Şimdi Ara

Balgam sökmek için ne yapmam lazım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
37.128
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar sigarayı baya bi azalttım ancak boğazımın ve bronşlarımın çok dolu olduğunu hissediyorum.
    Hala hiç balgam atamıyorum... Ne yapılabilir?
    Doktora gittiğimde NAC600 falan veriyor. Ama bende hiçbir işe yaramadı. Ciğerleri bronşları rahatlatmak, o doluluk hissinden kurtulmak istiyorum. Tavsiyelerinizi merak ediyorum.

• Keçiboynuzu pekmezi. (Harnup)

Günde birkaç kaşık al. Kısa zaman sonra balgamı atmaya başlarsın. Yalnız çıkacak olan balgamada kendini hazırla. Gerçek balgam neymiş görürsün.
  • ilginç.... Daha önce birkaç sefer yemiştim. Ama çok bir etkisini görmemiştim. Düzenli mı almak lazım acaba?
  • Asist biraz işe yarıyor onundışında ılık içicekler ve yüzükoyun yatıp birinizin sırtınıza avuç içi ile vurması da dr önermişti.kendi denediğim ise ağızdan nefesinizi sonuna kadar vermeye çalışın hırıltı oluşunca öksürün
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vincent Lord

ilginç.... Daha önce birkaç sefer yemiştim. Ama çok bir etkisini görmemiştim. Düzenli mı almak lazım acaba?

Saati saatine almak gibi bir düzene gerek yok, hergün bikaç kaşık için. Çorba kaşığıyla.
  • deneyelim bakalım. Ama sanki böyle bitkisel birşeyler olmalı... Aldın mı zırt diye temizleyecek...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vincent Lord

deneyelim bakalım. Ama sanki böyle bitkisel birşeyler olmalı... Aldın mı zırt diye temizleyecek...

dediğn gibi etkili bir çözüm bulursan haber edersen sevinirim.
  • meyan kökü akciğerleri temizler. aktarlarda bulabilirsiniz. kaynamış suya atılıp çayı yapılır. mide rahatsızlığımı meyan kökü ile iyileştirdim. ama unutmayın herhangi bir rahatsızlığınız varsa kullanmadan önce doktora danışmak en iyisi. bir de bitkileri 3 haftadan daha uzun süre düzenli kullanmamak lazım.

"meyan kökü, akciğer ve karaciğer hastalıklarını tedavi ederi. Bileşimindeki etken maddeler, bu iki organı 2 ayda temizlemekte ve hayat kurtarmaktadır.Akciğer ve karaciğerin diğer sorunları yanında bu iki organdaki kanserlerin tedavisinde en güçlü ilaçlardan daha etkili olduğu görülmüştür.Meyan’ın pektoral (göğüse ait) ve yumuşatıcı,acı dindirici etkileri vardır. İyi bilinen ve yaygın olarak kullanılan bu ilaç, genellikle öksürükler ve göğüs hastalıkları için tüketilmekle beraber özellikle de en çok bronşitler için kullanılır. Yaygın olarak öksürük ve ağrı kesici olarak kullanılan meyan kökünün karışımındaki neredeyse tüm maddelerin her biri bir ilaçtır."

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gülşenn -- 20 Ekim 2011; 20:12:20 >

• teşekkür ederim. Gerçekten merak ettim. Hafta sonu deneyeceğim keçiboynuzu pekmezi ile beraber :)
    Arkadaşlar uçmayayım sonra enerjiden :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: SonKatip

Keçiboynuzu pekmezi. (Harnup)

Günde birkaç kaşık al. Kısa zaman sonra balgamı atmaya başlarsın. Yalnız çıkacak olan balgamada kendini hazırla. Gerçek balgam neymiş görürsün.

Ben 2-3 hafta denedim. Ama yok böyle bir balgam. Sanki vücut balgamdan ibaretmiş. Hır hır hır sürekli geliyor. Ne kadar çok olacağını tahmin bile edemezsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gecceanduana

quote:

Ben 2-3 hafta denedim. Ama yok böyle bir balgam. Sanki vücut balgamdan ibaretmiş. Hır hır hır sürekli geliyor. Ne kadar çok olacağını tahmin bile edemezsiniz.

ciddi misiniz temizliyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: EminSargin

quote:

Orijinalden alıntı: gecceanduana

quote:

ciddi misiniz temizliyor mu ?

Hocam çok ciddiyim. 10 gündür çıkan balgam hayatım boyunca çıkmamıştır ve hala devam ediyor çok sık olmasa bile.

• On gündür berbat haldeyim. Ateş, halsizlik. Çiğerlerim taşlaştı adeda. Bugünden itibaren bende denemeye başlayacağım. Sonuçları paylaşacağım sizinle.
  • Tere çok iyi akciğer temizleyici ve iyi balgam çıkarıcıdır
    Her gün 1 tutam taze Tere tüketirseniz 1 hafta sonra etkisini görürsünüz ve 1 ay devam edin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.