DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Balgam sökmek için ne yapmam lazım?
13
Cevap
0
Favori
26.547
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> Balgam sökmek için ne yapmam lazım?
Sayfaya Git:
Sayfa: 1
Giriş
      1224 Mesaj
      16 Ekim 2011 17:07:03
      Arkadaşlar sigarayı baya bi azalttım ancak boğazımın ve bronşlarımın çok dolu olduğunu hissediyorum.
      Hala hiç balgam atamıyorum... Ne yapılabilir?
      Doktora gittiğimde NAC600 falan veriyor. Ama bende hiçbir işe yaramadı. Ciğerleri bronşları rahatlatmak, o doluluk hissinden kurtulmak istiyorum. Tavsiyelerinizi merak ediyorum.

Yıldızlar ates böceği sanılmaktan korkmazlar !

„€ Vincent Lord €„
    • Binbaşı
      1913 Mesaj
      17 Ekim 2011 12:33:46
      Keçiboynuzu pekmezi. (Harnup)

Günde birkaç kaşık al. Kısa zaman sonra balgamı atmaya başlarsın. Yalnız çıkacak olan balgamada kendini hazırla. Gerçek balgam neymiş görürsün.

• Binbaşı
      1224 Mesaj
      17 Ekim 2011 12:40:24
      ilginç.... Daha önce birkaç sefer yemiştim. Ama çok bir etkisini görmemiştim. Düzenli mı almak lazım acaba?

„€ Vincent Lord €„
    • Teğmen
      244 Mesaj
      17 Ekim 2011 14:23:17
      Asist biraz işe yarıyor onundışında ılık içicekler ve yüzükoyun yatıp birinizin sırtınıza avuç içi ile vurması da dr önermişti.kendi denediğim ise ağızdan nefesinizi sonuna kadar vermeye çalışın hırıltı oluşunca öksürün

Hayat devam eder.Acı,ekşi,tatlı,tuzlu.Sen inadına gül.Düşsede kafana uçak motoru..
    • Binbaşı
      1913 Mesaj
      17 Ekim 2011 14:43:10
      quote:

Orijinalden alıntı: Vincent Lord

ilginç.... Daha önce birkaç sefer yemiştim. Ama çok bir etkisini görmemiştim. Düzenli mı almak lazım acaba?

Saati saatine almak gibi bir düzene gerek yok, hergün bikaç kaşık için. Çorba kaşığıyla.

• Binbaşı
      1224 Mesaj
      17 Ekim 2011 20:37:30
      deneyelim bakalım. Ama sanki böyle bitkisel birşeyler olmalı... Aldın mı zırt diye temizleyecek...

„€ Vincent Lord €„
    • Teğmen
      244 Mesaj
      18 Ekim 2011 12:31:33
      quote:

Orijinalden alıntı: Vincent Lord

deneyelim bakalım. Ama sanki böyle bitkisel birşeyler olmalı... Aldın mı zırt diye temizleyecek...

dediğn gibi etkili bir çözüm bulursan haber edersen sevinirim.

Hayat devam eder.Acı,ekşi,tatlı,tuzlu.Sen inadına gül.Düşsede kafana uçak motoru..
    • Teğmen
      128 Mesaj
      20 Ekim 2011 20:09:08
      meyan kökü akciğerleri temizler. aktarlarda bulabilirsiniz. kaynamış suya atılıp çayı yapılır. mide rahatsızlığımı meyan kökü ile iyileştirdim. ama unutmayın herhangi bir rahatsızlığınız varsa kullanmadan önce doktora danışmak en iyisi. bir de bitkileri 3 haftadan daha uzun süre düzenli kullanmamak lazım.

"meyan kökü, akciğer ve karaciğer hastalıklarını tedavi ederi. Bileşimindeki etken maddeler, bu iki organı 2 ayda temizlemekte ve hayat kurtarmaktadır.Akciğer ve karaciğerin diğer sorunları yanında bu iki organdaki kanserlerin tedavisinde en güçlü ilaçlardan daha etkili olduğu görülmüştür.Meyan’ın pektoral (göğüse ait) ve yumuşatıcı,acı dindirici etkileri vardır. İyi bilinen ve yaygın olarak kullanılan bu ilaç, genellikle öksürükler ve göğüs hastalıkları için tüketilmekle beraber özellikle de en çok bronşitler için kullanılır. Yaygın olarak öksürük ve ağrı kesici olarak kullanılan meyan kökünün karışımındaki neredeyse tüm maddelerin her biri bir ilaçtır."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gülşenn -- 20 Ekim 2011; 20:12:20 >

• Binbaşı
      1224 Mesaj
      20 Ekim 2011 20:57:27
      teşekkür ederim. Gerçekten merak ettim. Hafta sonu deneyeceğim keçiboynuzu pekmezi ile beraber :)
      Arkadaşlar uçmayayım sonra enerjiden :))

„€ Vincent Lord €„
    • Yüzbaşı
      280 Mesaj
      26 Şubat 2015 11:31:50
      quote:

Orijinalden alıntı: SonKatip

Keçiboynuzu pekmezi. (Harnup)

Günde birkaç kaşık al. Kısa zaman sonra balgamı atmaya başlarsın. Yalnız çıkacak olan balgamada kendini hazırla. Gerçek balgam neymiş görürsün.

Ben 2-3 hafta denedim. Ama yok böyle bir balgam. Sanki vücut balgamdan ibaretmiş. Hır hır hır sürekli geliyor. Ne kadar çok olacağını tahmin bile edemezsiniz.

Honda Shadow VT 750 ( :( ), Mitsubishi Colt 1.3 İnvite (Game Over) , Honda Civic Fd6 Premium AT (Game Over) , VW Golf VII 1.6 Tdi Comfortline (Game Over) , Volvo V40 Cross Country Premium Powershift (Good bye my baby)
      Chevrolet Aveo 1.4 SE HB AT - VW Scirocco White Edition
    • Çavuş
      50 Mesaj
      27 Şubat 2015 15:09:26
      quote:

Orijinalden alıntı: gecceanduana

Alıntıları Göster

Ben 2-3 hafta denedim. Ama yok böyle bir balgam. Sanki vücut balgamdan ibaretmiş. Hır hır hır sürekli geliyor. Ne kadar çok olacağını tahmin bile edemezsiniz.

ciddi misiniz temizliyor mu ?

• Yüzbaşı
      280 Mesaj
      02 Mart 2015 10:08:08
      quote:

Orijinalden alıntı: EminSargin

Alıntıları Göster

ciddi misiniz temizliyor mu ?

Hocam çok ciddiyim. 10 gündür çıkan balgam hayatım boyunca çıkmamıştır ve hala devam ediyor çok sık olmasa bile.

Honda Shadow VT 750 ( :( ), Mitsubishi Colt 1.3 İnvite (Game Over) , Honda Civic Fd6 Premium AT (Game Over) , VW Golf VII 1.6 Tdi Comfortline (Game Over) , Volvo V40 Cross Country Premium Powershift (Good bye my baby)
      Chevrolet Aveo 1.4 SE HB AT - VW Scirocco White Edition
    • Er
      0 Mesaj
      10 Mart 2015 16:38:19
      On gündür berbat haldeyim. Ateş, halsizlik. Çiğerlerim taşlaştı adeda. Bugünden itibaren bende denemeye başlayacağım. Sonuçları paylaşacağım sizinle.

• Er
      0 Mesaj
      10 Mart 2015 17:38:39
      Tere çok iyi akciğer temizleyici ve iyi balgam çıkarıcıdır
      Her gün 1 tutam taze Tere tüketirseniz 1 hafta sonra etkisini görürsünüz ve 1 ay devam edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Sayfa: [1]
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Sağlıklı Yaşam >> Balgam sökmek için ne yapmam lazım?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Facebook Sayfamız
Foruma Git
Bölümde Ara
Reklamlar
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.