Şimdi Ara

Piranha Destek Cevaplıyor (145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.123
Cevap
249
Favori
944.002
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Piranha avatar modeli navigasyon cihazımın yalnızca navigasyon kısmı çalışıyor. bunun dışındaki herhangi bir menüye girmek istediğim zaman, bir dll dosyası hatası alıyorum. ve cihazım kilitleniyor. resetlemek zorunda kalıyorum. bunun için ne yapmam gerekli, servis için göndermek istiyorum. garantisinin bitmesine daha 10 ay var. ne yapmalıyım?
  • herkese selamlar...ya allah aşkına ben bilgisayardan anlamıyorum,yaş kırk..ne olur biyer söyleyin parası neyse verelim şu encore cihazımı güncelleyeyim ne olur...4 aydır beceremedim..kaç tane bilgisayarcı sistem mühendisi bile buldum onlarda beceremedi.lanet olsun bu kadar zor olurmu bu iş yaa.ne olur bi servis var deyin bana git o halleder deyin.saygılar
  • rıdvan bey gerçekten çok teşekkür ediyorum size
  • rıdvan bey adresimi bulabildiniz mi?
  • kolay gelsin. piranha quatro navigasyon cihazı aldım. işyerindeki internetten kaynaklı galiba güncelleme yaparken tüm haritalar gitti. navigasyon çalışıyor uyduya bağlanıyordu ama yollar görünmediği için boş arazide gidiyor gibi görünüyordu. kaçla gittiğim filan görünüyordu. haritaları kaldırıp tekrar kurdum ama olmadı. bende mobilenavigator isimli klasörü sildim nasıl olsa yedeğini aldım diye ama şimdi bilgisayara bağladığımda makinayı hiç görmediği için yedeğe de dönemiyorum. mobile navigator isimli dosyayı nerden bulabilirim? seri numarasınıda bilmiyorum. ürünü ikinciel aldığım için arkasındaki yazılı kısımlar silinmiş.
    indirebileceğim bir link verirseniz ordan bütün seri numaraları için indirip deneyebilirim.

teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ZodiaK123

Sayın Piranha destek yetkilisi,

Stinger modeli için hafıza kartından hangi film türlerini oynatabiliyoruz?Ve bu videonun çözünürlük kaç olmalı?Teşekkürler

Sayın ZodiaK123,

Videolarınızı 480x272 boyutuna, avi formatına çevirdikten sonra cihazınıza yükleyip sorunzu bir şekilde izleyebilirsiniz.

Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vural-can

quote:

Orijinalden alıntı: Piranha Destek

quote:

Orijinalden alıntı: vural-can

Merhaba...
    İnfiniti 5 cihazım var...

Şarjı içine kaçtığında servisinize yolladım...İnanın kargoyu bile ödeyip geri yolladılar...Çok teşekkürler...
    -
    Ben sesi kapalı kullanıyordum...Bir deneyeyim dedim, ses yok...

Acaba o zaman şarj yerinden mi kaynaklandı, yoksa yazılımsal mı....

Üstte hoporlör simgesinin üzeride kırmızı çizgigli....

Sitenizden işletim sistemi indirdim...Nasıl kurulacağını çözemedim...

P35601874 kodlu..

Unutmadan...Cihaz resetlemede yapmıyor...

Yardımlarınıza şimdiden teşekkürler...

Sayın vural-can,

Rica ederiz, cihazınızda Fm transmitter özelliği açık durmdaysa cihazın dahili hoparloründen ses alamazsınız. Fm transmitter özelliğini kapatmanız gerekmektedir. Fm transmitter özlliğini kapatmak için; Ayarlar/Fm bölümüne girip işaretli olan tiki kaldırın, sağ üst köşede bulunan kayıt (disket sembolü) ikonuna tıklayın Fm transmitter özelliğini kapmış olacaksınız.

Kolay gelsin.

Sağol Varol Dsotum...Ses geldi...

Ancak reset aynı konumda....Resetleme yapmıyor...

Birde....Speedcam txt dosyasını okuyormu...Okuması için oradan (kmp) gibi bir dosya silmemiz gerekiyormu ?
    Radar uyarıları için soruyorum....

Sayın vural-can,

Sizde sağolun, eds dosyasını cihazın dahili hafızasında bulunan MobileNavigator/content/speedcam klasörüne kopyalamanız yeterli olacaktır. Speedcam dosyaları txt yada kml uzantılı olabilir.

Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hasan ORAL

Merhaba piranha infiniti hd white p381 seri ile başlayan navigasyon cihazım var, web sitenizden yazılımını güncelledikten sonra bluetooth çalışmaz oldu, bu konuda cihazı size gönderdim yeniden versiyon yüklenildi düzeltildi denildi, ve elime gelen onarım raporunda da bu yazıyor(bu arada cihaz servisinizden kargo ile 30 dk önce geldi), ama aynı sorun yine devam ediyor, bu benimle beraber 2 arkadaşımın daha başına geldi, sizden sadece sitenizdeki yazılımı kontrol etmenizi istiyorum, bu konuda destek merkezini de aradım ama bir sonuç alamadım, sitenize yüklemiş olduğunuz yazılım hatalı, eğer elinizde bir cihaz varsa ona yükleyip sizde deneyin yüklemeden sonra bluetooth sorun veriyor telefonu görmüyor, yine isim ve pin değiştirilemiyor. Cihaz için yeni bir güncelleme çıkartırsanız ve bu bluetooth sorununu çözerseniz sevinirim. Bu arada elinizde cihazın eski veya ilk versiyon rom dosyası varsa bunu indirebileceğim bir adres varsa verebilirseniz sevinirim.İyi Çalışmalar.

Sayın Hasan ORAL,

Site üzerindeki yazılımları bu hafta içerisinde kontrol ettirip sorunlu gördüğümüz alanları güncelleyeceğiz. Cihazınıza ait yazılım dosylarını indirebileceğiniz link Pm den size iletilmiştir.

Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: v.serbest

Piranha avatar modeli navigasyon cihazımın yalnızca navigasyon kısmı çalışıyor. bunun dışındaki herhangi bir menüye girmek istediğim zaman, bir dll dosyası hatası alıyorum. ve cihazım kilitleniyor. resetlemek zorunda kalıyorum. bunun için ne yapmam gerekli, servis için göndermek istiyorum. garantisinin bitmesine daha 10 ay var. ne yapmalıyım?

Sayın v.serbest,

Cihaz yazılımı ve harita dosyaları talebinde bulunduğunuzda;

1. Cihazın modelini,

2. Cihazın arka kısmında P... ile başlayan seri numarasını,

3. Cihazın ayarlar/sistem bölümünde yer alan ID serial numarasını PM den bana iletmeniz gerekmektedir.

Yazılımsal sorunlar için teknik servise göndermeniz gerekmiyor, yazılım desteğini buradan sizlere sunuyoruz.

Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: mehmets61

rıdvan bey gerçekten çok teşekkür ediyorum size

Sayın mehmets61,

Rica eder iyi günlerde kullanmanız dileğimizle.

İyi günler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sspsps150

kolay gelsin. piranha quatro navigasyon cihazı aldım. işyerindeki internetten kaynaklı galiba güncelleme yaparken tüm haritalar gitti. navigasyon çalışıyor uyduya bağlanıyordu ama yollar görünmediği için boş arazide gidiyor gibi görünüyordu. kaçla gittiğim filan görünüyordu. haritaları kaldırıp tekrar kurdum ama olmadı. bende mobilenavigator isimli klasörü sildim nasıl olsa yedeğini aldım diye ama şimdi bilgisayara bağladığımda makinayı hiç görmediği için yedeğe de dönemiyorum. mobile navigator isimli dosyayı nerden bulabilirim? seri numarasınıda bilmiyorum. ürünü ikinciel aldığım için arkasındaki yazılı kısımlar silinmiş.
    indirebileceğim bir link verirseniz ordan bütün seri numaraları için indirip deneyebilirim.

teşekkürler.

Sayın sspsps150,

Cihaz yazılımı ve harita dosyaları talebinde bulunduğunuzda;

1. Cihazın modelini,

2. Cihazın arka kısmında P... ile başlayan seri numarasını,

3. Cihazın ayarlar/sistem bölümünde yer alan ID serial numarasını PM den bana iletmeniz gerekmektedir.

Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: psikoiso

rıdvan bey adresimi bulabildiniz mi?

Sayın psikoiso,

Adres bilgilerinizi harita sağlayıcımız olan infotek firmasına bildirmiş bulunmaktayım, konuyla ilgili henüz bir geri dönüş yapılmadı. Geri dönüş yapıldığında sizi buradan bilgilendireceğim.

Kolay gelsin.
  • Sayın Yetkili;

Evel gün yaşadığım sorunla ilgili size mesaj atmış ve navigasyona ait harita ve lisans ile ilgili dosyaları göndermenizi rica etmiştim. Ve sizde bana aynı gün içinde bana gönderebileceğinizi belirtmiştiniz. Lakin hala geri dönüş yapmadınız. Olumlu yada olumsuz bir cevap versenizde bende ona göre sizinle çözüm bulamayacaksam cihazımı servise göndereyim. Şu anda navigasyonu kullanamıyorum. Bu size yazdığım kaçıncı mesaj. Hem yazılım sorunları için cihazlarınızı servise göndermenize gerek yok, biz buradan gerekli desteği sunuyoruz diyorsunuz hemde yazdığım onca mesaja rağmen hala yardımcı olmadınız. Bu nasıl destek anlamış değilim. Ya deyinki gerekli dosyaları gönderecez, ya da göndermeyecez. Bende ona göre başımın çaresine bakayım. Çokmu zor ?
  • quote:

Merhaba piranha infiniti hd white p381 seri ile başlayan navigasyon cihazım var, web sitenizden yazılımını güncelledikten sonra bluetooth çalışmaz oldu, bu konuda cihazı size gönderdim yeniden versiyon yüklenildi düzeltildi denildi, ve elime gelen onarım raporunda da bu yazıyor(bu arada cihaz servisinizden kargo ile 30 dk önce geldi), ama aynı sorun yine devam ediyor, bu benimle beraber 2 arkadaşımın daha başına geldi, sizden sadece sitenizdeki yazılımı kontrol etmenizi istiyorum, bu konuda destek merkezini de aradım ama bir sonuç alamadım, sitenize yüklemiş olduğunuz yazılım hatalı, eğer elinizde bir cihaz varsa ona yükleyip sizde deneyin yüklemeden sonra bluetooth sorun veriyor telefonu görmüyor, yine isim ve pin değiştirilemiyor. Cihaz için yeni bir güncelleme çıkartırsanız ve bu bluetooth sorununu çözerseniz sevinirim. Bu arada elinizde cihazın eski veya ilk versiyon rom dosyası varsa bunu indirebileceğim bir adres varsa verebilirseniz sevinirim.İyi Çalışmalar.

Teşekkürler Cihaz Düzeldi, Web sitenizede bu yazılımı koyarsanız hekes faydalanır. İyi Çalışmalar.

• sayın yetkili

piranha infiniti HD beyaz cihazımızın harita güncellemesini piranhaextra programı üzerinden yaptım.
    fakat daha sonra cihazda application error hatası vermeye başladı.( Application mobilenavigator.exe encountered a serıos error )
    gerekli seri ve ıd nolarını size pm den yolluyorum yardımcı olursanız sevinirim..
  • merhaba Rıdvan bey;
    benim sorunum pro tab 7 tablet ile ilgili.tabletim dahili depolama birimini görmüyor yani 0,00 olarak görüyor.herhangi bir uygulama yüklemek istediğimde uygulama yöneticisine yönlendirip uygulama silmemi istiyor.sistem uygulamalarından başka uygulama olmamasına rağmen.fabrika ayarlarına döndürmek istediğimde tablet kapanıp açılacağı sırada download modunda kalıyor.(uygun rom,tablet sürücüleri,gerekli program ve sanırım bilgi eksikliğinden)herhangi birşey yapamıyorum.normal kullanımda tableti kapatırsam açılışta fabrika ayarlarına dönmüş gibi ekranda yönlendirmeler çıkıyor.
    orjinal romu usb sürücülerine ve yükleme programını nerelerden temin edebilirim teşekkür ederim

Model Numarası:PIRANHA PRO TAB 7'
    Android Sürümü: 4.0.3
    Ana Bant Sürümü:0.5
    Çekirdek Sürümü:3.0.8
    Derleme Numarası:20120529-M701

• Rıdvan Bey, günaydınlar...

Benim encore ile ilgili bir gelişme var mı? Ayrıca eğer sd card hazırlayacaksanız adres değişikliği var, lütfen öncesinde beni haberdar ediniz...

Ayrıca başka bir problemimiz var. Arkadaşım tropper cihaz almış. Sorunumuz cihazı hangi bilgisayara takarsak takalım bir türlü tanımaması. işyerinde ne kadar bilgisayarda denedik ise olmadı bir türlü. USB aygıtı tanımadı deyip duruyor, dolayısıyla güncelleme vs bir şey yapamıyoruz. Bununla ilgili ne yapılabilir? Size zahmet bizi bir aydınlatır mısınız? Bir yere göndermemiz gerekiyormu?

Saygılarımla...
  • Merhaba; locator model navigasyon cihazım var bunada virüs bulaştı ve navigasyon çalışmıyor bu model içinde yazılım ve harita istiğinde bulunmak istiyorum.
    Model: locator
    sn: GT100B00124
    sistem serial : 0b140014c0001f24

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Teşekkürler Cihaz Düzeldi, Web sitenizede bu yazılımı koyarsanız hekes faydalanır. İyi Çalışmalar.

Sayın Hasan ORAL,

Rica eder iyi günlerde kullanmanızı dileriz. Sitemiz üzerindeki yazılım bilgileri en kısa sürede tamamen güncellenecek.

İyi günler.

• quote:

Orijinalden alıntı: asyapage

sayın yetkili

piranha infiniti HD beyaz cihazımızın harita güncellemesini piranhaextra programı üzerinden yaptım.
    fakat daha sonra cihazda application error hatası vermeye başladı.( Application mobilenavigator.exe encountered a serıos error )
    gerekli seri ve ıd nolarını size pm den yolluyorum yardımcı olursanız sevinirim..

Sayın asyapage,

Piranha harita yazılımı yüklü cihazlarda lisanslama işlemleri emulator üzerinden yapılmaktadır. Cihazınızda Piranha harita yazılımı yüklü olduğundan cihazı teknik servise göndermeniz gerekmektedir. Teknik servis onarım süresi ortalama 3 gün en geç 10 gün sürmektedir.

Kolay gelsin.
  • 
Sayfa: önceki 143144145146147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.