Şimdi Ara

kalp çevresinde sol göğüste hafif ağrı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
14
Cevap
0
Favori
18.538
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 19 yaşındayım son 4-5 gündür sol göğüsümde kalp yakınlarında sipleme demeyeyimde hafif kasılmamı desem ufak taşlarla vuruluyormuş gibi günde 2-3 defa geceleri genellikle olan hafif ( rahatsız edici olarak sadece psikolejik tarafı var biraz hastalık hastalığı durumuda var bende ) lar oluyor doktora gitmeye hem üşeniyorum hemde korkuyorum böyle bir şekilde doktora giden kişiler varsa bilgilendirsin lütfen.
    not:ağrılarla birlikte herhangi bir bulantı kusma , sol kolda ağrı , baş dönmesi olmuyor ama sadece kısmer derin nefes aldığımda bir sipleme oluyor.

• genelde 17-22 yaş aralarında ergenlik çağında gögüs kafesi genişlemesi ile oluyor o bendede 2 ay önce böyle bir ağrı vardı benimki batıyor gibiydi nefes alınca ilk sağ tarafta başladı sonra orta taraflardada olmaya başlayınca doktora gittim tetkik yaptı film çekti ama çok şukur birşeyim yokmuş ergenlik zamanı gelişimden dolayı pek kafana takma yani
  • uzun süredir yaklaşık 7-8 yıldır kalbimin üzerinde dönemsel olarak batma hissi yaşıyorum.iki defa kalp doktoruna gittim kas ağrısı benzeri şeyler söylendi.Tabi emin olmak için bi görünmek lazım.
  • up up
  • up up up
  • quote:

Orijinalden alıntı: Destny

genelde 17-22 yaş aralarında ergenlik çağında gögüs kafesi genişlemesi ile oluyor o bendede 2 ay önce böyle bir ağrı vardı benimki batıyor gibiydi nefes alınca ilk sağ tarafta başladı sonra orta taraflardada olmaya başlayınca doktora gittim tetkik yaptı film çekti ama çok şukur birşeyim yokmuş ergenlik zamanı gelişimden dolayı pek kafana takma yani

neye dayanarak sallıyosun arkadaşım. doktara gitmeden bilemezsin kardeşim. kalp bölgesi önemlidir bi görün derim
  • quote:

Orijinalden alıntı: haliljo06

quote:

Orijinalden alıntı: Destny

genelde 17-22 yaş aralarında ergenlik çağında gögüs kafesi genişlemesi ile oluyor o bendede 2 ay önce böyle bir ağrı vardı benimki batıyor gibiydi nefes alınca ilk sağ tarafta başladı sonra orta taraflardada olmaya başlayınca doktora gittim tetkik yaptı film çekti ama çok şukur birşeyim yokmuş ergenlik zamanı gelişimden dolayı pek kafana takma yani

neye dayanarak sallıyosun arkadaşım. doktara gitmeden bilemezsin kardeşim. kalp bölgesi önemlidir bi görün derim

Arkadaşım birşeye dayanarak sallamıyorum sadece bana olanı ve doktorun bana söylediğini aktarıyorum ? Ergenlik çağında hiçmi göğsünde ağrı,acıma olmadı ? Ben arkadaşı bılgılendırme acısından soyluyorum dıkkate alır yada almaz ama bende gogsumde agrı oldugunda doktora gıtmıstım bu arkadasında gıtmesınde yarar var

• kalp agrımaz.kalp sıkıntısı dinlenme halinde olmaz.yürürken ,koşarken , fiziksel perfosmans sergilerken kalbinizde sıkıntı perfonmansınızda azalma nefessiz kalma zor nefes alma dudaklarda morarma vb durumlar varsa durum acildir.sizin durumunuzla ilgili kardiyolojiye gidilebilir.ancak ben anlattıklarınızdan mide ile ilgili olabilecegini dusundum.mide sıkıntısı için de illa mide de rahatsızlık olması gerekmez.stresli durumlar mideye vurabilir.mide agrısıda kalp hastalıklarını taklit edebilir.bence iyi bir dahiliyeciye gidin.kalbinizde bir sıkıntı var ise kardiyalojiye yonlendirir.mide ile ise tedavi eder.kardiyolojiye gidince.kalbinizde bir sey yok deyip dahiliyeye yonlendirmiyorlar.

geçmişler ola.

-aloe vera distribütörü-
  • goncerivoo kullanıcısına yanıt
    aynen benimkide oluyur ama sağ tarafa oluyur doktora gittim bişey gözükmedi psikratiye gettim anksiiye bozukuluk dedi
  • bendede oluyordu 2 3 gun devam etti sonrada gecti gitti.nefes almaktan korkuyordum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende de olmaya başladı doktora gittim kas gevşetici verdi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.