Şimdi Ara

PES 2012 İLGİNÇ EKRAN ÇÖZÜNÜRLÜK PROBLEMİ ? (ÇÖZÜLDÜ)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
29.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar Pc ye Format atıp Win7 kurduktan sonra başıma şu şekilde bir problem geldi Setting deki bütün çözünürlükleri denememe rağmen bir türlü tam ekran yapamıyorum oyunu.

Problem nerdedir nasıl halletcem yardımcı olurmusunuz ekran kartı driveri ile alakalı bi durumu ben çözemedim Xp kullanırken aynı oyun sorunsuz oynuyordum tam ekranda şimdi ise alt ve üst kısımda 2-3 cm lik siyahlık var.Sinema modu gibi 4:3 de üstten 16:9 da yandan (veya tam tersi işte) bir türlü haledemedim.Monitorum Philips 190cw önerilen masaüstü ekran cözünürlüğü 1440x900 oyunda da bunu yapınca yine aynı oluyor alttan ve üstten boşluklar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeGonzalo -- 2 Kasım 2011; 10:53:32 >

• Tamam arkadaşlar buldum sorunu ya.nVidia kontrol panelinde ki ince ayar kısmında oyunlar için olan bölümden hallettim.Yinede Okuyacak olanlara teşekkür ederim.
  • Hocam o ayarı nasıl yaptığınızı tam olarak söyleyebilir misiniz? Yakında geniş ekran bir laptop alacağım ve büyük ihtimal ben de yaşayacağım aynı problemi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alp

Hocam o ayarı nasıl yaptığınızı tam olarak söyleyebilir misiniz? Yakında geniş ekran bir laptop alacağım ve büyük ihtimal ben de yaşayacağım aynı problemi.

Hocam ekran kartı driverinin kontrol panelinde resimde gösterdiğim şekilde ayarı yaparsanız kullanıcanız çözünürlüğe göre tam ekran mı istiyorsunuz sinema görüntüsümü vs vs gösteriyor ordan ayarlayabilirsiniz.

• Çok teşekkür ederim hocam, zahmet oldu elinize sağlık.
  • Ya hocam benımde aynı sorun nvıdıa kontrol panelinden baktım Adjust Desktop size and position a girdim o sinema modu vs. yok ?
    1.Select the display you would like to change
    2.Click on the arrow buttons to adjust the screen position

LÜTFEN YARDIM ACİL :) !
  • Bende hiç bir şekilde Fullscreen olmuyor. Ayrıca arkadaın söylediği ayarlar yok benim NVDIA kontrol ayalarında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kyuubi

Bende hiç bir şekilde Fullscreen olmuyor. Ayrıca arkadaın söylediği ayarlar yok benim NVDIA kontrol ayalarında.

bende de aynı ekran çıkıyor, hiç bir şekilde düzeltemedim, oyun küçük pencerede açılıyor sadece
  • NVIDIA Denetim Masası'nın 3D Ayarlarındaki "3D Ayarlarının Yönetilmesi" seçeneğine tıklayıp, sağda gelen ekrandaki "Program Ayarlarından" PES 2012'yi ekleyip ekran kartını NVIDIA olarak seçerseniz düzeliyor bu sorun.

Yeni laptoplarda vs işlemcinin içinde fazla güç gerektirmeyen görüntüleri çalıştıran INTEL grafik işlemcisiyle girmeye çalıştığı için sorun yaşanıyor.
  • ekran kartını seçeceğimiz kısım hangisi o listede?
  • Teşekkürler:Bende de aynı sorun vardı :D
  • ya arkadaşlar benim ekran kartı ati ama yok böle bi seçenek nasıl düzeltcem yardım please.
  • settingse giricen lb deki tıkı kaldırıcan
  • beyler bendede oyunu açtıgımda düzgün açılıyor daha sonra tanıtımı geçtikten sonra oyundan atıyor problem nedir?
  • Allah yardım etsin sorun büyük
  • Ne yaptıysam LB .. lETTERBOX i aktif edemiyorum settingsten den.kapatıyorum onu kaydediyorum çıkıyorum yine aktif oluyor.İnaktif nasıl edebilrriz?
  • Nvidia panelinden yaptım sayende
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.