Şimdi Ara

Les Miserables (2012) | Sefiller | Hugh Jackman - Russell Crowe - Anne Hathaway (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
1
Favori
6.818
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ne kadar iyi olsada müzikal olunca baştan kaybediyor o film benim için alışamadım gitti şu türe.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Russell Crowe bulunan filmlerde hiç sıkılmıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: cidik

sonunda filmi izleyebildim her sahnesinden ayrı keyif aldım beğenmediğim hiç bir yer yoktu oyuncular harikalar yaratmış filmin atmosferinde verilmek istenen duygu tam olarak verilmiş müzikal olması daha çok hoşuma gitti hele ki bizim o ufaklığın at arabasına çıkıp içerideki adama atarlanması ve devamı çok çok iyiydi.

İşte tamda bu sayfada aradığım yorum. Aynı benim düşünceler.
  • Kesinlikle cok iyidi. Zaten Hugh Jackman ve Russel isi almıs goturmus bu ikisinin oldugu filmin berbat olma ihtimali yok. Ayrıca tek tip filmlere alısmıs adamlar gelmis burda "filmi yarıda kapadım cok kotu 0/10" falan yazmıyor mu Lan zaten yarıda kapadıysan kıtsındır bu kadar net. Bende muzikale alıskın biri degilim ama film bana acayip zevk verdi izlerken. Kısaca Hugh Jackman ve Russel a birkez daha hayran kaldım

• Tek kelimeyle mükemmeldi.
  • film uzun olduğu için müzikal bi süre sonra sıktıydı beni.onun dışında çok güzeldi film.
  • severek okuduğum romandı. bir kaç yorum kötü demiş bende izlemekten vazgeçmiştim. ama izlemeye kara rverdim.
  • Resmen hayranlıkla izledim. Bu tarz bir şeye tamamen yabancı olan beni bile resmen kendisine bağladı. Mükemmeldi özellikle sonu. Oscar'ı haketmiş gerçekten. Müziklerin büyük bir çoğunluğunu ise zevkle dinledim. Kesinlikle izlenilmesi gereken bir film.
  • Bu kadroyla müzikal yerine normal bir film yapsalarmış harika olurmuş.
    Ama yine de fena değildi
  • müzikal olmasaydı süperdi
  • Beni hiç sıkmadı diyebilirim. Gayet güzel bi filmdi.
  • Müzikal mi? Of of bi kere o işkenceye katlandım. Bir daha sanmıyorum o yüzden indirmiyorum ama merakta etmiyor değilim.

• Müzikal olması sıkmadı desem yalan olur ama yine de film iyiydi.
  • Jacko sen nasıl bir oyuncusun? Bugün önce The Wolverine'i izledim.Sonra Prisoners',ı sonra da Les Miserables'i izledim.

Les Miserables'i izlerken bu adam biraz önce japonları biçen adam mı değil mi diye 1 sn bile düşünmedim.

Normalde pek müzikal sevmem.Ama bu bir harika olmuş.Russel Crowe ile iyi bir ikili olmuşlar.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.