Şimdi Ara

Son Göz Lazer Fiyatları Karşılaştırmalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
2
Favori
192.852
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lazer ameliyatı olmaya karar verdim ve ünlü hastaneleri tek tek arayıp bilgi aldım.

KUDRET GÖZ
    TEL: 02165456464
    MUAYENE ÜCRETİ: 18 TL (sgk)
    LASEK : 450 euro
    INTARLASE : 750 euro
    DOKTOR: Faik oruçoğlu, DENEYİM: 7 yıl

taksimgozmerkezi
    TEL: 0212 296 4 666
    MUAYENE ÜCRETİ: 25 TL (sgk)
    LASEK : 500 euro
    INTARLASE : 700 euro
    DOKTOR: Ahmet gödoğlu, DENEYİM: 20 yıl

turkiyehastanesi
    TEL: 212 3141414
    MUAYENE ÜCRETİ: 52 TL (sgk)
    INTARLASE : 1200 euro
    DOKTOR: Nusret Baş , Hanefi Çakır

hisarhospital
    TEL: (0216) 524 13 00
    MUAYENE ÜCRETİ: 120 TL
    INTARLASE : 2200 TL
    DOKTOR:

beyoglugoz(Devlet hastanesi)
    TEL: 0212 251 59 00
    MUAYENE ÜCRETİ: -
    LASEK: 600 TL
    DOKTOR:

istanbul cerrahi
    TEL: 0212 296 94 50
    MUAYENE ÜCRETİ: 140
    INTERLASE: 800 EURO
    DOKTOR: Bevrin Toksu,DENEYİM: 10 YIL

DÜNYA GÖZ
    TEL:
    MUAYENE ÜCRETİ: 140
    INTERLASE: 800 - 900 EURO ~
    DOKTOR:

İstanbul Kudret Gözde olmaya karar verdim kendimce.Fazlada bilgi bulamadım kudret göz hakkında.
    Aradım muayaene için randevu aldım daha önce 18 Tl demişlerdi muayene ücretine birde konsultasyon ücreti çıkardılar 68 TL.
    Ameliyat olursanız geri iade edilir dediler.1850 TL fiyat verdiler sonra indirim falan 1650 olur dediler.

Kudret göz hakkında bilgisi olan , burada lazer ameliyatı olan(ne kadara?) , doktarları hakkında malumatı olan varmıdır arkadaşlar.
    Hangi doktoru daha iyidir.
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasmeram -- 10 Kasım 2011; 23:01:03 >

• Merhabalar,
    Bende yaklaşık 6 ay önce Dünya Göz Hastanesi Etiler Şubesinde lasek ameliyatı oldum.
    Hiç bir şikayetim olmadı şimdiye kadar. Hatta ameliyattan sonra işe bile gittim..
    Tavsiye ederim.
  • Merhaba
    Ne kadara mal oldu toplam.Muayeneler + ameliyat ?
  • takipp
  • geçmiş olsun,

kuledibi göz hastanesine gözükmeyi hiç düşündünüzmü?
  • quote:

geçmiş olsun,

kuledibi göz hastanesine gözükmeyi hiç düşündünüzmü?

Yeni adıyla Beyoğlu Devlet Hastanesi.
    Intarlase, yani bıçaksız lazer ameliyatı burada yapılmıyor zannedersem.
    Ben bu teknolojiden faydalanmak istiyorum açıkçası.Lasek te gözün flap tabakası bıçakla kesiliyor.Interlase lasikte lazer yardımı ile.
  • Bu fiyatlar miyop için geçerlimi?
  • miyop astigmat ve bunların derecelerinin fiyata etkisi olmuyor.Kullanılan teknolojiye göre değişiyor.
  • Guzel bir liste hazirlamissin. Ancak Acibademi unutmussun)) Ben bir iki yer arastirmistim.
    Ben Dr. Faik Orucoglu ameliyyat oldum. Memnunum. Ancak ilk gelisimde yapmadi. 6 ay bekletti. Daha sonra numaranda artis yok olabilirsin dedi. 7-10 gun kontakt lens kullanmadan muayeneye gitmeniz lazim. Kudret goz ankarada ve istanbulda var.
  • bende miyopum ameliyat olacağım ama bu miyop ameliyattan sonrada ilerliyor mu? İlerlerse tekrar yapılabiliyor mu ameliyat? Sanırım durma noktasına kadar beklenmesi gerekiyormuş ama benimki durmaz herhalde çünkü zaman geçtikçe görme yetim dahada kayboluyor.
  • Mesajım bulunsun bende olucam
  • Kudret gözde oldum , geçen Cuma.Şu ana kadar bir sıkıntı yok.
    Korkulacak bir şey yok.Son derece basit bir ameliyat.
  • hocam selamlar,
    kaca patladi toplamda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tgenc

hocam selamlar,
    kaca patladi toplamda?

Toplamda 1650 ye kapattım. Şu anda 4. aydayım. Bilgisayarın başında nerdeyse günde 12 saat geçiriyorum.Haliyle gözde yorulmalar oluyor öncedende oluyordu galiba bu yorulmalar. Ara sıra suni gözyaşı kullanıyorum.Şu anda sıkıntım yok şükür.
  • bence ilerki seneler beklenmeli, teknoloji

şimcik lens işimi görüyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasmeram

quote:

Orijinalden alıntı: tgenc

hocam selamlar,
    kaca patladi toplamda?

Toplamda 1650 ye kapattım. Şu anda 4. aydayım. Bilgisayarın başında nerdeyse günde 12 saat geçiriyorum.Haliyle gözde yorulmalar oluyor öncedende oluyordu galiba bu yorulmalar. Ara sıra suni gözyaşı kullanıyorum.Şu anda sıkıntım yok şükür.

bende miyop astigmat ameliyatı olmak istiyorum bu ameliyat ücretleri tek göz için mi geçerli ssk eğer ameliyat ücretlerini karşılıyorsa yüzde kaçını ödüyor yanıtlarsanız memnun olurum geçmiş olsun
  • Çift göz ücreti. Ssk karşılamıyor. Dünya gözde geçenlerde %50 indirim vardı.
    http://forum.donanimhaber.com/m_69342220/tm.htm
  • Arkadaslar

goz lazer ameliyati olmaya karar verdim bende..Acaba son zamanlarda istanbulda lazer(lasik,lasek) ameliyati olanlardan onerilerini, dr tavsiyelerini, hastane tavsiyelerini
    alabilirmiym?
    Hangi hastanede, ve hangi dr a gorulmeli acaba? ve ameliyat oncesinde ve sonrasinda nelere dikkat edilmeli? bu konularda yardimci olursaniz tecrubesi olanlar
    tecrubelerini paylasirlarsa ben ve bircok kisiye yardim etmis olacaklar..

ilginiz icin tesekkur ederim simdiden..
  • güncel fiyat paylaşımı yapabilen varmı lazer göz için.
  • İstanbul cerrahi hastansinde 700euro adını unuttum prof doktor 1200 euro.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.