Şimdi Ara

Piranha Destek Cevaplıyor (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.123
Cevap
249
Favori
943.984
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: freezeboy88

Bu anlattığım forumlarda ilk olacak galiba root için yardım istemiştim ama kendim çözdüm :)
    Arkadaşlar 4.1.1 işlemini kendi Piranha Business Tab 7 tabletim için gerçekleştirdim. Linkini veriyorum ve size nasıl yapabileceğinizi de anlatıyorum...
    http://www27.zippyshare.com/v/13972143/file.html -- Android Driver
    Öncelikle tableti açıkken bilgisayarınıza usb debugging mode açık iken bağlıyorsunuz ve aygıt yöneticisinden yüklenmemiş olan driverı manuel olarak yukarıdaki linkteki driverı disketi var diyerek göstererek sadece Android ADB Interface olarak kuruyorsunuz.
    Daha sonra aşağıda verilmiş olan sitedeki programı anlatıldığı şekilde çalıştırıyorsunuz(Başlangıçta Normal seçeneğini seçiyoruz) ve SuperSu yazılımı kurulmuş oluyor.
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1886460 -- Root Yazılımı

2 dakika bile sürmedi. Herkese hayırlı olsun ve kolay gelsin

10.1 için bu driver olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: theapeiron

quote:

Orijinalden alıntı: freezeboy88

Bu anlattığım forumlarda ilk olacak galiba root için yardım istemiştim ama kendim çözdüm :)
    Arkadaşlar 4.1.1 işlemini kendi Piranha Business Tab 7 tabletim için gerçekleştirdim. Linkini veriyorum ve size nasıl yapabileceğinizi de anlatıyorum...
    http://www27.zippyshare.com/v/13972143/file.html -- Android Driver
    Öncelikle tableti açıkken bilgisayarınıza usb debugging mode açık iken bağlıyorsunuz ve aygıt yöneticisinden yüklenmemiş olan driverı manuel olarak yukarıdaki linkteki driverı disketi var diyerek göstererek sadece Android ADB Interface olarak kuruyorsunuz.
    Daha sonra aşağıda verilmiş olan sitedeki programı anlatıldığı şekilde çalıştırıyorsunuz(Başlangıçta Normal seçeneğini seçiyoruz) ve SuperSu yazılımı kurulmuş oluyor.
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1886460 -- Root Yazılımı

2 dakika bile sürmedi. Herkese hayırlı olsun ve kolay gelsin

10.1 için bu driver olmuyor.

Business Tab 7 için not düşmüstüm zaten, diğerleri için de mantık çok farklı değildir. Dosyadaki diğer driverları da bir denemenizi öneririm. Ama öncelik olarak root yazılımını yönetici moda girmeden başlatmayı deneyebilirsiniz. Ben windows 8 üzerinde bu işlemi yönetici modunda yaparken görmemişti cihaz.

• Driver bulamıyorum nedense. Bulsam olacak sanırım.
  • Değerli Piranha Yetkisi,

1 Ay önce Piranha İnfinity HD Navigasyon cihazını aldım. Daha öncede fuga modeli vardı. naviextra toolbar programı ile üyeliğim ile birlikte güncelleme yaptım. Ayni şekilde İnfinity yapmak istedğimde usb mode çıkıyor ekranda onu seçiyorum. Sonra bilgisarımdan girdiğimde ilgili dosyları görüyorum. Fakat Naviextra toolbar programında aygıt tanınamıyor gibi bir mesaj veriyor ve günceleme yapamıyorum. Bu konuda yardımcı olursanız memnun olurum. Şimdiden Teşekkürler.
  • yok atarlı cat malesef yine eksik geldi dosya. onca saat üye olup 3 defa indirdim aynı hatayı veriyor rar dan çıkarken

sayın destek yetkilisi hani yardım!!!!!
    bir dosyayı bile alamadık. daha tablete kuracağız da iş yarayacakmı bakacağız bu kadar zaman boşa gitti yokmu başka yerde bu dosya yada başka bir çözüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: capricornus

quote:

Orijinalden alıntı: Piranha Destek

quote:

Orijinalden alıntı: capricornus

quote:

Orijinalden alıntı: frodo1one

ben 2 hafta önce mtv kampanyası dahilinde busines 9'' modeli aldım geçen haftalarda, google playdan indirdiğim oyunlar var bunlara tıkladığımda gri-siyah bir ekran geliyor ve 2 saniye içinde ana ekrana dönüyor oyun kapanıyor.Bunun çözümü nedir acaba ?

selam,
    Business Tab 7 P423-P426-P433​(4.1.1).rar bu sürümü indirmek istiyorum. J-B denemek istiyorum. umarım değer. teşekkürler

Sayın capricornus,

Farklı siteden indirebileceğiniz link Pm den size iletilmiştir.

Kolay gelsin.

selam,
    ok sorunsuz indi ve açtım. birazdan yükleyeceğim he bu arada tablet hız ve malzeme olarak yeterli hele bu fiyata bedava. bb 7 de kullandığım hız ve görünümde hiç fark yok tavsiye ederim.
    teşekkürler.

indirdiğiniz rom banada lazım sayııın destek yetkilisi 2 gündür halledemedi bende defalarca farklı yerlerden denedim indiremedim bana da verirmisiniz ya dosyayı yada sorunsuz linki lütfeeen aciiiil

• quote:

Orijinalden alıntı: Atarlı Cat

quote:

Orijinalden alıntı: anticode16

Rıdvan bey sorunumu anlatamadım size verdiğiniz linkte dosyada p440 yazıyor onu yüklüyorum sonunda format tamamlanmadan donuyor. p447 için olanı yokmudur bunun yada farklı bir sorunmu var? Sd kart ile yapıyorum. bilgisayarda denediğimde ise %3 olup geri sarıyor.

Yanlış Dosya İle Kurulum Yaparsanız İşlemi Tamamlayamazsınız.

Aşağıda Verdiğim Linklerdeki Android Versionlarının İstediğinizi Seçebilirsiniz.

USB Kablo İle Recovery Mode'a Alarak Daha Hızlı İşlem Yapabilirsiniz.

SD Kartların Okuma Hızı Düşüktür

Android 4.0.4http://yadi.sk/d/Nmsr_gJp20kVe

Android 4.1.1http://yadi.sk/d/jZoovgj81gbMM

İlgin için teşekkür ederim verdiğin linkteki dosyadan bahsediyorum bende Business Tab 7 P440 (4.0.4).rar yazıyor içinden çıkan dosyada ise BUSINESS II TAB 7 P440 (4.0.4) yazıyor benimki business tab 7'' p447 sorun orda. 4.1e geri döneyim dedim oda livesuit basladıgında %3 olup tekrar %0 oluyor tamamlanmadan geri sarıyor yani ne yapacağımı şaşırdım. 2 adet almıstım alalı 1 ay oldu 1 kere kullanamadım hiç açılmıyor şuan. Siteden de oyalıyolar sürekli.

Sd card ile denediğimde ise;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anticode16 -- 20 Şubat 2013; 22:50:15 >

• Sn. Piranha Yetkilisi,

Quattro gps cihazı alalı sanırım 3 yıl oldu. Sadece 6-7ay düzgün kullanabildim ve ondan sonra cihazı bi kenara atmak zorunda kaldım. Daha önceleri bilgisayara bağlayabiliyordum ki ozaman windows xp kullanıyordum. Tabi ozamanlar bu kadar teknik bilgi, harita güncelleme vb. durumlar çok kısıtlıydı. Ömür boyu sınırsız güncelleme diye aldığımız cihazı bir kere bile güncelleyemedik. Velhasıl geçenlerde tekrar cihazı çıkartıp güncelleme yapmak istedim. Bilgisayar hiç bir şekilde görmedi cihazı.windows xp olan bilgisayar buldum o da görmedi. Son olarak bende p364 ile başlayan cihazımawww.piranha.com.tr sitesinden p369 yazılımını indirdim sd karta atarak cihaza yükledim. O gün bugündür cihazı açamıyorum.

Azerbaycan'da yaşadığım için teknik servise cihazı verme imkanım yok. Sizden ricam bilgisayara bağlantı sorununa bir çare bulmanız ve cihazıma uygun (p364) ile başlayan yazılımı bana göndermeniz.

Zamanında okadar para vererek aldığımız cihazı artık kullanmak dileğiyle, yardımınızı bekliyorum.

• Rıdvan bey merhabalar, pirana notraffic s tip navigasyon cihazının tmc konusunda problemler yaşamaktayım. Cihazı ilk alındığında yukarı sol köşede bulunan sinyal alım durumu sürekli kırmızı yanıyor ve sinyal alınamıyor olarak görülmekteydi. Servise yolladım yazılım yenilenmiş ve tmc anten değişimi yapılmıştır. Şu anda aynı ikon anten takıldığında yeşil yanmakta fakat trafik bilgisi alınamamaktadır. Bu hususla ilgili denemediğim kombinasyon kalmadı diyebilirim. En son olarak düşündüğüm ANKARA ilinde RadyoD frekansının RDS sağlamadığı bu nedenle bilgileri alamadığını tahmin ediyorum. Özetleyecek olursam sizden bu trafik yayını hizmetinin ANKARADA faaliyette olup olmadığı konusunda sizden bilgi rica ederim. Gerçekten somut olarak kullanan arkadaşlar varsa sizlerinde görüşlerini rica ederim.
  • iyi günler piranha encore 7 inç cihaz aldım cok memnnum ama birden bire tuş ışıkları yanmaz oldu gece tus ısıklarının nekadar onemlı olduğunu anladım heryeri karıstırdım ama bir türlü düzelmedi acaba sorun nedir güncelleme yaptım bu nedenle gitmiş olabilir mi ve nasıl geri getiririrm ayrıca gece farlar acılınca ekran ısıgı kısılmıyor bağlantı hatası olabilirmi

Bu soruya cevap verebilecek kimse yok mu :( kaldım oylece akşamları cok arıyorum ısıklı tuşları :( lütfen bi şare valla müge anlıya gidecem benim ısıklarım kayboldu diye anca o bulur sanırım :)
  • PIRANHA element 7.0 Navigasyon
    Rom Version: V.12D.E00000.110526
    App Version : V1.3.01.10.0.Z.11.06.23
    RAM : 128
    ROM :2G
    UUID :2011501105083235
    P3860286

Ridvan bey ilk önce yaptiginiz çalismalardan dolayi tesekkür ederim
    benim yukarida belirttigim cihazin sorununu daha önce size özel mesaj atmıştım fakat buradan tekrar belirtmek istedim.
    cihaz PC ye baglandiginda yanlislikla dosyalar silinmis,cihaz suan çalisiyor müzik dinleniyor, video izleniyor fakat navigasyonu açmak istedigimizde NAVIGASYON YAZILIM DOSYASI YERINI KONTROL EDIN yaziyor
    Uygun yazilim dosyasini ben bulamadim bana bu konuda yardimci olursaniz çok sevinirim simdiden tesekkürler
  • Rıdvan bey öncelikle yardımlarınız için teşekkür ederim,piranha diablo motorsiklet navigasyonu kullanıyorum,şuanda yazılımım yine çökmüş durumda format atmak içinhttp://piranha.com.tr/support_search.php?supportSearchPhrase=Diablo adresinden yazılımı indiremiyorum yardımcı olmanızı rica ediyorum.cihazımla ait bilgiler aşağıdadır.Teşekkürler

version 20090917.1430.BYD.3800
    serial 0b1400114b100897e
  • Ben böyle bir rezillik daha görmedim. Müşteri hizmetleri telefonu suratıma kapattı resmen yaptı bunu kesilme falan değil. Siteleri üzerinden ise hazır ve başınızın çaresine bakın dercesine sallamak için cevap veriliyor. Bu kadarıda olmaz ama. Burda Rıdvan Bey'de olmasa işiniz iş. Ortada bir sorun var ve kimse beni dinleyip dikkate almıyor. Şikayetimi tüketici haklarına dilekçe ile bildiricem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi anticode16 -- 21 Şubat 2013; 17:30:32 >
  • İyi Günler
    Bende Breva P382 navigasyon cihazım var. Ekranın neresine tıklarsanız sadece sol köşeye tıklanıyor gibi görünüyor. Resetledim ama yine düzelmedi siteden baktım ama güncel yazılımı bulamadım Usb modunuda tıklayamadığım için programlada güncelleme yapamıyorum bana uygun olan yazılımı mail olarak yollarsanız sevinirim fatih.das@hotmail.com
    iyi çalışmalar
  • bende 10.1 busines 2 var 4.1.1 yükledikten sonra alet yavaşladı ayrıca kendisin busines 3 zannetmeye başladı cam 5 mp 3 mp düştü ön kamera 0.3 ten 2 mp çıktı yani tuhaf bir durum şimdi 4.0.3 dönecem yazılım da sorun var rica etsek bu 4.0.3 lütfen yenileyin bizde dönelim şuna
  • cihaz şuan bende ve malesef geçmişi tekrar yaşayıp yeniden yeni bir cihaz arıyorum,
  • Yaklaşık 1 haftadır Business Tab 7 için yayınladıkları 4.0.4 'ün hatalı olduğunu anlatamadım.. Bugün yeniledik tekrar deneyiniz diye mesaj geldi girdim baktım halen 7 ocakta yükledikleri ROM.. kesinlikle dalga geçtiklerini düşünüyorum...
  • 7" gps bus. tabı jelly bean diye satıyorsunuz fakat ıce cream bu nasıl olucak ? p415 serisi ürünüm yok o seriye gelmiyecek jelly bean diyorsanız ona göre hareket ediyim kullanıcıyı kandırmaktan başka birşey değil yapılan ayıptır ya..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exclusivecar

7" gps bus. tabı jelly bean diye satıyorsunuz fakat ıce cream bu nasıl olucak ? p415 serisi ürünüm yok o seriye gelmiyecek jelly bean diyorsanız ona göre hareket ediyim kullanıcıyı kandırmaktan başka birşey değil yapılan ayıptır ya..

kesinlikle çok haklı arkadaş...
    4.1 JB yazılımını bir türlü çıkartamadılar...
    Çok ayıp bu yapılanlar
  • Yaklaşık iki aydır pm den mesaj yolluyorum sorunum için hala bir cevap alamadım.cevap yazmayacaksanız insanları boşuna oyalamayın.
  • 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.