Şimdi Ara

ACİL EVLİLİK TEKLİFİ FİKİRLERİ(CİDDİ)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
32.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bu hafta sonu için evlilik teklifi yapmam gerekiyor biraz acele olucak bazı sebeplerden dolayı.
    Aklımda ben bazı şeyleri kurdum ve netleştirdim fakat bu söyliceklerimin sadece kurgusu hakkında fikirlerinize ihtiyacım var.

Bir cafe de olucak masa güzel bir şekilde süslenicek güller,mumlar,süsler vs
    havai fişekler alınıcak,pankart yazılacak
    konfetiler alınacak,buna benzer malzemeler alınacak,cafede lcd tvlerde var.

Şimdi benim sizden istediğim fikirler ilk oraya nasıl gelinmeli ilk önce ne yapılmalı ve nasıl bitmeli bunları birbirine güzel bir şekilde bağlmamam gerekli
    yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar.
    Fikirler ciddi olursa sevinirim..

• quote:

Orijinalden alıntı: cenko1905

Merhaba arkadaşlar bu hafta sonu için evlilik teklifi yapmam gerekiyor biraz acele olucak bazı sebeplerden dolayı.
    Aklımda ben bazı şeyleri kurdum ve netleştirdim fakat bu söyliceklerimin sadece kurgusu hakkında fikirlerinize ihtiyacım var.

Şimdi benim sizden istediğim fikirler ilk oraya nasıl gelinmeli ilk önce ne yapılmalı ve nasıl bitmeli bunları birbirine güzel bir şekilde bağlmamam gerekli

NASIL TEKLİF EDİCEM?

• quote:

Orijinalden alıntı: metinardicli

quote:

Orijinalden alıntı: cenko1905

Merhaba arkadaşlar bu hafta sonu için evlilik teklifi yapmam gerekiyor biraz acele olucak bazı sebeplerden dolayı.

NASIL TEKLİF EDİCEM?

sORUNU anlamadım arkadaşım?

• konuyu açan arkadaş çoktan evlenip çoluk çocuğa karışmıştır ama bundan sonrakiler için şunlar güzel alternatifler olabilir;http://hediyetavsiyesi.com/en-orjinal-evlilik-teklifi-fikirleri/

topluma bi faydamız olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: kararanay

konuyu açan arkadaş çoktan evlenip çoluk çocuğa karışmıştır ama bundan sonrakiler için şunlar güzel alternatifler olabilir;http://hediyetavsiyesi.com/en-orjinal-evlilik-teklifi-fikirleri/

Hocam bugun hayat kurtardin bir nevi allah tuttugunu altin etsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: kararanay

konuyu açan arkadaş çoktan evlenip çoluk çocuğa karışmıştır ama bundan sonrakiler için şunlar güzel alternatifler olabilir;http://hediyetavsiyesi.com/en-orjinal-evlilik-teklifi-fikirleri/

Güzel paylaşım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu konuda benim de ciddi problemlerim var, yaratıcı evlilik teklifi fikirleri üzerine kafa yormama rağmen kayda değer bir şey yok elimde. Aslında iyi paralar harcayarak yatta evlenme teklifi gibi bir organizasyon yapmayı düşünüyorum ama bunun için de gerçekten iyi paralar ayırmak gerekiyor. Maddiyattan ziyade maneviyata önem veren insanlar için pek tatmin edici olmayabiliyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.