz bağlanıyor. (Kullanıcı adı ve password gerekebilir) ayrıca tüm disklere Ipad Iphone vs de erişebiliyor filmleri izlebiliyorsunuz

Fakat fiyat oldukça yükselmiş

http://www.akakce.com/tasinabilir-disk/en-ucuz-seagate-freeagent-goflex-home-3tb-stam3000200-fiyati,831365.html

xp kurulu eski lap top la daha ekonomik çözüm olacak gibi :)
    cevaplar için teşekkürler.
    selamlar.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.