DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
GSMobile : 5 GB 19 TL, 8 GB 29 TL
59
Cevap
0
Favori
11.452
Tıklama
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> GSMobile : 5 GB 19 TL, 8 GB 29 TL
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      21 Ekim 2011 15:26:42

GSMobile Modem ve 5 GB İnternet Sadece 19 TL!

Galatasaray’a özel tasarlanmış GSMobile Modemler ile dizüstü bilgisayarınızdan internete ve e-postalarınıza hareket halindeyken bile ulaşabilir, telefonunuzu meşgul etmeden kablosuz, kolay ve hızlı bir şekilde her yerden internete bağlanabilirsiniz.

İnternet Paketlerine 12 ay abone olan herkese:

Galatasaray renklerinde GSMobile Modem,
      Galatasaray’ın attığı her gol için 100 MB mobil internet,
      12 ay boyunca TTNET WiFi HEDİYE !

İnternet Paketleri:
      5 GB İnternet Paketi ve Modem: 12 ay boyunca ayda 19 TL
      8 GB İnternet Paketi ve Modem: 12 ay boyunca ayda 29 TL

Detaylar:

- GSMobile modem kampanyasından belirlenen tarifelere 12 ay taahhüt verilerek faydalanılabilinir.
      - Kampanya boyunca 5GB internet ve mobil modem paketi fiyatı aylık 19TL, 8GB internet ve mobil modem paketi fiyatı aylık 29TL olacaktır.
      - Kampanya 14 Ekim 2011- 31 Aralık 2011 tarihleri arasında geçerlidir.
      - Taahhhüt bitiminde 5GB internet paketi aylık 29TL ile, 8GB internet paketi aylık 39TL ile devam eder. Paket dahilinde yer alan ve tahsilatına aracılık edilen aylık 7 TL değerindeki mobil modem bedellerine 12 ay boyunca hizmet faturası kapsamında yer verilecektir. Paket aşımlarında MB başına KDV ve ÖİV dahil 0,05 TL olarak ücretlendirilir. Paket dahilinde sağlanan veri kullanım hakları sadece yurtiçi için geçerlidir.
      - Kampanya kapsamında taraftarlara ayda 10 saat TTNET WiFi kullanımı hediye edilecektir. - Taahhüt bitiminden önce hattın iptal edilmesi durumunda, hattın iptalinden sonraki ilk faturaya faydalanılan toplam indirim tutarı ve kalan cihaz bedeli toplamı yansıtılır.
      - Fiyatlara KDV ve ÖİV dahildir. AVEA İletişim Hizmetleri A.Ş., fiyatları güncelleme hakkına sahiptir.
      - Veri kullanımından yansıtılacak en fazla fatura tutarı KDV ve ÖİV dahil 199 TL olacaktır.
      - 34 TL’lik Hat Açılış Özel İletişim Vergisi ve 13,2 TL’lik Telsiz Ruhsatname Ücreti 12 ay taksitli olacak şekilde, aylık 1,1 TL’lik Telsiz Kullanım Ücreti ise abonelik süresince taraftar tarafından karşılanacaktır.
      - Kampanya stoklarla sınırlıdır.

Turuncudan iz taşıyan tok bir sarı ██ Vişneye çalan koyuca tatlı bir kırmızı
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      21 Ekim 2011 15:30:17
      5 GB İnternet Paketi ve Modem: 12 ay boyunca ayda 19 TL

8 GB İnternet Paketi ve Modem: 12 ay boyunca ayda 29 TL

Galatasaray’ın attığı her gol için 100 MB mobil internet

• Er
      0 Mesaj
      21 Ekim 2011 16:06:26
      Bunu avea'dan mı yoksa store'dan mı alacağız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yarbay
      4381 Mesaj
      21 Ekim 2011 16:36:02
      Ben gsmobile a geçmeyi düşünüyorum, dakika-sms-internet hepsi birarada olan tarife mevcutmudur acaba?

• Binbaşı
      1769 Mesaj
      21 Ekim 2011 17:17:03
      quote:

Orijinalden alıntı: Exhell

Ben gsmobile a geçmeyi düşünüyorum, dakika-sms-internet hepsi birarada olan tarife mevcutmudur acaba?

benim bildiğim kadarıyla yok

GalataSaray - BostonCeltics
    • Er
      0 Mesaj
      21 Ekim 2011 17:24:00

quote:

Numaranı taşırsan aylık 20 tl yüklemene karşılık 100 dakka hediye gelir. elinde kalan 20 tl ile her yöne 2 dakka 20 kuruş'tan konuşabilir ve bunun bir kısmıyla internet tarifesi satın alabilirsin.

• Emekli Yönetici
      4786 Mesaj
      21 Ekim 2011 18:25:14
      quote:

Eğer başka operatörden geçiyorsan bu tarife var : http://www.avea.com.tr/...ketler.aveali.19lukpaket

• iOS Beta Kullanıcısı
      4003 Mesaj
      21 Ekim 2011 21:47:01
      - Veri kullanımından yansıtılacak en fazla fatura tutarı KDV ve ÖİV dahil 199 TL olacaktır.

Turkcell ve Vodafone gibi firmalar faturaya en fazla 99 TL yansıtırken Avea böyle bir fatura çıkartıyor karşınıza. İşte Avea'nın kalitesizliği... Ucuz fiyatla kendi yanına müşteri çekmeye çalışıyor, ya da takım sevdanızla. Amacı size hizmet etmek değil. Amacı daha çok bilinçsiz müşteri + Daha çok para.

İnanın bu hizmeti alsanız kotayı geçmeniz hiç de zor olmayacak.

MacBook Pro with Retina Display - iPhone 5S Black - Playstation 4 Black 1TB
      ❤ Volkswagen Jetta 1.2 TSI BMT 105 PS DSG ❤
      Russian Citizen - Hacettepe University Student
      English - French - Russian Speaker

PHP / Javascript / NodeJS Programmer
    • Binbaşı
      1653 Mesaj
      21 Ekim 2011 22:07:23
      quote:

Orijinalden alıntı: Yılmaz

Turkcell ve Vodafone gibi firmalar faturaya en fazla 99 TL yansıtırken Avea böyle bir fatura çıkartıyor karşınıza. İşte Avea'nın kalitesizliği... Ucuz fiyatla kendi yanına müşteri çekmeye çalışıyor, ya da takım sevdanızla. Amacı size hizmet etmek değil. Amacı daha çok bilinçsiz müşteri + Daha çok para.

Turkcell'de falan mı çalışıyorsun hocam

Şu an Vınn kullanıyorum,hiç memnun değilim,eğer ki sadece eğitim-iş amacıyla kullanılıyorsa gayet de yetiyor.Tabi ki Torrent takılmayacağız 3G ile

Fenerbahçe'nin de var mı kampanyası?Varsa ondan alayım yoksa alırız GS'ninkini de bağış olsun benden

adam gibi adam fabio bilica
    • Yarbay
      4381 Mesaj
      21 Ekim 2011 22:07:33
      aveadan gececegim. Tesekkurler

21 Ekim 2011 22:46:23
      Galatasaray'ın attığı her gole 100 mb hediye vardı Galatasaray gol atamadı

Ben bugün aldım kullanmaya başladım. Kamu VINN 4gb de vardı 5 gb de GSMobile'den aldım. İzlenimlerimi aktarırım.

Şöyle güzel bir yanı var ilk ay hatta kalan data miktarı bir sonraki aya devrediyor

• iOS Beta Kullanıcısı
      4003 Mesaj
      21 Ekim 2011 22:51:32
      quote:

Orijinalden alıntı: Eser.

Alıntıları Göster

Turkcell'de falan mı çalışıyorsun hocam

Şu an Vınn kullanıyorum,hiç memnun değilim,eğer ki sadece eğitim-iş amacıyla kullanılıyorsa gayet de yetiyor.Tabi ki Torrent takılmayacağız 3G ile

Fenerbahçe'nin de var mı kampanyası?Varsa ondan alayım yoksa alırız GS'ninkini de bağış olsun benden

Yok ancak şu 199 TL ibaresi beni çok rahatsız etti, bilinçsiz müşteriden para koparma çabası olarak düşürüyorum bu olayı. Yıllardır taraftarlık duygularımız kullanılarak her türlü şirket üzerimizden kâr ediyor. Buna GSStore, Fenerium gibi şirketlerde dahil. 10 lira maliyeti olmayan formaya 100 TL vermek gibi. Şu maç formalarını 50 TL yap yine itirazım olmaz da bu nedir yahu? Tamam takımın kasasına para girmesi gerekiyor da bir şeyi 10 katına satmak profesyonel bir kulübe yakışır bir şey mi? Türkiye'de yaşıyoruz, insanların gelir düzeyi ortada. Ne yazık ki ülkemizde zengin çok zengin, fakir çok fakir. Sonra durumu olmayan bir baba oğluna korsan forma alsa laf edilir, nasıl taraftar bu denilir. Ama zorlukları görmüş bir insan olarak halkımızın hiç düşünülmemesi, tüm hizmetlerin para odaklı olması içimi acıtıyor.

MacBook Pro with Retina Display - iPhone 5S Black - Playstation 4 Black 1TB
      ❤ Volkswagen Jetta 1.2 TSI BMT 105 PS DSG ❤
      Russian Citizen - Hacettepe University Student
      English - French - Russian Speaker

PHP / Javascript / NodeJS Programmer
    • Emekli Yönetici
      4786 Mesaj
      21 Ekim 2011 23:07:03
      quote:

Orijinalden alıntı: vetivet

Galatasaray'ın attığı her gole 100 mb hediye vardı Galatasaray gol atamadı

Ben bugün aldım kullanmaya başladım. Kamu VINN 4gb de vardı 5 gb de GSMobile'den aldım. İzlenimlerimi aktarırım.

Şöyle güzel bir yanı var ilk ay hatta kalan data miktarı bir sonraki aya devrediyor

Cidden devrediyor mu ?

21 Ekim 2011 23:13:29
      Avea bayiine bunu siz de teyit ettirin lütfen. Bayii bana kullanmayan data miktarları devrediliyor dedi, sonra taahhütte bulmaya çalıştı fakat bulamadı. Orda şu yazıyı gördük: "Kullanılmayan data miktarı ilk ay devredilir" Orda ki bayan bu kelimeden farklı ben farklı yorum çıkardık. O sadece bu abone olduğum ay devredeceğini , ben ise ekim ayının datası kasım ayına devredebilir, aralık ayına devredilemez. Yani bir ay devredilir diye yorumladım.

Bu önemli bir detay siz de teyit ettirin lütfen. Fakat bilgisiz bayiiye değil mümkünse sizde okuyun imza attığınız taahhüt şartlarını.

• Emekli Yönetici
      4786 Mesaj
      21 Ekim 2011 23:29:23
      quote:

Avea bayiine bunu siz de teyit ettirin lütfen. Bayii bana kullanmayan data miktarları devrediliyor dedi, sonra taahhütte bulmaya çalıştı fakat bulamadı. Orda şu yazıyı gördük: "Kullanılmayan data miktarı ilk ay devredilir" Orda ki bayan bu kelimeden farklı ben farklı yorum çıkardık. O sadece bu abone olduğum ay devredeceğini , ben ise ekim ayının datası kasım ayına devredebilir, aralık ayına devredilemez. Yani bir ay devredilir diye yorumladım.

Bu önemli bir detay siz de teyit ettirin lütfen. Fakat bilgisiz bayiiye değil mümkünse sizde okuyun imza attığınız taahhüt şartlarını.

O zaman şöyle olacak :

Mesela Ocak ayında aboneliğim başladı ve 5 GB kotam var. Ben 2 GB kullanmışım kaldı 3 GB. Şubat ayında 5 GB yeni kotam + 3 GB önceki aydan devredilen bonus gibi yüklenecek. İlk başta 3 GB olan kotadan gitmeye başlayacak, eğer 3 GB kotadan 1 GB kaldı ise yani bonusların yine 2 GB olanını kullandıysam 1 GB heba olacak ve Mart ayına 5 GB devretmiş olacak.

Sanırım böyle olması gerekiyor. Yoksa Ocak'tan Şubat'a aktarırken problem olmaz ama Şubat'tan Mart'a aktarırken problem olur. Çünkü önceki ay'dan devredilen kota tekrar devredilmeyecek.

22 Ekim 2011 00:00:58
      quote:

Bunun için modem programında gerekli ayarları yapabilirsin. Senin belirlediğin bir miktara yada yüzde olarak belirlediğin bir miktara yaklaştığında program seni uyarıyor

• Binbaşı
      1653 Mesaj
      22 Ekim 2011 00:15:12
      quote:

Alıntıları Göster

Yok ancak şu 199 TL ibaresi beni çok rahatsız etti, bilinçsiz müşteriden para koparma çabası olarak düşürüyorum bu olayı. Yıllardır taraftarlık duygularımız kullanılarak her türlü şirket üzerimizden kâr ediyor. Buna GSStore, Fenerium gibi şirketlerde dahil. 10 lira maliyeti olmayan formaya 100 TL vermek gibi. Şu maç formalarını 50 TL yap yine itirazım olmaz da bu nedir yahu? Tamam takımın kasasına para girmesi gerekiyor da bir şeyi 10 katına satmak profesyonel bir kulübe yakışır bir şey mi? Türkiye'de yaşıyoruz, insanların gelir düzeyi ortada. Ne yazık ki ülkemizde zengin çok zengin, fakir çok fakir. Sonra durumu olmayan bir baba oğluna korsan forma alsa laf edilir, nasıl taraftar bu denilir. Ama zorlukları görmüş bir insan olarak halkımızın hiç düşünülmemesi, tüm hizmetlerin para odaklı olması içimi acıtıyor.

Bu açıdan çok haklısınız...

adam gibi adam fabio bilica
      22 Ekim 2011 00:24:12
      Fiyatlar süper ya. Fenerbahçe için olanı varsa düşünebilirim.

Turkcell'de 4 GB'a taahhütlü 39 TL ödüyordum. 8 GB 29 TL gerçekten iyi. 4 yetmiyordu çünkü. 6 falan ideal 8 çok kral olur. Araştıralım.

• Çavuş
      60 Mesaj
      22 Ekim 2011 00:37:54

quote:

Orijinalden alıntı: solidfb

Fiyatlar süper ya. Fenerbahçe için olanı varsa düşünebilirim.

Turkcell'de 4 GB'a taahhütlü 39 TL ödüyordum. 8 GB 29 TL gerçekten iyi. 4 yetmiyordu çünkü. 6 falan ideal 8 çok kral olur. Araştıralım.

Hocam al birtane Iste nazlanma

• Er
      0 Mesaj
      22 Ekim 2011 01:54:37

quote:

Orijinalden alıntı: gsgökhan1986

Alıntıları Göster

Bu gün bilboardda gördüm, her takımın var.

• Yarbay
      2894 Mesaj
      22 Ekim 2011 04:28:17
      quote:

Alıntıları Göster

Hocam formanın gelişi 60 TL olması lazım.( Parçalı'dan bahsediyorum) Yani formanın tanesini Nike'tan 60 TL'ye alıyoruz. Üstüne 30 ekleyip satıyoruz. Ancak Store'un ürünü olan tişörtlerde , kazaklarda söylediklerinize katılıyorum. Pazarda 20 lira etmeyecek bir poları indirimli olarak 65 TL'ye aldım geçen sene , indirimsiz fiyatı 120 TL.

...Bütün bu şerâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hıyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, şahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düşmüş olabilir.
      Ey Türk istikbalinin evlâdı! İşte, bu ahval ve şerâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktır! Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur!

• Er
      0 Mesaj
      22 Ekim 2011 06:54:08
      Bu modemden kesin alıcam galiba. taahhüt'ü okuyan arkadaşlara sorum olacak, 199 tl haricinde ucu açık ifade var mı? çünkü avea ucuz bişey yapınca hep biyerlerden bi şeyler araya karıştırıp eskisinden pahalıya mal oluyor.

22 Ekim 2011 12:40:49
      quote:

Orijinalden alıntı: gsgökhan1986

Alıntıları Göster

Ahaha üstüne fenerbahçeli defter kaplaması yaparım.

• Yarbay
      2787 Mesaj
      22 Ekim 2011 13:25:29
      ''Paket dahilinde yer alan ve tahsilatına aracılık edilen aylık 7 TL değerindeki mobil modem bedellerine 12 ay boyunca hizmet faturası kapsamında yer verilecektir. ''bu kısmı anlayamadım ???

Opel Astra J Hb 1.6 cdti 136hp 320nm Sport
      Opel İnsignia 1.6 cdti 136hp 320nm Edition Elegance
      22 Ekim 2011 14:04:59
      quote:

Orijinalden alıntı: berkaydj

''Paket dahilinde yer alan ve tahsilatına aracılık edilen aylık 7 TL değerindeki mobil modem bedellerine 12 ay boyunca hizmet faturası kapsamında yer verilecektir. ''bu kısmı anlayamadım ???

84 tl olan modem parası 12 ayda 7şer tl olarak fatura kapsamında alınıyor. Yani modem parası ödediğiniz faturaya dahil. Ekstra ücret olayı yok modem parası olarak.

• Yarbay
      2787 Mesaj
      22 Ekim 2011 14:20:36
      quote:

Alıntıları Göster

84 tl olan modem parası 12 ayda 7şer tl olarak fatura kapsamında alınıyor. Yani modem parası ödediğiniz faturaya dahil. Ekstra ücret olayı yok modem parası olarak.

5gb + modem = 19 tl deniyor.. 7 tl bunun içindemi yoksa 19+7=26 tl mi ödenicek aylık ?

Opel Astra J Hb 1.6 cdti 136hp 320nm Sport
      Opel İnsignia 1.6 cdti 136hp 320nm Edition Elegance
      22 Ekim 2011 14:28:22
      quote:

Orijinalden alıntı: berkaydj

Alıntıları Göster

5gb + modem = 19 tl deniyor.. 7 tl bunun içindemi yoksa 19+7=26 tl mi ödenicek aylık ?

19+ 5tl (hat açılış+telsiz vergi vs.) = 24 tl ödeyeceksiniz.

• Yarbay
      2025 Mesaj
      22 Ekim 2011 22:56:39
      bende vodafone mobil internet kullanıyordum hiç memnun değildim namussuzdan

Bir ihtimal daha var.
    • Yarbay
      2025 Mesaj
      24 Ekim 2011 20:52:31
      beyler modemsiz alınabiliyor mu bu ? 8 gb modemsiz alsam 22 tl mi vereceğim ?

Bir ihtimal daha var.
      24 Ekim 2011 23:25:29
      quote:

Orijinalden alıntı: Mizuhara

beyler modemsiz alınabiliyor mu bu ? 8 gb modemsiz alsam 22 tl mi vereceğim ?

modemsiz alabilirsin ama fiyat değişmez. 19 tl içinde modem dahil zaten. yada 29tl diyeyim.

• Er
      0 Mesaj
      26 Ekim 2011 16:51:54
      herkes muhabbetini yapmış da alan yok mu hiç? ankara'da 3-4 gündür avea gördüğüm yere soruyorum ama henüz elimize ulaşmadı diyorlar. bi de bu gün sordum vergiler dahil ayda 24 tl'ymiş fiyatı.

• Yarbay
      2025 Mesaj
      26 Ekim 2011 17:00:47
      Aynen bende sordum 5 TL ötv vergisi varmış fiyatın üzerine ve mesela 8 gblık aldınız bu aydan 3 gb arttı bir sonraki ay 11 gb oluyormuş.11 gb'ın 7 sini kullandınız mesela sonraki aya 9 gb oluyormuş eklene eklene gitmiyormuş.Yine de teyit ettirin

Bir ihtimal daha var.
      26 Ekim 2011 23:09:07
      Ben aldım kullanıyorum.

• Er
      0 Mesaj
      27 Ekim 2011 22:32:27

quote:

Ben aldım kullanıyorum.

Hayırlı olsun renktaş. istanbul'dan mı aldın? ankara'da bulamadım.

27 Ekim 2011 22:35:25
      Hayır Kırşehir.

• Er
      0 Mesaj
      28 Ekim 2011 00:38:36
      Kirsehir'de var ankara'da yok?!!

28 Ekim 2011 08:32:08
      Ana bayiileri dolaşın derim.

• Teğmen
      110 Mesaj
      30 Ekim 2011 13:40:53
      kullanan arkadaşlar verilen modemler mf627 mi 190 modelimi? ona göre bende almayı düşünüyorumda

30 Ekim 2011 19:47:17
      mf 190 7.2 mpbs destekliyor

bugün takımın attığı 2 goller 200 mb daha gelmiş durumda

• Yarbay
      2025 Mesaj
      31 Ekim 2011 17:04:00
      Aldım 200 mb'ım da geldi

Bir ihtimal daha var.
    • Yarbay
      13293 Mesaj
      17 Kasım 2011 15:22:00
      quote:

Aldım 200 mb'ım da geldi

şundan bi ben alamadım hayırlı olsun

• Çavuş
      65 Mesaj
      28 Aralık 2011 12:22:40
      Arkadaşlar bende 5gb olanı dün akşam aldım ama daha takıp kullanmadım. Paketin hatta tanımlanması kesinleşsin diye bekliyorum. Zaten msj gelicek filan dediler ama gelen bişey olmadı henüz. Bu modemi gprs e nasıl kapatırım. Sadece 3g den bağlanması için.

• Yüzbaşı
      923 Mesaj
      28 Aralık 2011 14:44:30
      500 dakka heryöne 1000 sms heryöne 1 gb internet 19 tl. avea genç tarife.gs mobile diğerlerine göre ucuz olabilir ama benim paket sanırım şuan en iyisi. 5 tl fazla olsa aynı tarife gsmobile alırdım.ama illaki gömecekler.

• Çavuş
      65 Mesaj
      04 Ocak 2012 16:46:08
      Gs Mobile Modem de yasaklı sitelere giriş yapmak için ne yapmamız gerekir?

• Emekli Yönetici
      4786 Mesaj
      04 Ocak 2012 17:20:08
      quote:

Orijinalden alıntı: AnthemSY

Gs Mobile Modem de yasaklı sitelere giriş yapmak için ne yapmamız gerekir?

VPN çözüm olabilir. Yanlış hatırlamıyorsam Turkcell VINN ile VPN üzerinden deneyerek her siteye girebilmiştim.

• Yarbay
      2025 Mesaj
      04 Ocak 2012 17:22:00
      Dün attigimiz 4 gol sayesinde 400 mb geldi kebap

Bir ihtimal daha var.
    • Emekli Yönetici
      4786 Mesaj
      04 Ocak 2012 17:28:45
      quote:

Dün attigimiz 4 gol sayesinde 400 mb geldi kebap

Digiturkwebtv'de maçı SD izleyince tüm maç 900 MB falan götürüyor. GS maşallah 2 maçta 1 maçın kotayı amorti ediyor.

• Onbaşı
      29 Mesaj
      20 Ocak 2012 20:26:49
      arkdaşlar bende bi gsmobile modem aldım ama bana gs logolu değilde avea jet verdiler bir de bu takım gol atınca 100 mb internet için yapmamız gerekn nedir ?

20 Ocak 2012 20:31:18
      kendi gelir hiç bişey yapmana gerek yok. maçtan en geç 1 gün sonra. zaten mesaj gelecektir. bu arada bana modemin içinde geeln yazılımı kopyalayıp atabilir misiniz?

• Onbaşı
      29 Mesaj
      20 Ocak 2012 20:37:39
      benimkide mf 190 ama gs logo lu değil avea jet.ama taahhütnamede zte mf627 yazıyor.farkı var mı ikisi arasında istersen yine göndermeye çalışayım.

20 Ocak 2012 20:46:43
      yazılımda sorunlar yaşıyorum. zipleyip bir siteye atarsan indirebilirim.

• Yarbay
      2025 Mesaj
      20 Ocak 2012 20:49:23
      Nasıl bir sorun yaşıyorrsun ?

Bir ihtimal daha var.
    • Binbaşı
      1446 Mesaj
      20 Ocak 2012 20:52:26
      Beyler devam ediyor mu bu kampanya? 31 Aralık son diyor ama?

21 Ocak 2012 13:08:04
      quote:

Orijinalden alıntı: uarslan1984

benimkide mf 190 ama gs logo lu değil avea jet.ama taahhütnamede zte mf627 yazıyor.farkı var mı ikisi arasında istersen yine göndermeye çalışayım.

gönder hadi gardaş

21 Ocak 2012 13:10:34
      quote:

Orijinalden alıntı: Persona Grata

Beyler devam ediyor mu bu kampanya? 31 Aralık son diyor ama?

devam ediyor koşşş laaaaaaaaaaannnnnn

• Binbaşı
      1446 Mesaj
      21 Ocak 2012 18:16:24
      quote:

Alıntıları Göster

devam ediyor koşşş laaaaaaaaaaannnnnn

Koşuyorum.

21 Ocak 2012 18:25:23
      quote:

Orijinalden alıntı: Persona Grata

Alıntıları Göster

Koşuyorum.

• Teğmen
      104 Mesaj
      26 Ocak 2012 08:51:13
      bende 1 hafta önce almıştım....galatasarayın her attığı gol için 100 MB veriyor dün ankaragücüne 4 tane attı 400MB ne zaman gelir?? :D sms mi gelcek?

• Yarbay
      2025 Mesaj
      26 Ocak 2012 08:52:56
      4000 mb geldi şuana kadar

Bir ihtimal daha var.
    • Binbaşı
      1341 Mesaj
      26 Ocak 2012 17:51:44
      arkadaşlar ben 8gb olanından almak istiyorum kampanya devam ediyor mu? bağlantı hızı felan nasıl sorun yaratıyor mu? tavsiye edermisiniz?

Günahından tam olarak dönüp tövbe eden, onu hiç işlememiş gibidir.” Herkesin sizden iyi bir şekilde söz etmesini mi istiyorsunuz? öyleyse kendinizi övmeyin.
Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Spor >> Futbol >> Galatasaray >> GSMobile : 5 GB 19 TL, 8 GB 29 TL
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.