Şimdi Ara

Piranha Destek Cevaplıyor (139. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
7.123
Cevap
249
Favori
944.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iyi günler bende navigasyon pathfinder cihazıma
    Nitro GPS İşletim Yazılımı yükledim ve ekranı gelmiyor ama ışığa yanıyor yardım edermisiniz bu siteden indirdim yükledim
    http://www.piranha.com.tr/support_product.php?product_id=191
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsmeteriz

Rıdvan Bey merhabalar Piranha COUGAR cihazım resetlemeden sonra açılmıyor. Pm den gerekli bilgileri gönderdim. Ne yapmam gerekiyor?

Sayın hsmeteriz,

Ana menüden navi.ayarları bölümüne girin, arama sembolüne tıklayın burada MobileNavigator.exe dosyasını bulup seçin. Bu işlemden sonra navigasyon bölümü çalışacaktır.

Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TEZ_TEX

quote:

Orijinalden alıntı: Piranha Destek

quote:

Yeniden üye oldum, cihaz seçerken yanda seçtiğimiz cihazların resmi çıkıyor, benim cihazım locator modeli ama çıkan resimle alakası yok. Yeniden cihazı değiştir menüsünden girdiğimde leon modelinin resminin benim cihazıma birebir uyduğunu farkettim? ama cihazımda locator yazıyor. Neden olabilir?

Sayın TEZ_TEX,

Leon ve Locator modeli aynı serili cihazlardır bu nedenle tek resim olarak görünmektedir. Naviextras toolbox prgoramı cihaz içerisinde bulunan lisans üzerinden cihazı otomatik tanıdığından model seçimi önemli bir konu değildir. Kayıt işlemlerinden sonra cihazınızı bilgisayarınıza bağlayıp naviextras toolbox programını çalıştırdığınızda cihazınızın modelini kullanıcı adınızın alt kısmında görebilirsiniz.

Kolay gelsin.

Kusura bakmayın biraz fazla soruyorum ama, uzun zamandır kullanamıyordum cihazı ve bazı sıkıntılarım var.

- Bazen gideceğim yerin çok aksini söylüyor, bazen de yeniden kafasına göre adres hesaplayıp doğru yolda olsam da yanlış yerdeymişim gibi davranıyordu.
    - Cihazın şarzı bittiği zaman saat ve tarihi sıfırlıyor.
    - Yola çıkacağım zaman uyduları yaklaşık 15 dakika gibi bir sürede buluyor.

Sayın TEZ_TEX,

-Hartia güncellemesi yapmanız gerekiyor.
    -Saat ve tarih uydu bağlantısı üzerinden güncellenmektedir.
    -Harita mensüsünden cihaz ayarlarını sıfırlayın.

Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: filozof.2007

rıtvan bey cumartesi yola gideceğim navigasyonun bilgilerini size pm ile gönderdim kısa zamanda bana gerekli olan dosyaları gönderirseniz sevinirim teşekkürler saygılar

Sayın filozof.2007,

Pm den sizinle ilgili herhangi bir mesaj gelmedi.

Kolay gelsin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatihisler

iyi günler bende navigasyon pathfinder cihazıma
    Nitro GPS İşletim Yazılımı yükledim ve ekranı gelmiyor ama ışığa yanıyor yardım edermisiniz bu siteden indirdim yükledim
    http://www.piranha.com.tr/support_product.php?product_id=191

Sayın Fatihisler,

Yazılım talebinde bulunmak için;

1. Cihazın modelini,

2. Cihazın arka kısmında yazan seri numarasını Pm den bana iletmeniz gerekmektedir.

Harita dosyalarını talep etmeniz durumunda;

1. Cihazın modelini,

2. Cihazın arka kısmında yazan seri numarasını,

3. Ana menüden sistem/sistem bilgisi bölümünden ID serial numarasını Pm den bana iletmeniz gerekmektedir.

Kolay gelsin.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Yeniden üye oldum, cihaz seçerken yanda seçtiğimiz cihazların resmi çıkıyor, benim cihazım locator modeli ama çıkan resimle alakası yok. Yeniden cihazı değiştir menüsünden girdiğimde leon modelinin resminin benim cihazıma birebir uyduğunu farkettim? ama cihazımda locator yazıyor. Neden olabilir?

Sayın TEZ_TEX,

Leon ve Locator modeli aynı serili cihazlardır bu nedenle tek resim olarak görünmektedir. Naviextras toolbox prgoramı cihaz içerisinde bulunan lisans üzerinden cihazı otomatik tanıdığından model seçimi önemli bir konu değildir. Kayıt işlemlerinden sonra cihazınızı bilgisayarınıza bağlayıp naviextras toolbox programını çalıştırdığınızda cihazınızın modelini kullanıcı adınızın alt kısmında görebilirsiniz.

Kolay gelsin.

Kusura bakmayın biraz fazla soruyorum ama, uzun zamandır kullanamıyordum cihazı ve bazı sıkıntılarım var.

- Bazen gideceğim yerin çok aksini söylüyor, bazen de yeniden kafasına göre adres hesaplayıp doğru yolda olsam da yanlış yerdeymişim gibi davranıyordu.

Sayın TEZ_TEX,

Kolay gelsin.

Harita güncellemesinin ücreti nedir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• iyi günler rıtvan bey pm gönderdim dün şimdi gönderemiyorum brnim piranha tahoe navigasyonum var icindeki dosyalar silindi yedeğimde yok şimdi navigasyona giremiyorum bana lütfen acilen dosyaları gönderebilirmisiniz şuan haritaya girmiyor teşekkürler saygılar

processor SİRfatlas -ıv
    flash total 2.048m
    flashfre 841ramtotal 128m
    versiyon LH70V1.01.03.00.MBFT.1.000.000.110509
    SERİAL . LH11051504711923
  • quote:

quote:

Rıdvan Bey merhabalar Piranha COUGAR cihazım resetlemeden sonra açılmıyor. Pm den gerekli bilgileri gönderdim. Ne yapmam gerekiyor?

Sayın hsmeteriz,

Ana menüden navi.ayarları bölümüne girin, arama sembolüne tıklayın burada MobileNavigator.exe dosyasını bulup seçin. Bu işlemden sonra navigasyon bölümü çalışacaktır.

Kolay gelsin.

Rıdvan Bey cihaz hiç açılmıyor, hiç görüntü yok?
  • 1. Cihazın modelini, piranha avatar

2. Cihazın arka kısmında yazan seri numarası p36918206

Harita dosyalarını talep etmeniz durumunda;

1. Cihazın modelini,

3. Ana menüden sistem/sis 4C483131303231383034393138323238

gps bağlantısı gelmiyor (açık alanda) uydu resminin yanında devamlı kırmızı var onun yanında sarı yanıp sönen 3 tane ışık var

sitenizdeki p369_avatar klasörünü indirip
    1. Seri nosuna göre cihaza ait yazılımı sitemizden indiriniz.
    2. İndirdiginiz dosyayı rardan çıkarınız.
    3. Formatlanmış bir MikroSd karta dosyaları kopyalayınız.
    3. Kartı cihaza takın power tuşunu basılı tutup cihazın arka yüzündeki reset tuşuna basınız.
    4. Yazılım yüklemeye başladıgı zaman power tuşunu bırakın
    5. Yazılım yüklemesi bittikten sonra MikroSd kartı cihazdan çıkarıp cihazı resetleyiniz. yaptım, olmadı

yönet/kullanıcı veri yöntemi/kullanıcı verilerini sil i ve tüm ayarları sıfırlayı uyguladım gene olmadı.

başka ne yapmam gerekiyor..

• Sn yetkili guote; Öncelikle ilgilendiğiniz için teşekkür ederim.
    isteğiniz üzerine bilgiler ise:
    _ cihazımın modeli : explorer.
    _ cihazımın sistem versiyonu: LH35STV2.10.1.03.01.M000.1.100.000.100.330
    _ cihazımın seri no'su: P3030779
    _ cihazın ID no'su: LH20100318000305 kısa zamanda iligilenirseniz memnun olurum.
    Hayırlı günler . İyi çalışmalar.
  • selam arkadaşlar,
    cihazımda GPS i tıkladığımda hiçbir cevap vermiyor. (yedekleme yapılamamıştır)
    USB DISK MODE unda pc ye bağladıgımda 70kb boyutunda bir kaç dosya var başka birşey yok, sanırım uçtu bir şekilde?

ne yapabiliriz, elimzde hiçbir yazılım veya harita dosyası yok

PIRANHA
    cihaz model: Diablo
    SN: P2700679
    Versiyon: 20090917.1430.BYD.3800
    SERIAL: 0b140014b1008ac9
  • PİRANHA ESCAPE 5.0 GPS NAVİGASYON CİHAZI
    cihaz açılışta aplikasyon error sarı ünlem
    aplication gps exe encountered a serious error and mst shut down uyarısı gelmektedir. Piranha sitesinden orjinal yazılım tekrardan yükleni ama sorun devam etmektedir. Önerileriniz nelerdir iyi çalışmalar
  • sn piranha yetkilileri

piranha tigra modeline sahip harita guncelleme sırasında yazılım sılındı sitede yer alan işletim sistemini yukledim fakat navigasyon tıkladigim da tepki vermiyor . igo yazılımı silindi sanirim .

http://www.naviextras.com/

dan indirdigim
    programda cihazimi da baglı olarak gormemektedir ... bu konuda yardimci olabilirmisiniz...
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: huseyin_3335

quote:

Orijinalden alıntı: huseyin_3335

. . .

Merhaba.
    Bir kaç gün önce Piranha İnfiniti HD White 5" modelini aldım.
    İlk denemeleri yaparken. Şehir dışına çıkınca birden harita görüntüsü siyah, gri ve mavi tonlarına dönüştü. Bu şekilde rota takibi yapmak oldukça zor.
    Bu bir sistem ayarmıdır? ve bu ayarı değiştirmek mümkün mü? (ekran görüntüsü ekleyebilirim)

. . .

Sayın huseyin_3335,

Ana menüden benimpiranham/ayarlar/harita görünümü/temalar bölümünden istediğiniz temayı seçebilirsiniz. Gece ve gündüz temaları farklıdır seçmiş olduğunuz temanın sürekli aynı kalmasını istiyorsanız gece ve gündüz bölümünde aynı temayı kullanmanız gerekmektedir.

Kolay gelsin.
    . . .

Merhaba.
    Ürün bilgisayarda şarzda iken, yaklaşık 30 dk gibi bir süre sonra kendiliğinden kapanıyordu ve uzun süre açılmıyordu.
    Bir kaç denemeden sonra üründe aşırı ısınma sorunu olduğunu gördüm. Ürün kendiliğinden kapanıyordu ve soğuyuncaya kadar da açılmıyordu.

Değişim için, servise geri gönderdim.

. . .

• quote:

quote:

quote:

Sayın TEZ_TEX,

Kolay gelsin.

sayın yetkiligönderdiginiz semayı servise ulaştırdım suana servisteyim ve size su soruyu sormamı ıstediler
    baglantı fişlerinin reklerini bize belirtmenizi istiyorlar acil bir yardımınızı rica edecegim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Sayın TEZ_TEX,

Kolay gelsin.

Sayın TEZ_TEX,

Kolay gelsin.

Harita güncellemesinin ücreti nedir?

Sayın TEZ_TEX,

Naviextras toolbox programı üzerinde yer alan katalog bölümünden güncel harita ücretlerini ögrenebilirsiniz.

Kolay gelsin.

• Benim pirhana fuga navigasyon cihazım var seri no:P36910926. Harita güncellemeye çalışırken bir sorun oluştu. Resetlemek zorunda kaldım. Reset sonrası hiç birşey yapamıyorum. Daha önce yedekleme yapmamıştım. Dosyalar ya da haritalar her neyse kayboldu. Şimdi bu cihaza uygun dosyaları nerden bulabiliriim ve nasıl yükleyebilirim. Kısacası nasıl eski haline getirebilirim.Yardımcı olursanız sevinirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: filozof.2007

iyi günler rıtvan bey pm gönderdim dün şimdi gönderemiyorum brnim piranha tahoe navigasyonum var icindeki dosyalar silindi yedeğimde yok şimdi navigasyona giremiyorum bana lütfen acilen dosyaları gönderebilirmisiniz şuan haritaya girmiyor teşekkürler saygılar

processor SİRfatlas -ıv
    flash total 2.048m
    flashfre 841ramtotal 128m
    versiyon LH70V1.01.03.00.MBFT.1.000.000.110509
    SERİAL . LH11051504711923

Sayın filozof.2007,

Cihazın arka kısmında P.. ile başlayan seri numrasınıda bana iletebilirmisiniz.

kolay gelsin.
  • quote:

quote:

quote:

Sayın hsmeteriz,

Kolay gelsin.

Rıdvan Bey cihaz hiç açılmıyor, hiç görüntü yok?

Sayın hsmeteriz,

Cihazın kablo bağlantı soketini çıkarıp 5 dk bekleyip soketi tekrar takın cihaz çalışacaktır.

Kolay gelsin.

• quote:

Orijinalden alıntı: trojen17

Benim pirhana fuga navigasyon cihazım var seri no:P36910926. Harita güncellemeye çalışırken bir sorun oluştu. Resetlemek zorunda kaldım. Reset sonrası hiç birşey yapamıyorum. Daha önce yedekleme yapmamıştım. Dosyalar ya da haritalar her neyse kayboldu. Şimdi bu cihaza uygun dosyaları nerden bulabiliriim ve nasıl yükleyebilirim. Kısacası nasıl eski haline getirebilirim.Yardımcı olursanız sevinirim.

Sayın trojen17,

Harita doysları konusunda size yardımcı olabilmem için;

1. Cihazın modelini,

3. Ana menüden ayarlar/sistem bilgisi bölümünde yer alan ID serial numarasını Pm den bana iletmeniz gerekmektedir.

Kolay gelsin.

• 
Sayfa: önceki 137138139140141
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.