Şimdi Ara

Altın Yatırımı Yapmak isteyenler için Fırsatlar... (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.326
Cevap
61
Favori
128.017
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: «hidalgo»

quote:

Orijinalden alıntı: müdür-42

arkadaşlar bu altın hesabı işlerinde hangi bankayı öneriyorsunuz acaba

herhangi bir ücret kesmeyen hızlı güvenilir vs.

hazırda ziraatbank işbank ve vakıfbank var veya başka bankada açtırabilirm

kuveyt turkten mesela

kuveyttürk ve vakıfbank dışındakilere hiç bulaşmayın derim..

öncelik kuveyttürk hiçbir masraf almıyorlar..

tşk ederim fikirleriniz için kuveyt turkle görüşücem hafta iççi inş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: «hidalgo»

quote:

Orijinalden alıntı: müdür-42

arkadaşlar bu altın hesabı işlerinde hangi bankayı öneriyorsunuz acaba

herhangi bir ücret kesmeyen hızlı güvenilir vs.

hazırda ziraatbank işbank ve vakıfbank var veya başka bankada açtırabilirm

kuveyt turkten mesela

kuveyttürk ve vakıfbank dışındakilere hiç bulaşmayın derim..

öncelik kuveyttürk hiçbir masraf almıyorlar..

tşk ederim fikirleriniz için kuveyt turkle görüşücem hafta iççi inş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar altın 70 tl ye düşer mi? bilezik almayı düşünüyorum..
  • Kimse bilemez hocam. Herşey ABD den gelen açıklamalara bağlı. Biz sadece öngörülerimizi söyleyebiliriz. Bence gramı 76 77 altına yakın zamanda inmeyecektir. Ona göre hesabınızı yapın. Eğer bir iki ay içinde kesin almanız gerekiyorsa şimdi alın. Altın düşse en fazla gram da 3 5tl düşer bilezikte 70 80 tl farkeder çok zararınız olmaz. Bir açıklamayla uçuşa geçerse sizin için kötü olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -K@-

Kimse bilemez hocam. Herşey ABD den gelen açıklamalara bağlı. Biz sadece öngörülerimizi söyleyebiliriz. Bence gramı 76 77 altına yakın zamanda inmeyecektir. Ona göre hesabınızı yapın. Eğer bir iki ay içinde kesin almanız gerekiyorsa şimdi alın. Altın düşse en fazla gram da 3 5tl düşer bilezikte 70 80 tl farkeder çok zararınız olmaz. Bir açıklamayla uçuşa geçerse sizin için kötü olur.

saol eğer max. 3.5 tl düşecekse beklemenin alemi yok..
  • Yukarıda bahsettiğim gibi bunlar sadece öngörü. Ben yatırımlarıma bu şekilde yön verdim. Sizin yerinizde olsam yapacağım bunlar olurdu.
  • Arkadaslar fiziki gram altin satabilecek olan pm atsın lutfen

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar cumhuriyet altınını(kulplu,2013 tarihli) tanesi 525 tl den aldım(38 adet aldım) sizce uygun mu aldım?fikirlerinizi bekliyorum.
  • Halkbank Paraf karta 12 taksitle altın veren en iyi yer hangisi beyler fikri olan var mı ? Sanalpazarda var paraf 12 taksit birde hızlıalda. Zaten ikisi de aynı yer. Bunun dışında güvenilir alışveriş yapılacak bir yer var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: theunnamed

Halkbank Paraf karta 12 taksitle altın veren en iyi yer hangisi beyler fikri olan var mı ? Sanalpazarda var paraf 12 taksit birde hızlıalda. Zaten ikisi de aynı yer. Bunun dışında güvenilir alışveriş yapılacak bir yer var mı ?

hocam novabazar var ,hemde 3 ay erteleme var,ve son derece güvenilir ,çok alışverişim oldu
  • Taksitli çeyrek altın arıyorum da, bu ürün (http://www.yenicarsim.com/iar-ceyrek-altin-ayni-gun-ucretsiz-kargo/ziynet-altin/id/2179254/) gerçek çeyrek altın mı? Yarı çeyrek diye bir şey varmış da.

Sizin önerebileceğiniz var mı acaba?
  • gittigidiyor bonus karta kampanya yapmış altın da dahil
    500 tl üzeri alışverişe 50 tl puan veriyor
    hangi altını almak avantajlı olur anlayan birileri yardımcı olsa da alsak
  • Bende enpara.com'un altın hesabını kullanıyorum. Fiziki altın alış-satışı yok. Komisyon ve masraf ta yok. GR, çeyrek ve 0.001GR şeklinde 3 ayrı alış satış yapılabiliyor. Benim amacım al sat yapıp kar etmek değil. Her ay düzenli olarak altın alıp birikim yapmak. günlük vadeye koyduğum üç kuruşu zaten vade bozulmuyor diye sürekli tırtıklıyordum En azından altın hesabı ile alış satış kar zararı vs derken ellemem
  • quote:

Orijinalden alıntı: dangerous

Taksitli çeyrek altın arıyorum da, bu ürün (http://www.yenicarsim.com/iar-ceyrek-altin-ayni-gun-ucretsiz-kargo/ziynet-altin/id/2179254/) gerçek çeyrek altın mı? Yarı çeyrek diye bir şey varmış da.

Sizin önerebileceğiniz var mı acaba?

normal çeyrek 1.75 gr, bu 1.25 gr IAR ürünü, gerçek çeyrek değil yani :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: maxian

arkadaşlar cumhuriyet altınını(kulplu,2013 tarihli) tanesi 525 tl den aldım(38 adet aldım) sizce uygun mu aldım?fikirlerinizi bekliyorum.

kulplu ve 2013 tarihli cumhuriyet mi? Tam altın olmasın? cumhuriyette tarih kavramı farklı ve genelde kulplu olmuyor.. ama tam altın için bile fiyat iyi
  • Arkadaşlar bende altın hesabı açtırmak istiyorum. Bulunduğum yerde ziraat, halkbankası, iş bankası, yapıkredi ve şekerbank var. Hangisinden açtırmamı tavsiye edersiniz? Halk, işbank ve ziraatte aktif kullandığım tl hesaplarım var.
  • İş Bankasını tavsiye ederim hocam , alış ve satış arasında 0,80 kuruş oynuyor,
    Özellikle alım veya satım yapacağınız saate dikkat ediniz ; sadece 09.00 ile 18.00 arası işlem yapın .
    Diğer zaman aralığında alış ve satış arasındaki fark açılıyor.
  • Avantajix Hk.

Kampanya Koşulları:
    24 Temmuz-24 Ağustos tarihleri arasında Külçe ve Ziynet Altın, Takı, Mücevher kategorisindeki Külçe, Ziynet Altın ve Gümüş alt kategorisinden tek seferde yaptığınız 250 TL ve üstü alışverişlerde, her 250 TL için 11 TL kupon kazanırsınız.
    Kupon kazanabilmeniz için sepetinizde bulunan Külçe ve Ziynet Altın, Takı, Mücevher kategorisindeki Külçe, Ziynet Altın ve Gümüş alt kategorisinden ürünlerin toplam tutarının 250 TL ve üstü olması gerekir.
    Kazandığınız kuponlar, 11 TL ve katları olacak şekilde hesabınıza yüklenir. Örneğin Külçe ve Ziynet Altın, Takı, Mücevher kategorisindeki Külçe, Ziynet Altın ve Gümüş alt kategorisinden 500 TL’lik alışverişinizde, hesabınıza 22 TL’lik kupon tanımlanır.
    Kampanya kapsamında kazandığınız kuponlar, alışverişiniz tamamlandıktan sonra otomatik olarak hesabınıza tanımlanır ve hemen kullanıma açılır.
    Kampanya kapsamında kazanılan kuponlar sadece Moda ve Kozmetik kategorisinde kullanılabilir. Külçe, Ziynet Altın ve Gümüş alt kategorisi, kupon kullanımına dahil değildir.
    Kazandığınız kuponları kullanmak için, sepet toplamının, kupon tutarının dört katı veya üstünde olması gerekir. Örneğin 11 TL değerindeki kuponu kullanmanız için, sepetinizdeki Moda ve Kozmetik kategorisindeki ürünlerin (Külçe, Ziynet Altın ve Gümüş hariç) toplam tutarının en az 44 TL olması gerekir.
    Farklı altın siparişlerinizden kazandığınız kuponlarınızı birleştiremezsiniz. Ödeme aşamasında kazandığınız kuponlardan istediğinizi seçerek kullanabilirsiniz.
    Kazandığınız kuponlar, 15 Eylül 2013 tarihine kadar geçerlidir.
    Kullanılmayan kuponlar, 16 Eylül 2013 tarihinde geçerliliğini yitirecektir.
    n11.com, kampanya ile ilgili olarak dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
    Kupon kazanılan altın alışverişlerinde iade ve iptal olamaz.
    Kuponla yapılan alışverişlerde, sepetin tamamı iptal veya iade edilmeden kupon hesaba geri yüklenmez.
  • Sihirli kazandan Altın alan var mı ?
    Az once alısveri yaptım banka havalesini sectim,
    48 saat banka onayı diyor ?
    Normal mi bu site dolandırıcı felan mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: jackwalsh

Sihirli kazandan Altın alan var mı ?
    Az once alısveri yaptım banka havalesini sectim,
    48 saat banka onayı diyor ?
    Normal mi bu site dolandırıcı felan mı

daha önce bir çok kez siparişim oldu altın için.. site güvenlidir..

edit.imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perus -- 15 Ağustos 2013; 12:36:31 >
  • 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.