Şimdi Ara

Piranha Destek Cevaplıyor (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.123
Cevap
249
Favori
943.985
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu soruyu ayrı bir konuda sordum ama bir cevap alamadım ve daha sonra burayı gördüm ve burdan sormak istedim cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.
    2,5 - 3 yıl kadar önce 380 tl ye aldığım piranha leon navigasyon cihazımda sınırlı harita güncelleme vardı ve şu anda belirli bir ücret karşılığında güncelleme yapabiliyoruz ancak şu anda baktığım zaman 150 tlye bile satılan cihazlarda ömür boyu güncelleme var bizler neden bu haktan mahrum ediliyoruz bunun açıklamasını yapacak biri varsa şimdiden teşekkür ederim... Paylaş:
  • quote:

Orijinalden alıntı: gps.navigation

Görünüşe göre gitmesi lazım zaten,ama koca firma herhalde sizden giden gelen kargoya para alacak değilya,bu kadar ufak şeylerin hesabını ancak çok yoğun iadeler gelen cihazlar olursa yapar firmalar.Ama sanmıyorum bu koca firmanın yapacağını.Ödemeli gönderin bence,onlarda kendileri ödeyip yollarlar,hatta eminim bu kadar basit bir şey için servis vs. bile almayacaklardır.

ben cihazımı kargo ile istanbul teknik servise gönderdim. göndermeden önec telefonda bir bayanla konuştum. kargo ücretini siz mi ödersiniz ben mi ödeyim dediğimde siz ödeyin dedi. ve ben kargoyu gönderdim. ücretini de ödedim. BİLGİNİZE
  • kolay gelsin oldukça faydalı bir düşünce olmuş tebrik ederim öncelikle .Goodyear kampanyası ile piranha neo navigasyon cihazı kazanmıştım ama firma onun yerine stinger modelini gönderdi bu cihaz anladığım kadarı ile çok yeni ve artık başarsoft yerine navteq ile anlaşma sağlandığından cihaz güncellemelerini navteq den yapıcaz ama ben ne kutu içeriğinde nede piranha sitesinde tatmin edici bir açıklama göremedim bu yeni cihazların nasıl güncelleneceği konusunda yardımcı olursanız sevinirim ayrıca ben nereye kayıt yaptırabilirim?şarj etmek için sadece araç çakmaklığınımı kullanabiliyoruz evde prizden şarj imkanımız yokmudur ? birde son olarak stinger neo dan daha iyi bir cihazmıdır TMC özelliği neo da varken stingerda yokmuş bu çok büyük bir eksiklikmidir ? şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpcan1903

Merhabalar,
    1 yıl önce aldığım Piranha Raptor cihazımı güncelledim fakat ülke seçiminde Macaristan çıkıyor. Hiçbir şekilde de geri yükleyemedik.
    Ne yapmamız gerekiyor?

Sayın alpcan,

Daha önceden harita bilgileriniz yedeklemişseniz bu yedeği geri yükleyerek sorunu çözebilirsiniz. Yedekleme yapmamışsanız cihazı teknik servisimize göndermeniz gerekmektedir. Bu sorun güncelleme esnasında baglantı kesilmesi veya internet hızınızdan kaynaklı olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cnraru

bu soruyu ayrı bir konuda sordum ama bir cevap alamadım ve daha sonra burayı gördüm ve burdan sormak istedim cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.
    2,5 - 3 yıl kadar önce 380 tl ye aldığım piranha leon navigasyon cihazımda sınırlı harita güncelleme vardı ve şu anda belirli bir ücret karşılığında güncelleme yapabiliyoruz ancak şu anda baktığım zaman 150 tlye bile satılan cihazlarda ömür boyu güncelleme var bizler neden bu haktan mahrum ediliyoruz bunun açıklamasını yapacak biri varsa şimdiden teşekkür ederim... Paylaş:

Sayın cnraru,

Piranha navigayon cihazlarımızda ömür boyu güncelleme paketini 01.12.2009 tarihinden itibaren satın alınan cihazlar için hazırladık. Daha önce satılan cihazlarımızın bir kısmı harita versiyonu uyumluluğu nedeniyle sorunsuz güncelleme paketinden yararlanabilir hale getirdik. Cihazınızın seri nosuna göre cihazınızın ömür boyu güncelleme paketinden yararlanıp yararlanmayacagını buradan sık sorulan sorular bölümünden NAV 168 den ögrenebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: jönntürk

kolay gelsin oldukça faydalı bir düşünce olmuş tebrik ederim öncelikle .Goodyear kampanyası ile piranha neo navigasyon cihazı kazanmıştım ama firma onun yerine stinger modelini gönderdi bu cihaz anladığım kadarı ile çok yeni ve artık başarsoft yerine navteq ile anlaşma sağlandığından cihaz güncellemelerini navteq den yapıcaz ama ben ne kutu içeriğinde nede piranha sitesinde tatmin edici bir açıklama göremedim bu yeni cihazların nasıl güncelleneceği konusunda yardımcı olursanız sevinirim ayrıca ben nereye kayıt yaptırabilirim?şarj etmek için sadece araç çakmaklığınımı kullanabiliyoruz evde prizden şarj imkanımız yokmudur ? birde son olarak stinger neo dan daha iyi bir cihazmıdır TMC özelliği neo da varken stingerda yokmuş bu çok büyük bir eksiklikmidir ? şimdiden teşekkürler iyi çalışmalar...

Sayın jönntürk,

Piranha Navigasyon Cihazlarımız bundan sonraki dönemde kendi yazılımımızla birlikte sunulmaktadır, kullandığımız harita navteq dir. GüncellemeyPiranha sitesi üzerinden indireceğiniz Piranhaextra programı aracılığıyla yapabileceksiniz. Daha detaylı Navteq Q4 haritası önümüzdeki hafta içerisinde yayınlanacaktır. Nasıl yükleyeceğinize ve Piranhaextra programını nasıl kulanacagınıza dair video oluşturulup sitemz üzerinden yayınlanacaktır. Cihazı usb kablo aracılığıyla bilgisayarınız üzerindede şarj edebilirsiniz. Stinger cihazımızın Neo modelinden farkları 5 inç hd ekran, fm transmitter, bluetooth özelliklerinin oluşudur. Tmc özelliğinin olmayışı büyük bir eksiklik değildir, ülkemizde tmc yayını test aşamasındadır, bazı yerlerde kullanılan bir özelliktir.

• Sayin piranha yetkilisi ve piranha encore 7" double din kullanan arkadaslar, bu urunden almayi duusnuyorum. Yetkilimize ve kullanicilara urunle ilgili birkac sorum olcakti, kim cevaplarsa simdiden tesekkur ederim:)
    1) alfa romeo 159 kullaniyorum, encore benim aracima uyar mi? Double din montaji yapildiginda cikinti olur mu, disarida kalir mi?
    2) ekstra bir baglanti aparatiyla direksiyon kummandami kullanabilir miyim?
    3) tus aydinlatma rengi degisebiliyor mu, mesela kirmizi oluyor mu? Arka plan, yani wallpaper olarak istedigimiz resmi ekleyebiliyor muyuz?
    4) navigasyon ekrani acik iken, arka planda radyo dinlemeye devam edebiliyor muyuz?
    5) cihazin genel menu grafikleri sizce guzel mi, cok basit duruyor mu yoksa yeterli midir? Mp3 menusu nasil, sarki ismi falalan gozukuyor mu?
    6) aux cikisina harici bir video oynatici baglayabiliyor muyuz?

Cevaplariniz icin simdiden tesekkur ederim
  • Eger mumkunse, calisir haldeki bir encore cihazinin menu goruntusunu iceren resim eklerseniz cok sevinirim...
  • mrb ridvan bey piranha CVSI-C62 model teyp aldim icinde ki nav progami route 66 var ve de lisans sorunu yasiyorum bir yardimci olursaniz bir de icindeki nav programini degistirmek mumkun mu simdiden teskkurler
  • quote:

Orijinalden alıntı: classiz

Sayin piranha yetkilisi ve piranha encore 7" double din kullanan arkadaslar, bu urunden almayi duusnuyorum. Yetkilimize ve kullanicilara urunle ilgili birkac sorum olcakti, kim cevaplarsa simdiden tesekkur ederim:)
    1) alfa romeo 159 kullaniyorum, encore benim aracima uyar mi? Double din montaji yapildiginda cikinti olur mu, disarida kalir mi?
    3) tus aydinlatma rengi degisebiliyor mu, mesela kirmizi oluyor mu? Arka plan, yani wallpaper olarak istedigimiz resmi ekleyebiliyor muyuz?
    4) navigasyon ekrani acik iken, arka planda radyo dinlemeye devam edebiliyor muyuz?
    5) cihazin genel menu grafikleri sizce guzel mi, cok basit duruyor mu yoksa yeterli midir? Mp3 menusu nasil, sarki ismi falalan gozukuyor mu?

Yardimci olacak kimse yok mu? :(

• quote:

quote:

Sayin piranha yetkilisi ve piranha encore 7" double din kullanan arkadaslar, bu urunden almayi duusnuyorum. Yetkilimize ve kullanicilara urunle ilgili birkac sorum olcakti, kim cevaplarsa simdiden tesekkur ederim:)

Yardimci olacak kimse yok mu? :(

Sayın classiz,

1. Piranha Encore modelimizin ölçüleri orjinal Double larla standart ölçüdedir.
    2. Direksiyon kumandası baglantısını aracın servisinde baglantılarını yaptırarak kullanabilirsiniz.
    3. Tuşlar renki olarak 2 sn de bir değişiyor, arka planda istediğiniz resmi wallpaper olarak kullanabilirsiniz.
    4. Navigasyon bölümü açıkken arka planda radyo veya hafıza kartınız üzerinden müzik dinleyebilirsiniz.
    5. Cihazın menusu gerek grafik gerek kullanım kolaylığı düşünülerek tasarlanmıştır. Mp3 lerinizin isimlerini görebilirsiniz.
    6. Aux girişinden herhangi bir video oynatıcısı baglayabilir veya geri vites kamerası baglayabilirsiniz.

Piranha Encore modelinin resimlerini buradan görebilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: ibseko

mrb ridvan bey piranha CVSI-C62 model teyp aldim icinde ki nav progami route 66 var ve de lisans sorunu yasiyorum bir yardimci olursaniz bir de icindeki nav programini degistirmek mumkun mu simdiden teskkurler

Sayın ibseko,

Piranha olarak route 66 kullanmıyoruz. Lisan konusunda route 66 ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. İstediğiniz navprogramını satın alarak cihazınıza yükleyebilirsiniz. Umarım yardımcı olabilmişimdir.
  • sayın piranha yetkilisi;
    yardımlarınızı için çok teşekkür ederim, yeteri kdar açıklayıcı oldu.
  • quote:

sayın piranha yetkilisi;
    yardımlarınızı için çok teşekkür ederim, yeteri kdar açıklayıcı oldu.

Sayın classiz,

İlgi ve alakanız için biz teşekkür ederiz.
  • ilginiz için teşekkürler , iyi çalışmalar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Piranha Destek

quote:

Orijinalden alıntı: cnraru

bu soruyu ayrı bir konuda sordum ama bir cevap alamadım ve daha sonra burayı gördüm ve burdan sormak istedim cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

Sayın cnraru,

Piranha navigayon cihazlarımızda ömür boyu güncelleme paketini 01.12.2009 tarihinden itibaren satın alınan cihazlar için hazırladık. Daha önce satılan cihazlarımızın bir kısmı harita versiyonu uyumluluğu nedeniyle sorunsuz güncelleme paketinden yararlanabilir hale getirdik. Cihazınızın seri nosuna göre cihazınızın ömür boyu güncelleme paketinden yararlanıp yararlanmayacagını buradan sık sorulan sorular bölümünden NAV 168 den ögrenebilirsiniz.

öncelikle cevabınız için teşekkür ederim evet benim aldığım zaman iki yıl ücretsiz güncelleme vardı ve dediğiniz tarihten sonra ömür boyu güncelleme oldu buraya kadar herşey çok güzel sadece bu tarihten sonra alınan cihazlara ömür boyu güncelleme olsaydı bende şu anda sizlere burada bu soruyu sorma hakkını kendimde bulmazdım ancak 01.12.2009 tarihinden önce alınan bazı cihazlara ömürboyu güncelleme hakkını verdiniz ve o arkadaşlar harita güncellemelerini yapabiliyorlar bizlerin onlardan ne farkı var bizler piranha müşterisi değilmiyiz bizlerin harita versiyonu neden uymuyor bunuda uyumlu hale getirmenizin elbette bir yolu olmalı piranha olarak bizlerinde ömür boyu ücretsiz güncelleme kapsamına almanızı rica ediyorum.ben şahsen belli bir bedel ödemeye razıyım.cevabınız için şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Piranha Destek

quote:

Orijinalden alıntı: ercan_wrc

quote:

Orijinalden alıntı: sertasdemir

Sayın Piranha Yetkilisi
    Bu hizmet gerçekten başarılı. Devamını kullanıcılar olarak istiyoruz.

Benim cihazım Piranha Leon

sorularım ise :

1- Cihazım arabamın kontağını kapatınca 10 saniye sonra kapatıyor güzel ama kontağı tekrar açınca kendisi açılmıyor. bu özellik yazılım ile halledilebilirmi ?
    2- Speedcam dosyasının içinde kml uzantılı dosyamı olması gerekiyor yoksa txt uzantılı dosyamı olması gerekiyor
    3- cihazımda 2011 Q2 harita güncellemesinden önce yol ayrımı tabelalarını gösteriyordu artık göstermiyor bu özellik kaldırıldımı

Cevaplarsanız çok sevineceğim

bende bunula ilgili sorunlarımı yazdım zaten...

ürünü değiştirdik. bu üründe enazından GPS'e direk girdiğimde bluetooth ile bağlanıyor.( sadece ilk açılışta, bağlantı koptuktan sonra birdaha kendisi bağlanmıyor. )

aynı şekilde 10sn sonra otomatik kapanıyor fakat aynı şekilde kontağı açınca cihaz açılmıyor. açılması için power tuşuna basınca donup kalıyor mecburen kapatıp yeniden açmak gerekiyor

cihazın yazılımında hatalar var. Yetkili arkadaşımız eğer evoque modelinde dediğim iki sorunuda denerse problemleri rahatlıkla görecektir.

Sayın ercan bey,

Grekli incelemeleri yapılıp tarafınıza geri dönülecektir.

Sy Rıdvan bey hala 2 problem hakkında bir geri dönüş sağlamadınız ama? sizden haber bekliyorum.

• Merhaba Rıdvan bey

Piranha fuga navigasyonum var. Güncellemeleri kontrol ettiğimde Türkiye için 9.99$'a güncelleme gösteriyor fakat cihazı aldığım zaman ömür boyu güncelleme yazıyordu. Bu konu hakkında ne yapabilirim?

Piranha Destek Cevaplıyor

İyi Çalışmalar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maxunet -- 4 Aralık 2011; 0:31:26 >
  • selam ben piranha stinger marka navigasyon aldım.ilk defa bilgisayara bağlanıp deneme amaçlı video ve müzik attım.daha sonra cihazı açtığımda navigasyon bölümüne tıkladım ama ''fatal appicilation error'' diye bir uyarı veriyor devamında ''exe has performed an illegal operation and will be shut down'' yazıyor. ama cihazın sadece navigasyon özelliği çalışmıyor.
    nasıl bir sorunla karşı karşıyayım?
    tamiri mümkünmü?
    servise giderse ücret alınırmı? cünkü aleti daha dün aldım ve ilk bağlantıda böyle oldu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxunet

Merhaba Rıdvan bey

Piranha fuga navigasyonum var. Güncellemeleri kontrol ettiğimde Türkiye için 9.99$'a güncelleme gösteriyor fakat cihazı aldığım zaman ömür boyu güncelleme yazıyordu. Bu konu hakkında ne yapabilirim?

Piranha Destek Cevaplıyor

İyi Çalışmalar

Sayın maxunet,

Siz katalog bölümünden bakıyorsunuz, cihazınıza ait güncellemeleri güncellemelerim bölümünden görebilirsiniz. Eger yeni güncellemeniz yoks güncellemelerim alanı boş gözükür. Son güncel harita 2011.11.07 haritasıdır. Nevigasyon menusunden ayarlar hakkında bölümüne girerek haritanızın güncel olup olmadığını görebilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.