Şimdi Ara

Kredi kartı olmadan taksit yapan mağaza

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
3.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar cep telefonu almayı düşünüyorum fakat üniversite öğrencisi olduğumdan limiti 750 lira . Ben 2000 lira civarında bir telefon almayı düşündüğümden dolayı hiç işime yaramadı kart . Aylık 250 300 lira taksitle telefon alabileceğim bir yer var mı ? ( istanbul )

• Evkur var fakat kazık ve modern tefeciler kartsız zor bulursun artık satan yer.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yazamsar

Evkur var fakat kazık ve modern tefeciler kartsız zor bulursun artık satan yer.

çok saçma ya , gelirim var ama kağıt üzerinde değil bu yüzden limit arttıramıyorum .
  • aynen evkur var ama arkadaşın da dediği gibi işleri tefeciliğe kayıyor

geçmişte rastlamıştım modelini katırlamadığım piyasa değeir 700 800 civarı olan telefon evkurda 1300 liraydı..evkur kartsız alışveriş imkanı sunar ancak bunun adı senet yapmaktır
  • GoldPc 24 aya kadar kredi kartı olmadan taksit yapıyor. Fakat gelir göstermek şartmış.
  • vestel evkur
  • internete vardı bir site bayağı iyi indirimler yapıyordu ama yardımcı olamadım kusura bakma...
  • Evkur felan öyle bir hata yapma sakın...
    Üniversite öğrencisi ne yapacak 2000 liralık telefonu?

Ha illa da alacam dersen, işnak garanti hsbc den 3 tane kart çıkar. Toplamda 2000 lira limitin olur. O şekilde parça parça ödeyerek alabilirsin istediğin cihazı.
  • evkurdan alma ! piyasanın cok üzerinde bir fiyat ödersin . paranı biriktir bir kısmını nakit kalanını karttan cektirerek alısveris yapabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: kutri

Evkur felan öyle bir hata yapma sakın...
    Üniversite öğrencisi ne yapacak 2000 liralık telefonu?

Ha illa da alacam dersen, işnak garanti hsbc den 3 tane kart çıkar. Toplamda 2000 lira limitin olur. O şekilde parça parça ödeyerek alabilirsin istediğin cihazı.

işnak garantisi nedir acaba ?
  • Yanlis yazmisim kusura bakma.
    İsbank
    Garanti
    Hsbc demek istedim. Bu bankalardan kart cikarabilirsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.