Şimdi Ara

Samsung Galaxy i8150 W (HepsiBuradaya Gelmis)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
84
Cevap
0
Favori
57.054
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bu telefon Hepsiburada ya gelmiş. Nasıl acaba kullanan var mı bu telefonu?

Platform
    3G Görüntülü Görüşme
    Android 2.3 işletim sistemi (Gingerbread)

Donanım
    3.7" dokunmatik ekran
    5 MP Led Flaşlı Otofokus kamera
    1.4 Ghz üstün işlemci, 4 GB dahili hafıza
    FM radyo, 3,5mm kulaklık girişi
    Sosyal ağlar ve İletişim
    Tek ekranda tüm sosyal ağları yönetme (Social Hub)
    Push e-posta, Gmail
    Bağlantı
    Kablosuz internet (Wi-Fi), Mobil AP, A-GPS

http://www.hepsiburada.com/Liste/samsung-samsung-i8150-galaxy-w-/productDetails.aspx?productId=telcepsami8150w&categoryId=371946

Samsung Galaxy i8150 W (HepsiBuradaya Gelmis)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HRNclk777 -- 28 Ekim 2011; 14:43:53 >

• Beklediğim telefondu, fiyatı az daha düşerse alabilirim.
  • güzel degil malesef - puanımı aldı telefon
  • Galaxy W vs. S
    http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=4114&idPhone2=3115

- W da flash var
    - Kamera, Ram aynı
    - W nun işlemcisi 1.4 ghz
    - W nun ekran kalitesi düşük heralde (Capacitive touchscreen iymi kotumu anlamadım)
    - W 3.7, S 4 inc ekran
  • Ekranı TFT
  • Ekranı 3.7"- grorilla glass değil yani daha kolay çizilebilir- super amoled değil yani daha cansız bir görüntü - işlemcisi hızlı olsa da, gps'su Galaxy S'den düşük,100 lira pahalı da olsa galaxy S daha f/p duruyor
  • Benim anlamadığım bir olay var hepsiburada ve samsung türkiye sitelerindeki galaxy w resimlerinde 4 kapasitif tuşlu tasarım görünüyo,telpanın sitesinde ve yukarıda arkadaşın paylaştığı videolarda orta fiziksel tuş iki yan kapasitif tuşlu tasarım görünmekte...
  • Cihazın cpu ve gpu su galaxy s plus ile aynı, kamerada led flaş bulunuyo,diğer birçok özellik aynı
    cihazın tek eksi gibi görünebilecek yönü süper amoled gorilla glass olmaması
    hepsiburadadaki %10 world puan ve 100 tl hediye çeki kampanyası ile f/p da fena durmayacak gibi...
  • Sizce bu telefona ICS güncellemesi gelir mi? RSS, E-mail ve Twitter takibi, iyi bir internet performansı için bu telefonu almak istiyorum. Yeni model olduğu için de güncelleme açısında S ve S Plus'tan daha avantajlı galibA.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ismail Vilehand -- 29 Ekim 2011; 17:30:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ismail Vilehand

Sizce bu telefona ICS güncellemesi gelir mi? RSS, E-mail ve Twitter takibi, iyi bir internet performansı için bu telefonu almak istiyorum. Yeni model olduğu için de güncelleme açısında S ve S Plus'tan daha avantajlı galibA.

Avantajı felan yok. Bu da bi ara ürün olarak kalıcak. S -SII ler avantajlı. SL-plus - W ara ürün olarak kalıcak gibi
  • @FaruK_26
    Fikriniz için teşekkür ederim. Herhalde şu anda beklemek en iyisi. Hangi firma, hangi ürüne güncelleme verecek, karman çorman oldu. Fakat üründe Touchwiz 4.0 olması da düşündürmüyor değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ismail Vilehand -- 29 Ekim 2011; 19:51:01 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FaruK_26

quote:

Sizce bu telefona ICS güncellemesi gelir mi? RSS, E-mail ve Twitter takibi, iyi bir internet performansı için bu telefonu almak istiyorum. Yeni model olduğu için de güncelleme açısında S ve S Plus'tan daha avantajlı galibA.

Avantajı felan yok. Bu da bi ara ürün olarak kalıcak. S -SII ler avantajlı. SL-plus - W ara ürün olarak kalıcak gibi

Arkadaşım galaxy s'in var diye yere göğe sığdıramıyorsun,galaxy s'in nasıl bi avantajı olabiliyo açıklarmısın ?

• quote:

Orijinalden alıntı: saubjk06

quote:

Orijinalden alıntı: FaruK_26

quote:

Arkadaşım galaxy s'in var diye yere göğe sığdıramıyorsun,galaxy s'in nasıl bi avantajı olabiliyo açıklarmısın ?

DEVELOPER A Bİ BAK İSTERSEN.S İLE SII KAC TANE ROM ÇEŞİDİ VAR. S VE SII GALAXY SERİSİNİN İSKELETİ. ÇIKACAK SIII TE BU İSKELETE DAHİL OLCAK. BANA SL-PLUS KAC MİLYON SATIGINI SÖYLESENE BUNLARA W DE DAHİL OLACAK.GALAXY S İM LE HAVA ATMISIM 2 LE KARDESİMS İLE SII 30MİLYONDAN FAZLA SATMIŞ CİHAZ. BUNLAR ARA ÜRÜN OLACAK.FORUMA Bİ BAK SL NİN YADA PLUS UN ANA KONUSU VARMI.BOŞ KONUSUYOSUN...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi C.Rodriguez -- 29 Ekim 2011; 22:11:54 >

• iphone 3gs mi sattım. bayrama kadar telefon almalıyım. yardım lütfen

formu biraz araştırdım ve donanım olarak i9000 in, diğer tek çekirdek işlemcili cihazlardan üstün olduğunu öğrendim. Yalnız telefon büyük mağazalarda ve büyük sitelerde yok hep yerine i9003 satıyorlar. Bu da bana sanki i9000 devri bitmiş gibi geliyor ve içimde 3.0 güncellemesi gelmezmiş gibi kuşkular doğuruyor. i9003 ün ise sanırım henüz kies te gingerbread güncellemesi dahi yok ve gps i kronik sorunlu. Bana galaxy s plus fiyatı da çok pahalı geldi . Sanki Galaxy w içlerinde en uygunuymuş gibi dursa da forumdan bu telefon için ses seda gelmiyor :(
  • telefonu elinize alıp kullanın derim. gerçekten muazzam bir alet. ekranına soluk diyen arkadaşım ürünü nerede gördün acaba?
  • ben telefonu aldım gayet memnunum önceki telefonum galaxy ace ti
    Telefon yaygınlaşmadığından ekran koruyuvu ve kılıf bulmak zor oluyor.
  • Bende ürünü tavsiye ederim. hemde şiddetle tavsiye ederim
  • 1 haftadır kullanıyorum, iyi ki burada yazılanları şimdi görmüşüm. aldanabilirdim yazılanlara ama şunu söyleyim ürünü görmeden sallamış yukarıdaki arkadaşlar. alın elinize bir bakın. ürünün tek dez avantajı henüz kendisine ait kılıf ve filmin olmaması. ama uyan bir sürü kılıf var. fiyat performans çok iyi...
  • 5 gündür kullanıyorum yukarıdaki arkadaşlar cihazı kullanmadan konuşmuşlar galaxy sıı den sonra alınacak tek cihaz diyebilirim
  • evet kardeşim bu telefonu kullanmayan salla ma sın . amoledle arasında bir fark göremedim. ekrani oldukça canlı ve yeterli. flash player 11.1 mevcut her türlü video yu siteyi sorunsuz açıyor. hatta facebook ta okey e bile oturdum. bugün nfs hot pursuit indirdim 300 mb 15 dakikada indirdim. eee daha ne olsun. Bu telefonu kesinlikle tavsiye ediyorum.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.