Şimdi Ara

>>>ANAHTAR GÖREVİ TÜM KEYLER<<< (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
710
Cevap
3
Favori
6.552.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

1st Key Sentinel of the key
    Elmorad:
    1313.520 Elmorad kalesinin yanında
    670.189 Eslant gate
    1675.1007 Smildonların yanı
    962.353 Eslant gate in sağında
    Karus:
    Recon (941.1661)
    GraveYard (1033.1386)
    Eslant Gate (1374.1847)
    Tyon farm (389.1174)

karus ıcın bı acıklama yaparmısınız
    ben oyunu bılmıyorumda
    1. anahtar ıcın
    Karus:
    Recon (941.1661)
    GraveYard (1033.1386)
    Eslant Gate (1374.1847)
    Tyon farm (389.1174)
    yazılmıs
    dort kordınattan bırındemı olabılır yanı
  • diesde 2. anahtarı bulan warsa sölesin baya bi süredir bulamıyorum
  • ya 1, anahtar ole kıl ki
    hiç ummadıgın anda çıkıyo ben zombilerin içinden aldım
  • Sonunda bitti gorevi yapan herkeze kolay glsin :))

• quote:

Orjinalden alıntı: dark_Frr3STylE

Sonunda bitti gorevi yapan herkeze kolay glsin :))

lvl kacta yaptın

anahtarları nerede aldın.
    sende insanmısın
    orcmu

• orc um 51 de yaptım anahtarları
    1,zombilerden
    2.raon camp
    3.yü hatırlamıyom
    4. kalluga
    5.linate town'un içinden
    6.goblinin girişi
    7.zombilerin girişinden

serverım:beramus
    ID:dark_fresstyle
    password:*********
  • baya yararlanan arkadaşlar war sevindim
  • walla ii ooldu saol bende o kordinatlar wardı ama cvp lar yoqtu cvplar işime yaradı
  • ooolleeyy cok saol karde sayende yaprım we 56 oldumn yasasın gelio 1500 bufff
  • ya size 2. ve 6. anahtarcıları söyleyeyim.2. anahtarcının kalluga koordinatı yanlış.kallugada girince dikilitaşlar varya hemen gerisinde çıkıo ve diğer koordinatlarda.6.cıyaaa gelinnceeee.6. anahtarcı savaştan sonra çıkar.siteden bakıp günleri öğrenin uygun saatlerde arayın.lunar war 2 saat(işgal olduğu için)dark lunar war 1saat sürer.savaştan sonra 15 dk içinde 4 koordinattan birinde çıkar.4 mage bulun(yada kendiniz giderek arayabilirsiniz).4 koordinata gidin.1. koordinat kallugadaki dikilitaşların biraz önü:2.koordinat asga town:3. koordinat:goblin köyü. ve 4. koordinat :durun hemen bi ss koyam 4. koordinatınbekleyin. işte4(mage yada) kendinizbu korrdinatlara gidin gezin sürekli.4 mage o koordinatlara gidin tabi party olarak.nerde çıkarsa o mage onu oraya çeksin.kimse cevabı verdikten sonra confirme basmasın biraz yukardaki x çarpı işaretine bassın başarılarrrrrrrrrr.(bu arada 4. kordinatın sssini koycam bekleyin)

• işte 4. koordinat. resmin üstünde yazıo.buda görüntüsü

• keyler en iyi serverler resetlendiğinde ortaya çıkyır ve hep si kordinatlarında
    çıkıyor ben 2.keyi tyonalarda arkadaş da raon camp daki evlerin içinde buldu
    4.key herzamanki gibi kalluada çıktı diğerleri zaten bulunuyor....
  • resetlenmeden once bulamazmıyız pekı?
  • bir gün tüm bü oyunu oynayanların kafası kopacak ve sonra kimse knight oynamayacak...

bu neden den dolayı ko yu şimdiden bırakmanız sağlığına
  • quote:

Orjinalden alıntı: yokedici61

resetlenmeden once bulamazmıyız pekı?

zor çünkü bazıları yerinde yok ben 4. keyi 1 hafta ya yakın aradaım ama bulamdım
    bi gün oyundayken dc yedim çıktım girdim server rest atılmış dı ve direk x1 de keylere
    koştum ben le birlikte 1 abimiz daha key görevini yaptı 55 olduydu
  • resetlemeden once bulursun ama confirmlenmediyse bulursun anahtar conf liyse yapcak bişii yoq servera res gelmesini bekliceniz
  • ben 51 lvl im ama 2 yi bulamadım ama 2 ci anahtar savaştan sonra çıkıomuş ya harpy ya raon haouse yada lamias ama savaştan sonra çıkıo bende savaşı denk edemedim çıkaracam ama inşallah savaş denk olsam deniomda girmio savaşa dolu oluo serwer
  • Bende level 42 mage var nasıl geldım bı allah bı ben bılıyorum valla level 50 ye gelene kadar saclarım beyazlar ama en azından bu keylerle bırseyler yaparım...

ellerıne saglık....
  • Arkadaşlar Olympıa serverının 2. anahtarını bu gün almak için TYON FARMDA bekliyordum tyon kesem dedim keserken lak diye cıkıverdi fakat benden biri önce alıp confirmledi şerefsiz o yüzden server reset ne zaman atılır bilen varmı yada bir daha nerde bulurum ben 2. anahtarı
  • olympiada 2. anahtar çıktı raoncamp de ev gibi bişey war onun içinde çıktı ama confirmlediler galiba
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.