Şimdi Ara

Piranha Destek Cevaplıyor (250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
15 Misafir (2 Mobil) - 13 Masaüstü2 Mobil
5 sn
7.123
Cevap
249
Favori
943.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Darkpower

Piranhanın yazılım konusunda çok eksikleri var, örneğin kendi sitesinde tableti bilgisayara tanıtmak için verdikleri livesuit programında rehberdeki adımları harfiyen uygulayarak sürücü yüklemesi yaptım. Tamam sürücü yüklendi ama kod10 hatası aldım. Haydi bir araştırma yaptım kod10 hatasının çözümü sürücü günceleştirmesinden geçiyormuş. Ara bakalım gez bakalım internette en sonunda oem android usb sürücüsü buldum. Abuk subuk bir usb sürücüsüydü ama win7 kabul etti. Valla 3 gündür gece gündüz problemlerin çözümü için internette fink atıyorum. Bunca arama ve denemelerime rağmen gene de Vodafone K3773 modemi bu tablete okutabileceğimi zannetmiyorum. İşte bu noktada Piranhanın kendi yazılımcılarının (Tabi varsa) devreye girmesi lazım.

bende alırken 3g modem destekliyo diye inandım bi halt desteklediği yok.tablete para vermiyeyim küçük markaları da denemek lazım dedim yok arkadaş alıcaksan samsung apple falan al dimi piranha neymiş...

• Kimse almasın bu markayı alan bin pişman görüyorsunuz bizim gibi alıp ta pişman olanları. Piranha marka her han gibi bir şey alacak olan varsa da almasın.
  • 5"infiniti HD GPS cihazını problemsiz telefonunun Bluetooth una bağlayıp konuşabilen varmı arkadaşlar... eşleşmede sorun yok ..fakat kafasına göre bağlantı kuruyor bazende eşleşme tamam olmasına rağmen bağlantı yok..
    bu konuyu iyi bilmeme rağmen başarılı olamadım.. destek olmadığından bilen bilmeyene yardım edecek... bu işte deneme yanılma ile cihazı test çok önemli...
  • arkadaşlar (lütfen yardım edin allah rızası için elinde piranha encore double din aleti olan varsa explorer dosya konumundan mobilenavigator dosyasını kople kopyalayıp atabilirmi) orjinal dosyasını hiç biyerden bulamıyorum atandan mevlam razı olsun inşallah çok ihtiyacım var
  • quote:

Orijinalden alıntı: drlkgrafist

arkadaşlar (lütfen yardım edin allah rızası için elinde piranha encore double din aleti olan varsa explorer dosya konumundan mobilenavigator dosyasını kople kopyalayıp atabilirmi) orjinal dosyasını hiç biyerden bulamıyorum atandan mevlam razı olsun inşallah çok ihtiyacım var

hocam o dosya kişiye özel lisanslı oluyo servise gönderim yükleteceksin. bana da lisansız yollamışlar ömür boyu ücretsiz güncelleme yalan oldu. derdimi servise de anlatamıyorum elimde patladı :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: PaRaDoXPoYRaZ

quote:

arkadaşlar (lütfen yardım edin allah rızası için elinde piranha encore double din aleti olan varsa explorer dosya konumundan mobilenavigator dosyasını kople kopyalayıp atabilirmi) orjinal dosyasını hiç biyerden bulamıyorum atandan mevlam razı olsun inşallah çok ihtiyacım var

hocam o dosya kişiye özel lisanslı oluyo servise gönderim yükleteceksin. bana da lisansız yollamışlar ömür boyu ücretsiz güncelleme yalan oldu. derdimi servise de anlatamıyorum elimde patladı :D

hocam lisansız veya lisanslı yani eskide olabilir güncellemede yapmasın başka ne diyimki zaten aldığıma pişman oldum açılsın yeter allah razı olsun ilgin için

• quote:

quote:

quote:

hocam lisansız veya lisanslı yani eskide olabilir güncellemede yapmasın başka ne diyimki zaten aldığıma pişman oldum açılsın yeter allah razı olsun ilgin için

pm den ilettim hocam iyi günlerde kullan

• Bana diyor ki gideceğin yerin bağlı olduğu ilçeyi gir.

Mesala telefon navigasyonunu kullanıyorum, migros ataşehir yazıyorum direk çıkıyor her şey.

ama bu navigasyonda öyle değil.
  • arkadaşlar (lütfen yardım edin allah rızası için elinde piranha encore double din aleti olan varsa explorer dosya konumundan mobilenavigator dosyasını kople kopyalayıp atabilirmi) orjinal dosyasını hiç biyerden bulamıyorum atandan mevlam razı olsun inşallah çok ihtiyacım var sadece encore cihazdaki navi lazım ?:(
  • Yaklaşık 2-3 ay önce Piranha-(gps) Piranha busıness tab 7. 0 model tablet cihaz aldım. Sadece navigasyonunu kullanmak için bu 7 inç cihazı aldım. 4-5 kez kullandım. Kesinlikle üzerinde bir çizik, bir darbe ya da düşme olmamasına rağmen kendiliğinden açılmamaya başladı. Cihaz açılmadığı için teknik servise gönderdim. Cihazın üzerindeki jelatin bile duruyordu. Servise gönderirken kutusunda hasar görmemiş şekilde gönderdim.

Hatta bunu kameraya çektim. Bugün cep telefonuma mesaj geldi. Cihazın 120 tl karşılığında yapılabileceği, 3 gün içinde cevap vermem gerektiği 3 gün içinde cevap vermezsem kargonun benim tarafımdan ödeneceği vs. şimdi bu cihaz nasıl garantili oluyor. Cihaz zaten 200 tl.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piranha Destek

GooglePlay üzerinden indiremediğiniz (uyumsuz görünen) programların apk kurulum dosyalarını aşağıdaki linkten indirebilirsiniz. Uygulamaların apk dosyalarını cihazın dahili hafızasına yükleyip FileManager programı aracılığıyla yükleyebilirsiniz.

1. Site için tıklayın

2. Site için tıklayın

linkler için teşekkürler.

benim bir sorum olacak. aralık ayında aldığım piranha business 2 9" tabletimin garantisini 5 yıla uzattım. 250 tl lik makina 300 tl oldu bimeksten aldım. oğlum ekranını çatlattı. tabletinde köşesinde 3 tane çizik seklinde çatlak mevcut ve o kısmın dokunmatiği calışmıyor diğer işlevlerinde herhangi bir problemi yok. servise gönderdim kullanıcı hatası dediler ve 250 lik makine için 150 tl servis ücreti talep ettiler. yenisini alırım deyip ücreti ödemedim. ne tavsiye edersiniz kafam çok karışık ve ben 5 yıla uzatırken elemanlar beni daha düzgün bilgilendirseydi 1 yıllık bireber değişimi kapsıyor diye uzattım ben yoksa 40 tl daha verip bir yıl birebir değişimi satın alırdım.

• Mrb Arkdaşlar. Malesef bir piranha maduru olarak artık ne teknik servisten ne de buradaki formdan umudum kalmadı. Belki formu takip eden diğer arkadaşlar yardımcı olur umuduyla sizlere bir kaç sorum olacak.

1- Piranha Encore cihazı aldım, taktırdım aracıma, takılmalar oluyordu, rom yüklemesi yapın düzelir dediler, cihazın içindeki dosyaları (expoler den) kopya yapıltır yolu ile flah diske kayıt ettim. Rom yüklemesi yaptıktan sonra dosyaları tekrar cihaza kopyala-yapıştır yolu ile yükledim. Sonuç olarak cihazın takılmaları vs. sorunum kalmadı. Cihaz süper hızlı verimli çalışıyor, fakat navigasyon devre dışı.

Navigasyon ikonuna tıkladığım zaman "İnvaliet map" gibi bir hata veriyor, dolayısı ile navigasyonu kullanamıyorum.

2- Ayarlar bölümünden Navigasyon exe. dosyasını nasıl seçebilirim. Tüm dosyaların içine baktım, bir şey olmadı.

İlginize çok teşekkür ederim.

• ayarlar kısmına gir GPS ayarları kısmına gir oradan dosyayı seçebilirsin hocam.

ALLAH piranhanın eline düşürmesin. her mesajımın altına yazıyorum ömürboyu ücretsiz güncellemeli aldığım piranha encore cihazımın içinden güncelleme yapmayan yazılım çıktı firma bunu kabul etmiyor.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: rehaizmir

quote:

Orijinalden alıntı: rehaizmir

merhaba ben no traffic M type navigasyon cihazı aldım.tcm modülü aktif değil nasıl aktifleştireceğim . birde kanal d de yayın nasıl alacağım

arkadaşlar benim soruma cevap yetkili yok mu bu forumdasoruma hala cevap bekliyorum

yetkili yok bende çok sordum ama cvp vermiyorlar. artık piranha destek diye bir şey yok

bendede aynı sorun var 2 aydır cevap bekliyorum sana iyi şansla...
  • Ayarlar kısmında diğer seçip use ethernet seçimini tıklıyorum, ancak ekranını değiştirir değiştirmez hemen seçim kalkıyor. Var mı bunun bir çözümü? Yani ben use etherneti tıkladığımda ben tekrar tıkı kaldırmadan kendisi kaldırmasın istiyorum.
  • merhaba ,
    pirhanha Breva marka cihazımın hafıza kartı yerine yanlışlıkla cihazı formatladım rom attım fakat şimdi navigasyon bölümüne giremiyorum ve güncelleme yapamıyorum pirhanna extra programı cihazı görmüyorlütfen yardım edermisiniz teşekkürler

Sistem versiyonu: LH43STA5V1.13B.1.03.28.M0F0.1.000.000.110402
    VVID:LH11051504702734
    Arkasındaki seri no:p38702189
  • merhaba ,
    pirhanha Breva marka cihazımın hafıza kartı yerine yanlışlıkla cihazı formatladım rom attım fakat şimdi navigasyon bölümüne giremiyorum ve güncelleme yapamıyorum pirhanna extra programı cihazı görmüyorlütfen yardım edermisiniz teşekkürler

• merhaba ,

• Business tab III 9" tabletimin kutusundan çıkan usb kablosu bilgisayar tarafıdan görülmüyor. Başka kablo ile bağladığımda çalışıyor.
  • iyi günler 1 haftadır forum ve bakmadıgım siteler kalmadı sonunda size yazmak istedim elimde yaklaşık 1 yıl önce aldıgım Tahoe
    7.0 inç TV Özellikli GPS Navigasyon
    var ve bunun içinde olan verilerin hepsini yedeklerdim ama nereye bilmiyom kayıp yedekler şimdi ROM yükledim ama harita yedeğini bulamadım bana bu konuda nasıl yardımcı olursunuz tüm yedeği mail olarak atarsanaız sevinirim seyhmus03032007@gmail.com Şimdiden tskler

CİHAZ BİLGİSİ
    P38218064
    X13-12056
    MODEL:TAHOE
  • 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.