Şimdi Ara

Tasiş - Sirkeci / Fujifilm f50 150 TL - f100 150 TL (13. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
264
Cevap
1
Favori
21.170
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: @KlavYE@

edirne mağazası çöp satıyor. başka birşey görmedim. sadece çöp olmuş eşyalar

sakaryada gümrük bile yok. biz ne yapalım pahalı mala talim.
  • Arkadaşlar fiyat 100'e düşürüldü. Yarın da açık. Haberiniz olsun..

20 - 30 adet gördüm.
  • quote:

Orijinalden alıntı: xweser

Arkadaşlar fiyat 100'e düşürüldü. Yarın da açık. Haberiniz olsun..

20 - 30 adet gördüm.

260 tane varmış

istanbulda olmayıp almak isteyen varsa yardımcı olabilirim büyük ihtimalle. ama 3-5 tl yol masrafı alırım söyliyim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 30 Aralık 2011; 19:22:01 >
  • Yarın iki tane kaptım ^^
  • 260 adet olan F100 mü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: faruk

260 adet olan F100 mü?

70 80 adet f50 vardı en son, şuanda tasişin sitesinde model yazmıyor, sadece 12mp makine 260 adet yazıyor. muhtemelen F50'dir.
  • f100 yok. hepsi f50...
  • hatırlatma:

yarın yine uygunum..

quote:

Orijinalden alıntı: photo_canon1

+50 liraya istediğiniz makianaları alırım, yollarım..

niye 50 lira derseniz, Lüleburgaz'dayım şuan ve sırf sizin için gidip alırım.. yarın gayet uygunum..(havalar pek uygun değil ama orası da ayrı mevzu zaten) 15+15(gidiş-dönüş) + 5-10 lira şehiriçi yol parası.. + birde yemek olsa 5-10 lira da fazladan işte

samimiyim.. 5-10 kişi varsa aranızda yada tek makinanın parası +50 lira karşılayabilirse, istediği makinayı söylesin yarın gider alır ve gönderimini sağlarım.. kişi başı 5-10 lira düşer.. referanslarıma bakabilirsiniz.. bana da gezmek olur..

not: sadece sirkeci TASİS'e gidebilirim ve makina bulamazsam 50 liranızı helal ederseniz.. 150 liranızı zaten geri yollarım.. bu sebeple, varsa gerçekten niyetli olan önce arasın sorsun bilgi alsın ki mağdur olmasın benim de gittiğime değsin..

referanslar:http://forum.donanimhaber.com/memberReferences.asp?memID=703206

varsa niyeti olan, PM atsın hesabıma gerekli miktarı geçsin(artık şuan ne kadarsa, makinanın fiyatı + 50lira yol parası[toplu olursa 5-10 lira artık neyse])

50 lira vereceksem ben gider alırım diyen olabilir, saygıyla karşılarım buyursun gitsin alsın birşey diyemem

• quote:

20 - 30 adet gördüm.

yarın ordayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enoman

quote:

20 - 30 adet gördüm.

yarın ordayım.

kurumda reklamını yapmıştım. hanım ablalar kapışmış. sizlerde istifade edin..

bende canon a610 var. yoksa f100 alırdım ilk reyona dizildiğinde.. ama çok uygun olsa da fuzuli masraf yapamayacağım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: enoman

quote:

20 - 30 adet gördüm.

yarın ordayım.

kurumda reklamını yapmıştım. hanım ablalar kapışmış. sizlerde istifade edin..

bende canon a610 var. yoksa f100 alırdım ilk reyona dizildiğinde.. ama çok uygun olsa da fuzuli masraf yapamayacağım.

teşekkürler üstad,benimde makinem var ama sanırım ben bu fuzuli harcamayı yapacağım.

• Benim için birisi alabilir mi? Ekstra 20 tl ödeyebilirim.
  • Ptt kapıda ödeme ücreti ne kadardır bilmiyorum ama 10 tl olursa 125 tlden gönderim yapabilirim 5 tl gidiş geliş olur 10tlyi de harcadığım zaman için alırım^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: arandur

Benim için birisi alabilir mi? Ekstra 20 tl ödeyebilirim.

pm attım
  • İlgilenen arkadaşlar sağolun. Ben kardeşime alacaktım zaten, en iyisi tarif edeyim, kendisi gidip alsın.
  • ayın 2 ile 7 si arası kapalıymış sayım nedeniyle sirkecideki gidiceklere duyurulur
  • gittim gördüm geldim,

tasiş resmen kurumuş.

1 tane bile f50 yok. gördüm gibi oldu da onun da içi boş dedi adam, alayını satmışlar hani 2-7 ocak arası sayımda zorluk olmasın diye depodan getirmediler mi ya da geldi de sayım öncesi sakatlık olmasın diye satışa çıkarmadılar da olabilir de, eğer böyle değilse birileri çok fena vurgun yapacak bundan. siteye göre 260 tane vardı, hepsini alıp 25 tl karla satsa, ki her türlü satar, daha önce f50 yi doğubankra 200 e gördüğünü söyleyen bi arkadaş vardu bu konuda, 25 tl lik karla 6500 tl cukka yapmış olur eleman :) ama tamamı için olmasa bile büyük bir kısmı bu mantıkla hareket eden birileri tarafından alınmıştır :)

bi de büyük ihtimalle orjinal converse'ler var. 30 tlye satıyolar. kutusu vs bildiğin convers

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SPaCeLoRD -- 31 Aralık 2011; 15:24:15 >

• Forumdan alıpta satmak istiyen olursa bende 120 tl ye bir adet alabilirim....
  • Kimse boşuna zahmet edip gitmesin, saat 11 gibi uğradım kalmadı dediler.
  • Arkadaşlar kalmama olayı yalan ben orada 15.00 gibi gittim yok sabahtan 100 dün 50 kutu verdik dediler yalan oradaki çalışan eleman galiba birisiyle anlaşmış
    sadece ona verdiler ben gözümle gördüm saat 15.30 gibi 70 parça eleman aldı daha varsa ver dedi gitti adam hazırlamış kolide verdi...
    ben dedim 1 tane alayım bari onları alan adam bir tane versek mi dedi çalışan elemana (benim bu arada kulaklık takılı ama sesi kapattım bunları dinliyorum)
    satan adam miktir et boşver dedi...yani oradaki çalışan adam daha tezgahını kurmuş...kamu görevlisi olduğu için şikayet mailini attım ben onlar ilgilensin artık...
    para aldıklarından da şüpheliyim belki sattıktan son karlı paralardan ana hesabı öderler ama yine de para vermedilerse bu da suç.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.