Şimdi Ara

Piranha Destek Cevaplıyor (253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.123
Cevap
249
Favori
943.987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • sayın piranha yetkilisi size pm den mesaj atmıştım ciihazı şu an kullanamıyorum cevaplarsanız sevinirim
  • Biri lütfen yardım edebilir mi? Business II tab 10.1 var elimde ve home tuşu neresi bilmiyorum. Bilen biri acilen cevap versin lütfen
  • benim piranha quattro model navigasyon cihazım var p 369 ile başlıyor seri nosu .benim sorunum şöyle; navigasyon cihazı sesli komutlar bazen çalışmıyor ayrıca ekran geç tepki veriyor neden olabilir acaba yardımcı olursanız sevinirim.kolay gelsin
  • Merhaba İnfinity HD black cihazımın güç girişi bozuldu bende tamir ettirdim birde uzun zamandır dokunmatik ekran kalibre sıkıntısı vardı otomatik kalibrasyon sonsuz dögüye giriyordu dolayısıyla yapılmıyordu bende piranha sitesinden P381HD black rom indirdim haritalarımın olduğu arayüzü yedekleyip rom yüklemesi yaptım cihaz açıldı ama Win arayüzü ile eskiden kullandığım arayüz açılmıyor win ce içinden navigasyonu açabiliyorum ancak naviekstras cihazımı görmüyor piranha extra programıda cihazımı görümüyor cihazı açtırdığımdan garantinin bittiğinide biliyorum eski arayüzümün yeniden yüklenmesi gibi bir durum varmıdır. kalibrasyonu regedit dosyalarından ayarladım ancak win ce arayüzünden başka arayüz bulunmuyor sitedeki ROM sıkıntılı ise elinizde orjinal rom varsa Pm atabilirmisiniz konuların uzun zamandır cevaplanmadığı göz önünde bulundurulursa daha önce ROM güncelleme sorunu yaşayıp link gönderilmiş forumdaşlard yardımcı olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetdemir2004 -- 25 Mayıs 2013; 0:54:08 >

• s.a arkadaşlar piranha tablet businies 7 var elimde desen kiliti blocke olmuş. google hesabını unutmuşlar tableti pc ye takıyorum gizli dosya olarak gözüküyo ama açamıyorum ne yapabilirim ??
  • infiniti hd model p38526600 model cihazı pc ye bağladımda cihaz tanınamadı uyarısı geliyor. piranhaextra programını indirip kurdum fakat yine cihaz bulunamadı uyarısı geliyor. Pc bağlantısı nasıl yapılıyor yardımcı olurmusunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piranha Destek

Değerli Piranha Kullanıcıları,

Firmamız, bilişim teknolojileri alanında ihtiyaç duyulan teknik servis hizmetlerini; müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutarak, en kısa sürede, kaliteli, ekonomik, yaygın, verimli ve planlı bir biçimde sağlamaktır. Kullanıcılarımızdan gelen soru, şikayet ve önerileri müşteri memnuniyeti ve sorunların çözümü konusunda bundan sonra donanım haber üzerinden de destek vermeye çalışacağız. Ayrıcawww.piranha.com.tr adresinden SSS lara ulaşabilir, e-posta veya çağrı merkezimizden de destek alabilirsiniz.

ilk önce şikayetvar.com adresine bak. Adam gibi bir yazılımla güncellemeyi gönderinde bir an önce rahatsız etmeyelim sizi. 2012 den sonra diğerlerine 3 defa güncelleme geldi siz neredesiniz next serisine bakabilirsiniz 2013 Q3 geldi hız kameraları için bu aleti aldım ama güncelleme yok kameraları göstermiyor yeter artık km göstergesi Eskişehir çevre yolunda hız 90 gösteriyor oysa hız limiti 70 kamera uyarıları da yok ilgi de yok. Ve bunun içinde ekran kalemi de yok telden size bağlandığımda o raya zorla oturttuğunuz bayan kalem olmadığını söylüyor pakette kalem de yok neden ekran kalemi var diyorsunuz bu kadar mı ilgilisiniz.

• quote:

Firmamız, bilişim teknolojileri alanında ihtiyaç duyulan teknik servis hizmetlerini; müşteri istek ve memnuniyetini ön planda tutarak, en kısa sürede, kaliteli, ekonomik, yaygın, verimli ve planlı bir biçimde sağlamaktır. Kullanıcılarımızdan gelen soru, şikayet ve önerileri müşteri memnuniyeti ve sorunların çözümü konusunda bundan sonra donanım haber üzerinden de destek vermeye çalışacağız. Ayrıcawww.piranha.com.tr adresinden SSS lara ulaşabilir, e-posta veya çağrı merkezimizden de destek alabilirsiniz.

ilk önce şikayetvar.com adresine bak. Adam gibi bir yazılımla güncellemeyi gönderinde bir an önce rahatsız etmeyelim sizi. 2012 den sonra diğerlerine 3 defa güncelleme geldi siz neredesiniz next serisine bakabilirsiniz 2013 Q3 geldi hız kameraları için noTraffiv x type aldım ama güncelleme yok kameraları göstermiyor yeter artık km göstergesi Eskişehir çevre yolunda hız 90 gösteriyor oysa hız limiti 70 kamera uyarıları da yok ilgi de yok. Ve bunun içinde ekran kalemi de yok telden size bağlandığımda o raya zorla oturttuğunuz bayan kalem olmadığını söylüyor pakette kalem de yok neden ekran kalemi var diyorsunuz bu kadar mı ilgilisiniz.

• quote:

ilk önce şikayetvar.com adresine bak. Adam gibi bir yazılımla güncellemeyi gönderinde bir an önce rahatsız etmeyelim sizi. 2012 den sonra diğerlerine 3 defa güncelleme geldi siz neredesiniz next serisine bakabilirsiniz 2013 Q3 geldi hız kameraları için bu aleti aldım ama güncelleme yok kameraları göstermiyor yeter artık km göstergesi Eskişehir çevre yolunda hız 90 gösteriyor oysa hız limiti 70 kamera uyarıları da yok ilgi de yok. Ve bunun içinde ekran kalemi de yok telden size bağlandığımda o raya zorla oturttuğunuz bayan kalem olmadığını söylüyor pakette kalem de yok neden ekran kalemi var diyorsunuz bu kadar mı ilgilisiniz.

• kardeş ben alalı iki ay oldu. bu cihazda harita güncelleme konusunda sorun yaşanıyor ve firmada bu konuda muhatap bulamıyorsun. hatta teknik servis telefonlara bakmıyor desem bile yeridir.

tavsiyem bu ürüne yaklaşmamandır.
  • quote:

Mrb. ben ücretini odeyerek lisans aldım. fakat ilk telefon arızalandığı için başka bir telefon a bu Navigasyon programını yüklemek istedim. Bunun için müşteri hizmetlerine durumu anlatan bir mail attı m. ama 1 haftadır herhangi bir cevap alamadım.

• Piranha element 7 inç navigason cihazım var.İlk aldığımda denemek için navigasyonu açtım anında konumumu buldu.Pek ihtiyaç duymuyordum ama ihtiyaç duyduğumda gps sinyali yakalaması dikatimi çekti ve dünden beri test ediyorum.nokia 5800 telefonumun tümleşik gps inden anında internet bağlatısız hemde gps den anında konumumu gösterirken, benim cihazım yarım saattir konumumu hala bulamadı.Ne yapmalıyım?
  • selam arkadaşlar.
    piranha fuga marka navigasyonumun içeriğindeki klasörleri göremiyorum.

sadece 3 adet dosya görünüyor.
    pmp_usb
    winamp_metadata.dat
    winamp_metadata.idx

Diğer dosyaları nasıl görebilirim acaba.Speedcam dosyasını atmam gerek yakında yola çıkacağım.
  • buraya bir şey yazıp cevap alan varmı merak ediyorum boşuna yazıyoruz kimsenin taktığı yok
  • yani piranha yetkilisi falan yok burda!
  • dun pıranha no traffıc x type aldım ve tmc yı calıstıramadım keske almasaydım :(
  • Piranha Encore marka double din aldım ancak piranha plus kapsamında artı garanti satın almak istiyorum fakat bu kapsamda net üzerinden adım adım kayıt yapmak gerektiği söyleniyor, ilk adım olan ürün seçeneklerinde malesef aldığım ürünün listede yok, 2 gündür müşteri hizmetlerinden de faydalanamıyorum malesef, en önemli diğer sorunum ise geri görüş kamerasını bağladık görüntü var ancak ekran üzerinden manuel olarak seçmedikçe aktif olmuyor, örneğin müzik dinlerken falan geri vitese taktığımda otomatik olarak ekranda arka görüş kamerası devreye girmiyor, seçeneklerden ayarlardan Av-in tercihine dokunduğum zaman devreye giriyor, acaba bağlantılarda bir yanlışlık mı oldu, ürün üzerinde 5 kablo artırdık:) direksiyon kontrol ucu, AMP kontrol, bagaj kontrol, yönetim konsolu ve ters döndür kablo uçları şu anda boşta bağlı değil, acil cvp bekliyorum piranha destekten, ayrıca piranhadestekcom.dan bu sıkıntımı yazdım mail olarak ancak 2 gündür cvp bulamadım, ürünü satın aldığım 3 günde dolacak artı garanti yaptıramayacağım bu yüzden...:(

• merhabalar sayın yetkili
    piranha centrality atlas 3 400mhz navigasyon cihazım var
    cihazdaki arıza araba ikonuna tıkladığımda cihaz resetleniyor
    cihazın diğer fonksiyonlarında herhangi sorun yok
    sorunun cihazın frimware inde olduğunu düşünüyorum
    güncel frimware dosyasını ve varsa güncelleme yazılımınına ait linki tarafıma pm olarak atarsanız sevinirim
    teşekkürler
  • Merhaba;
    Aynı sorun bende de vardı.
    Teyp arkasında "Ters çevir" yazan kablo var.
    Bu kabloyu Geri vites lambasının elektriğine bağladığımda sorun düzeldi.
    Saygılarımla
    Murat ÖZDEMİR
  • Rıdvan Bey;
    Piranha Pro Tab ıı 7.0 kullanıcsıyım tabletin içinden .thumbdata3--1967290299 adlı dosya silindi ve tablet açılmıyor yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.