Şimdi Ara

İPHONE 4 İLE İPAD 2 EŞLEŞME SORUNU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.351
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar elimde 4.3.3 ver yüklü jb yapılmış geveyli bir iphone 4 var birde 3g olmayan wifi modeli ipad 2 var iphone üzerinden 3g ile ipadten internete girmek istiyorum ama araştırdığım kadarıyla 2 yolu varmış

biri iphone4 teki ayarlardan kişisel erişim noktasını açıp ipad ile eşleştirip 3g den nete girmek
    fakat bi türlü bu kısmı bulamadım ağ ayarlarını 0 ladım çıkmadı kapatıp açtım çıkmadı 3g yi açıp nete girerken denedim yine çıkmadı nasıl olacak bu iş acaba :(

bende en son cydiadan mywi 5,0 i kurdum burdan bloototh tethered yapıp cihazları göstermeyi başardım ve 3g den nete girebildim ipad ile

ama bu programa bağlı kaladan bu işi yapamayacakmıyım birde olmaz ise bu programı satın almadan bu şekilde kullanabilirmiyim 1 hafta deneme süresi varmış sanırım :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SELBAL -- 27 Ekim 2011; 16:22:36 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SELBAL

arkadaşlar elimde 4.3.3 ver yüklü jb yapılmış geveyli bir iphone 4 var birde 3g olmayan wifi modeli ipad 2 var iphone üzerinden 3g ile ipadten internete girmek istiyorum ama araştırdığım kadarıyla 2 yolu varmış

biri iphone4 teki ayarlardan kişisel erişim noktasını açıp ipad ile eşleştirip 3g den nete girmek
    fakat bi türlü bu kısmı bulamadım ağ ayarlarını 0 ladım çıkmadı kapatıp açtım çıkmadı 3g yi açıp nete girerken denedim yine çıkmadı nasıl olacak bu iş acaba :(

bende en son cydiadan mywi 5,0 i kurdum burdan bloototh tethered yapıp cihazları göstermeyi başardım ve 3g den nete girebildim ipad ile

ama bu programa bağlı kaladan bu işi yapamayacakmıyım birde olmaz ise bu programı satın almadan bu şekilde kullanabilirmiyim 1 hafta deneme süresi varmış sanırım :(

Tether Me yükle kişisel erişim noktası gelir. Bende de iphone4 ve wifi li ipad2 var birçok program vs denedim en güzeli tether me. insanelyi repodan indirebilirsin. beleş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golgeee -- 27 Ekim 2011; 17:43:41 >

• Genel+Ağ+Hücresel Veri kısmına girip an en altta internet Paylaşımı kısmına girip APN, Kullanıcı Adı ve Parola kısmlarına internet yazın. Kişisel erişim noktası ayarlarda görünür hale gelecektir.

Eğer gelmiyorsa telefonunuzun internet bağlantısında bir problem olabilir(kontörünüz yok, ağ ayarlanınız yanlış vs) .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalbi_kirik_serseri -- 27 Ekim 2011; 17:59:40 >
  • Cevap icin cok tesekkur ettim sagolun ise yaradi apn vs ayarlari girince kisisel erisim noktasi ayar yeri geldi
    Diger bahsettiginiz programida yuklicem ins
  • quote:

Cevap icin cok tesekkur ettim sagolun ise yaradi apn vs ayarlari girince kisisel erisim noktasi ayar yeri geldi
    Diger bahsettiginiz programida yuklicem ins

Rica ederim. Bana soracak olursanız kişisel erişim noktasını açarak eşleşme yapmanız yeterli olacaktır, diğer programı (Tether Me) kurmaya ihtiyacınız olmayacaktır. Sorununuzun çözüldüğüne sevindim.
  • Evet gerek kalmicak gercekten denedim simdi sorun yok sagol

Birde ipad iphon a gore daha cok kotayi yiyormu acaba internette

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SELBAL -- 27 Ekim 2011; 19:15:41 >
  • quote:

Evet gerek kalmicak gercekten denedim simdi sorun yok sagol

Birde ipad iphon a gore daha cok kotayi yiyormu acaba internette

Aynı olduğu kanaatindeyim ancak ipad de insan internete kendini kaptırınca daha fazla sayfa gezinme durumu oluyor.Doğal olarakta kota daha hızlı doluyor.

Datacontrol uygulmasını kurmanızı tavsiye ederim. Kota durumunuzu devamlı takip edebiliyorsunuz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.