Şimdi Ara

Samsung Tab 8.9 Ana Konu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
3
Favori
5.112
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mümkünse samsung tab 8.9 ile ilgili bütün paylaşımları bu forumda insanlığın hizmetine sunalım.Moderatör arkadaşlar konuyu sahiplenirse şüphesiz çok faydalı bir konu olacaktır.Vira bismillah...

• Ya allah.....:) ilk üye ben olayım bari...
  • Merhaba;

Ben de bu tabletten almak istiyorum fakat Vodafone hattıma tanımlı, telefonumda kullandığım 4 GB paketim mevcut. Ben bu tableti Vodafone kampanyasıyla alırsam bir daha internet almış olacağım. Telefondan wifi tether kullansam bu kez de telefonun şarjıyla başa çıkamam ve pek pratik olmaz. Vodafone internet paketini telefon ve data hattıyla ortak kullanmaya izin vermiyor, değil mi?
  • ben cihaz aldım 2 haftadır kullanıyorum. alet çok iyi ama ne kap bulabildim nede ekran filmi. ebayden aldım postada çalınmazsa gelir heralde bi ara..vodafone cihazı getirmiş ama insan aksesuarda getirir. mecburen bi tane 10.1 filmi aldım makasla traslayıp kullanmaya çalışıyorum orjinali çıkana kadar.
  • Walla bende orjinal samsung kilifini ebayden aldim beklemedeyim. Ekran koruyucu noname yine ebayden....
  • Arkadaşlar ben de vodafone'dan aldım.
    Angry Birds Season yükledim başta sıkıntı yoktu ama sonrada oyunu açıyorum kendiliğinden kapanıyor hatayıda göremiyor hata ekranı da çat diye gidiyor kapanmaya zorla ve raporlar seçeneklerini seçemeden kapanıyor. sizlerde var mı böyle bir sıkıntı acaba yüklediğim bir uygulamadan dolayı mı oluyor bu ? vitamio plugin gibi ?
  • Arkadaşlar aşağıda vereceğim linkten ben aksesuar takibi yapıyorum.Kılıf ve koruyucu yakında gelecekmiş.Benim sıkıntım flv dosyalarını seyredememek.Daha doğrusu HTC kullanıcısıyım mobo player ile hepsini seyrediyorum.apk doyasını tab'a attım nafile açmadı ve saçmaladı.Program önerebilecek birileri varsa sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: shademan34

Arkadaşlar aşağıda vereceğim linkten ben aksesuar takibi yapıyorum.Kılıf ve koruyucu yakında gelecekmiş.Benim sıkıntım flv dosyalarını seyredememek.Daha doğrusu HTC kullanıcısıyım mobo player ile hepsini seyrediyorum.apk doyasını tab'a attım nafile açmadı ve saçmaladı.Program önerebilecek birileri varsa sevinirim.

Linki vermeyi unutmuşum:)
    http://www.mobiletisim.com/telefonlar/Samsung/Galaxy%20Tab%208.9/aksesuarlar

• Ttnet kullanıcısıyım.HTC desire hd kullanırken evden wifiye bağlanamıyordum.Airties firmasını aradım şifrelemeyi web yaptırdı sorun düzelmişti.Şimdi tabla bağlanmaya çalışıyorum bağlandı diyor fakat ip alıp nete girmiyor.Samsungu aradım cihazın wpa ve wpa2 şifrelemeyi desteklediğini söyledi.İlk defa android cihazlarda böylesine karmaşık ve anlaşılmaz birşey yaşamış oldum.Herkes kafasına göre bir yol tutmuş gidiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jakalins

Arkadaşlar ben de vodafone'dan aldım.
    Angry Birds Season yükledim başta sıkıntı yoktu ama sonrada oyunu açıyorum kendiliğinden kapanıyor hatayıda göremiyor hata ekranı da çat diye gidiyor kapanmaya zorla ve raporlar seçeneklerini seçemeden kapanıyor. sizlerde var mı böyle bir sıkıntı acaba yüklediğim bir uygulamadan dolayı mı oluyor bu ? vitamio plugin gibi ?

aynı oyunu bende indirdim marketten şakı şakır oynuyorum.Sen apk dosyasını nereden aldın?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Emre The Sorcerer

Merhaba;

Ben de bu tabletten almak istiyorum fakat Vodafone hattıma tanımlı, telefonumda kullandığım 4 GB paketim mevcut. Ben bu tableti Vodafone kampanyasıyla alırsam bir daha internet almış olacağım. Telefondan wifi tether kullansam bu kez de telefonun şarjıyla başa çıkamam ve pek pratik olmaz. Vodafone internet paketini telefon ve data hattıyla ortak kullanmaya izin vermiyor, değil mi?

Arkadaşım bu konudan bende zamanında muzdarip olmuştum.Şöyle ki;
    Bende sınırsız 8 tl lik net paketi vardı.Ayın 20 si falandı neti iptal edip tab'i almaya gittim oda ne.Paketin süresi ay sonu bitecekmiş bekle 10 gün dediler.Müşteri hizmetlerini aradım bu ne iş diye.Biz bişey yapamıyoruz mecburen bekleyeceksin dediler ve 10 gün sonra tab'i aldım.Şimdi sen vodafondan sözleşmeli mi aldın bu paketi? Yani istediğin zmaan bırakabiliyorsan ay sonuna doğru paketi iptal et.Mecburen de ayın 1'i itibariyle 1 gb veya 4gb paketle beraber tab'i al.İnan başka yolu yok? Yok sözleşmeli aldıysan bu konuda bir fikrim yok gerçekten Allah yardımcın olsun demekten başka...

• valla market'den indirdim ya şimdi oyunları deniyorum asphalt 6 tablet için çıkan versiyonu indirdim oynayabiliyorum ama angry birds season hala açılmıyor loading... ekranında atıyor oyundan kendini.
  • quote:

valla market'den indirdim ya şimdi oyunları deniyorum asphalt 6 tablet için çıkan versiyonu indirdim oynayabiliyorum ama angry birds season hala açılmıyor loading... ekranında atıyor oyundan kendini.

Ben tekrar denedim bende sorun yok.Bence yeniden indir ve kur...
  • Arkadaşlar forumda ilk kaliteli oyunu sizlerle paylaşmak istedim.(9mm hd)Bunu yüklemenin 2 yolu var.İsterseniz aşağıda vereceğim linklerden hem apk dosyasını hemde sd card dosyasını ayrı indirip cihaza atarakta kurabilirsiniz.İsterseniz sadece apk dosyasını indirip kurduktan sonra wifi bağlantısı isteyecek ve yaklaşık 800 mb dosyayı indirerekte kullanabilirsiniz.Videosunu seyrettim şuana kadar çıkmış en kaliteli oyunlardan biri.Ben şuan kuruyorum bitince yeniden değerlendiririz.

apk uzantılı dosya
    http://www.wupload.com/file/1878421736/9mm_Paymium_HD_Samsung_GTP1000_Galaxy_Tab_android.apk

sd card files
    http://www.wupload.com/file/1878398401/Gloft9MHP.rar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shademan34 -- 9 Kasım 2011; 3:03:16 >

• Oyunu kurdum.Açılırken gameloft ekranından sonra beni oyundan attı.Kurupta açabilen varsa paylaşırsa sevinirim:(
  • merhaba, senin verdiğin linkten indirip denemedim şu anda ama ben bu linkdeki koleksiyonu indirdim. asphalt 6 ve nova oyunları denedim çalıştı. senin söylediğin oyun da gözüküyor listede ama içinden çıkmadı akşam senin verdiğin linkten indirip deneyeceğim olmazsa uyumlu versionu bulmaya çalışırım ben.

versiona göre değişiyor her cihaz için farklı version yapmışlar onun için sen de öyle bir sorun oluyor olabilir.

ama işin ilginci bende de angry birdste yapıyor aynı şeyi :)
  • quote:

merhaba, senin verdiğin linkten indirip denemedim şu anda ama ben bu linkdeki koleksiyonu indirdim. asphalt 6 ve nova oyunları denedim çalıştı. senin söylediğin oyun da gözüküyor listede ama içinden çıkmadı akşam senin verdiğin linkten indirip deneyeceğim olmazsa uyumlu versionu bulmaya çalışırım ben.

versiona göre değişiyor her cihaz için farklı version yapmışlar onun için sen de öyle bir sorun oluyor olabilir.

ama işin ilginci bende de angry birdste yapıyor aynı şeyi :)

Bende bu yüzden birileri denesin istedim.Oyun kurulum aşamasında ve hatta sd kard dosyasını falan indirirken hiç uyumsuz falan demedi.(samsung galaksy s2 nin apk sını kurunca böyle bir uyarıyı hemen yaptı)Ne zaman ki oyunu kurduktan sonra açmaya çalışıyorum o zmaan beni oyundan attı.Bence bu oyun bizim tablarda çalışır çalışmasına da belki de hafızanın yanlış yerine kopyalama yapıyoruzdur ne bilim bence küçük bir ayar gerekiyor sanki.Bu işten anlayan ustalar bir el atsa harika olacak.
    Mesela Contract_Killer_Zombies_for_samsung_galaxy_tab oyunu var oda çok güzel bir oyun onuda tavsiye ederim.Bende sorunsuz çalışıyor.Birde Jakalins kardeşim senin cihazın tam sürümü nedir belkide stoklarda dururken farklı versiyonlarda piyasaya çıkmıştır yoksa angry birds sende niye çalışmasın?

Benim cihazın yazılımı aşağıda ki gibi.İnceleyip fark görürsen bildirmen rica olunur.

anabant sürümü : p7300xxkhc

Kernel sürümü : 2.6.36.3

root@dell155 1 smp preempt fri sep 2 16:00 kst 2011

Yapım numarası HMJ37 p7300xwkı1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shademan34 -- 9 Kasım 2011; 19:32:56 >

• Arkadaşlar 9mm oyununun crackli apk dosyasını buldum fakat bu seferde çözünürlükte bir sorun oluştu.Rezalet bir ekran görüntüsü var? linki ve riyorum.
    http://www.dosya.tc/server5/qWEIoW/laxy_S_android_v1.0.0_Cracked_Twingo_1_.rar.html
  • baktım şimdi senin verdiğin cihaz yazılım bilgileriyle aynı tek fark september 2 16:00:16 yazıyor :D

oyunu şimdi deniyorum senin verdiğin apk uzantılı dosyadan yüklemeyi deniyorum sd cardla ugrasmadım tablet indiriyor şu an dosyaları.

aynen senin dediğin gibi atıyor oyundan.

bunun benim bahsettiğim şekilde bizim cihaza göre cracklenmesi lazım bence

bir de markete girip bakarsan cihazla uyumlu gözükmüyor.
    https://market.android.com/details?id=com.gameloft.android.ANMP.Gloft9MHM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jakalins -- 11 Kasım 2011; 13:13:58 >
  • twingo crackli olanda da aynen dediğin gibi pembe ekran sorunu var. beklemekten başka çare yok sanırım :)

quote:

Per app settings:

Nvidia plugin
    Reduce texture size
    Disable mapbuffer emu

chainfire3d diye root gerektiren bir uygulama var onu yükleyip bu ayarları yaparsan pembe ekran gidiyormuş ama bir oyun için root falan ugrasamam valla :)

nova hd oyna o da fena değil

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jakalins -- 11 Kasım 2011; 13:49:38 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.