Şimdi Ara

İmei numarası sıfırlandı yardım ! (22. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
597
Cevap
3
Favori
46.802
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bende kvk ya verdim telefonu, ancak webden nasıl görürüm tel urumunu ? bana numara kağıt falan vermediler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: l3g3nt

bende kvk ya verdim telefonu, ancak webden nasıl görürüm tel urumunu ? bana numara kağıt falan vermediler.

kvk sitesine gir, cihaz takipden imei numarasıyla takip et...
  • quote:

Orijinalden alıntı: antibiotic1907

quote:

Orijinalden alıntı: l3g3nt

bende kvk ya verdim telefonu, ancak webden nasıl görürüm tel urumunu ? bana numara kağıt falan vermediler.

kvk sitesine gir, cihaz takipden imei numarasıyla takip et...

Teşekkürler,

/>
  • Arkadaşlar, yeni yılda KVKya biraz ivme vermek lazım.
    Ben aradım, garanti kağıdında 10 iş gününde yapılamazsa aynı özellikte cihaz, 20 iş gününde yapılamazsa yeni cihaz vermeleri gerektiğinin yazdığını. Bu hakkımı kullanmak istediğimi söyledim. Cihazın durumunu netleştirip gün içinde arayacaklarını söylediler.
    Bir de siz yoklar mısınız?
  • bi haber alırsan yazarmısın buraya
  • bende aradım ama herkesin araması lazım sıkıştırmasak olmaz
  • Benimde çarşamba günü 20 iş günü doluyor (cumartesi günleride iş günü sayılıyor mh ile görüştüm) arayıp sordum perşembe günü değişim talep edebilirsiniz dedi.Cihazın durumunu sordum hala anakart için haber beklendiğini mail üzerinden haberleşme sağlandığı için gecikmeler olabileceğini söyledi.
  • Benim de 20 iş günü çarşamba doluyor. Cumadan beri yapıldı test ediyoruz diyorlar. Cuma gününe kadar teslim etmezlerse ben de çirkefleşeceğim artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hobar

Benim de 20 iş günü çarşamba doluyor. Cumadan beri yapıldı test ediyoruz diyorlar. Cuma gününe kadar teslim etmezlerse ben de çirkefleşeceğim artık

Hobar aynı günde verilmişti cihazlar seninkinde yapıldımı yazıyor?Bende hala haber bekleniyor, bir telefon açıp soramıyorlar.
    Arkadaş ben ne şanssız adamım ya:) 3-5 ayda değişim için uğraşırız, telefonun modeli t10 seviyesine iner:)
  • 12 sinde vermiştim ben. Şu an yazan bu:

Sayın Müşterimiz; Cihazınızın tamir işlemleri tamamlanmış olup size teslim edebilmek için son kez test edilmektedir. Test işlemleri tamamlandığında tarafınıza sms veya email yolu ile bilgilendirme yapılacaktır.
  • arkadaşlar c.tesi iş günü sayılıyormu benim sayılıyorsa 21 gün olmuş hakkım varmı itiraz etmeye tşkelr
  • c.tesi işgünü sayılmıyormuş bilginize servisi aradım benim 4 gün kalmış değişim talep ettim 4 güne belli olur ama c.tesi sayılmıyor iş günü
  • quote:

Orijinalden alıntı: asil__genc

c.tesi işgünü sayılmıyormuş bilginize servisi aradım benim 4 gün kalmış değişim talep ettim 4 güne belli olur ama c.tesi sayılmıyor iş günü

sayılıyor bana sayılıyor dedi altunizade servisindeki bayan
  • BEŞİKTAŞ YOK DİYOR ALTİNUZADE NERESİ ÖNEMLİ OLAN SERVİS DEĞİLMİ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asil__genc

BEŞİKTAŞ YOK DİYOR ALTİNUZADE NERESİ ÖNEMLİ OLAN SERVİS DEĞİLMİ?

üsküdar tarafı anadolu yakası...sorun olacağını zannetmiyorum çokta önemli değil 2 gün fark ediyor ama sorun olursa ses kaydım var:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furlaka -- 2 Ocak 2012; 14:03:26 >
  • c.tesi iş günü sayılıyomu bilen varsa soran varsa yazabilirmi lütfen
  • çalışma saateleri olan zamanlar iş günü sayılır.

yani kvk için cumartesi günleride iş günü sayılır.
  • sağol volkanım
  • c.tesi sayılırsa bugün 20 iş günü bitiyor bişey diyebilirlermi bu durumda değişim veya tamir konusunda wolkanım
  • Sondurumum bu, geçtiğimiz pazartesi verdim.

Cihaz için üretici firma ile irtibat kurulacak diyorlar. ????
  • 
Sayfa: önceki 2021222324
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.