Şimdi Ara

GOD OF WAR ASCENSiON (PS3 ANA KONU) CIKIS TARiHi 13 MART (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.519
Cevap
14
Favori
146.445
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Tinúviel

GoW3'ü şimdi oynasam hikaye adına birşeyler anlarmıyım öncesini bilmiyorum,İngilizcem yeterli,PS3'ü 2009 da aldım GoW3 bir türlü ilgimi çekmemişti.

Hikayeye çok bodoslama dalmış olursun, önce Ps3 e çıkan Gow Collection ı almanı tavsiye ederim güzel remakelerdir grafikler falan tatmin eder, hatta hangi sürümü hatırlamıyorum ama 2 tane psp oyununun remake ininde içinde olduğu versiyonunu alırsan daha bi süper olur onları bitirincede gow 3 ü oynarsın.
    Tabii sen bilirsin ama seriye sondan girmek hele ki Gow gibi bir oyuna,, tavsiye etmiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: _DevilsNeverCry_

quote:

GoW3'ü şimdi oynasam hikaye adına birşeyler anlarmıyım öncesini bilmiyorum,İngilizcem yeterli,PS3'ü 2009 da aldım GoW3 bir türlü ilgimi çekmemişti.

Hikayeye çok bodoslama dalmış olursun, önce Ps3 e çıkan Gow Collection ı almanı tavsiye ederim güzel remakelerdir grafikler falan tatmin eder, hatta hangi sürümü hatırlamıyorum ama 2 tane psp oyununun remake ininde içinde olduğu versiyonunu alırsan daha bi süper olur onları bitirincede gow 3 ü oynarsın.
    Tabii sen bilirsin ama seriye sondan girmek hele ki Gow gibi bir oyuna,, tavsiye etmiyorum

Öneriler için teşekkürler,direk GoW3 ile girersem elbette kaçırdığım birçok şey olacağının farkındayım fakat tüm seriye oynamayı da gözüm almıyor açıkcası bodoslama olsada GoW3'ü oynar bitirir birazda yazı hikaye vs okurum artık fazla soru işareti olan yerler için.

Aslında hiç bulaşmayacaktım ama GoW4 duyurulursa PS3'ün suyunu sıkmış olarak gelir grafik anlamında ve oynamazsak fena ayıp olur.

• quote:

quote:

quote:

Öneriler için teşekkürler,direk GoW3 ile girersem elbette kaçırdığım birçok şey olacağının farkındayım fakat tüm seriye oynamayı da gözüm almıyor açıkcası bodoslama olsada GoW3'ü oynar bitirir birazda yazı hikaye vs okurum artık fazla soru işareti olan yerler için.

Aslında hiç bulaşmayacaktım ama GoW4 duyurulursa PS3'ün suyunu sıkmış olarak gelir grafik anlamında ve oynamazsak fena ayıp olur.

Ben hikayeye bodoslama daldım ve Kratos'un bazı şeylerini neden yaptığını bilmiyordum sonra scriptini falan okudum ama tabi oynamak daha büyük zevk verir sonuça görsel. Bence God of War 1&2 Collection'ı alın. HD Collection PSP oyunları sanırım.

•  GOD OF WAR ASCENSiON  (PS3 ANA KONU)  CIKIS TARiHi 13 MART

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K1N6 -- 19 Nisan 2012; 5:42:53 >

• Valla heyecan yaptım

Edit:Amazon ön siparişe başlamış

http://www.amazon.com/dp/B007TYC8MI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yûnus -- 19 Nisan 2012; 6:16:29 >
  • God of war 4 degil sanirim, daha kisa farkli senaryoya sahip oyun mu olacak acaba?

Ama onemli olan ps3 e yeni god of war gelmesi idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldPunch -- 19 Nisan 2012; 8:00:31 >
  • Amazon outs God of War: Ascension with boxart, trailer

Kaynak

http://www.vg247.com/2012/04/19/teasers-leaks-suggest-god-of-war-ascension-announce-tomorrow/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 19 Nisan 2012; 8:07:23 >
  •  GOD OF WAR ASCENSiON  (PS3 ANA KONU)  CIKIS TARiHi 13 MART

GOD OF WAR ASCENSiON  (PS3 ANA KONU)  CIKIS TARiHi 13 MART

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 19 Nisan 2012; 9:04:11 >
  • Yeni oyunumuzun ismi God of War: Ascension , vermis oldugum kaynakda resmi aciklamanin gun icinde gelebilecegi yaziyor. Kaynagi linkle paylasayim bir kardesim belki cevirir.

Kaynak

http://www.vg247.com/2012/04/19/teasers-leaks-suggest-god-of-war-ascension-announce-tomorrow/
  • Hocam,heycandan ölücem şimdi ! .. harika ya ... bu oyun o zaman , god of war chains of olmypus .. da öncesini mi anlatıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: K1N6

GOD OF WAR ASCENSiON  (PS3 ANA KONU)  CIKIS TARiHi 13 MART

ART NOT FiNAL yaziyor.

Kardesim elinize saglik bu guzel haber icin heycandan unuttuk bagisla.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SiPAHi_ -- 19 Nisan 2012; 8:28:40 >

• The last of us a mi para biriktirelim buna mi? :(

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GoldPunch

The last of us a mi para biriktirelim buna mi? :(

Sony iki oyunda ayni yil icinde cikmayacagi icin bir nebzede olsa zor durumumuzu hafifletir maddi anlamda ama yinede haklisiniz.

Bakalim bu yil The last of us mi gelicek, God of War: Ascension mi ? ND The last of us icin 2012 son ceyrek 2013 ilk ceyrek araligini gostermisdi, eger 2012 son ceyrekde The last of us gelirse 2013 Kasim ayinda veya 2013 son ceyrekdede God of War: Ascension gelebilir galiba. Sadece on goru.
  • ART NOT FiNAL yaziyor olmasindan God of War: Ascension ismini tasimasindan yola cikarak Neogaf forumunda GOW4 'ün PS4 de cikacagini konusuyor oyuncular.

Neogaf forumu :

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=469988&page=32
  • Heh, bu mantıklı olur işte. Daha önce hep 'yeni bir God of War çıkacaksa Kratos'un Ares ile yaptığı anlaşmadan öncesini konu almalı, yani Kratos, Sparta komutanı iken.' demiştim, sanırım yapımcıların da dediğim şekilde bir şey yapmak geldi aklıma. En mantıklısı bu görünüyor, görmek istediğim bir konuydu, GOW III'ün kaldığı yerden bir şekilde devam etmeye falan çalışacaklarına, böyle bi' şey yapsınlar çok daha güzel olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.youtube.com/watch?v=Xw7TBsIH7G8

Burdaki videonun altında , gow asencion'nun çıkışını 2012 winter olarak yazmışlar.. , yani ekim kasım ayları diyebiliriz. eğer doğruysa tabi
  • Haber süper videosunu izledim güzel hazırlanmış. Adamlar akıllı ama God of War 4'ü PS4'e saklıyor tabi öyle bir proje varsa. AAaaaAA serin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kratos90

http://www.youtube.com/watch?v=Xw7TBsIH7G8

Burdaki videonun altında , gow asencion'nun çıkışını 2012 winter olarak yazmışlar.. , yani ekim kasım ayları diyebiliriz. eğer doğruysa tabi

Eger 2012 son ceyrekde God of War: Ascension gelirse, The last of us de 2013 son ceyrekde gelir haliyle. Her halukarda bu yil birinden birini banko oynuyacagiz :)
  • Şimdi bu haberden sonra taş üstünde taş kalmaması gerekir !! malum, oyun gow ... inşallah e3 te birşeyler görürüzz ... !
  • quote:

quote:

quote:

forumda ara videoların altyazısı mevcut işini görür

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.