Şimdi Ara

Teemo Taktik ve Oneri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
20.578
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Henuz birkac gun once aldigim ve findik faresi olarak tabir ettigim Teemo hakkinda fikir oneri ve gerekirse build onerileri icin sizlerden destek bekliyorum. Forumda silinmis birkac Teemo konusu vardi Mobafire ve LeagueCraft gibi sitelerdeki buildlerde icime sinmiyor. Aranizda varsa Teemo da iddiali olan arkadaslarin taktik ve item onerilerini bekliyorum. Her turlu fikire acigim. Ilerde bir gun "Teemo yu ogrendim" dersem bu basligi Teemo Guide-Build haline getirmeyide planliyorum.
    Simdi bu findik faresinin cok cesitli buildleri var. Hepside oyunu domine edemesede cok eglenceli onun farkindayim. Az cok kendi tecrubelerimde var ama yeterli gormuyorum. belirttigim gibi her turlu oneri ve fikre acigim.

• bir kere teemoda bariz bir as ve ms fazlalığı var.ama w pasifi bir herodan darbe alınca bozuluyor diye biliyorum.ama mümkün olduğunca team fightlara dışardan destek verip fedailik yapmazsak hızımız gayet yüksek olur.teemonun zehrinden dolayı ap kasmak çok iş görüyor.ayrıca mantarlar ve q skillide ap ile güçlendirilebilir.ama hızından dolayı ad kasıldığında çok iyi verim alınabilir.sana tavsiyem hybrid teemo yapmandır.hem ad hem ap sahibi olduğundan hızında olursa millet senden kaçmaya başlayabilir
  • Aklima ilk gelen nashor, malady yada Bloodrazor, Phanton Dancer, bot olarak Sorc yada AS bot.
  • Malady - Bloodrazor - Nashor's Tooth - Black Cleaver - Frozen Mallet alınabilir bence Teemo'ya. Tabii normal bir build yazmak daha mantıklı.
  • Ap kas çoğunlukla TT 'de oyna.

Sorcerer's Shoes
    Malady
    Nashor's Tooth
    Rabadon's Deathcap
    Rylai's Crystal Scepter
    çıkabilirsin.
  • On Hit yada Ap kasmak gerekir. Genelde On Hit kasılıyor.
  • Full ap rune diz sarılar armor olabilir, q aç 1 levelde baya vuruyorum ben. 20/3/18 gittim geçen gün 805 ap mejai full.

Teemo Taktik ve Oneri
  • teemoyu genelde bu build ve skill order i ile oynuyorumhttp://www.mobafire.com/league-of-legends/build/get-me-teemo-over-here-with-a-blowgun-82617

oyunun gidisatina gore ufak tefek degisiklikler yapabilirsin kendi tarzina gore denemeni tavsiye ederim.
  • ben teemoyu dps oynamayı daha çok seviyorum

guardian angel,frozen mallet,phantom dancer vs alıyordum
  • AS-AP kasıcaksın.
  • Takim arkadaslarim sagolsun. Onlar oyunu tasidi ben sayelerinde win almis oldum. Bu findik faresini cok sevdim ya. Nashor,Malady, Rylai ve Bersesrk bot aliyorum. Acaba Sorc alsam dahami iyi olur? Bu arada Madred cok guzel sonuc verdi. PD + Frozen Mallet filanmi kassam?
    Edit:
    Gercekten kullanabilmeyi cok istedigim herolardan birtanesi. O yuzden bol bol uplarim konuyu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GurcellOnline -- 29 Ekim 2011; 0:47:35 >
  • Az önce bir oyun bitirdim. Sonuç kaybettik.

Bizim takım: Teemo (Ben) - Leona - Kassadin - Katarina - Kog'Maw
    Karşı takım: Tyrandamere - Twitch - Ashe - Akali - Rammus

Skorum 7/1/6'ydı. Katarina oyundan çıktı. Kassadin ben kimseye yardım etmeyeceğim dedi gitti bütün oyun minion kesti ki ben yukarıdaydım adamlar 5'e 1 geldiler yine de yardıma gelmedi sağolsun arkadaş epey uzman olduğu için tek başına alacakmış oyunu.

Her neyse;

Genelde Boots of Speed ile başlarım oyuna çünkü ilk başlarda bir kere yakalarlarsa direk ölüyorsun muhabbeti oluyor. Pasif skilli önce açıyorum. Daha sonra Philosopher's Stone alıyorum. Boots of Speed'i Berserker Greaves'e dönüştürüp ardından Malady, Nashor's Tooth ve Frozen Mallet alıyorum. Daha sonra da Hextech Gunblade. Son item size kalmış. Guinsoo's Rageblade alabilirsiniz. Rabadon's Deathcap alabilirsiniz. Wit's End alabilirsiniz. Ben genelde bu şekilde bir build kullanıyorum. :)

• Ad + as kasarsan baya iyi vurursun ama ap + as kasan bir Teemo bana zehirle 1k hasar verdiği oluyordu.
  • İşime yaradı krdsm saolasın
  • Bots Of Speed den sonra Rylai yapiyorum direk. Haritadaki mantarlama isleminde ve Teamfigtlarda kacarken yada kovalarken iyi oluyor. Rylai bitiminde keyfime gore Nashor yada Malady yapiyorum.
    Gecen oyun madred ile baslayip wits end filan yaptim. Ama AD teemoda ne kasmaliyim bilemiyorum PD + IE filan nasil olur?
  • Rain Man'in buildini kullanıyorum.

http://solomid.net/guides.php?g=658
  • quote:

Orijinalden alıntı: SığırEti

quote:

Orijinalden alıntı: Gurcellonline

Selamlar,
    Henuz birkac gun once aldigim ve findik faresi olarak tabir ettigim Teemo hakkinda fikir oneri ve gerekirse build onerileri icin sizlerden destek bekliyorum. Forumda silinmis birkac Teemo konusu vardi Mobafire ve LeagueCraft gibi sitelerdeki buildlerde icime sinmiyor. Aranizda varsa Teemo da iddiali olan arkadaslarin taktik ve item onerilerini bekliyorum. Her turlu fikire acigim. Ilerde bir gun "Teemo yu ogrendim" dersem bu basligi Teemo Guide-Build haline getirmeyide planliyorum.
    Simdi bu findik faresinin cok cesitli buildleri var. Hepside oyunu domine edemesede cok eglenceli onun farkindayim. Az cok kendi tecrubelerimde var ama yeterli gormuyorum. belirttigim gibi her turlu oneri ve fikre acigim.

dornsla başla teemonun kendi koşma skilli var

Niye eski konuları upluyorsun yav

• yav şimdi mantarları sakın boş bırakma doldukça önüne gelen yere yapıstır team fightlarda cengaver gibi önden girme ve ne ad ne ap kas hybrid kasmanı tavsiye ederim ayrıca teemo bir sincap :D
  • bu mesajımı biri silsin gene hortlatılan konuya girmişim !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkz -- 31 Ağustos 2012; 10:35:36 >
  • Ben Teemo'yu troll oynuyorum diyebilirim. Tabi troll diyince feedleyen, karşı takıma çalışan değilde Teemo'nun olması gerektiği gibi değil. Bot of speed ile başlayıp direk Wits End bitiriyorum bottan önce. Wits End ten sonra Berserker bot u alıyorum. Ardından Frozen Mallet alıyorum. Daha sonra Malady(veya Ionik Spark), Nashor Tooth, Madred Bloodrazor şeklinde tamamlıyorum. Eğer solo topta gap closer skill'i olmayan herhangi bir hero gelirse oynayış tarzıma göre hiç şansı yok. Ama karşıma gelmesinden en zevk aldığım hero Darius'tur. Genellikle 11 levele kadar 3 level fark atıyorum. Main herom değil fakat eğlenmek istediğimde tamamen eğlence üzerine kurulu şekilde oynuyorum.

Edit: Konu tarihine bakmadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ephésus -- 31 Ağustos 2012; 16:05:10 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.