Şimdi Ara

Altın Yatırımı Yapmak isteyenler için Fırsatlar... (31. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.326
Cevap
61
Favori
128.100
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thsn_can

quote:

Orijinalden alıntı: sweet81

quote:

Orijinalden alıntı: bradenburg

quote:

Orijinalden alıntı: thsn_can

arkadaşlar kredi kartı ile altın alıp bunu direk banka hesabıma gram altın olarak havale edecek güvenli bir site var mı?

öyle bir sistem yok

var arkadsım sıhırlıkazan.com daha once alısverıs yaptım yapıkredı bankasına havale yapıyor

teşekkürler hocam bende olduğunu biliyorum ancak güvenilir burda birilerinin kullandığı bir site olursa daha iyi olur diye sormuştum. garanti bankasına yollayan varmı peki bildiğiniz?

sihirlikazan guvenılır cok defa alısverıs yaptım ama garantı bankasına havale kısmını bılemıyorum

• Ben biraz önce 6 lı aldım gg den.
    891 TL - %10 Bonus = 802 TL / 6 = 133,67 TL / Adet Ayrıca Bu Rakama 6 Taksit Yaptırdım.
    10 Pakete Alsaydım Eğer Adet Fiyatı Yükseliyordu.
    Eğer bir kaç Bonus kartınız varsa, bir kaç GG hesabı açıp 6 lı paketi alın en uygun şuan için bu görünüyor.
    Tabi daha altına doğru patlarsa rakam o kötü olur :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: fowell-one

Ben biraz önce 6 lı aldım gg den.
    891 TL - %10 Bonus = 802 TL / 6 = 133,67 TL / Adet Ayrıca Bu Rakama 6 Taksit Yaptırdım.
    Eğer bir kaç Bonus kartınız varsa, bir kaç GG hesabı açıp 6 lı paketi alın en uygun şuan için bu görünüyor.

hangi satıcıdan aldınız o şekilde ben hizlialdan aldım axesse 12 ye kadar vade farksız bölüyor, 139,93 tl den

edit imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arimayaa -- 16 Nisan 2013; 12:12:00 >
  • taksitlealtin.com güvenilir mi arkadaşlar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: arimayaa

quote:

Orijinalden alıntı: fowell-one

Ben biraz önce 6 lı aldım gg den.

hangi satıcıdan aldınız o şekilde ben hizlialdan aldım axesse 12 ye kadar vade farksız bölüyor, 139,93 tl den

edit imla

http://urun.gittigidiyor.com/mucevher-saat/6li-eko-yeni-2013-ceyrek-altin-ucretsiz-kargo-83171169
    Hocam bonus kampanyasıyla birleştirilince 133 tl ye geldi tanesi.

• Şu tarz bir altın alınmalımı ? kar zarar oranı diğer altınlara göre nasıldır

http://urun.gittigidiyor.com/mucevher-saat/24-ayar-100-gr-gram-altin-kulce-altin-iar-81358406

Edit :

http://cephaneci.com/100%20Gr.%20-%2024%20Ayar%20Sertifikal%C4%B1%20K%C3%BCl%C3%A7e%20Alt%C4%B1n%20-%20Antalya%20Bayisi?ref=akakce&v=1.90

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi helsloot -- 16 Nisan 2013; 13:13:51 >

• An itibariyle...

HALKBANK.............. ALTIN ALIŞ ALTIN SATIŞ
    ALT ALTIN(GR/TL) 79,59000 80,75000
    ALT ALTIN(GR/USD) 44,35000 45,00000
    ALT ALTIN(GR/EUR) 33,87000 34,47000

bence diğer satıcılardan pahalı almak (kredi kartına taksit dışında) pek mantıklı değil gibi..
  • yaw arkadaşlar napıcaz bu alım satım işini para yok ama gittigidiyordan altın alsak bonus verıyor artı benım kartında 1025 tl lımıtı gecınce 25 tl bonus vercek ıkısını bırlestırınce 131 tl e gellıyor alsak mı nedersınız
  • arkadaşlar 1000 liraya altın alsam mı 6 ay içinde kazancım olur mu
    Not:ögrenciyim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • olur da olmaz da. Kim bilebilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: om3rr

arkadaşlar 1000 liraya altın alsam mı 6 ay içinde kazancım olur mu
    Not:ögrenciyim

Onu kimsenin bileceğini zannetmiyorum, Amerikalı emmilerin gönülleri isterse kazanırsın. Sorun şu ki, altının ne olacağını kimse bilemiyor, tahminlerde biryerde tıkanıp kalıyor.
  • om3rr

hiç bulaşma.. daha düşecek çok yolu var bence altının.
  • quote:

Orijinalden alıntı: altanbilisim

quote:

Orijinalden alıntı: tanjugunduz

arkadaslar suan altin almak mantiklimi 10. ayda bozduracagim

Al Dostum son 11 ayın en alt seviyesinde Bozduracağın zaman Ekim ayı altının tavan yaptığı zamandır ondan sonra zaten düşmeye başlıyor

ins. dediginiz gibi olur 10. ayda dugunum var aslinda kar etmesede olur ayni kalsa kafi . malum faize birakamiyorum bari nakitim altin okarak dursun diye dusunuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zevallielci

yaw arkadaşlar napıcaz bu alım satım işini para yok ama gittigidiyordan altın alsak bonus verıyor artı benım kartında 1025 tl lımıtı gecınce 25 tl bonus vercek ıkısını bırlestırınce 131 tl e gellıyor alsak mı nedersınız

kişiye özel kampanya için mesaj gönderdiniz mi gönderdiyseniz ne yazdınız.
    bizde deneyelim.
    Ayrıca birde şu ürün var 3 yarım daha uygun gibi ne dersiniz.
    http://urun.gittigidiyor.com/mucevher-saat/3-lu-yarim-altin-2013-tarihli-ucretsiz-kargo-83169115

• yok özel mesaj gondermedim .mesaj bana geldi herhangi bir yere akyıt yapmadan bana geldi. marta da 15 tl bonus gelmişti sizin verdiğiniz linkteki altın 125 tl ye geliyor benım hesaba göre o daha avantajlı oluyor tabiki.ama resımlerı bi tuhaf acaba noral yarım altın değil mi eko altın falan dıyorlar ya onlardan olmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: zevallielci

yok özel mesaj gondermedim .mesaj bana geldi herhangi bir yere akyıt yapmadan bana geldi. marta da 15 tl bonus gelmişti sizin verdiğiniz linkteki altın 125 tl ye geliyor benım hesaba göre o daha avantajlı oluyor tabiki.ama resımlerı bi tuhaf acaba noral yarım altın değil mi eko altın falan dıyorlar ya onlardan olmasın

3.6 grammış
    normal yarımlar kaç gram acaba
  • cephaneci neden dierlerinden bu kadar ucuz?.
    burdan alışverişi olan var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucgunmuhlet

cephaneci neden dierlerinden bu kadar ucuz?.

Taksit yok + kargo ücretli. Taksitte vade farklarını görünce farkı anlarsınız.
  • onlarda 3.60 veya 3.50 dıye yazıyor sanırım kulplu kulpsuz dıye farkedıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: storm

quote:

Orijinalden alıntı: ucgunmuhlet

cephaneci neden dierlerinden bu kadar ucuz?.

Taksit yok + kargo ücretli. Taksitte vade farklarını görünce farkı anlarsınız.

zaten bende banka kartının harcama kampanyası var..
    belli bi harcama yapmam lazım bu ay puan için..
    karta para yatırıp yuklu mıktarda alacaktım kartla tek çekim..
    dün kuyumcukenti aradım..
    gr 84 kredi kartına 90 dedıler..
    sımdı kredı kartına bu fiyatı gorunce saskına dondum..
    alısverısınız oldu mu peki..
    nette şikayet filan bulamadım.
  • 
Sayfa: önceki 2930313233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.