Şimdi Ara

BUDERUS GB 072 Yİ NASIL BİLİRSİNİZ? (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
483
Cevap
16
Favori
105.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    2700 kombi kardeşim nerdeyse netteki fiyata bayiden aldım dolabı montajı falan 2900 e geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: santoryo

2700 kombi kardeşim nerdeyse netteki fiyata bayiden aldım dolabı montajı falan 2900 e geldi

taksitli fiyatı mı ?
  • Aynen 9 taksit mersin e yakınsan yönlendirebilirim veya bulunduğun yerde pazarlık için kozun olsun bu

• 1 ay önce bu kombiyi aldım, performansından gayet memnunum, iyi ki almışım diyorum. bu kombiyi bana tavsiye eden disintegration ustamıza teşekkür ederim.
    ekleme: şuan kablosuz oda kumandası bakıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fz18 -- 6 Şubat 2015; 13:28:27 >
  • quote:

Aynen 9 taksit mersin e yakınsan yönlendirebilirim veya bulunduğun yerde pazarlık için kozun olsun bu

gb072 için 2500tl (proje-montaj vs hariç sadece cihaz) nakit fiyat verdiler, vuw 296 taktırdım.

İlginiz için teşekkür ederim iyi günlerde kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_alone -- 6 Şubat 2015; 21:14:09 >
  • fz18 F kullanıcısına yanıt
    buderus rc10 yakışır ama kablosuz istiyorsan siemens rev 24rf, daha ucuz olarak in-therm mrl 300 rf
  • disintegration kullanıcısına yanıt
    hemen yanaşayım :)
    Buderus RC 20 RF 565 tl, simens 440 tl civarı bulabildim, in-therm ise 200 tl,
    sanırım simens modülasyonlu değil, in-therm i direk eliyorum, kalitesi diğerlerine yanaşamaz diye düşünüyorum.
    Siemens rev24 rf modülasyonlu değil ama kablosuzlarda en iyi termostatların başındadır
    Buderus rc 20 hem kablosuz hem modülasyonlu,tam istediğin gibi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    hocam siz en iyi dedikten sonra hemde fiyat daha uykunken gönül rahatrlığı ile alınır, lakin aklıma takılan bir şey var. kombi ve termostat farklı olduğu için ilerde buderus servisi ile sorun yaşa bilirmiyim, 'cihaza müdahale olmuş, garanti dışı kaldı' falan demesinler, ben elektronik okuduğum için aldığımda bağlantısını kendim yaparım büyük ihtimal, servisi mi çağırmak icap eder?
    Evet servisi çağırmak gerekiyor,garanti açısından sorun çıkar,ama oda termostatını kendisi takıp kullanan da var sonucta anakartın ilgili köprüsüne bağlantı yapmak çok kolay 2 ucu bağlıyorsun,kablosuz oda termostatında alıcıyı anakarta monte ediyorsun
    Senin kombinin garantisi başlamadıysa,oda termostatını önceden almak avantaj
    Servis hazır eve gelmişken hem kombinin garantisini başlatır hemde oda termostatını bağlar

• nette ikinci el buderus rc 20 rf oda termostatı satan buldum, 1 haftalık diyor, adıma fatura kestirebileceğini söyledi, 400 tl verilir mi bilmiyom...
    Rc20 bir haftaliksa ilk faturasi onemli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi disintegration -- 7 Şubat 2015; 13:22:05 >
    hocam ben onu sordum nasıl oluyorda fatura kesebiliyorsunuz diye, kendisi alırken fatura kestirmemiş, ilk fatura olacak, aldığı yer kabül etmiş falan dedi..
    O zaman olur.ama alirsan dikkatli ol.ilk aldigi bayinin adini ogrenmeye calis ve teyit et.ogrenirsen ara sor.senin kombiye en uyumlu oda term rc20,fiyat cok cok uygun.ama dikkatli ol

• Arkadaslar Ankara'da yaşıyorum, bu kombi için guncel fiyat teklifi almam mümkün müdür? Aynı zamanda kablosuz oda termostatı da dahil olmak üzere teklif alabilirsem memnun olurum.

Bunun yanında birde sorum olacak. Eski kombimiz bozuldu. Biz eski kombinin yerine yeni kombi taktırmak istiyoruz. Bu kombiyi taktırdığımızda tekrar proje çizilmesi mi gerekiyor. Hiç bir sey değişmeden bu kombi takılamaz mı? Sistem nasıl işliyor bilgisi olan arkadaslar açıklarlarsa cok memnun olurum.
  • m_alone kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim kardeşim sen de iyi günlerde kullan inşallah hepsi iş görür premix olsun yeter benimle aynı binada babamlar oturuyor onlar da airfel digifel premix taktırdı benimkinden daha iyi ısınıyor ve daha az yakıyor benden bin lira daha ucuza aldı bi de :)

• TrgySylr T kullanıcısına yanıt
    İstanbul,kocaeli gibi şehirlerde kombinin yeri değişmediği sürece ve kombi hermetik olması koşuluyla,yoğuşmasız kombiden yoğuşmalı kombiye geçişte proje çizilmiyor,değişim formu yeterli
    Ankara için bölgenizdeki gaz dağıtım şirketinin şartnamesini araştırın ve telefonla bilgi alın,buderus gb 72,2500-2600lira civarındadır,kombi montajı 100-150lira civarında değişir,kombiyi alıp montaj hepsini siz yaptırabilirsiniz,proje kısmını araştırın

• quote:

Teşekkür ederim kardeşim sen de iyi günlerde kullan inşallah hepsi iş görür premix olsun yeter benimle aynı binada babamlar oturuyor onlar da airfel digifel premix taktırdı benimkinden daha iyi ısınıyor ve daha az yakıyor benden bin lira daha ucuza aldı bi de :)

kesinlikle, piyasada tutulan fiyat performans ürününü alacan, demirdöküm nitron ve vaillant vuw296 arasında ben bir fark göremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_alone

quote:

kesinlikle, piyasada tutulan fiyat performans ürününü alacan, demirdöküm nitron ve vaillant vuw296 arasında ben bir fark göremedim.

Demirdöküm Nitron düz hermetik (konvansiyonel) kombidir, muhtemelen Demirdöküm Nitromix demek istediniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zebza

quote:

Orijinalden alıntı: m_alone

quote:

Demirdöküm Nitron düz hermetik (konvansiyonel) kombidir, muhtemelen Demirdöküm Nitromix demek istediniz.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.