Şimdi Ara

Altın Yatırımı Yapmak isteyenler için Fırsatlar... (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.326
Cevap
61
Favori
128.100
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Fiziki altın piyasası yükselişte mi arkadaşlar cephaneci.com bile çeyrek 150 tl satışa çıktı sanırım daha düşmez sizce ne olur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elnino19

Fiziki altın piyasası yükselişte mi arkadaşlar cephaneci.com bile çeyrek 150 tl satışa çıktı sanırım daha düşmez sizce ne olur ?

altın aynı, 84.5 gramı
    çeyrek ise
    1.6x 84.5= 135
    2-3 lira da işçilik olsa, 140 diyelim biz ona
  • quote:

Orijinalden alıntı: KARE7

quote:

Orijinalden alıntı: LithuM

Kuveytturk kafayı yemiş altın hesabım bulunmakta bu bankada altın alıcam kaç gündür satış fiyatı uçmuş durumda
    bknz :http://www.kuveytturk.com.tr/pages/default.aspx

Altın alış: 80.7272 satış: 91.3043

O fiyatlar tatilden dolayı.Ancak iş günlerinde de birkaç gündür epey düşük tutuyorlar fiyatı diğer bankalar gibi.Makas da açık epey.İstediğim rakama gelince çekeceğim ne var ne yok.Resmen kapana sıkıştırıyor vatandaşı bankalar.

http://www.sikayethaber.com/haber/altin-hesaplarina-sikayet-yagdi/3659

• Tatil bitti ama kuveyttürk teki rakamlar hala şaka gibi ; Altın 84.1343 90.7064
  • quote:

Tatil bitti ama kuveyttürk teki rakamlar hala şaka gibi ; Altın 84.1343 90.7064

mesai saatleri icerisinde bakmak gerekiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • gr 86,6 tlye gelmekte 12 taksitte.

http://www.yenicarsim.com/nadir-metal-50-gr-kulce-altin-kargo-dahil/id2/341584/?tradeTransactionID=125405

ben buradan aldım. 4 -5 günde elime geçti. faturası felan var. deri çantaya koymuşlar. hediye olarak.

şu an gramı 84 tl olduğunu düşünürsek mantıklı geliyor bana. ben alırken gr 82 tl idi. aldıktan sonra 78 lere felan düştü. altının fiyatı yükselince fiyatı güncellerler diye düşündüm ama güncellememişler.

• quote:

Orijinalden alıntı: cevresahibi

gr 86,6 tlye gelmekte 12 taksitte.

http://www.yenicarsim.com/nadir-metal-50-gr-kulce-altin-kargo-dahil/id2/341584/?tradeTransactionID=125405

ben buradan aldım. 4 -5 günde elime geçti. faturası felan var. deri çantaya koymuşlar. hediye olarak.

şu an gramı 84 tl olduğunu düşünürsek mantıklı geliyor bana. ben alırken gr 82 tl idi. aldıktan sonra 78 lere felan düştü. altının fiyatı yükselince fiyatı güncellerler diye düşündüm ama güncellememişler.

güncellemişler..

• Biz 2 arkadaş cephaneciden 18.04.2013 tarihinde yarım altın siparişi verdik. Firma elinde altın olmamasına rağmen satış yaptığını ayın 22 sinde anladık. Fİrma sahibi (yada çalışanı) ürün ellerinde olmadığını darphaneden beklediklerini söylediler. Ürün ellerine 23 ünde gelmesine rağmen sipariş detaylarında "Ürün sigorta aşamasında" diye yazmaktadır. Firmayı tekrar aradığımda adamın dövmediği kalmadı . Firma çok lakayıt ellerinde ürün olmamasına rağmen , ürün şu tarihte size gönderilecektir diye de bilgilendirmediler. Bir daha mı cephaneci ...

Dİkkat edin arkadaşlar site toptancı olmasına rağmen . İşe yaramaz ....
  • quote:

Orijinalden alıntı: mculhaci

Biz 2 arkadaş cephaneciden 18.04.2013 tarihinde yarım altın siparişi verdik. Firma elinde altın olmamasına rağmen satış yaptığını ayın 22 sinde anladık. Fİrma sahibi (yada çalışanı) ürün ellerinde olmadığını darphaneden beklediklerini söylediler. Ürün ellerine 23 ünde gelmesine rağmen sipariş detaylarında "Ürün sigorta aşamasında" diye yazmaktadır. Firmayı tekrar aradığımda adamın dövmediği kalmadı . Firma çok lakayıt ellerinde ürün olmamasına rağmen , ürün şu tarihte size gönderilecektir diye de bilgilendirmediler. Bir daha mı cephaneci ...

biraz gecikme oluyor evet ama piyasa da en uygun fiyat da orada dostum ;)
  • quote:

Düzelmiş kuveyttürk.
  • quote:

Biz 2 arkadaş cephaneciden 18.04.2013 tarihinde yarım altın siparişi verdik. Firma elinde altın olmamasına rağmen satış yaptığını ayın 22 sinde anladık. Fİrma sahibi (yada çalışanı) ürün ellerinde olmadığını darphaneden beklediklerini söylediler. Ürün ellerine 23 ünde gelmesine rağmen sipariş detaylarında "Ürün sigorta aşamasında" diye yazmaktadır. Firmayı tekrar aradığımda adamın dövmediği kalmadı . Firma çok lakayıt ellerinde ürün olmamasına rağmen , ürün şu tarihte size gönderilecektir diye de bilgilendirmediler. Bir daha mı cephaneci ...

Arkadaşımızın dediklerini birebir yaşayanlardan biri benim.Bu firmanın toptancı olduğu belli ama bu kadar yalanın söylenmesi beni iyice işkillendirdi.En iyi fiyatların onda olması beni ilgilendirmiyor beni bu firmaya duyduğum güven ilgilendiriyordu.Dikkat edin..Bir insan velinimetine böyle davranamaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: drahmet06

quote:

Düzelmiş kuveyttürk.

Sonunda bu gün düzelmiş altın tekrar yükselmeye başladı şimdi de =)
  • Arkadaşlar taksitle bilezik satın almak istiyorum en uygun olan yerwww.altinpinari.com gözüküyor. Güvenilir midir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: 19CARSIBJK03

Arkadaşlar taksitle bilezik satın almak istiyorum en uygun olan yerwww.altinpinari.com gözüküyor. Güvenilir midir?

Ben 2-3 kere alışveriş yaptım altın pınarından,ankara atasay bayilerinin toptancısı bir şirket,altınları da lomis denen bir güvenlik şirketi ile sigortalı bir şekilde kargoya teslimini sağlıyor.kafanda soru işareti varsa telefon ile arayıp detaylı bilgi alabilirsin,hertürlü yardımcı oluyorlar zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: xdenizx

quote:

Orijinalden alıntı: 19CARSIBJK03

Arkadaşlar taksitle bilezik satın almak istiyorum en uygun olan yerwww.altinpinari.com gözüküyor. Güvenilir midir?

Ben 2-3 kere alışveriş yaptım altın pınarından,ankara atasay bayilerinin toptancısı bir şirket,altınları da lomis denen bir güvenlik şirketi ile sigortalı bir şekilde kargoya teslimini sağlıyor.kafanda soru işareti varsa telefon ile arayıp detaylı bilgi alabilirsin,hertürlü yardımcı oluyorlar zaten

Anladım teşekkürler 22 gram 22 ayar bilezik 1880 lira. Hemen hemen kuyumcu fiyatına denk geliyor, üstelik peşin fiyatına taksit de var, alacağım galiba umarım bir sorun yaşamam

• quote:

Orijinalden alıntı: bada38

quote:

biraz gecikme oluyor evet ama piyasa da en uygun fiyat da orada dostum ;)

Altını göndermek için altın fiyatının sanalreyonum gibi dip yapmasını bekliyor sanırsam ;

SATICI mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu ALICI'ya bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde ALICI siparişin iptal edilmesini, sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini, ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir. ALICI'nın siparişi iptal etmesi halinde ödediği tutar 10 gün içinde kendisine nakten ve defaten ödenir.

ifadesinde bilgi vermeyen bu şirketi esefle kınıyorum

C e p h a n e c i

• taksitle 40 gr 22 ayar bilezik alıcam taksitle hesaplı bire sie varmı acaba?
  • selamlar,
    hızlıaldan avantajx üzerinden altın alan oldu mu acaba? dikkate değer bir tutarda altın almıştım ve ciddi bir avantajx geri ödemesi bekliyorum. geçen ay neden iade yatmadı diye mesaj atmıştım. bana avantajx üzerinden hızlıal yazdığımızda kenarda yazan notların linkini göndermişler. sağda küçük yazıyla altın-kontör dahil değildir yazıyor. sanırım bu yazı yeni konulmuş, daha önce dikkatimi çekmemişti. bu konuda bilgisi olan var mı? gerekirse itiraz edeceğim. teşekkürler...
  • Hocam o yazi uzun zamandir var maalesef. Dikkatten kacabiliyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: transglobal

selamlar,
    hızlıaldan avantajx üzerinden altın alan oldu mu acaba? dikkate değer bir tutarda altın almıştım ve ciddi bir avantajx geri ödemesi bekliyorum. geçen ay neden iade yatmadı diye mesaj atmıştım. bana avantajx üzerinden hızlıal yazdığımızda kenarda yazan notların linkini göndermişler. sağda küçük yazıyla altın-kontör dahil değildir yazıyor. sanırım bu yazı yeni konulmuş, daha önce dikkatimi çekmemişti. bu konuda bilgisi olan var mı? gerekirse itiraz edeceğim. teşekkürler...

benimde 11 mart tarihli alışverişim onay almadı reddedildi.. geçen sene onay alıyor idi.. sonrada değişiklik yapıldı bir süredir böyle malasef..
  • 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.