Şimdi Ara

FM 2012 Göztepe Kariyeri TSL Şampiyonu taktik..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
17.668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Başarılar :

Bank Asya Şampiyonluğu
    3 Süper lig Şampiyonluğu
    1 Türkiye Kupası
    2 Süper Kupa
    Uefa Yarı Final

Selamlar malumunuz fm çıkar cıkmaz steam den oyunumuzu aldık ve herzamanki gibi Göztepe ile ilk kariyerime başladım..

İlk sezon bank asya ' dan zorlanarak playoff ta önce Çaykur rize finalde ise Adanaspor ' u 4-1 yenerek Süper lig e merhaba dedim..İlk süper lig sezonumda hedef avrupa kupalarına katılmak tı zira ligi 6. bitirip playoff oynamamıza ragmen lig boyunca iyi giden takımım playofflarda resmen cuvallamıştı . Bunda kadro kalitesinin yetersiz olmasının payı büyüktü tabi..İkinci süper lig sezonumda birazda taksitlede olsa paraya kıyıp daha kaliteli futbolcular transfer ettım. Bonservisi elinde olan genç yetenekleri kadroya katıp yedek takıma gönderdim gelecekte çok şey bekledigim birkaç genç futbolcu ; Daniel Meineke (GK-Danimarka) , Robert Franz (AMRC-ST-Almanya) , Ellis Shant (DC-İngiltere) , Claus Jensen (DC-DMC-MC-Danimarka)
    As takıma ise serbest olarak

Serkan Kurtuluş , Çağlar Birinci , Cüneyt Köz , Hasan Kabze , Ali kuçik , Fabian Frei Takviyeleri yapmıştım bu takviyelerden ali kuçik yetersiz olduğu için reserv takımda Fabian Frei ise (AMC) uzun süreli sakatlık sorunu nedeniyle henüz forma bulamadı baktım olmayacak Wiljan Pluim diye holandalı 25 yaşındakı AMC oyuncusunu yine serbest olarak kadroya kattım..

Birazda paraya kıymak gerekliydi zira süper ligdeki kaliteli kadrolar yanında işim pekte kolay olmayacaktı
    Başkana biraz yüklenince transfer ve maaş bütçesinde bir iyileştirme yaptı ve bende cogu taksıtle olmak üzere şu futbolcuları aldım

Özgür Çek - ankaragücü küme düşmüştü ve almam pek zor olmadı,
    Hüseyin tok , Orhan Gülle , Harun Tekin , Ozan Has bu yerliler rotasyonda cok işime yaramakta

Yabancı transferlerinde ise nokta atış yapmalıydım geçen sene iyi bir forvet eskikliğini yaşadım uzun süre araştırma yaptım scoutlarım hiç boş durmadı ve akabinde

Matias Cahais (DC) , Gabriel Hauche (AMCST) , Silvio Romero (ST) transferleriyle kadroyu tamamladım.

Geçen yıl kadroya kattığım Akaminko , Obiefule , Mads Laudrup , Dixon , Rahman Kobya da tavsiye edebilecegim kalbur üstü iyi oyuncular .

Antrenorlerede ufak caplı bir yatırım yaptıktan sonra geçmiş oyunlardada kullandığım 4-3-1-2 taktiğini takıma oturttum..

Lig başında zorlu bir fiksturum vardı ve arka arkaya GS - FB maçlarını kaybettikten sonra yenilgi yüzü görmedim

Antrenorlerım ve antreman da hepsı 4 yıldız olmasına rağmen sakatlık konusunda sıkıntı yaşıyorum .

An itibariyle süper lig de 8 maç 6 galibiyet 2 mağlubiyet 18 puan la 2.sıradayım tek mağlubiyetlerimide ligin ilk 2 maçında aldım ki taktige yeni oyuncular henuz alışmamıştı..Şu an her maç iç - dış farketmeden en az 3 gol atan bir takım oldu ve bu sezon sonunu tekrar sizlerle paylaşıcam . Taktiği kesinlikle tavsiye ediyorum deneyin . Orta saha cok onemli yaratıcı ve pas yetenegı yüksek oyuncular kullanın. Sağ forvet driblingi iyi hızlı olsun soldaki ise bitirici .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manifeto -- 4 Kasım 2011; 13:54:55 >

• Transferler ,

• Kadro ,

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manifeto -- 31 Ekim 2011; 13:57:41 >
  • Ve buda taktiğim , Kullanan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim . Taktik alıntı değildir kendim deneme yanılma yöntemiyle uzun süre uğraştıktan sonra yapmış olduğum taktiktir .

http://s2.dosya.tc/server4/ktUvEz/Goztepe2012.rar.html
  • hocam başarılar dilerim
  • Başarılar Alayına İsyan Ölümüne GÖZTEPE !!
  • Bir karsiyakali olarak basarilar :-) kadro guzel bence gittikce gelisir taktik olarak 4-2-3-1 deep deneyebilirsin bence
  • Sağolun arkadaşlar - İllaki Göztepe Hemşerim

O Sezonu 3.bitirdim playofflarda tokatladılar :))) Avrupa kupalarına katıldım ikinci turda Athletic bilbao yu deplasmanda yenmeme ragmen iceride kalecilerinin resmen devleşmesi sonucu turu kaybettik . Takımda avrupa kupası tecrubesı yoktu oyuncular ıcın tecrube oldu bu sene direk CL ye katılmak istiyorduk ve Normal sezonu 1. bitiren Göztepe Playofflar dada Galatasaray , Beşiktaş ve Trabzonspor 'u tokatlayarak TSL Şampiyonu olmasını bildik..

4 Büyükleri hep farkla yendik düşme potasındaki takımlara olmucak şekilde yenildik şans .İyi bir kaleci eksikliğini hissediyoruz bu sezon iyi bir yerli kaleci almam lazım

Ve şu Adamı mutlaka ama mutlaka transfer edin oyun başında banfieldde başlıyor ben 2013 de aldım 6m euro ya şu an manchester city gibi takımlar 15m€ tekliflerle geldiler kabul etmedım sureklı gelişiyor ve deyim yerindeyse "Çılgın atıyor"

Şampiyon Kadro ;

Farkettiyseniz oyuncuların çoğu oyun başında olmayan Ergen ler . Scout calışmalarına cok agırlık verıyorum bu oyunda ve potansiyeline inandığım futbolcuları alıyorum iyi gelişiyorlar ve bu yaş ortalamasıyla lig 1.ligi bence cok iyi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manifeto -- 1 Kasım 2011; 17:37:58 >

• Playoff oyunda kaç yıl oluyor? süresi varmı yoksa hep playoff sistemimi var
  • playoff hep var
  • Yeni maçlar yeni kupalar isteriz devamını getir lütfen
  • cekilen onca cileye ragmen terketmeyenlere, sampiyonluklar yakisir ;)

kadron cok iyi hocam, basarilar
  • edit. fazla gitmis

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GreenWhite. -- 4 Kasım 2011; 14:53:51 >
  • samil i oynatıyor musun? idç den gitmişti
  • Başarılar hocam
  • Sağolun arkadaşlar şu an 2017 senesindeyim gelişmeler şöyle en son bahsettigim durumdan sonra 2 lig şampiyonluğu , 2 super kupa ve 1 Turkıye kupası kazandım . Klup ınanılmaz gelişiyor sureklı genc oyuncular bulup gelıştırıyorum ve cılgın paralar teklıf edılıyor .

Uefa da yarı final oynadım ortalaması 21 olan kadromla büyük bir başarı liverpool u geçemedik..
    Bu sezon ise CL de Milan,Schalke ve CSKA arasından lider cıktım ligde açık ara liderim.

Şamil oyun başında cok ıyı oynuyordu zaman gectıkce sattım tabı. Bank asya takımlarıyla başlayanlar için kesinlikle önerecegim 2-3 futbolcudan biri Şamil , Rahman Kobya , Obiefule bunlar bedava gibi ve seviye atlatan topçular.

Taktik kadronuzdaki teknik oyuncular ve pas ozellıgı yukseldıkce Passing secenegını degiştirmeniz gerekiyor . Linkteki taktikte passing "short" ama dedıgım gıbı kadro kalıteleştıkce Direct pass a getirin .

Şu an ki kadrom yaş ortalamasına dikkat !! %90 ı nı scoutıng sonucu bedavaya aldım ve fıyatları sureklı artıyor.

Ligdeki durum

Göztepe dünya klubu olma yolunda emın adımlarla ılerlıyor .. Antreman tesıslerı , fınansal durum herşey gun geçtikçe gelişiyor . Su an kı amacım hıc transfer yapmamak ve 2020 de kendı stadımıza kavuşmak...

Taktik de cok iyi bu arada ;)

• 2017 senesinde ki özgür çek profili bir paylaşabilir misin hocam?

bu arada göztepe yi fazla sevmesemde başarılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NiCkBuLaMaDıM!! -- 4 Kasım 2011; 17:38:32 >
  • Özgür Çek aşırı gelişme göstermiyor ofansif bek olarak onu zor maçlarda ise hasan ali kaldırımı oynatıyorum . Hasan daha fizikli ve top kapması daha iyi .

Oyundaki ilk sezonunuz bitince yani 2.sezonda brezilya takımlarına bir göz atın yeni genç oyuncular yetiştiriyorlar . 2012 senesinde serbest aldığım brezilyalı ;

Buda Özgür Çek 2017

• arkadaşlar hızlıresim.com dan nasıl resim atıoduk yardım ederseniz sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrsermet

arkadaşlar hızlıresim.com dan nasıl resim atıoduk yardım ederseniz sevinirim

siteye girdikten sonra dosya seç de bilgisayarından seç ve aç a bas.daha sonra yükle ye bas. yüklendikten sonra bir sayfa gelir oradan doğrudan erişim de ki linki kopyala daha sonra dh de image butonu var ona bas [simage]buraya linki yapıştır.[/simage]
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.