Şimdi Ara

205/55/R16 Kış Lastiği Alacaklar / ANKARA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
9.464
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Lastiklerle ilgili birkaç konu var fakat herkes başka ebat lastik baktığı için ortalık karışıyor.

Ben başlıktaki ölçülerde 4 adet kış lastiği almak için Ankara'da araştırma içindeyim.
    Şu ana kadar benim aldığım fiyatlar :
    Petlas Snowmaster - 160 TL (170 TL / 6 Taksit)
    Hankook - 160 TL (170 TL / 6 Taksit)
    Goodyear UG8 H Serisi 220 TL (230 TL / 6 Taksit, 5" Navigasyon hediyeli) / T serisi 10 lira daha ucuz, 3.5" Navigasyon hediyeli.

Forumda, T serisi Goodyear'ı 5" navigasyon hediyesi ile birlikte 210 liraya alan arkadaşlar var.
    Yine başarılı kabul edilen kış lastiklerinden, Kumho için 175 lira fiyat alanlar var.

Benim de öncelikli hedefim, 200-210 lira civarına 5" navigasyonlu UG8 almak. Olmazsa, 160-170 civarına Kumho / Petlas gibi markalara yönelmeyi düşünüyorum.

Continental en iyi kış lastiklerini üretiyor. Ancak Ankara'da denk gelmedim.

Herkes aldığı fiyatları, yer adı vererek paylaşırsa sevinirim. Belki ortak bir yerden de alınabilir. (Benim aldığım fiyatların daha altı forumda mevcut olduğu için ben yer bilgisi vermedim.)

• ADAC Kış Lastiği Test Sonuçları konusunda verdiğim tablolardan 205/55/R16 ölçüsüne ait tabloyu veriyorum. Yardımı olabilir.

205/55/R16 Kış Lastiği Alacaklar / ANKARA

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.