Şimdi Ara

volkswagen Vento alınır mı?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
16.630
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bir arkadaşımda vw vento var. Bende merak saldım. 97 model 1.6 sıralı sistem tüplü ilandaki araçlar aracı 13000 civarı alınabilir diye düşünüyorum. Sizce almak hata olur mu?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-sahibinden-bu-kadar-temizi-yok-61149480/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-boyle-temizi-yok-hatasiz-full-full-vento-61924512/detay/

• ilk defa duydum bu aracı
  • golf 3 ile çoğu parçasının aynı olduğunu ve genel anlamda golfün sedanı olarak üretildiğini söylüyorlar.
  • ventto>bora>jetta..
  • quote:

Orijinalden alıntı: RoLaN

ilk defa duydum bu aracı

Bende, sırf aracı merak ettiğim için girdim konuya.
  • Jetta TR de tutumadı diye vento diye getirdiler, öyle de tutmadı

Ben olsam almam. 13 bine 2000 model Clio almıştım zamanında, onunla bunun arasında jenerasyon farkı var. 1998 yılında çıkan araçlar yeni jenerasyon olarak nitelendirilebilir arkadaşlar. Güvenlikte çok önemli farklılıklar var bu araçlarda... EuroNcap testleri de bunu ispatlıyor. Kullanılan malzemelerde ciddi farklılıklar, imalat teknolojilerinde gleişmeler var.

2000 aşağısı araç almamanızı tavsiye ederim.
  • Bende ilk defa duydum-gördüm.
    +
    @hasanmerto'ya katılıyorum.
  • neden piyasada çok az var acaba?
  • boradan önceki kasa c sınıfı sedan wv . Pek satılmadı sonra bora ile satışlar arttı jetta ile katlandı ama bu tutulmadı işte
  • Yeni kasası gelse de alsak.

volkswagen Vento alınır mı?
  • arkadaşlar elimde 13000 tl civarı para var güzel bir araç almayı düşünüyorum vento almazsam sizce ne alabilirim?

Birde ventoyu almam çok hata olur mu?

birde 2000 model üstü araç alabilmem için gerekli param malesef yok.
  • Şu araca 15.000 lirayı bırak, 13.000 lira bile verilmez. Yazık ya paraya yazık.

2000 model üstü donanımlı, Vento'dan daha kaliteli, daha donanımlı, daha güvenli, daha sorunsuz bir araç alabilmeniz mümkün.

O paraya 2002-2003-2004 model Fiat Marea alabilecekken böyle eski püskü, güvensiz, şekilsiz araba almak cidden büyük hata.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Utku -- 23 Ekim 2011; 16:26:37 >
  • o ne yav
  • Bence fiyat biraz şişirilmiş gibi 97 model araba 13 birde pek yaygın bir araç olmadığı için parça durumu vs. sıkıntılı olabilir.
  • forumda hergün 10 bine araba 12 bine araba 13bine ne alabiliirim gibi konular açılıyor ve yine herkes yardımcı olarak alınası arabaları öneriyor. forumda arama yaparsan bulursun kesin.
    ben arama yaptım ve 13 bine alınabilecek araç...
    http://forum.donanimhaber.com/m_51447179/tm.htm
  • üstadım dikkat ettiyseniz ben 13000 e araç önerisi değilde vento hk konu açtım eğer bu alınmaz derseniz buna yakın alternatif ne olabilir diye sordum ilginize teşekkür ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tarafeyn

üstadım dikkat ettiyseniz ben 13000 e araç önerisi değilde vento hk konu açtım eğer bu alınmaz derseniz buna yakın alternatif ne olabilir diye sordum ilginize teşekkür ederim.

pardon....
    konunun yönü değiştiği için yazdım .
    yoksa tercih zaten senin..karışan yokkk.
  • 2000 tl daha butceyı arttırabılıyorsanız boralara bakın derım.Hem daha yenı model olur hemde 2.elde kolay satarsınız
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-satilik-2-el-vw-bora-1-6-comfortline-62051874/detay/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TAVCI -- 23 Ekim 2011; 20:06:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ÇUMRALI

quote:

üstadım dikkat ettiyseniz ben 13000 e araç önerisi değilde vento hk konu açtım eğer bu alınmaz derseniz buna yakın alternatif ne olabilir diye sordum ilginize teşekkür ederim.

pardon....

ya arkadaşım dandik sümbül 2011 olsa ne yazar neyin jenerasyonundan bahsediyorsun bence wento her yönden 10 tane sümbül eder
  • quote:

Orijinalden alıntı: sharkemre

quote:

Orijinalden alıntı: ÇUMRALI

quote:

pardon....

ya arkadaşım dandik sümbül 2011 olsa ne yazar neyin jenerasyonundan bahsediyorsun bence wento her yönden 10 tane sümbül eder

Kaç tane Albea eder peki?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.