Şimdi Ara

Samsung Tab 8.9 Ana Konu (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
3
Favori
5.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Android 4.0 guncellemesi halen cikmadi galiba, yukleyebilen varsa paylassa ne iyi olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: serinkan

Android 4.0 guncellemesi halen cikmadi galiba, yukleyebilen varsa paylassa ne iyi olur

Selamlar,
    Aşağıdaki XDA linkinden Galaxy tab 8.9 için olan tüm işlemler için bilgi bulabilirsiniz. Ben şu an Cyanogenmod 10 un en son Jelly Bean (4.1.2) versiyonunu kullanıyorum ve ayrıca tabletlerimize telefon özelliğide geldi.

[COMPILATION] Roms,Kernels,Root/Recovery,Add-ons (26-10-2012)
  • quote:

Orijinalden alıntı: obi_van00

quote:

Android 4.0 guncellemesi halen cikmadi galiba, yukleyebilen varsa paylassa ne iyi olur

Selamlar,
    Aşağıdaki XDA linkinden Galaxy tab 8.9 için olan tüm işlemler için bilgi bulabilirsiniz. Ben şu an Cyanogenmod 10 un en son Jelly Bean (4.1.2) versiyonunu kullanıyorum ve ayrıca tabletlerimize telefon özelliğide geldi.

[COMPILATION] Roms,Kernels,Root/Recovery,Add-ons (26-10-2012)

Buradaki jelly bean dosyası 153 mb. lık olan değilmi? Ayrıca bunu odinlemi yükleyecez. md5 uzantılı olmadığından odin görmüyor.

• Evet 153 Mb olan Jelly Bean CWM versiyonunu kurdum. Tablete CWM recoveryi odin ile kuruyorsun, daha sonra romları tablete atıp cwm recovery üzerinde "install from sd card" seçeneğinden romaları yükleyebilirsin.
  • Yanlışlıklar iki kez göndermişim özür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cicey2 -- 3 Aralık 2012; 12:04:17 >
  • Tabletimi satıyorum. İlgilenenler için adres:

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/3g-li-garantili-8-9-quot-69488152
  • tabletler arasında en uygun boyut ve ağırlığa sahip cihaz. daha hafif olduğu için rahat kullanılıyor, tavsiye ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cicey2

Tabletimi satıyorum. İlgilenenler için adres:

http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar/3g-li-garantili-8-9-quot-69488152

aradan biraz zaman geçmiş ama bende bu cihazdan var.
    Android'in ICS sürümüne kadar mennun değildim şimdi elimden düşmüyor :)
    her türlü mkv'yi de açabilse tadından yenmezdi ama olsun tavsiye ederim fiyatı uygun.
  • quote:

Evet 153 Mb olan Jelly Bean CWM versiyonunu kurdum. Tablete CWM recoveryi odin ile kuruyorsun, daha sonra romları tablete atıp cwm recovery üzerinde "install from sd card" seçeneğinden romaları yükleyebilirsin.

bende jb kurdum ama alet saçmalamaya başladı. açıp kapatmak şarj etmek dahi sapıttı.

official rom kurdum canavar gibi oldu. bunda da telefon yükleniyor.

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1893456

• jb romlarını kurmadan önce wipe data/factory reset yapılması gerekiyor. yoksa senin yaşadığın gibi stabilite sorunları oluyormuş. Benim tablete cwm nin jb romunu yükleyeli nerdeyse 2 hafta oluyor şimdiye kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım, ayrıca cwm romunda overclock seçeneğide olduğundan cpu frekansını 1400 Mhz ayarladıktan sonra tablet yağ gibi akıyor
  • quote:

jb romlarını kurmadan önce wipe data/factory reset yapılması gerekiyor. yoksa senin yaşadığın gibi stabilite sorunları oluyormuş. Benim tablete cwm nin jb romunu yükleyeli nerdeyse 2 hafta oluyor şimdiye kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım, ayrıca cwm romunda overclock seçeneğide olduğundan cpu frekansını 1400 Mhz ayarladıktan sonra tablet yağ gibi akıyor

JB romda çalışmayan birşey varmı? Kameralarda sorun var diye duymuştum. Ayrıca ben 4.0.4 ics rom kurdum. Sizce JB dahamı iyi. İcs den çok memnunum. Önceden tableti kullanamıyormuşum meğer. JB kursam ics yi aratırmı (görünüm, hız, estetik vs.)
  • quote:

jb romlarını kurmadan önce wipe data/factory reset yapılması gerekiyor. yoksa senin yaşadığın gibi stabilite sorunları oluyormuş. Benim tablete cwm nin jb romunu yükleyeli nerdeyse 2 hafta oluyor şimdiye kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım, ayrıca cwm romunda overclock seçeneğide olduğundan cpu frekansını 1400 Mhz ayarladıktan sonra tablet yağ gibi akıyor

hocam aynen dediğin gibi tekrar yükledim. ama sonuç aynı cyanogenmod 10 problem çıkarıyor bende.

senin yüklediğin acaba AOSP Android 4.1.2 mi?

aşağıdaki safyadaki download linki bozuk. indirdiğin yeri payalaşbilir misin?
    teşekkürler

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1789464

• quote:

quote:

hocam aynen dediğin gibi tekrar yükledim. ama sonuç aynı cyanogenmod 10 problem çıkarıyor bende.

teşekkürler

Verdiğiniz linkte download yazan yerin altındaki bu linkehttp://gtabandroidxda.webs.com/ tıklayınca açılan sayfanın üst kısmında rom downloads linki var. Bende merak ediyorum hangi jelly bean romu stabil ve eksiksiz olarak çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sintech -- 11 Aralık 2012; 18:28:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Sintech

quote:

quote:

teşekkürler

Verdiğiniz linkte download yazan yerin altındaki bu linkehttp://gtabandroidxda.webs.com/ tıklayınca açılan sayfanın üst kısmında rom downloads linki var. Bende merak ediyorum hangi jelly bean romu stabil ve eksiksiz olarak çalışıyor.

evet ben bunu da kurmayı denedim dün. (beta 13)

ama sonuç aynı. 15 dakika yükledikten sonra açlıyor sistem. wifi çalışmıyor. işlemleri geç algılıyor. oldukça problemli yani.

sorun herhalde cwm v6.0.1.0 üzerinden yüklüyor olmam.

yoksa xda forumunda bu kadar methedilmezdi.

siz ne dersiniz?

• Arkadaşlar merhaba,

geçen yıl mart aylarında garantili olarak aldığım 8.9" lik tabletimi satıyorum.
    cihaz üzerinde ICS ve telefonla konuşma özellikleri bulunmakta.

Cihazı başlarda win8'li bir tablet almak için satmayı planlıyordum ama şuanda taşınma işleri için nakit ihtiyacım var :)
    cihaz çok temiz durumda ne çizik ne başka bir kozmetik hatası yok. pil'de yine aynı şekilde ve tüm fonksiyonlarını yerine getiriyor.

almak isteyen arkadaş ya da yakınlarınız olursa bana pm atın lütfen.
  • tableti 4.0.4 e güncelledim ama telefon özelliğini aktif edemedim cwm den modemi kurdum ama olmadı , arama yapınca aradığınız telefondan çalıyor ama tablette tepki yok
  • Forumda rom anlatan bolum var mı bu tablet ıcın ?
  • cihazda youtubedan video izlerken tam ekran nasıl yapılıyor ?
  • Arkadaslar tableti az evvel 4.0.4 surumune guncelledim kies ile.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.